Napsat dotaz

BONO 09

Výsledková listina - Červený Kostelec (17.10.2009 - 18.10.2009)
www stránky závodu: http://bono.mushing.cz
Kategorie: A - Spřežení do 8 psů bez rozdílu plemen (koeficient trati 1 - vypočtení)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
38
00420-01034 Merhaut Michal 20 100673
11:53,00
12:14,00
24:07,00
00:00,00
26.47
2647
3
 
2
15
00420-01007 Zetek Václav 35 100514
12:25,00
12:06,00
24:31,00
00:24,00
26.04
2604
3
 
3
79
00420-00010 Levíček Martin 49 100660
13:11,00
12:21,00
25:32,00
01:25,00
25
2500
 
4
12
00420-01034 Merhaut Michal 20 100683
13:40,00
15:17,00
28:57,00
04:50,00
22.05
2205
 
5
86
00420-00960 Havrda Radek - 1 25 100684
14:20,00
14:41,00
29:01,00
04:54,00
22
2200
 
6
31
00420-00515 Jerie David - 1 25 100690
15:55,00
14:12,00
30:07,00
06:00,00
21.2
2120
 
7
49
00420-00515 Jerie David - 2 25 100687
15:50,00
15:48,00
31:38,00
07:31,00
20.18
2018
 
8
80
00420-00010 Levíček Martin b 49 100661
16:42,00
15:47,00
32:29,00
08:22,00
19.65
1965
 
9
3
00420-00575 Holá Jana 9 100097
16:36,00
17:20,00
33:56,00
09:49,00
18.81
1881
 
10
83
00420-00960 Havrda Radek - 2 25 100685
21:48,00
15:20,00
37:08,00
13:01,00
17.19
1719
 
11
34
00420-01428 Zetková Jana, Ing. 40 100509
20:13,00
19:32,00
39:45,00
15:38,00
16.06
1606
 
12
20
00420-00398 Hanuš Michal 20 100624
26:36,00
27:45,00
54:21,00
30:14,00
11.75
1175
 
                           
Kategorie: A1 - Spřežení do 8 psů severských plemen s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - vypočtení)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
96
00420-01014 Habásko Roman 9 100024
13:38,00
13:15,00
26:53,00
00:00,00
23.75
2375
2
 
2
97
00420-00767 Brzková Klára 35 100031
14:51,00
15:19,00
30:10,00
03:17,00
21.16
2116
3
 
3
85
00420-00567 Čurda Milan 59 100442
16:46,00
15:02,00
31:48,00
04:55,00
20.08
2008
 
4
5
00420-00406 Šplouchal Pavel 20 100682
17:33,00
18:14,00
35:47,00
08:54,00
17.84
1784
 
5
88
00420-00427 Burda Richard 25 100416
18:16,00
18:09,00
36:25,00
09:32,00
17.53
1753
 
6
46
00420-01555 Svoboda Jaroslav, 20
 
100652
21:34,00
20:11,00
41:45,00
14:52,00
15.29
1529
 
                           
Kategorie: A2 - Spřežení do 8 psů uzavřená pro G, AM a S s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - vypočtení)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
9
00420-00542 Janko Ota 25 100480
23:05,00
23:51,00
46:56,00
00:00,00
13.6
1360
 
2
64
00420-01109 Pešková Alena 20 100358
26:00,00
24:22,00
50:22,00
03:26,00
12.68
1268
 
3
45
00420-00401 Jiránek Jaroslav 20 100680
25:34,00
25:45,00
51:19,00
04:23,00
12.44
1244
 
                           
Kategorie: BKJM - Bikejöring Muži - cyklista a 1 pes (koeficient trati 1 - vypočtení)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
42
 
Lorenz Tomáš
 
11:36,00
11:42,00
23:18,00
00:00,00
27.4
 
2
53
00420-01608 David Miloš 58 100696
12:43,00
12:56,00
25:39,00
02:21,00
24.89
2489
 
3
65
 
Středa David
 
13:07,00
13:05,00
26:12,00
02:54,00
24.37
 
4
6
 
Doležal Zdeněk
 
14:16,00
13:32,00
27:48,00
04:30,00
22.96
 
5
89
00420-01603 Stoklasa Martin
 
100665
14:52,00
14:29,00
29:21,00
06:03,00
21.75
2175
 
6
35
00420-00417 Svoboda Jiří 56 100689
15:17,00
15:25,00
30:42,00
07:24,00
20.79
2079
 
7
27
 
Hladovec Pavel
 
15:09,00
15:47,00
30:56,00
07:38,00
20.64
 
8
50
00420-00416 Flídr Aleš
 
100189
17:09,00
14:24,00
31:33,00
08:15,00
20.23
2023
 
9
26
00420-01601 Pospíšil Petr 17 100693
18:17,00
18:01,00
36:18,00
13:00,00
17.59
1759
 
10
104
00420-00321 Brzek Martin, Ing. 35 100010
17:33,00
20:40,00
38:13,00
14:55,00
16.7
1670
 
                           
Kategorie: BKJW - Bikejöring Ženy - cyklistka a 1 pes (koeficient trati 1 - vypočtení)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
74
00420-01606 Kuříková Václava 58 100644
13:00,00
12:40,00
25:40,00
00:00,00
24.87
2487
 
2
52
00420-01600 Pospíšilová Markéta 17 100692
16:13,00
13:43,00
29:56,00
04:16,00
21.33
2133
 
3
30
 
Součková Marcela
 
17:17,00
16:57,00
34:14,00
08:34,00
18.65
 
4
43
 
Svobodová Hana
 
17:07,00
17:20,00
34:27,00
08:47,00
18.53
 
5
22
 
Marková Irena
 
22:42,00
21:12,00
43:54,00
18:14,00
14.54
 
6
78
00420-00754 Levíčková Barbora 49 100662
24:51,00
25:37,00
50:28,00
24:48,00
12.65
1265
 
                           
Kategorie: C - Spřežení do 4 psů bez rozdílu plemen (koeficient trati 1 - vypočtení)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
95
00420-01452 Bohatý Milan 20 100236
12:50,00
13:48,00
26:38,00
00:00,00
23.97
2397
 
2
71
00420-01602 Navrátilová Veronika 30 100629
13:35,00
13:35,00
27:10,00
00:32,00
23.5
2350
 
3
36
00420-00004 Mazánek Pavel 20 100210
14:48,00
14:37,00
29:25,00
02:47,00
21.7
2170
 
4
72
00420-01602 Navrátilová Veronika 30 100630
15:09,00
17:24,00
32:33,00
05:55,00
19.61
1961
 
5
25
00420-00988 Petrus Zdeněk 20 100567
16:47,00
17:02,00
33:49,00
07:11,00
18.88
1888
 
6
1
 
Fendrych Jiří
 
20:16,00
20:06,00
40:22,00
13:44,00
15.82
 
7
40
00420-01547 Zelenková Barbora
 
100591
22:01,00
21:48,00
43:49,00
17:11,00
14.57
1457
 
                           
Kategorie: C1 - Spřežení do 4 psů uzavřená pro Siberian Husky s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - vypočtení)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
16
00420-00368 Škoda Martin 17 100441
13:22,00
13:23,00
26:45,00
00:00,00
23.87
2387
2
 
2
17
00420-00659 Stejskal Ondřej 35 100036
13:38,00
13:39,00
27:17,00
00:32,00
23.4
2340
2
 
3
8
00420-00834 Fučík František 16 100133
15:42,00
15:39,00
31:21,00
04:36,00
20.36
2036
3
 
4
100
00420-00843 Kubelka Jiří 59 100698
16:31,00
16:17,00
32:48,00
06:03,00
19.46
1946
 
5
7
00420-01534 Zasadil Roman 20 100502
17:45,00
18:31,00
36:16,00
09:31,00
17.6
1760
 
6
69
00420-01459 Alscher Ivan 35 100404
18:40,00
18:51,00
37:31,00
10:46,00
17.02
1702
 
7
23
00420-00263 Bahník Roman
 
100679
19:14,00
19:57,00
39:11,00
12:26,00
16.29
1629
 
8
37
00420-01361 Svobodová Blanka 9 100186
20:47,00
21:09,00
41:56,00
15:11,00
15.22
1522
 
                           
Kategorie: C2 - Spřežení do 4 psů uzavřená pro G, AM a S s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - vypočtení)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
14
 
Roček Martin
 
19:05,00
19:28,00
38:33,00
00:00,00
16.56
 
2
41
00420-01275 Vraštil Vladimír 59 100477
19:39,00
19:31,00
39:10,00
00:37,00
16.3
1630
3
 
3
103
 
Hofreiter Roman
 
19:40,00
24:23,00
44:03,00
05:30,00
14.49
 
4
68
 
Ertel Jens
D
21:49,00
22:26,00
44:15,00
05:42,00
14.43
 
5
13
 
Slepička Martin
 
23:37,00
23:00,00
46:37,00
08:04,00
13.69
 
6
101
00420-00423 Hurych Jaromír 20 100070
24:04,00
25:27,00
49:31,00
10:58,00
12.89
1289
 
7
19
00420-00782 Mrázek Radek 45 100364
27:13,00
31:51,00
59:04,00
20:31,00
10.81
1081
 
8
29
00420-01458 Koudelka Oto 35 100700
32:12,00
37:58,00
01:10:10,00
31:37,00
9.1
910
 
                           
Kategorie: CCM - CaniCross Muži - běžec a 1 pes (koeficient trati 1 - vypočtení)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
76
 
Merta Tomáš
 
19:18,00
20:12,00
39:30,00
00:00,00
16.16
 
2
91
 
Halada Tomáš
 
20:18,00
20:10,00
40:28,00
00:58,00
15.78
 
3
87
00420-01449 Růžička Petr 58 100697
22:19,00
22:22,00
44:41,00
05:11,00
14.29
1429
 
                           
Kategorie: CCW - CaniCross Ženy - běžkyně a 1 pes (koeficient trati 1 - vypočtení)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
98
00420-01385 Chocholoušková Jana
 
100584
19:18,00
19:35,00
38:53,00
00:00,00
16.42
1642
3
 
2
90
 
Boudová Žaneta
 
22:19,00
22:08,00
44:27,00
05:34,00
14.36
 
3
48
00420-00502 Dušková Zdeňka 35 100286
22:21,00
24:13,00
46:34,00
07:41,00
13.71
1371
 
                           
Kategorie: SC1 - Scooter - koloběžka a 1 pes (koeficient trati 1 - vypočtení)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
92
00420-01146 Vosmanská Dita 49 100699
13:16,00
13:25,00
26:41,00
00:00,00
23.93
2393
3
 
2
32
00420-01601 Pospíšil Petr 17 100694
14:44,00
14:47,00
29:31,00
02:50,00
21.63
2163
 
3
10
 
Markus Josef
 
21:32,00
23:57,00
45:29,00
18:48,00
14.04
 
                           
Kategorie: SC11 - Scooter - koloběžka a 1 pes - čistokrevný (koeficient trati 1 - vypočtení)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
51
00420-00821 Petruželka Milan 20 100626
17:10,00
17:34,00
34:44,00
00:00,00
18.38
1838
3
 
2
24
00420-00502 Dušková Zdeňka 35 100616
18:28,00
19:32,00
38:00,00
03:16,00
16.8
1680
 
3
47
00420-01536 Rez Martin 20 100695
20:56,00
18:55,00
39:51,00
05:07,00
16.02
1602
 
4
4
00420-01538 Hrubý David 20 100691
19:09,00
20:54,00
40:03,00
05:19,00
15.94
1594
 
5
44
00420-01341 Pelant Michal 20
19:53,00
20:27,00
40:20,00
05:36,00
15.83
 
6
2
 
Pospíšil Zdeněk
 
21:07,00
22:27,00
43:34,00
08:50,00
14.65
 
                           
Kategorie: SC1J - Scooter junioři - koloběžka a 1 pes (koeficient trati 1 - vypočtení)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
82
00420-00754 Levíčková Barbora 49 100663
17:21,00
17:35,00
34:56,00
00:00,00
18.27
1827
 
2
33
 
Hanuš Tomáš
 
21:32,00
22:45,00
44:17,00
09:21,00
14.42
 
3
39
 
Vraštil Vladimír ml
 
23:52,00
23:44,00
47:36,00
12:40,00
13.41
 
                           
Kategorie: SC2 - Scooter - koloběžka a 2 psi (koeficient trati 1 - vypočtení)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
93
00420-01599 Kolátor Vít 25 100600
15:35,00
15:51,00
31:26,00
00:00,00
20.31
2031
 
2
21
00420-00255 Škoda Stanislav
 
100681
18:06,00
19:35,00
37:41,00
06:15,00
16.94
1694
 
3
66
 
Ertel Jens
D
20:46,00
22:18,00
43:04,00
11:38,00
14.82
 
4
70
00420-01603 Stoklasa Martin
 
100667
21:06,00
32:21,00
53:27,00
22:01,00
11.94
1194