Napsat dotaz

Vroutecký sprint

Výsledková listina - Vroutek (09.10.2010 - 10.10.2010)
www stránky závodu: http://www.zufrikteam.cz/vrouteckysprint/
Třída: A - Spřežení do 8 psů
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
42
00420-01007 Zetek Václav 35
12:16,47
12:10,64
24:27,11
00:00,00
 
2
44
00420-00481 Brož Ladislav 40
15:19,34
16:58,92
32:18,26
07:51,15
 
3
43
00420-01428 Zetková Jana 40
17:14,34
16:05,20
33:19,54
08:52,43
 
4
41
00420-00575 Holá Jana 9
18:02,95
17:15,89
35:18,84
10:51,73
 
5
45
00420-01549 Černá Monika 35
24:18,26
24:03,61
48:21,87
23:54,76
 
                   
Třída: A1 - Spřežení do 8 psů uzavřené pro SH
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
47
00420-01014 Habásko Roman 9
12:57,55
12:44,72
25:42,27
00:00,00
 
2
48
00420-00659 Stejskal Ondřej 35
13:59,68
12:59,09
26:58,77
01:16,50
 
3
218
00420-00767 Brzková Klára 35
15:37,36
14:55,56
30:32,92
04:50,65
 
4
50
00420-00567 Čurda Milan 59
15:59,33
14:41,34
30:40,67
04:58,40
 
5
52
00420-01499 Guregová Romana 9
16:36,62
18:04,92
34:41,54
08:59,27
 
6
46
00420-01164 Wegnerová Lucie 35
18:56,08
17:15,07
36:11,15
10:28,88
 
7
51
00420-00351 Kmochová Vanda 17
18:18,12
18:31,51
36:49,63
11:07,36
 
8
49
00420-00542 Janko Ota 25
24:56,10
23:51,49
48:47,59
23:05,32
 
                   
Třída: C - Spřežení 3-4 psi
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
54
00420-00593 Nešněrová Dagmar 17
11:09,56
10:26,65
21:36,21
00:00,00
 
2
53
00420-00035 Stejskal Jiří 35
26:02,28
27:00,40
53:02,68
31:26,47
 
                   
Třída: C1 - Spřežení 3-4 psi uzavřené pro SH
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
59
00420-01223 Kronus Roman 55
16:08,54
15:30,40
31:38,94
00:00,00
 
2
62
00420-00616 Mikutová Anita 35
16:35,69
16:11,84
32:47,53
01:08,59
 
3
220
00420-01534 Zasadil Roman 20
16:56,04
16:54,76
33:50,80
02:11,86
 
4
60
00420-00821 Petruželka Milan 20
17:34,72
16:45,42
34:20,14
02:41,20
 
5
55
00420-01459 Alscher Ivan 35
19:27,16
17:18,08
36:45,24
05:06,30
 
6
56
00420-01167 Svoboda Jaroslav
 
18:54,52
18:19,37
37:13,89
05:34,95
 
7
57
00420-00378 Vodák Milan 56
20:31,14
20:39,06
41:10,20
09:31,26
 
8
58
 
Krohová Monika
 
20:59,56
20:46,53
41:46,09
10:07,15
 
                   
Třída: C2 - Spřežení 3-4 psi uzavřené pro GP, AM, S
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
63
00420-01481 Hofreiter Roman 25
20:10,82
19:44,93
39:55,75
00:00,00
 
2
65
00420-01109 Pešková Alena 20
24:48,15
21:43,80
46:31,95
06:36,20
 
3
64
00420-00501 Slepička Martin 35
25:49,42
22:37,89
48:27,31
08:31,56
 
4
66
 
Pešková Anna
 
31:55,00
29:52,12
01:01:47,12
21:51,37
 
                   
Třída: BKJM - Bikejöring s jedním psem - muži
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
74
00420-01425 Lorenz Tomáš 35
11:28,62
11:21,63
22:50,25
00:00,00
 
2
73
00420-00072 Bielik Jan 40
12:42,44
12:42,63
25:25,07
02:34,82
 
3
71
 
Doležal Zdeněk
 
12:50,49
12:35,21
25:25,70
02:35,45
 
4
72
 
Doležal Zdeněk
 
14:58,97
14:35,54
29:34,51
06:44,26
 
5
76
00420-01646 Hladovec Pavel 35
14:30,67
15:16,77
29:47,44
06:57,19
 
6
77
00420-01646 Hladovec Pavel 35
17:06,48
18:01,89
35:08,37
12:18,12
 
7
67
 
Muller Lukáš
 
17:25,70
18:09,39
35:35,09
12:44,84
 
8
78
00420-00246 Gurega Petr 9
20:12,59
20:12,77
40:25,36
17:35,11
 
9
68
 
Stehlík Bronislav
 
21:41,06
19:02,00
40:43,06
17:52,81
 
10
69
 
Pokorný Milan
 
24:01,80
26:51,27
50:53,07
28:02,82
 
                   
Třída: BKJW - Bikejöring s jedním psem - ženy
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
82
00420-01064 Sinecká Lenka
 
13:11,59
13:03,63
26:15,22
00:00,00
 
2
81
 
Čurdová Bára
 
19:44,24
19:41,24
39:25,48
13:10,26
 
3
83
 
Kolmanová Petra
 
21:41,57
21:31,72
43:13,29
16:58,07
 
4
84
 
Rožňová Anna
 
21:34,12
22:16,64
43:50,76
17:35,54
 
                   
Třída: SC2 - Scooter s jedním až dvěma psy
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
103
00420-00913 Strnad Jiří 58
12:44,58
12:28,09
25:12,67
00:00,00
 
2
98
00420-00591 Voříšek Tomáš 56
12:48,13
12:25,53
25:13,66
00:00,99
 
3
105
00420-00267 Ševelová Marie 58
12:52,76
12:34,74
25:27,50
00:14,83
 
4
100
00420-00721 Špaček Jaroslav 40
13:31,11
13:05,39
26:36,50
01:23,83
 
5
99
00420-01339 Keltner Vlastimil 58
14:13,95
13:19,03
27:32,98
02:20,31
 
6
104
00420-00892 Strnad Jiří jr.
 
15:08,14
16:12,78
31:20,92
06:08,25
 
                   
Třída: SC1 - Scooter s jedním psem
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
102
00420-00189 Fiedler Michael 56
17:09,77
17:04,76
34:14,53
00:00,00
 
2
87
00420-00706 Bielik Antonín 40
18:27,50
18:35,46
37:02,96
02:48,43
 
                   
Třída: CCM - Canicross s jedním psem - muži
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
108
00420-01656 Halada Tomáš
 
18:21,82
18:14,52
36:36,34
00:00,00
 
                   
Třída: CCW - Canicross s jedním psem - ženy
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
109
00420-00209 Halířová Jarmila 17
18:20,33
18:26,38
36:46,71
00:00,00
 
2
111
00420-01670 Wolfová Kateřina
 
21:39,36
20:52,39
42:31,75
05:45,04
 
3
110
 
Jonášová Lenka
 
33:23,87
31:58,63
01:05:22,50
28:35,79
 
                   
Třída: SC11 - Scooter s jedním psem uzavřené pro SH, GP, AM, S
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
94
00420-01531 Hakl Daniel 58
14:52,21
14:25,19
29:17,40
00:00,00
 
2
106
00420-00843 Kubelka Jiří 59
15:20,38
15:33,54
30:53,92
01:36,52
 
3
216
00420-00843 Kubelka Jiří 59
15:51,76
15:39,18
31:30,94
02:13,54
 
4
88
00420-01690 Valko Jiří
 
16:26,30
15:41,10
32:07,40
02:50,00
 
5
89
 
Voříšek Jaroslav
 
17:15,65
17:29,91
34:45,56
05:28,16
 
6
96
00420-00502 Dušková Zdenka 35
17:52,80
16:53,55
34:46,35
05:28,95
 
7
107
 
Twardek Tomáš
 
18:49,90
18:22,62
37:12,52
07:55,12
 
8
92
00420-00205 Kačur Jan 56
19:05,69
18:50,60
37:56,29
08:38,89
 
9
91
00420-01203 Pospíšilová Lucie 58
20:04,01
20:32,65
40:36,66
11:19,26
 
10
97
00420-00707 Bieliková Romana 40
21:28,29
19:55,07
41:23,36
12:05,96
 
11
90
 
Voříšková Kateřina
 
25:17,73
23:44,11
49:01,84
19:44,44
 
12
95
00420-01264 Kronusová Jana 55
23:24,20
26:16,39
49:40,59
20:23,19