Napsat dotaz

Memoriál Vaška Kováříka IV., MČR na suchu - sprint

Výsledková listina - Tři Studně - Horník (29.10.2011 - 30.10.2011)
Kategorie: A - Spřežení do 8 psů bez rozdílu plemen (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
47
00420-00760 Pavlík Slavomír 49 120775
10:50,01
11:01,36
21:51,37
00:00,00
29.65
 
2
48
 
Bajer Anna
PL
10:58,92
10:59,89
21:58,81
00:07,44
29.48
 
3
45
00420-00992 Zvolský Pavel 25 120763
11:12,54
11:36,01
22:48,55
00:57,18
28.41
 
4
50
00420-00992 Zvolský Pavel 25 120762
11:14,22
11:42,42
22:56,64
01:05,27
28.24
 
5
51
00420-01007 Zetek Václav 35 120142
11:24,45
11:35,95
23:00,40
01:09,03
28.17
 
6
46
00420-00008 Krupička Petr st. 49 120794
11:31,83
11:49,92
23:21,75
01:30,38
27.74
 
7
49
00420-00004 Mazánek Pavel 20 120341
13:21,16
12:20,48
25:41,64
03:50,27
25.22
 
8
52
00420-01428 Zetková Jana, Ing. 40 120149
13:10,48
13:16,32
26:26,80
04:35,43
24.5
 
                           
Kategorie: A1 - Spřežení do 8 psů severských plemen s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
53
00420-01014 Habásko Roman 9 120016
12:00,51
11:24,11
23:24,62
00:00,00
27.68
 
2
54
00420-00246 Gurega Petr 9 120366
15:06,73
16:23,70
31:30,43
08:05,81
20.57
 
                           
Kategorie: BKJM - Bikejöring Muži - cyklista a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
8
00420-01612 Čechura Lukáš 58 120712
10:10,16
10:11,20
20:21,36
00:00,00
31.83
 
2
2
 
Swiderski Michal
PL
10:18,11
10:08,86
20:26,97
00:05,61
31.69
 
3
92
 
Liszka Gregorz
PL
10:21,73
10:06,73
20:28,46
00:07,10
31.65
 
4
13
00420-00765 Schwoma Michal 58 120692
10:19,73
10:21,45
20:41,18
00:19,82
31.33
 
5
10
00420-01445 Klikar Richard 30 120456
10:40,45
10:32,13
21:12,58
00:51,22
30.55
 
6
9
00420-00009 Krupička Petr ml. 49 120795
10:45,09
10:37,64
21:22,73
01:01,37
30.31
 
7
3
 
Swierzewsky Marcin
PL
10:42,64
10:41,98
21:24,62
01:03,26
30.27
 
8
12
 
Kdýr Marian
 
10:53,45
10:48,57
21:42,02
01:20,66
29.86
 
9
5
00420-01613 Urbančík Martin 63 120213
11:02,09
11:04,67
22:06,76
01:45,40
29.3
 
10
4
00420-00002 Stejskal Milan 6 120347
11:09,13
11:36,67
22:45,80
02:24,44
28.47
 
11
1
00420-00003 Stejskal Tomáš 58 120388
11:41,73
11:07,64
22:49,37
02:28,01
28.39
 
12
14
 
Odstrčilílk Marek
 
11:45,16
11:46,95
23:32,11
03:10,75
27.53
 
13
94
 
Wtosik Radoslaw
PL
11:17,89
12:14,22
23:32,11
03:10,75
27.53
 
14
93
 
Wtosik Michal
PL
12:17,39
12:08,64
24:26,03
04:04,67
26.52
 
15
6
00420-01116 Chovanec Michael 49 120779
10:36,80
14:56,89
25:33,69
05:12,33
25.35
 
16
7
00420-01448 Šafránek Daniel - DNF 17 120693
11:08,58
00:00,00
00:00,00
00:00,00
29.08
 
                           
Kategorie: BKJW - Bikejöring Ženy - cyklistka a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
27
00420-00587 Pekárková Vendula 30 120536
09:57,86
09:54,39
19:52,25
00:00,00
32.61
 
2
25
 
Rychwalska Agniezska
PL
10:27,92
10:12,80
20:40,72
00:48,47
31.34
 
3
19
00420-01461 Marešová Nicole 58 120748
10:38,70
10:22,26
21:00,96
01:08,71
30.83
 
4
23
 
Jarecka Agniezska
PL
10:31,54
10:32,66
21:04,20
01:11,95
30.75
 
5
20
00420-01693 Draslarová Jana 58 120070
10:32,76
10:42,17
21:14,93
01:22,68
30.5
 
6
18
00420-00674 Suchá Linda 58 120320
10:51,70
10:32,98
21:24,68
01:32,43
30.26
 
7
17
00420-01655 Válková Renata 49 120403
10:57,20
10:44,22
21:41,42
01:49,17
29.88
 
8
16
 
Sedlářová Lenka
 
11:09,80
11:06,36
22:16,16
02:23,91
29.1
 
9
24
00420-01600 Pospíšilová Markéta 17 120207
11:37,08
11:58,07
23:35,15
03:42,90
27.47
 
10
22
00420-01602 Navrátilová Veronika 30 120711
12:05,86
11:52,64
23:58,50
04:06,25
27.03
 
11
26
 
Sedlářová Lenka
 
12:01,16
12:01,64
24:02,80
04:10,55
26.95
 
12
15
 
Wisniewska Joanna
PL
12:29,67
13:14,48
25:44,15
05:51,90
25.18
 
13
21
00420-01696 Kolmanová Petra 16 120619
17:12,73
17:55,57
35:08,30
15:16,05
18.44
 
                           
Kategorie: C - Spřežení do 4 psů bez rozdílu plemen (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
59
 
Marcin Peter
SK
10:15,20
10:07,98
20:23,18
00:00,00
31.79
 
2
56
00420-00593 Nešněrová Dagmar 17 120264
10:01,45
10:39,80
20:41,25
00:18,07
31.32
 
3
57
 
Rychwalska Agniezska
PL
10:46,61
10:10,61
20:57,22
00:34,04
30.93
 
4
55
00420-01452 Bohatý Milan 20 120531
11:14,22
11:10,86
22:25,08
02:01,90
28.91
 
5
58
 
Swierzewsky Marcin
PL
12:47,11
12:38,09
25:25,20
05:02,02
25.49
 
                           
Kategorie: C1 - Spřežení do 4 psů uzavřená pro Siberian Husky s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
60
00420-00378 Vodák Milan 56 120749
19:47,61
20:36,45
40:24,06
00:00,00
16.04
 
                           
Kategorie: C2 - Spřežení do 4 psů uzavřená pro G, AM a S s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
61
00420-01702 Heczko Zbigniew 17 120701
17:44,13
16:36,45
34:20,58
00:00,00
18.87
 
2
66
00420-01702 Heczko Zbigniew 17 120700
17:50,09
18:11,95
36:02,04
01:41,46
17.98
 
3
65
00420-01275 Vraštil Vladimír, st 59 120517
18:32,95
18:19,51
36:52,46
02:31,88
17.57
 
4
63
00420-01109 Pešková Alena 20 120047
20:22,58
21:39,20
42:01,78
07:41,20
15.42
 
5
62
00420-01437 Kelemen Oto
 
120193
22:20,45
22:53,86
45:14,31
10:53,73
14.32
 
6
64
 
Pešková Anna
 
29:04,58
30:40,92
59:45,50
25:24,92
10.84
 
                           
Kategorie: CCM - CaniCross Muži - běžec a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
86
00420-01444 Erbs Dušan 62 120524
15:25,11
15:43,36
31:08,47
00:00,00
20.81
 
2
83
00420-01480 Fochler Petr 62 120063
15:32,13
15:44,17
31:16,30
00:07,83
20.72
 
3
84
 
Mrózek Robert
PL
17:51,83
19:30,09
37:21,92
06:13,45
17.34
 
4
81
00420-00215 Suchý Jiří 58 120331
15:26,92
23:03,13
38:30,05
07:21,58
16.83
 
5
82
00420-00913 Strnad Jiří ml. 58
22:08,58
21:09,82
43:18,40
12:09,93
14.96
 
                           
Kategorie: CCW - CaniCross Ženy - běžkyně a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
89
00420-00209 Halířová Jarmila 17 120755
16:55,54
16:54,09
33:49,63
00:00,00
19.16
 
2
88
00420-01069 Klikarová Soňa 30 120060
17:21,20
16:45,32
34:06,52
00:16,89
19
 
3
91
 
Honsová Hana
 
21:02,06
21:05,67
42:07,73
08:18,10
15.38
 
4
87
 
Zapletalová Kateřina
 
22:16,98
22:49,39
45:06,37
11:16,74
14.37
 
                           
Kategorie: SC1 - Scooter - koloběžka a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
73
00420-00050 Porubský Pavel, Ing.
 
120116
11:11,32
11:12,06
22:23,38
00:00,00
28.94
 
2
67
00420-00207 Tobiášek Michal 30 120543
11:31,48
11:17,07
22:48,55
00:25,17
28.41
 
3
70
00420-01497 Cipro Šimon 30 120528
11:28,70
11:25,20
22:53,90
00:30,52
28.3
 
4
74
00420-01658 Krátký Adam
 
120138
11:43,51
11:25,13
23:08,64
00:45,26
28
 
5
72
00420-00028 Jerhot Vratislav
 
12:37,26
12:19,67
24:56,93
02:33,55
25.97
 
6
69
 
Hachol Gregorz
PL
12:30,13
13:15,48
25:45,61
03:22,23
25.16
 
7
71
00420-00003 Stejskal Tomáš 58 120392
13:07,16
13:40,20
26:47,36
04:23,98
24.19
 
                           
Kategorie: SC11 - Scooter - koloběžka a 1 pes - čistokrevný (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
78
00420-01700 Charouz Ondřej 16 120658
14:46,20
14:26,09
29:12,29
00:00,00
22.19
 
2
76
00420-00821 Petruželka Milan 20 120446
15:16,54
15:18,07
30:34,61
01:22,32
21.19
 
3
79
00420-00821 Petruželka Milan 20 120785
15:50,41
15:45,76
31:36,17
02:23,88
20.5
 
4
77
00420-01701 Charouz Jaroslav 16 120634
15:47,83
16:06,32
31:54,15
02:41,86
20.31
 
5
75
00420-01014 Habásko Roman - DNF 9 120024
17:45,11
00:00,00
00:00,00
00:00,00
18.25
 
                           
Kategorie: SC1J - Scooter junioři - koloběžka a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
80
 
Pospíšilová Kateřina
 
26:39,45
27:46,61
54:26,06
00:00,00
11.9
 
                           
Kategorie: SC2 - Scooter - koloběžka a 2 psi (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
30
00420-00207 Tobiášek Michal 30 120544
10:04,36
10:00,42
20:04,78
00:00,00
32.27
 
2
33
00420-00050 Porubský Pavel, Ing.
 
120117
10:05,13
10:02,20
20:07,33
00:02,55
32.2
 
3
38
00420-00215 Suchý Jiří 58 120338
10:38,09
10:28,89
21:06,98
01:02,20
30.69
 
4
32
00420-01496 Vacke Ivo 30 120626
10:32,54
10:36,13
21:08,67
01:03,89
30.65
 
5
37
 
Hachol Gregorz
PL
10:44,32
10:27,22
21:11,54
01:06,76
30.58
 
6
44
00420-01606 Kuříková Václava 58 120317
10:59,95
10:44,61
21:44,56
01:39,78
29.8
 
7
40
 
Swiderski Michal
PL
11:06,13
11:15,39
22:21,52
02:16,74
28.98
 
8
36
00420-01602 Navrátilová Veronika 30 120708
11:28,58
11:00,22
22:28,80
02:24,02
28.83
 
9
28
00420-01151 Ženíšek Michal 58 120513
11:18,32
11:39,80
22:58,12
02:53,34
28.21
 
10
34
00420-01601 Pospíšil Petr 17 120212
12:07,76
11:40,45
23:48,21
03:43,43
27.22
 
11
29
 
Šefrna Michal
 
11:49,51
12:14,89
24:04,40
03:59,62
26.92
 
12
31
00420-01687 Mencák Jiří 20 120607
11:33,61
12:31,80
24:05,41
04:00,63
26.9
 
13
39
00420-01691 Špringer Ivo
 
120691
12:05,32
12:19,42
24:24,74
04:19,96
26.54
 
14
35
00420-00234 Ženíšek Pavel 58 120770
12:43,36
12:49,98
25:33,34
05:28,56
25.36
 
15
41
00420-00843 Kubelka Jiří 59 120603
13:03,61
13:42,54
26:46,15
06:41,37
24.21
 
16
43
00420-01687 Mencák Jiří 20
13:59,70
13:52,36
27:52,06
07:47,28
23.25
 
17
42
 
Strnad Jiří - DNF
 
12:01,64
00:00,00
00:00,00
00:00,00
26.94