Napsat dotaz

ČEZ CUP Děčínský Sněžník sprint

Výsledková listina - Děčínský Sněžník (31.01.2009 - 01.02.2009)
www stránky závodu: http://www.mushingdc.cz
Kategorie: A - Spřežení do 8 psů bez rozdílu plemen (koeficient trati 1.1606 - vypočtení)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
41
00420-00008 Krupička Petr, st - 1 49 090771
32:23,58
32:44,73
01:05:08,31
00:00,00
26.71
6200
E
 
2
42
00420-01018 Hübner Tomáš 17 090035
35:00,42
35:37,70
01:10:38,12
05:29,81
24.63
5718
1
 
3
29
00420-00011 Levíčková Helena, Ing - 1 49 090746
37:22,74
33:34,77
01:10:57,51
05:49,20
24.59
5708
1
 
                           
Kategorie: A1 - Spřežení do 8 psů severských plemen s Průkazem Původu (koeficient trati 1.1606 - vypočtení)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
43
00420-01164 Wegnerová Lucie 35 090268
51:55,33
51:33,14
01:43:28,47
00:00,00
16.81
3902
3
 
2
44
00420-00542 Janko Ota 25 090965
01:07:09,56
01:06:05,41
02:13:14,97
29:46,50
13.05
3030
 
3
45
00420-01109 Pešková Alena 20 090967
01:17:47,97
01:17:15,01
02:35:02,98
51:34,51
11.22
2604
 
                           
Kategorie: B - Spřežení do 6 psů bez rozdílu plemen (koeficient trati 1.0085 - vypočtení)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
69
00420-01085 Trnka Jirí ml 49 090758
24:21,16
24:26,45
48:47,61
00:00,00
30.74
6200
E
 
2
87
00420-00001 Krejcí Jirí
 
090404
25:57,89
27:10,61
53:08,50
04:20,89
28.24
5696
1
 
3
86
00420-00009 Krupicka Petr 49 090769
26:03,47
27:16,85
53:20,32
04:32,71
28.13
5674
1
 
4
90
00420-00015 Trnka Jirí st 49 090743
27:21,37
26:05,81
53:27,18
04:39,57
28.07
5662
1
 
5
91
00420-00011 Levícková Hela 49 090747
27:54,59
27:31,66
55:26,25
06:38,64
27.05
5456
2
 
6
88
 
Bajer Anna
PL
28:19,16
30:13,01
58:32,17
09:44,56
25.65
 
7
89
 
Brzank Mateusz
PL
34:07,29
35:46,16
01:09:53,45
21:05,84
21.47
 
                           
Kategorie: C - Spřežení do 4 psů bez rozdílu plemen (koeficient trati 1.0144 - vypočtení)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
92
00420-00760 Pavlík Slavomír 49 090756
18:18,27
18:12,64
36:30,91
00:00,00
30.56
6200
E
 
2
93
00420-00593 Nešnerová Dagmar 17 090578
19:14,19
19:12,74
38:26,93
01:56,02
29.02
5888
1
 
3
95
 
Swiderski Michal
PL
20:13,25
20:26,18
40:39,43
04:08,52
27.44
 
4
94
00420-01452 Bohatý Milan 20 090823
23:06,35
21:39,69
44:46,04
08:15,13
24.95
5062
3
 
5
96
 
Michalski Adrian
PL
24:40,48
23:43,72
48:24,20
11:53,29
23.06
 
                           
Kategorie: C1 - Spřežení do 4 psů uzavřená pro Siberian Husky s Průkazem Původu (koeficient trati 1.0144 - vypočtení)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
97
00420-00368 Škoda Martin 17 090619
22:49,04
22:42,46
45:31,50
00:00,00
24.51
4972
1
 
2
105
00420-01105 Kůrka Zdeněk 49 090540
23:10,78
22:58,29
46:09,07
00:37,57
24.18
4906
1
 
3
101
 
Paczynski Lukasz
PL
24:37,39
26:36,26
51:13,65
05:42,15
21.81
 
4
98
00420-01011 Homolka Miroslav 40 090852
26:24,60
25:20,39
51:44,99
06:13,49
21.57
4376
2
 
5
103
00420-01046 Fialová Marie 17 090992
26:38,32
27:28,43
54:06,75
08:35,25
20.62
4184
2
 
6
104
00420-01499 Guregová Romana 9 091000
27:59,91
29:56,07
57:55,98
12:24,48
19.28
3912
3
 
7
102
 
Ertel Jens
D
40:52,45
43:33,26
01:24:25,71
38:54,21
13.23
 
                           
Kategorie: C2 - Spřežení do 4 psů uzavřená pro G, AM a S s Průkazem Původu (koeficient trati 1.0144 - vypočtení)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
115
00420-00458 Zapletal Martin
 
090987
32:34,31
32:04,27
01:04:38,58
00:00,00
17.26
3502
2
 
2
112
00420-01481 Hofreiter Roman 25 090995
40:53,11
39:53,17
01:20:46,28
16:07,70
13.81
2802
 
3
99
 
Ertel Jens
D
43:51,51
41:20,69
01:25:12,20
20:33,62
13.1
 
4
110
00420-01437 Kelemen Oto
 
090294
43:44,77
42:05,59
01:25:50,36
21:11,78
13
2638
 
                           
Kategorie: SKJ2M - Skijöring Muži - běžec na lyžích a 2 psi (koeficient trati 1.086 - vypočtení)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
32
00420-00215 SuchýJirí 58 090438
32:07,36
31:48,39
01:03:55,75
00:00,00
27.21
5910
 
2
33
00420-00050 Porubský Pavel
 
090099
34:07,50
34:26,53
01:08:34,03
04:38,28
25.37
5510
 
3
34
00420-00234 Ženíšek Pavel 58 090984
38:17,97
38:57,80
01:17:15,77
13:20,02
22.52
4892
 
4
35
00420-01185 Burian Jan 58 090401
42:20,05
41:27,71
01:23:47,76
19:52,01
20.76
4510
 
5
37
00420-00416 Flídr Aleš
 
090985
48:48,64
48:09,37
01:36:58,01
33:02,26
17.94
3896
 
6
36
00420-00913 Strnad Jirí 58 090999
49:24,19
49:28,18
01:38:52,37
34:56,62
17.59
3820
 
7
38
00420-01171 Sluka Jaroslav
 
090996
50:34,59
49:46,64
01:40:21,23
36:25,48
17.33
3764
 
                           
Kategorie: SKJ2W - Skijöring Ženy - běžkyně na lyžích a 2 psi (koeficient trati 1.086 - vypočtení)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
28
00420-01280 Lišková Kamila
 
090278
31:22,01
33:00,81
01:04:22,82
00:00,00
27.04
5874
 
2
31
00420-00200 Porubská Jana
 
090092
33:26,13
34:03,38
01:07:29,51
03:06,69
25.78
5600
 
                           
Kategorie: SKJM - Skijöring Muzi - bězec na lyžích a 1 pes (koeficient trati 1.129 - vypočtení)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
50
00420-00414 Zima Jan 58 090387
32:04,61
32:54,33
01:04:58,94
00:00,00
23.08
5212
 
2
64
 
Šrámek Luboslav
SK
32:32,88
32:49,43
01:05:22,31
00:23,37
22.94
 
3
55
00420-01444 Erbs Dušan 62 090872
33:37,72
33:55,52
01:07:33,24
02:34,30
22.2
5012
 
4
59
00420-00604 Šafr Vladimír 58 090046
33:31,51
34:28,53
01:08:00,04
03:01,10
22.06
4982
 
5
53
00420-00003 Stejskal Tomáš 58 090182
34:39,90
34:58,25
01:09:38,15
04:39,21
21.54
4864
 
6
65
00420-00437 Krkoška Jiljí
 
090690
35:18,87
35:16,57
01:10:35,44
05:36,50
21.24
4796
 
7
57
00420-00222 Čermák Roman
 
090585
37:01,14
36:37,41
01:13:38,55
08:39,61
20.36
4598
 
8
52
00420-00233 Toncar Petr 58 090589
36:59,04
36:54,92
01:13:53,96
08:55,02
20.29
4582
 
9
54
 
Kostrzewa Marius
PL
36:33,01
38:38,97
01:15:11,98
10:13,04
19.96
 
10
63
 
Stibal Ivan
 
45:06,53
39:21,34
01:24:27,87
19:28,93
17.84
 
11
58
00420-01170 Tůma Jan - 1
 
090993
43:49,33
45:09,44
01:28:58,77
23:59,83
16.86
3806
 
12
60
00420-01449 Růžička Petr - 1 58 090994
51:18,71
49:46,72
01:41:05,43
36:06,49
14.84
3350
 
13
62
00420-01531 Hakl Daniel 58 090738
52:08,56
50:20,27
01:42:28,83
37:29,89
14.64
3306
 
                           
Kategorie: SKJW - Skijöring Ženy - běžkyně na lyžích a 1 pes (koeficient trati 1.129 - vypočtení)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
70
00420-01139 Štěpánková Martina 62 090392
28:55,40
29:42,32
58:37,72
00:00,00
25.58
5776
 
2
73
00420-00466 Erlebachová Ilona 30 090566
29:44,00
29:49,74
59:33,74
00:56,02
25.18
5686
 
3
75
00420-01069 Klikarová Soňa 30 090332
28:50,95
30:54,03
59:44,98
01:07,26
25.13
5674
 
4
71
00420-01461 Marešová Nicole 58 090366
30:15,01
30:39,34
01:00:54,35
02:16,63
24.62
5560
 
5
74
00420-00886 Stejskalová Monika 6 090235
31:36,11
32:35,54
01:04:11,65
05:33,93
23.37
5276
 
6
76
00420-00469 Kromíchalová Kateřina
 
090597
30:22,20
35:59,68
01:06:21,88
07:44,16
22.76
5140
 
7
85
00420-00890 Sluková Jindra 58 090997
38:23,38
37:18,15
01:15:41,53
17:03,81
19.82
4476
 
8
83
00420-01317 Stibalová Alena
 
090998
41:23,08
40:26,52
01:21:49,60
23:11,88
18.33
4138
 
9
79
00420-01064 Sinecká Lenka
 
091001
44:35,13
40:10,41
01:24:45,54
26:07,82
17.74
4006
 
10
81
 
Rychwalska Agnieszka
PL
41:31,48
45:42,01
01:27:13,49
28:35,77
17.23
 
11
78
 
Toncarová Dagmar
 
49:24,16
46:29,39
01:35:53,55
37:15,83
15.65