Napsat dotaz

Cakovskonovodvorský okruh

Výsledková listina - Náměšť na Hané-Nové Dvory (07.03.2009 - 08.03.2009)
www stránky závodu: http//www.hmc.tym.cz
Kategorie: BKJ - Bikejöring - cyklista a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
61
 
Šostok Petr
 
16:25,00
17:26,00
33:51,00
00:00,00
20.56
 
2
12
00420-00341 Pavel Macek 16 090205
17:46,00
17:40,00
35:26,00
01:35,00
19.64
1964
 
3
66
 
Šostok Petr
 
17:45,00
18:58,00
36:43,00
02:52,00
18.96
 
4
40
00420-01370 Filová Ivana
 
090898
20:52,00
20:33,00
41:25,00
07:34,00
16.8
1680
 
                           
Kategorie: C - Spřežení do 4 psů bez rozdílu plemen (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
32
 
Petr Šostok
 
19:32,00
23:07,00
42:39,00
00:00,00
16.32
 
2
65
 
Futák Vladimír
 
22:16,00
21:39,00
43:55,00
01:16,00
15.85
 
3
29
00420-01502 Mráček Lukáš 16 090307
27:00,00
25:04,00
52:04,00
09:25,00
13.37
1337
 
                           
Kategorie: C1 - Spřežení do 4 psů uzavřená pro Siberian Husky s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
27
00420-01132 Eva Bajgarová 16 091004
18:14,00
18:23,00
36:37,00
00:00,00
19.01
1901
 
2
37
00420-00834 Fučík František 16 090693
19:12,00
19:07,00
38:19,00
01:42,00
18.16
1816
 
3
38
 
Fučík David
 
24:12,00
23:20,00
47:32,00
10:55,00
14.64
 
                           
Kategorie: C2 - Spřežení do 4 psů uzavřená pro G, AM a S s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
3
00420-00458 Zapletal Martin
 
090987
26:07,00
18:54,00
45:01,00
00:00,00
15.46
1546
 
2
15
00420-01437 Kelemen Oto
 
090294
27:17,00
28:03,00
55:20,00
10:19,00
12.58
1258
 
                           
Kategorie: CCM - CaniCross Muži - běžec a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
36
00420-01480 Petr Fochler 62 090528
20:39,00
20:27,00
41:06,00
00:00,00
16.93
1693
 
2
12
 
Jakub Jurčaga
 
22:16,00
21:36,00
43:52,00
02:46,00
15.87
 
3
34
 
Martin Urbančík
 
21:53,00
23:07,00
45:00,00
03:54,00
15.47
 
4
18
 
Futák Vladimír
 
24:00,00
23:34,00
47:34,00
06:28,00
14.63
 
5
23
 
Roman Polášek
 
24:24,00
24:22,00
48:46,00
07:40,00
14.27
 
6
22
 
David Karalo
 
26:31,00
26:21,90
52:52,90
11:46,90
13.16
 
7
20
 
Petr Kolář
 
28:25,00
28:44,00
57:09,00
16:03,00
12.18
 
8
38
00420-01528 Vaněk Martin
 
090316
32:10,00
31:16,00
01:03:26,00
22:20,00
10.97
1097
 
9
101
00420-00340 Petr Macek ml. 16 090211
38:31,00
28:10,00
01:06:41,00
25:35,00
10.44
1044
 
10
43
 
Roman Kužela
 
44:41,00
42:28,00
01:27:09,00
46:03,00
7.99
 
                           
Kategorie: CCW - CaniCross Ženy - běžkyně a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
14
 
Jitka Fochlerová
 
23:49,00
28:36,00
52:25,00
00:00,00
13.28
 
2
17
 
Kristína Somerlíková
 
31:35,00
34:49,00
01:06:24,00
13:59,00
10.48
 
3
99
 
Sára Braünerová
 
40:31,00
39:14,00
01:19:45,00
27:20,00
8.73
 
                           
Kategorie: SC1 - Scooter - koloběžka a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
31
 
Petra Adamusová
 
24:15,00
21:55,00
46:10,00
00:00,00
15.08
 
2
35
00420-01266 Martin Vojvodík
 
090896
24:24,00
24:22,00
48:46,00
02:36,00
14.27
1427
 
3
11
00420-00340 Petr Macek jun. 16 090208
38:31,00
31:32,00
01:10:03,00
23:53,00
9.94
994
 
                           
Kategorie: SC2 - Scooter - koloběžka a 2 psi (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
7
 
Lenka Blachová
 
16:46,00
17:56,00
34:42,00
00:00,00
20.06
 
2
39
00420-01601 Petr Pospíšil 17 091003
19:18,00
17:49,00
37:07,00
02:25,00
18.75
1875
 
3
1
00420-01529 Aneta Čížková 16 090318
20:35,00
20:50,00
41:25,00
06:43,00
16.8
1680
 
4
8
00420-01503 Mráčková Blanka 16 090311
30:16,00
30:10,00
01:00:26,00
25:44,00
11.52
1152