Napsat dotaz

MEMORIÁL JOCHENA SUSSE

Výsledková listina - Nový Dům u Rakovníka (25.10.2008 - 26.10.2008)
www stránky závodu: http://startkrivoklat.webgarden.cz
Třída: MU - Spřežení 7-12 psů
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
64
00420-00723 Zelenka Jindrich 25
51:22,63
47:15,98
01:38:38,61
00:00,00
 
2
100
00420-00575 Holá Jana 9
01:01:10,92
59:52,15
02:01:03,07
22:24,46
 
                   
Třída: MU1 - Spřežení 7-12 psů uzavřené pro SH
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
42
00420-00246 Gurega Petr 9
01:07:33,52
01:12:09,78
02:19:43,30
00:00,00
 
2
22
00420-01164 Wegnerová Lucie 35
01:12:32,65
01:25:37,53
02:38:10,18
18:26,88
 
                   
Třída: MB - Spřežení 4-6 psů
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
83
00420-00212 Šarkovský Pavel 59
54:10,72
49:13,18
01:43:23,90
00:00,00
 
2
67
 
Zetková Jana
 
54:53,73
50:10,37
01:45:04,10
01:40,20
 
3
70
00420-01428 Zetková Jana 40
01:04:54,31
59:34,95
02:04:29,26
21:05,36
 
4
99
00420-01549 Eerná Monika 35
01:06:27,48
01:03:05,93
02:09:33,41
26:09,51
 
                   
Třída: MB1 - Spřežení 4-6 psů uzavřené pro SH
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
46
00420-00659 Stejskal Ondoej 35
48:37,83
45:05,28
01:33:43,11
00:00,00
 
2
78
00420-01014 Habásko Roman 9
58:07,63
48:22,25
01:46:29,88
12:46,77
 
3
35
00420-01223 Kronus Roman 55
54:48,56
53:45,23
01:48:33,79
14:50,68
 
4
106
00420-00308 Mikolasova Sarka
 
56:46,72
57:33,34
01:54:20,06
20:36,95
 
5
44
00420-01318 Lovětínský Milan 35
01:05:46,84
01:02:41,09
02:08:27,93
34:44,82
 
6
66
00420-00427 Burda Richard 25
01:07:18,73
01:05:17,07
02:12:35,80
38:52,69
 
7
81
00420-01401 Kurak Martin
 
01:10:15,27
01:05:53,90
02:16:09,17
42:26,06
 
8
84
00420-01336 Kalous Petr
 
01:09:29,03
01:07:03,43
02:16:32,46
42:49,35
 
9
54
00420-01459 Alscher Ivan 35
01:13:43,58
01:04:39,81
02:18:23,39
44:40,28
 
                   
Třída: MB2 - Spřežení 4-6 psů uzavřené pro GP, AM, S
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
86
00420-01191 Němec Vojta 35
01:07:17,63
01:06:37,95
02:13:55,58
00:00,00
 
2
5
00420-01109 Pešková Alena 20
01:10:08,63
01:05:42,18
02:15:50,81
01:55,23
 
3
65
00420-00542 Janko Ota 25
01:17:14,56
01:11:18,96
02:28:33,52
14:37,94
 
4
72
00420-01413 Šafaoík Tomáš 20
01:44:03,42
01:40:18,95
03:24:22,37
01:10:26,79
 
                   
Třída: MBKJ - Bikejöring s jedním psem
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
76
 
Součková Marcela
 
49:59,82
43:43,92
01:33:43,74
00:00,00
 
2
91
00420-01143 Nováková Kamila
 
51:55,41
46:41,43
01:38:36,84
04:53,10
 
3
3
 
Burka Petr
 
57:02,54
57:17,42
01:54:19,96
20:36,22
 
                   
Třída: MSC2 - Scooter s jedním až dvěma psy
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
16
00420-01185 Burian Jan 58
40:50,64
38:47,92
01:19:38,56
00:00,00
 
2
87
00420-01339 Keltner Vlastimil 58
51:50,72
43:29,21
01:35:19,93
15:41,37
 
3
82
 
Zelenková Kateoina
 
57:26,53
53:15,43
01:50:41,96
31:03,40
 
4
40
 
Kronusová Eva
 
57:11,52
54:13,62
01:51:25,14
31:46,58
 
5
8
00420-00707 Bieliková Romana 40
01:16:06,64
01:11:14,53
02:27:21,17
01:07:42,61