Napsat dotaz

HRADECKÝ MID

Výsledková listina - Běleč nad Orlicí (28.11.2009 - 29.11.2009)
www stránky závodu: http://hradeckymid.mushing.cz
Kategorie: MB - Spřežení do 6 psů bez rozdílu plemen (koeficient trati 1 - vypočtení)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
2
00420-01034 Merhaut Michal 20 100676
57:46,00
01:01:52,00
01:59:38,00
00:00,00
22.27
2227
2
 
2
18
00420-01018 Hübner Tomáš 17 100089
01:03:16,00
01:05:31,00
02:08:47,00
09:09,00
20.69
2069
3
 
3
64
00420-01019 Hübnerová Eva 17 100095
01:11:08,00
01:11:59,00
02:23:07,00
23:29,00
18.61
1861
 
4
11
00420-01035 Merhautová Pavla 20 100800
01:16:02,00
01:12:40,00
02:28:42,00
29:04,00
17.92
1792
 
5
69
00420-01007 Zetek Václav 35 100511
01:17:20,00
01:17:37,00
02:34:57,00
35:19,00
17.19
1719
 
6
88
00420-01006 Kužela Miroslav 16 100550
01:18:15,00
01:22:47,00
02:41:02,00
41:24,00
16.54
1654
 
7
28
00420-01428 Zetková Jana, Ing. 40 100506
01:22:23,00
01:25:46,00
02:48:09,00
48:31,00
15.84
1584
 
8
35
00420-01323 Boudová Barbora 3 100060
01:39:47,00
01:32:58,00
03:12:45,00
01:13:07,00
13.82
1382
 
9
97
00420-01547 Zelenková Barbora
 
100594
01:35:34,00
01:38:45,00
03:14:19,00
01:14:41,00
13.71
1371
 
10
62
00420-01549 Černá Monika 35 100081
02:08:19,00
02:13:12,00
04:21:31,00
02:21:53,00
10.19
1019
 
11
98
00420-00446 Bahulíková Lenka
 
100612
02:12:44,00
02:20:20,00
04:33:04,00
02:33:26,00
9.76
976
 
12
31
00420-00398 Hanuš Michal 20 100622
02:19:58,00
02:25:23,00
04:45:21,00
02:45:43,00
9.34
934
 
                           
Kategorie: MB1 - Spřežení do 6 psů uzavřená pro Siberian Husky s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - vypočtení)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
95
00420-01014 Habásko Roman 9 100018
01:07:53,00
01:07:11,00
02:15:04,00
00:00,00
19.72
1972
1
 
2
54
00420-00659 Stejskal Ondřej 35 100035
01:13:49,00
01:11:59,00
02:25:48,00
10:44,00
18.27
1827
2
 
3
7
00420-01534 Zasadil Roman 20 100500
01:26:31,00
01:28:11,00
02:54:42,00
39:38,00
15.25
1525
 
4
14
00420-00321 Brzek Martin, Ing. 35 100013
01:29:47,00
01:28:23,00
02:58:10,00
43:06,00
14.95
1495
 
5
37
 
Kronusová Eva
 
01:33:37,00
01:35:26,00
03:09:03,00
53:59,00
14.09
 
6
53
00420-00988 Petrus Zdeněk 20 100741
01:36:28,00
01:33:53,00
03:10:21,00
55:17,00
14
1400
 
7
82
00420-01649 Fučík David 16 100855
01:45:10,00
01:43:27,00
03:28:37,00
01:13:33,00
12.77
1277
 
8
86
00420-00263 Bahník Roman
 
100806
01:48:25,00
02:02:29,00
03:50:54,00
01:35:50,00
11.54
1154
 
9
57
00420-01555 Svoboda Jaroslav, 20
 
100655
01:51:29,00
02:01:07,00
03:52:36,00
01:37:32,00
11.45
1145
 
                           
Kategorie: MB2 - Spřežení do 6 psů uzavřená pro G, AM a S s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - vypočtení)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
23
 
Roček Martin
 
01:41:17,00
01:42:31,00
03:23:48,00
00:00,00
13.07
 
2
89
00420-01106 Lněnička Pavel
 
100380
01:44:37,00
01:44:09,00
03:28:46,00
04:58,00
12.76
1276
3
 
3
32
00420-01481 Hofreiter Roman 25 100848
01:46:20,00
01:44:57,00
03:31:17,00
07:29,00
12.61
1261
3
 
4
50
00420-00423 Hurych Jaromír 20 100074
02:11:25,00
02:13:10,00
04:24:35,00
01:00:47,00
10.07
1007
 
5
63
00420-01109 Pešková Alena 20 100361
02:14:03,00
02:18:40,00
04:32:43,00
01:08:55,00
9.77
977
 
                           
Kategorie: MBKJ - Bikejöring - cyklista a 1 pes (koeficient trati 1 - vypočtení)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
9
00420-00215 Suchý Jiří 58 100340
51:11,00
53:53,00
01:45:04,00
00:00,00
25.36
2536
3
 
2
102
00420-00982 Czastka Sven 58 100824
52:10,00
54:07,00
01:46:17,00
01:13,00
25.07
2507
3
 
3
106
00420-01462 Matrková Lucie
 
100852
01:05:15,00
01:06:40,00
02:11:55,00
26:51,00
20.19
2019
 
4
73
00420-00416 Flídr Aleš
 
100191
01:13:58,00
01:03:40,00
02:17:38,00
32:34,00
19.36
1936
 
5
25
00420-00821 Petruželka Milan 20 100305
01:08:13,00
01:10:08,00
02:18:21,00
33:17,00
19.26
1926
 
6
79
00420-01334 Čepková Tereza 25 100846
01:09:23,00
01:13:54,00
02:23:17,00
38:13,00
18.59
1859
 
7
111
00420-01341 Pelant Michal 20 100845
01:22:51,00
01:36:05,00
02:58:56,00
01:13:52,00
14.89
1489
 
8
72
00420-00519 Kohout Miroslav
 
100448
01:33:26,00
01:28:53,00
03:02:19,00
01:17:15,00
14.61
1461
 
9
80
 
Hladovec Pavel
 
01:26:39,00
01:40:54,00
03:07:33,00
01:22:29,00
14.2
 
10
21
00420-00767 Brzková Klára 35 100025
01:28:44,00
01:40:05,00
03:08:49,00
01:23:45,00
14.11
1411
 
11
113
00420-00341 Macek Pavel 16 100124
01:24:27,00
01:53:11,00
03:17:38,00
01:32:34,00
13.48
1348
 
12
83
00420-00396 Kostelecký Vladimír 20 100844
01:44:30,00
02:02:52,00
03:47:22,00
02:02:18,00
11.72
1172
 
                           
Kategorie: MSC2 - Scooter - koloběžka a 2 psi (koeficient trati 1 - vypočtení)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
46
00420-00674 Suchá Linda 58 100332
56:23,00
56:05,00
01:52:28,00
00:00,00
23.69
2369
2
 
2
44
00420-00067 Ševelová Marie
 
100859
56:53,00
01:01:23,00
01:58:16,00
05:48,00
22.53
2253
3
 
3
3
00420-01185 Burian Jan 58 100540
01:00:53,00
01:03:20,00
02:04:13,00
11:45,00
21.45
2145
 
4
75
00420-00212 Šarkovský Pavel 59 100279
01:01:47,00
01:08:03,00
02:09:50,00
17:22,00
20.52
2052
 
5
47
00420-01339 Keltner Vlastimil 58 100324
01:03:06,00
01:10:24,00
02:13:30,00
21:02,00
19.96
1996
 
6
58
00420-00834 Fučík František 16 100843
01:20:27,00
01:24:07,00
02:44:34,00
52:06,00
16.19
1619
 
7
6
00420-01536 Rez Martin 20 100849
01:23:28,00
01:26:22,00
02:49:50,00
57:22,00
15.69
1569
 
8
24
00420-00502 Dušková Zdeňka 35 100292
01:23:04,00
01:27:18,00
02:50:22,00
57:54,00
15.64
1564
 
9
110
00420-01484 Urbášek Vladimír 3 100856
01:26:55,00
01:27:47,00
02:54:42,00
01:02:14,00
15.25
1525
 
10
26
 
Kostelecký Filip
 
01:28:30,00
01:36:04,00
03:04:34,00
01:12:06,00
14.43
 
11
108
00420-01143 Nováková Kamila
 
100749
01:31:20,00
01:36:38,00
03:07:58,00
01:15:30,00
14.17
1417
 
12
8
 
Hanuš Tomáš
 
01:50:49,00
01:35:28,00
03:26:17,00
01:33:49,00
12.91
 
13
15
 
Vlček Viktor
 
01:44:03,00
01:46:00,00
03:30:03,00
01:37:35,00
12.68
 
14
38
00420-00476 Ondrášková Jana 3 100670
01:59:46,00
01:54:01,00
03:53:47,00
02:01:19,00
11.4
1140
 
                           
Kategorie: MU - Unlimited spřežení 7 a více psů bez rozdílu plemen (koeficient trati 1 - vypočtení)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
105
00420-00010 Levíček Martin, st. 49 100839
01:06:48,00
01:14:29,00
02:21:17,00
00:00,00
18.86
1886
 
2
112
00420-00004 Mazánek Pavel 20 100212
01:09:48,00
01:12:49,00
02:22:37,00
01:20,00
18.68
1868
 
3
56
00420-01375 Pícl Aleš 25 100063
01:14:30,00
01:14:03,00
02:28:33,00
07:16,00
17.93
1793
 
4
40
00420-01523 Vrtěl Martin 49 100711
01:15:57,00
01:12:47,00
02:28:44,00
07:27,00
17.91
1791
 
5
118
00420-01648 Tkadlec Vladimír 63 100840
01:23:11,00
01:20:30,00
02:43:41,00
22:24,00
16.28
1628
 
6
61
00420-00575 Holá Jana 9 100100
01:37:13,00
01:49:24,00
03:26:37,00
01:05:20,00
12.89
1289
 
                           
Kategorie: MU1 - Unlimited spřežení 7 a více psů severských plemen s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - vypočtení)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
52
00420-01164 Wegnerová Lucie 35 100250
01:34:40,00
01:41:49,00
03:16:29,00
00:00,00
13.56
1356
 
2
70
00420-00246 Gurega Petr 9 100561
01:33:50,00
01:48:01,00
03:21:51,00
05:22,00
13.2
1320
 
3
101
00420-00171 Macková Renáta 16 100157
01:47:41,00
01:44:03,00
03:31:44,00
15:15,00
12.58
1258
 
4
107
00420-00427 Burda Richard 25 100424
01:52:48,00
01:53:08,00
03:45:56,00
29:27,00
11.79
1179
 
5
60
00420-00542 Janko Ota 25 100485
02:16:16,00
02:20:48,00
04:37:04,00
01:20:35,00
9.62
962