Napsat dotaz

Pohár Lady Bright Magadan

Výsledková listina - Bystřec - Červenovodské sedlo (26.02.2010 - 28.02.2010)
Kategorie: A - Spřežení do 8 psů bez rozdílu plemen (koeficient trati 1.1292 - vypočtení)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
26
00420-00992 Pavel Zvolský 25 100230
36:34,00
37:31,00
01:14:05,00
00:00,00
25.92
2927
2
 
2
40
00420-00206 Maciej Tomaszewski
 
40:16,00
37:26,00
01:17:42,00
03:37,00
24.71
 
                           
Kategorie: B - Spřežení do 6 psů bez rozdílu plemen (koeficient trati 1.0332 - vypočtení)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
30
00420-01429 Tomáš Schindler 16 100936
38:21,00
39:30,00
01:17:51,00
00:00,00
19.88
2054
 
                           
Kategorie: B2 - Spřežení do 6 psů uzavřená pro G, AM a S s Průkazem Původu (koeficient trati 1.0332 - vypočtení)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
50
00420-01081 Petr Trávníček
 
100374
56:50,00
01:02:20,00
01:59:10,00
00:00,00
12.99
1342
 
                           
Kategorie: C - Spřežení do 4 psů bez rozdílu plemen (koeficient trati 1.0494 - vypočtení)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
22
00420-00760 Slavomír Pavlík 49 100754
17:17,00
18:52,00
36:09,00
00:00,00
29.54
3100
1
 
2
28
00420-00009 Petr Krupička 49 100881
19:20,00
20:13,00
39:33,00
03:24,00
27
2833
2
 
                           
Kategorie: C2 - Spřežení do 4 psů uzavřená pro G, AM a S s Průkazem Původu (koeficient trati 1.0494 - vypočtení)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
21
00420-00458 Martin Zapletal
 
100872
29:18,00
28:35,00
57:53,00
00:00,00
18.45
1936
1
 
                           
Kategorie: SKJ2 - Skijöring - bězec na lyžích a 2 psi (koeficient trati 0.993696 - vypočtení)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
20
00420-00200 Jana Porubská
 
100174
38:08,00
37:56,00
01:16:04,00
00:00,00
25.24
2508
2
 
2
15
00420-00913 Jiří Strnad 58 100669
46:28,00
46:24,00
01:32:52,00
16:48,00
20.67
2054
 
3
27
 
Jakub Jurčaga
 
52:24,00
50:33,00
01:42:57,00
26:53,00
18.65
 
4
14
00420-00892 Jiří Strnad jr.
 
100668
57:46,00
57:45,00
01:55:31,00
39:27,00
16.62
1652
 
5
12
 
Zuzana Daňsová
 
01:21:03,00
01:18:36,00
02:39:39,00
01:23:35,00
12.03
 
                           
Kategorie: SKJM - Skijöring Muzi - bězec na lyžích a 1 pes (koeficient trati 0.92988 - vypočtení)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
17
 
Edvard Schumet
 
30:19,00
31:27,00
01:01:46,00
00:00,00
25.06
 
2
19
00420-00050 Pavel Porubský
 
100180
33:03,00
34:20,00
01:07:23,00
05:37,00
22.97
2136
 
3
24
00420-00003 Tomá�Stejskal 58 100216
35:35,00
35:42,00
01:11:17,00
09:31,00
21.72
2020
 
                           
Kategorie: SKJW - Skijöring Ženy - běžkyně na lyžích a 1 pes (koeficient trati 0.92988 - vypočtení)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
29
00420-01139 Martina �ěpánková 62 100042
27:55,00
29:12,00
57:07,00
00:00,00
27.1
2520
2
 
2
23
00420-00886 Monika Stejskalová 6 100221
38:16,00
38:36,00
01:16:52,00
19:45,00
20.14
1873