Napsat dotaz

RAKOVNICKÝ SPRINT

Výsledková listina - Nový Dům u Rakovníku (25.10.2008 - 26.10.2008)
www stránky závodu: http://startkrivoklat.webgarden.cz
Třída: A1 - Spřežení do 8 psů uzavřené pro SH
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
15
00420-00351 Kmochová Vanda 17
19:44,74
18:41,93
38:26,67
00:00,00
 
                   
Třída: C - Spřežení 3-4 psi
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
74
00420-00227 Polívka Jirí
 
27:29,63
27:05,67
54:35,30
00:00,00
 
                   
Třída: C1 - Spřežení 3-4 psi uzavřené pro SH
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
90
00420-00368 Skoda Martin 17
14:36,73
13:53,82
28:30,55
00:00,00
 
2
75
 
Hoštová Tereza
 
20:46,73
20:41,53
41:28,26
12:57,71
 
                   
Třída: C2 - Spřežení 3-4 psi uzavřené pro GP, AM, S
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
7
00420-00501 Slepička Martin 35
27:31,74
25:24,81
52:56,55
00:00,00
 
2
95
 
Pešková Anna
 
32:32,47
30:41,67
01:03:14,14
10:17,59
 
                   
Třída: BKJM - Bikejöring s jedním psem - muži
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
89
00420-01151 Zenísek Michal 58
11:47,93
11:31,95
23:19,88
00:00,00
 
2
79
00420-01497 Cipro Simon 30
11:21,36
12:07,60
23:28,96
00:09,08
 
3
62
00420-01490 Weis Michal 35
13:08,08
11:51,34
24:59,42
01:39,54
 
4
97
 
Toussaint Ludovic
 
13:18,63
13:50,17
27:08,80
03:48,92
 
5
68
 
Chelizovski Eric
 
15:04,31
14:30,17
29:34,48
06:14,60
 
6
88
 
Basl Pavel
 
17:55,41
16:22,37
34:17,78
10:57,90
 
7
21
00420-00845 Korous Miroslav
 
17:47,65
17:51,90
35:39,55
12:19,67
 
8
80
 
Votrubec David
 
17:47,52
18:07,09
35:54,61
12:34,73
 
9
12
 
Piskač Zdeněk
 
19:50,09
20:00,79
39:50,88
16:31,00
 
10
4
 
Hahn Dominik
 
22:38,95
18:00,96
40:39,91
17:20,03
 
                   
Třída: BKJW - Bikejöring s jedním psem - ženy
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
9
00420-01461 Marešová Nicole 58
11:05,34
10:53,84
21:59,18
00:00,00
 
2
10
00420-00674 Keltnerová Linda 58
11:50,95
11:48,85
23:39,80
01:40,62
 
3
71
00420-01427 Lorenzová Markéta
 
12:11,42
11:50,00
24:01,42
02:02,24
 
4
13
 
Cápková Marcela
 
13:23,54
12:22,28
25:45,82
03:46,64
 
5
2
00420-00675 Heroudková Jioina 58
14:46,78
13:59,79
28:46,57
06:47,39
 
6
56
00420-01064 Sinecká Lenka
 
15:04,38
15:18,25
30:22,63
08:23,45
 
7
69
00420-01546 Jačková Markéta 35
15:51,63
17:00,75
32:52,38
10:53,20
 
8
77
00420-01547 Zelenková Barbora
 
17:37,82
17:21,67
34:59,49
13:00,31
 
9
6
 
Krohová Monika
 
19:23,08
20:03,71
39:26,79
17:27,61
 
10
50
 
Melčová Stanislava
 
23:16,42
21:11,28
44:27,70
22:28,52
 
                   
Třída: SC2 - Scooter s jedním až dvěma psy
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
34
00420-01461 Marešová Nicole 58
11:47,83
12:22,40
24:10,23
00:00,00
 
2
18
00420-00913 Strnad Jirí 58
16:39,84
18:18,85
34:58,69
10:48,46
 
3
92
00420-00035 Stejskal Jirí 35
13:35,62
24:00,67
37:36,29
13:26,06
 
4
94
00420-01464 Polívka Radek
 
28:45,23
29:54,87
58:40,10
34:29,87
 
                   
Třída: CCM - Canicross s jedním psem - muži
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
98
00420-00215 Suchý Jioí 58
17:01,27
16:58,26
33:59,53
00:00,00
 
2
96
00420-00072 Bielik Jan 40
21:19,54
20:48,18
42:07,72
08:08,19
 
3
1
 
Tuček Ondoej
 
21:55,67
20:31,18
42:26,85
08:27,32
 
4
61
00420-00222 Eermák Roman
 
23:16,80
23:00,35
46:17,15
12:17,62
 
5
43
00420-01170 Tůma Jan
 
23:54,73
25:47,95
49:42,68
15:43,15
 
6
31
 
Pikrt Vladimír
 
27:35,46
27:16,96
54:52,42
20:52,89
 
                   
Třída: CCW - Canicross s jedním psem - ženy
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
85
00420-00209 Halíoová Jarmila 17
17:43,21
17:28,06
35:11,27
00:00,00
 
2
73
 
Velkoborská Ivana
 
24:04,31
22:51,73
46:56,04
11:44,77
 
                   
Třída: Jun1 - Juniorská třída 1
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
117
 
Burian Jan
 
05:31,42
05:46,84
11:18,26
00:00,00
 
2
114
 
Rauerová Nikola
 
06:45,62
06:17,62
13:03,24
01:44,98
 
3
111
 
Burian Josef
 
08:00,42
08:02,45
16:02,87
04:44,61
 
4
105
 
Sebranková Klára
 
11:16,52
10:40,75
21:57,27
10:39,01
 
                   
Třída: Jun2 - Juniorská třída 2
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
119
 
Strnad Jioí
 
05:26,42
04:56,65
10:23,07
00:00,00
 
2
127
 
Halíoová Petra
 
07:26,73
07:19,71
14:46,44
04:23,37
 
3
128
 
Pelc Adam
 
10:19,62
07:30,65
17:50,27
07:27,20