Napsat dotaz

Sprint na Horníku I., MČR (B, U, Skj2)

Výsledková listina - Tři Studně - Horník (21.01.2012 - 22.01.2012)
Kategorie: B - Spřežení do 6 psů bez rozdílu plemen (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
24
00420-01085 Trnka Jiří, ml. 49 120868
25:56,70
24:52,10
50:48,80
00:00,00
28.81
 
2
25
00420-01116 Chovanec Michal 49 120869
27:06,20
26:33,40
53:39,60
02:50,80
27.28
 
3
26
00420-01523 Vrtěl Martin 49 120852
28:10,40
28:22,00
56:32,40
05:43,60
25.89
 
4
27
00420-01087 Trnková Gabriela 49 120864
30:47,10
28:28,80
59:15,90
08:27,10
24.7
 
                           
Kategorie: B1 - Spřežení do 6 psů uzavřená pro Siberian Husky s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
28
00420-01105 Kůrka Zdeněk 49 120860
30:45,70
28:55,30
59:41,00
00:00,00
24.53
 
2
29
00420-01343 Zetek Zdeněk 16 120190
52:58,70
45:59,90
01:38:58,60
39:17,60
14.79
 
                           
Kategorie: B2 - Spřežení do 6 psů uzavřená pro G, AM a S s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
31
 
Kerul Ján
SK
55:54,20
53:48,70
01:49:42,90
00:00,00
13.34
 
                           
Kategorie: C - Spřežení do 4 psů bez rozdílu plemen (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
32
 
Radant Uwe
D
17:42,70
17:04,30
34:47,00
00:00,00
30.7
 
2
33
00420-00760 Pavlík Slavomír 49 120777
17:48,10
17:15,20
35:03,30
00:16,30
30.47
 
3
36
 
Paczyñski £ukasz
PL
18:27,50
18:23,50
36:51,00
02:04,00
28.98
 
4
41
 
Rychwalska Agnieszka
PL
18:54,80
18:08,70
37:03,50
02:16,50
28.82
 
5
35
00420-01655 Válková Renata 49 120404
19:03,00
18:02,10
37:05,10
02:18,10
28.8
 
6
34
00420-00593 Nešněrová Dagmar 17 120264
19:19,20
18:45,60
38:04,80
03:17,80
28.05
 
7
37
00420-01687 Mencák Jiří 20 120605
19:37,90
19:20,00
38:57,90
04:10,90
27.41
 
8
39
 
Krupička Petr ml.
 
20:57,70
19:32,10
40:29,80
05:42,80
26.37
 
9
42
 
Pavlíková Lenka
 
25:34,30
24:19,00
49:53,30
15:06,30
21.41
 
10
38
 
Richnavský Ján
SK
37:32,00
34:19,80
01:11:51,80
37:04,80
14.86
 
                           
Kategorie: C1 - Spřežení do 4 psů uzavřená pro Siberian Husky s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
43
00420-01138 Brož Ondřej 63 120861
22:34,50
20:53,20
43:27,70
00:00,00
24.57
 
2
44
 
Paczyñski £ukasz
PL
25:50,00
23:57,70
49:47,70
06:20,00
21.45
 
3
45
 
Domanski Adrian
PL
28:38,50
27:01,60
55:40,10
12:12,40
19.19
 
4
46
00420-00835 Houdek Jiří 55 120866
42:49,30
38:02,30
01:20:51,60
37:23,90
13.21
 
                           
Kategorie: SKJ2 - Skijöring - bězec na lyžích a 2 psi (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
2
00420-00207 Tobiášek Michal 30 120545
30:06,60
30:17,50
01:00:24,10
00:00,00
25.83
 
2
1
00420-00587 Pekárková Vendula 30 120540
30:56,00
30:40,40
01:01:36,40
01:12,30
25.32
 
3
3
00420-01613 Urbančík Martin 63 120851
33:13,01
31:18,50
01:04:31,51
04:07,41
24.18
 
4
5
00420-01659 Dostál Martin, Ing. 58 120867
32:40,30
32:18,00
01:04:58,30
04:34,20
24.01
 
5
4
00420-00003 Stejskal Tomáš 58 120394
33:41,20
31:50,10
01:05:31,30
05:07,20
23.81
 
                           
Kategorie: SKJM - Skijöring Muzi - bězec na lyžích a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
7
00420-01444 Erbs Dušan, Mgr. 62 120526
33:14,00
32:18,00
01:05:32,00
00:00,00
22.34
 
2
6
00420-00414 Zima Jan 58 120460
34:42,40
31:13,10
01:05:55,50
00:23,50
22.21
 
3
9
00420-00222 Čermák Roman
 
120825
35:35,50
33:53,30
01:09:28,80
03:56,80
21.07
 
4
8
 
Štefan Igor
 
38:46,90
35:18,00
01:14:04,90
08:32,90
19.76
 
5
12
 
Krutiš Adam
 
39:32,90
37:46,00
01:17:18,90
11:46,90
18.94
 
                           
Kategorie: SKJW - Skijöring Ženy - běžkyně na lyžích a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
13
00420-01139 Štěpánková Martina 62 120093
30:57,90
28:59,90
59:57,80
00:00,00
24.41
 
2
14
00420-00309 Jerhotová Adéla
 
120859
35:32,60
34:06,50
01:09:39,10
09:41,30
21.02
 
3
16
 
Sedlářová Lenka
 
33:33,00
36:27,30
01:10:00,30
10:02,50
20.91
 
4
15
00420-00886 Stejskalová Monika 6 120402
36:26,20
35:17,00
01:11:43,20
11:45,40
20.41
 
                           
Kategorie: U - Unlimited spřežení 9 a více psů bez rozdílu plemen (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
22
 
Pažur Miroslav
SK
56:45,60
56:24,00
01:53:09,60
00:00,00
24.39
 
2
23
00420-01599 Kolátor Vít 25 120865
01:04:09,90
01:10:33,40
02:14:43,30
21:33,70
20.49