Napsat dotaz

Cakovskonovodvorský okruh

Výsledková listina - Náměšť na Hané-Nové Dvory (14.11.2009 - 15.11.2009)
Kategorie: A1 - Spřežení do 8 psů severských plemen s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - vypočtení)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
0
 
Zdeněk Zetek
 
32:31,00
30:57,00
01:03:28,00
00:00,00
9.64
 
                           
Kategorie: BKJM - Bikejöring Muži - cyklista a 1 pes (koeficient trati 1 - vypočtení)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
3
00420-01613 Urbančík Martin 63
13:17,00
14:17,00
27:34,00
00:00,00
22.2
 
2
31
 
Jurčaga Jakub
 
15:01,00
15:56,00
30:57,00
03:23,00
19.77
 
3
40
 
Kessler Jiří
 
16:46,00
17:48,00
34:34,00
07:00,00
17.7
 
4
6
 
Jedlovec Filip
 
17:08,00
17:43,00
34:51,00
07:17,00
17.56
 
5
18
 
Jedlovec Filip
 
17:47,00
18:07,00
35:54,00
08:20,00
17.05
 
6
51
00420-00341 Macek Pavel 16 100120
20:32,00
19:48,00
40:20,00
12:46,00
15.17
1517
 
7
5
 
Kužela Miroslav
 
23:17,00
19:00,00
42:17,00
14:43,00
14.47
 
                           
Kategorie: BKJW - Bikejöring Ženy - cyklistka a 1 pes (koeficient trati 1 - vypočtení)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
25
00420-01600 Pospíšilová Markéta 17 100692
19:07,00
15:25,00
34:32,00
00:00,00
17.72
1772
 
2
14
 
Futáková Ivana
 
18:13,00
18:06,00
36:19,00
01:47,00
16.85
 
3
7
 
Slezáková Miroslava
 
23:05,00
20:33,00
43:38,00
09:06,00
14.03
 
4
16
 
Gojová Klára
 
21:28,00
23:41,00
45:09,00
10:37,00
13.55
 
5
19
 
Szczepañská Hana
 
37:34,00
30:48,00
01:08:22,00
33:50,00
8.95
 
                           
Kategorie: C - Spřežení do 4 psů bez rozdílu plemen (koeficient trati 1 - vypočtení)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
39
 
Šostok Petr
 
16:38,00
17:35,00
34:13,00
00:00,00
17.89
 
2
55
 
Fučík František
 
18:57,00
19:00,00
37:57,00
03:44,00
16.13
 
3
1
 
Bajgarová Eva
 
18:37,00
19:33,00
38:10,00
03:57,00
16.03
 
4
6
 
Juhanaková Veronika
 
21:31,00
22:49,00
44:20,00
10:07,00
13.8
 
                           
Kategorie: C2 - Spřežení do 4 psů uzavřená pro G, AM a S s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - vypočtení)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
28
 
Zapletal Martin
 
19:17,00
19:32,00
38:49,00
00:00,00
15.77
 
                           
Kategorie: CCM - CaniCross Muži - běžec a 1 pes (koeficient trati 1 - vypočtení)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
22
00420-01480 Fochler Petr 62 100233
18:08,00
17:26,00
35:34,00
00:00,00
17.21
1721
3
 
2
3
 
Brázda Petr
 
20:51,00
21:28,00
42:19,00
06:45,00
14.46
 
3
11
 
Jurčaga Jakub
 
21:59,00
22:22,00
44:21,00
08:47,00
13.8
 
4
15
 
Karalo David
 
23:37,00
24:16,00
47:53,00
12:19,00
12.78
 
5
13
 
Futák Vladimír
 
26:37,00
23:56,00
50:33,00
14:59,00
12.11
 
6
47
 
Šidlo Michal
 
25:17,00
25:57,00
51:14,00
15:40,00
11.95
 
7
30
 
Poulík Marek
 
38:04,00
39:02,00
01:17:06,00
41:32,00
7.94
 
8
30
 
Kužela Roman
 
41:48,00
59:04,00
01:40:52,00
01:05:18,00
6.07
 
                           
Kategorie: CCW - CaniCross Ženy - běžkyně a 1 pes (koeficient trati 1 - vypočtení)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
23
 
Fochlerová Jitka
 
28:14,00
26:55,00
55:09,00
00:00,00
11.1
 
2
33
 
Čiperová Lenka
 
27:11,00
29:51,00
57:02,00
01:53,00
10.73
 
3
44
 
Kocvrlichová Hana
 
36:39,00
36:33,00
01:13:12,00
18:03,00
8.36
 
                           
Kategorie: SC1 - Scooter - koloběžka a 1 pes (koeficient trati 1 - vypočtení)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
26
00420-01601 Pospíšil Petr 17 100694
16:03,00
16:45,00
32:48,00
00:00,00
18.66
1866
 
2
41
 
Adamusová Petra
 
20:42,00
22:04,00
42:46,00
09:58,00
14.31
 
3
21
 
Twardek Tomáš
 
23:34,00
22:22,00
45:56,00
13:08,00
13.32
 
4
17
 
Vojvodík Martin
 
23:37,00
25:43,00
49:20,00
16:32,00
12.41
 
                           
Kategorie: SC2 - Scooter - koloběžka a 2 psi (koeficient trati 1 - vypočtení)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
2
 
Blachová Lenka
 
17:51,00
16:47,00
34:38,00
00:00,00
17.67
 
2
24
 
Čížková Aneta
 
19:23,00
20:36,00
39:59,00
05:21,00
15.31
 
3
1
 
Jens Ertel
 
21:51,00
24:03,00
45:54,00
11:16,00
13.33
 
4
43
 
Kocvrlichová Hana
 
27:39,00
34:22,00
01:02:01,00
27:23,00
9.87