Napsat dotaz

HUZAR CUP

Výsledková listina - Jozefow/Žyrardow-Polsko (04.10.2008 - 05.10.2008)
Kategorie: BKJM - Bikejöring Muži - cyklista a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
10
 
Rakoski Piotr
PL
09:13,79
09:18,84
18:32,63
00:00,00
29.12
 
2
1
 
Œwiderski Micha³
PL
09:19,35
09:18,87
18:38,22
00:05,59
28.98
 
3
12
 
Œwier¿ewski Marcin
PL
09:30,31
09:20,02
18:50,33
00:17,70
28.67
 
4
7
 
Królikowski Janusz
PL
09:41,54
09:18,33
18:59,87
00:27,40
28.44
 
5
8
 
Liszka Grzegorz
PL
09:56,84
09:58,64
19:55,48
01:22,85
27.1
 
6
11
 
Robakowski Tomasz
PL
10:31,36
10:39,23
21:10,59
02:37,96
25.5
 
7
13
 
Tr¹bka Jarek
PL
10:46,16
10:39,99
21:26,15
02:53,52
25.19
 
8
6
 
Koszela Adam
PL
11:20,20
10:21,69
21:41,89
03:09,26
24.94
 
9
17
 
Wojciechowski Pawe³
PL
11:28,20
12:00,74
23:28,94
04:56,31
23.01
 
10
5
 
Kostrzewa Mariusz
PL
11:58,64
11:43,59
23:42,23
05:09,60
22.78
 
11
4
 
Ka³at Kazimierz
PL
11:50,91
11:58,70
23:49,61
05:16,98
22.67
 
12
16
 
Paczyñski £ukasz
PL
12:27,86
13:03,66
25:31,52
06:58,89
21.17
 
13
23
 
Mianowski Konrad
PL
14:35,01
12:43,91
27:18,92
08:46,29
19.86
 
14
24
 
Ros³oñ Jakub
PL
13:28,13
13:53,27
27:21,40
08:48,77
19.75
 
15
3
 
Janczewski Grzegorz
PL
13:52,39
13:42,14
27:34,53
09:01,90
19.58
 
16
20
 
Kruczoñ Dominik Jacek
PL
14:22,34
14:42,67
29:05,01
10:32,38
18.57
 
17
19
 
B³asiak Piotr
PL
15:04,90
17:27,92
32:32,82
14:00,19
16.68
 
18
21
 
Mac Wojciech
PL
16:48,65
18:15,56
35:04,21
16:31,58
15.43
 
                           
Kategorie: BKJW - Bikejöring Ženy - cyklistka a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
34
00420-01069 Klikarova Sona 30 090336
09:24,31
09:30,29
18:54,60
00:00,00
28.56
2856
 
2
33
00420-01280 Liskova Kamila
 
090280
09:40,78
09:34,42
19:15,20
00:20,60
28.05
2805
 
3
37
 
Paw³owska Beata
PL
09:41,47
10:05,15
19:46,62
00:52,02
27.32
 
4
39
 
Piecko Martyna
PL
09:49,66
10:13,84
20:03,50
01:08,90
26.93
 
5
31
 
Jarecka Agnieszka
PL
10:11,74
10:17,03
20:28,77
01:34,17
26.37
 
6
36
 
Ka³at Jolanta
PL
10:17,40
10:32,36
20:49,76
01:55,16
25.93
 
7
35
 
Bajer Anna
PL
10:45,25
10:21,01
21:06,26
02:11,66
25.6
 
8
42
 
Wydrowska El¿bieta
PL
11:20,25
09:52,49
21:12,74
02:18,14
25.58
 
9
38
 
Milewska Karolina
PL
10:53,73
11:15,49
22:09,22
03:14,62
24.38
 
                           
Kategorie: SC1 - Scooter - koloběžka a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
52
00420-01146 Vosmanska Dita 49 090342
10:29,40
10:19,39
20:48,79
00:00,00
25.95
2595
 
2
51
 
Œwiderski Micha³
PL
10:53,30
10:32,86
21:26,16
00:37,37
25.2
 
3
54
 
Ka³at Kazimierz
PL
11:03,85
11:25,57
22:29,42
01:40,63
24.02
 
4
53
 
Wodziñski Maciej
PL
12:04,75
11:30,29
23:35,04
02:46,25
22.91
 
5
55
 
Paczyñski £ukasz
PL
15:48,07
14:51,59
30:39,66
09:50,87
17.63