Napsat dotaz

Janovičky 08

Výsledková listina - Janovičky u Broumova (16.02.2008 - 17.02.2008)
Kategorie: CC - CaniCross (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
20
 
Ducháč Martin
 
01:39:07,00
01:50:20,00
03:29:27,00
00:00,00
10.66
 
2
13
00420-00821 Petruželka Milan 20
02:08:27,00
02:08:01,00
04:16:28,00
47:01,00
8.7
 
3
27
 
Kostelecký Vladimír
 
02:13:24,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0
 
                           
Kategorie: MB - Spřežení do 6 psů bez rozdílu plemen (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
1
00420-01034 Merhaut Michal 20 080545
01:03:02,00
58:55,00
02:01:57,00
00:00,00
18.3
 
2
42
00420-00212 Šarkovský Pavel 59 080090
59:58,00
01:07:40,00
02:07:38,00
05:41,00
17.49
 
3
35
00420-01007 Zetek Václav 35 080204
01:05:01,00
01:07:11,00
02:12:12,00
10:15,00
16.88
 
4
29
00420-00988 Petrus Zdeněk 20 080032
01:19:11,00
01:19:14,00
02:38:25,00
36:28,00
14.09
 
5
3
00420-01428 Králová Jana 35 080504
01:37:54,00
01:31:40,00
03:09:34,00
01:07:37,00
11.77
 
6
34
 
Kužela Miroslav
 
080776
02:12:14,00
01:17:37,00
03:29:51,00
01:27:54,00
10.64
 
7
30
00420-00398 Hanuš Michal 20 080792
01:48:31,00
01:48:02,00
03:36:33,00
01:34:36,00
10.31
 
8
28
 
Rabas Adolf
 
02:37:39,00
02:29:54,00
05:07:33,00
03:05:36,00
7.26
 
9
22
 
Svoboda Jaroslav
 
00:00,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0
 
                           
Kategorie: MB1 - Spřežení do 6 psů uzavřená pro Siberian Husky s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
39
00420-00659 Stejskal Ondřej 35 080189
01:11:14,00
01:06:32,00
02:17:46,00
00:00,00
16.2
 
2
2
00420-00321 Brzek Martin 35 080025
01:18:41,00
01:17:09,00
02:35:50,00
18:04,00
14.32
 
3
17
00420-01014 Habásko Roman 9 080207
01:21:55,00
01:15:42,00
02:37:37,00
19:51,00
14.16
 
4
19
00420-00427 Burda Richard 25 080734
01:38:43,00
01:27:06,00
03:05:49,00
48:03,00
12.01
 
5
33
00420-01341 Pelant Michal 20 080395
01:28:28,00
01:38:32,00
03:07:00,00
49:14,00
11.94
 
6
24
 
Kallweit Bernd
AUT
01:54:14,00
02:11:40,00
04:05:54,00
01:48:08,00
9.08
 
                           
Kategorie: MB2 - Spřežení do 6 psů uzavřená pro G, AM a S s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
14
00420-01081 Trávníček Petr
 
080310
01:24:32,00
01:26:14,00
02:50:46,00
00:00,00
13.07
 
2
25
00420-01106 Lněnička Pavel
 
080281
01:25:09,00
01:30:43,00
02:55:52,00
05:06,00
12.69
 
3
23
00420-00423 Hurych Jaromír 20 080366
01:34:02,00
01:42:04,00
03:16:06,00
25:20,00
11.38
 
4
12
 
Jiránek Jaroslav st.
 
02:02:59,00
02:04:31,00
04:07:30,00
01:16:44,00
9.02
 
                           
Kategorie: MBKJ - Bikejöring - cyklista a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
5
 
Korda Karel
 
01:24:04,00
01:02:21,00
02:26:25,00
00:00,00
15.24
 
2
10
 
Kordová Adéla
 
01:23:22,00
01:03:48,00
02:27:10,00
00:45,00
15.17
 
3
44
 
Syroha Michal
 
01:18:26,00
01:15:15,00
02:33:41,00
07:16,00
14.52
 
4
7
 
Zasadil Roman
 
01:22:24,00
01:23:02,00
02:45:26,00
19:01,00
13.49
 
5
26
 
Brzková Klára
 
01:43:05,00
01:45:58,00
03:29:03,00
01:02:38,00
10.68
 
6
9
 
Zasadil Miroslav
 
01:52:05,00
01:54:20,00
03:46:25,00
01:20:00,00
9.86
 
7
37
 
Fendrych Jiří
 
00:00,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0
 
                           
Kategorie: MSC2 - Scooter - koloběžka a 2 psi (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
18
 
Janovský Pavel
 
01:15:17,00
01:16:23,00
02:31:40,00
00:00,00
14.72
 
2
6
 
Bielik Jan
 
01:23:43,00
01:16:07,00
02:39:50,00
08:10,00
13.96
 
3
21
00420-00707 Bieliková Romana 40
01:47:33,00
01:44:49,00
03:32:22,00
01:00:42,00
10.51
 
4
36
 
Procházková Petra
 
01:54:30,00
01:40:16,00
03:34:46,00
01:03:06,00
10.39
 
5
15
00420-01203 Anděrová Lucie 58 080219
01:46:56,00
01:51:32,00
03:38:28,00
01:06:48,00
10.22
 
6
8
 
Kostelecký Filip
 
02:23:41,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0
 
                           
Kategorie: MU - Unlimited spřežení 7 a více psů bez rozdílu plemen (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
40
00420-00723 Zelenka Jindřich 25 080862
01:04:50,00
01:13:21,00
02:18:11,00
00:00,00
16.15
 
2
11
 
Procházka Pavel
 
01:18:43,00
01:30:49,00
02:49:32,00
31:21,00
13.17
 
3
38
00420-00575 Holá Jana 9 080681
01:27:41,00
01:22:02,00
02:49:43,00
31:32,00
13.15
 
4
16
00420-00756 Heller Radek 40 080693
01:23:58,00
01:26:51,00
02:50:49,00
32:38,00
13.07
 
                           
Kategorie: MU1 - Unlimited spřežení 7 a více psů severských plemen s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
4
00420-01333 Čepek Jan
 
080447
01:26:58,00
01:17:58,00
02:44:56,00
00:00,00
13.53
 
2
31
 
Šplouchal Pavel
 
01:23:06,00
01:24:42,00
02:47:48,00
02:52,00
13.3