Napsat dotaz

Šediváčkův long, MRF long

Výsledková listina - Deštné v O.h. (26.01.2011 - 29.01.2011)
www stránky závodu: http://www.czechlongtrail.com
Kategorie: LA1 - Čistokrevní 5-8 psů (koeficient trati 1.7949 - vypočtení)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 3. kolo
 ??? km
 4. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
58
 
Eichmann Janine
 
06:03,00
05:13,43
04:50,10
02:05,00
18:11,53
00:00,00
11.7
 
2
28
 
Häusler Heiko
 
06:20,35
05:40,48
04:54,11
02:30,39
19:26,13
01:14,20
10.96
 
3
76
00420-01475 Řehout Martin 11 110980
06:12,05
05:47,30
05:13,59
02:34,20
19:47,54
01:36,01
10.76
3862
1
 
4
33
 
Umbach Wilfried
 
06:43,00
05:47,07
05:49,57
02:36,32
20:56,36
02:44,43
10.17
 
5
42
00420-00246 Gurega Petr 9 110086
06:42,15
06:03,15
05:52,40
02:58,50
21:37,00
03:25,07
9.85
3536
2
 
6
60
 
Webers Marco
 
07:12,12
06:18,28
05:54,00
02:49,03
22:13,43
04:01,50
9.58
 
7
46
00420-01223 Kronus Roman 55 110925
06:45,05
06:08,48
06:10,47
03:11,18
22:15,58
04:04,05
9.57
3436
3
 
8
5
00420-00321 Brzek Martin 35 110108
07:00,26
06:34,39
06:27,38
03:05,53
23:08,36
04:56,43
9.2
3302
3
 
9
8
 
Langer Bernd
 
07:57,45
07:33,58
06:35,48
03:22,37
25:30,08
07:18,15
8.35
 
10
7
 
Bobits Roman
 
07:59,05
07:24,15
06:51,18
03:35,16
25:49,54
07:38,01
8.25
 
11
69
 
Reinke Christine
 
08:07,14
07:35,07
07:10,52
03:21,31
26:14,44
08:02,51
8.12
 
12
26
00420-00308 Mikolášová Šárka
 
110797
08:22,17
09:14,47
08:09,58
03:33,30
29:20,32
11:08,39
7.26
2606
 
13
30
 
Steiner Holger
 
08:23,36
08:48,27
08:32,36
04:05,48
29:50,27
11:38,34
7.14
 
14
27
 
Barwik Renate
 
08:57,53
09:50,28
09:50,55
04:21,58
33:01,14
14:49,21
6.45
 
15
15
 
Rest Michael
 
06:59,41
07:10,50
00:0D,NF
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0
 
16
20
 
Stein Silvia
 
07:56,59
07:57,07
00:0D,NS
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0
 
17
18
 
Heckwolf Martin
 
07:36,56
00:00,DQ
00:00,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0
 
18
6
 
Polziehn Jürgen
 
00:00,DQ
00:00,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0
 
19
32
 
Schwalbe Gerald
 
00:00,DQ
00:00,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0
 
20
9
 
Aue Detlef
 
00:00,DQ
00:00,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0
 
21
4
 
Jasinski Bianka
 
00:00,DQ
00:00,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0
 
                           
Kategorie: LC1 - Čistokrevní 2-4 psi (koeficient trati 1.7949 - vypočtení)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 3. kolo
 ??? km
 4. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
19
 
Kraft Andreas
 
06:24,49
05:40,02
05:53,42
02:14,26
20:12,59
00:00,00
10.54
 
2
16
 
Folz Michael
 
06:58,04
06:23,20
05:35,42
02:36,28
21:33,34
01:20,35
9.88
 
3
53
00420-00427 Burda Richard 25 110452
07:33,53
06:48,08
06:44,15
03:08,22
24:14,38
04:01,39
8.79
3156
 
4
74
00420-01275 Vraštil Vladimír 59 110928
08:45,40
08:28,01
08:41,24
04:17,34
30:12,39
09:59,40
7.05
2530
 
5
52
00420-00473 Sadílek František ml. 57 110628
08:33,53
08:33,51
10:20,48
05:31,27
32:59,59
12:47,00
6.45
2316
 
6
24
00420-01103 Novotná Radka 57 110618
07:13,07
00:00,DQ
00:00,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0
 
7
25
00420-00022 Novotný Roman 57 110624
07:24,59
00:00,DQ
00:00,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0
 
8
37
 
Hoerr Ralf
 
07:31,18
00:0D,NS
00:00,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0
 
9
51
 
Molcik Hans
 
07:54,31
00:00,DQ
00:00,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0
 
10
40
00420-00486 Kotiš Martin 40 110978
07:54,39
00:00,DQ
00:00,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0
 
11
39
00420-00423 Hurych Jaromír 20 110590
11:27,07
00:00,DQ
00:00,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0
 
12
21
 
Brantner Wolfgang
 
00:00,DQ
00:00,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0
 
                           
Kategorie: LP - Pulka long - běžec na lyžích a 1-3 psi táhnoucí pulku (koeficient trati 1.7949 - vypočtení)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 3. kolo
 ??? km
 4. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
43
00420-00821 Petruželka Milan 20 110660
07:56,29
07:55,05
07:47,21
04:14,18
27:53,13
00:00,00
7.32
2628
 
2
68
 
Weiss Günter
 
08:54,11
08:15,31
07:46,18
03:56,17
28:52,17
00:59,04
7.07
 
                           
Kategorie: LU - Otevření 9 a více psů (koeficient trati 1.7949 - vypočtení)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 3. kolo
 ??? km
 4. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
67
00420-01034 Merhaut Michal 20 110783
05:34,21
04:42,31
04:32,28
02:13,34
17:02,54
00:00,00
12.49
4484
2
 
2
34
 
Urban Werner
 
06:28,25
04:50,35
04:38,48
02:11,35
18:09,23
01:06,29
11.73
 
3
50
00420-01599 Kolátor Vít 25 110935
06:31,08
05:21,21
04:41,57
02:12,54
18:47,20
01:44,26
11.34
4070
3
 
4
47
00420-01007 Zetek Václav 35 110273
06:34,17
05:21,56
04:52,23
02:17,00
19:05,36
02:02,42
11.16
4006
3
 
5
23
 
Gregor Zdeněk
 
06:30,00
05:43,08
04:43,22
02:18,02
19:14,32
02:11,38
11.07
 
6
1
 
Vinš Robin
 
06:50,40
06:32,37
06:12,31
03:01,04
22:36,52
05:33,58
9.42
 
7
48
00420-01428 Zetková Jana 40 110394
07:48,23
06:26,59
05:53,32
02:52,51
23:01,45
05:58,51
9.25
3320
 
8
11
 
Formanek Marian Mario
 
06:55,44
06:52,38
06:16,33
03:08,04
23:12,59
06:10,05
9.17
 
9
35
 
Gotthard Ralf
 
08:34,51
07:35,30
07:44,27
03:26,35
27:21,23
10:18,29
7.79
 
10
65
00420-01323 Boudová Bára 3 110076
08:12,37
08:47,46
08:43,02
03:54,24
29:37,49
12:34,55
7.19
2582
 
                           
Kategorie: LU1 - Čistokrevní 9 a více psů (koeficient trati 1.7949 - vypočtení)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 3. kolo
 ??? km
 4. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
38
 
Ebertshäuse Volker
 
06:40,40
05:46,38
05:00,09
02:24,26
19:51,53
00:00,00
10.72
 
2
22
 
Wilmotte Sebastien
 
06:23,51
06:09,26
05:32,31
02:36,47
20:42,35
00:50,42
10.29
 
3
41
 
Chateau Eric
 
06:42,01
06:27,36
06:23,21
02:48,39
22:21,37
02:29,44
9.53
 
4
3
 
Klöckl Wolfgang
 
07:49,45
07:14,44
06:31,43
03:14,16
24:50,28
04:58,35
8.57
 
5
66
 
Kučera Pavel
 
07:33,01
07:47,45
07:56,00
04:19,19
27:36,05
07:44,12
7.72
 
                           
Kategorie: SKJ - Skijöring - běžec na lyžích a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 3. kolo
 ??? km
 4. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
75
 
Kdýr Marian
 
06:35,15
05:32,53
05:19,11
02:35,43
20:03,02
00:00,00
10.17
 
2
44
00420-00502 Dušková Zdeňka 35
06:40,36
05:38,09
05:07,51
02:38,25
20:05,01
00:01,59
10.16
 
3
64
00420-01143 Nováková Kamila
 
06:39,44
06:08,06
05:13,26
02:47,29
20:48,45
00:45,43
9.8
 
4
13
 
Tonndorf Paul
 
07:35,35
06:54,58
06:39,28
03:30,07
24:40,08
04:37,06
8.27
 
5
2
00420-01484 Urbášek Vladimír 3
08:13,31
06:54,07
07:43,55
03:44,22
26:35,55
06:32,53
7.67
 
6
45
00420-01203 Pospíšilová Lucie 58
08:13,32
08:03,03
07:54,22
04:14,18
28:25,15
08:22,13
7.18
 
7
73
 
Lavický Petr
 
08:42,38
08:35,41
08:21,37
05:01,29
30:41,25
10:38,23
6.65
 
8
54
00420-01481 Hofreiter Roman 25
07:48,49
07:17,23
00:0D,NF
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0
 
9
49
 
Vodák Miroslav
 
08:36,14
00:0D,NF
00:00,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0
 
10
57
 
Fichtinger Arnold
 
00:00,DQ
00:00,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0