Napsat dotaz

Memoriál Jochena Süße 2006

Výsledková listina - Nový Dům (27.10.2007 - 28.10.2007)
www stránky závodu: http://startkrivoklat.ywabej.com
Třída: MB - Spřežení do 6 psů bez rozdílu plemen
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
54
00420-01007 Zetek Václav 35
39:26,00
39:36,00
01:19:02,00
00:00,00
 
2
77
00420-00212 Šarkovský Pavel 59
42:29,00
42:42,00
01:25:11,00
06:09,00
 
3
1
 
Kurak Martin
 
01:08:39,00
01:07:03,00
02:15:42,00
56:40,00
 
                   
Třída: MB1 - Spřežení do 6 psů uzavřená pro Siberian Husky s Průkazem Původu
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
92
00420-00659 Stejskal Ondřej 35
43:46,00
42:24,00
01:26:10,00
00:00,00
 
2
97
 
Fiala Jaroslav
 
46:29,00
44:34,00
01:31:03,00
04:53,00
 
3
93
00420-01223 Kronus Roman 55
48:04,00
48:52,00
01:36:56,00
10:46,00
 
4
8
00420-01318 Lovětínský Milan 35
53:28,00
58:27,00
01:51:55,00
25:45,00
 
5
96
00420-00567 Čurda Milan 59
56:47,00
55:37,00
01:52:24,00
26:14,00
 
6
74
00420-00427 Burda Richard 25
56:56,00
55:59,00
01:52:55,00
26:45,00
 
7
78
00420-01336 Kalous Petr
 
01:06:28,00
01:03:05,00
02:09:33,00
43:23,00
 
8
84
00420-00351 Kmochová Vanda 17
01:25:08,00
01:01:34,00
02:26:42,00
01:00:32,00
 
9
76
 
Kotěšovec Radek
 
01:31:05,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
 
10
75
00420-01014 Habásko Roman 9
00:00,00
02:35:00,00
00:00,00
00:00,00
 
                   
Třída: MB2 - Spřežení do 6 psů uzavřená pro G, AM a S s Průkazem Původu
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
83
00420-01191 Němec Vojta 35
01:19:38,00
01:21:17,00
02:40:55,00
00:00,00
 
2
82
 
Urbánek Rostislav
 
01:25:39,00
01:20:28,00
02:46:07,00
05:12,00
 
                   
Třída: MBKJ - Bikejöring - cyklista a 1 pes
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
79
00420-00267 Ševelová Marie 58
35:32,00
35:59,00
01:11:31,00
00:00,00
 
                   
Třída: MSC2 - Scooter - koloběžka a 2 psi
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
91
00420-01185 Burian Jan st. 58
32:35,00
34:58,00
01:07:33,00
00:00,00
 
2
98
 
Roháčková Anna
 
42:21,00
42:35,00
01:24:56,00
01:24:56,00
 
3
87
00420-00511 Voříšková Martina
 
56:09,00
55:57,00
01:52:06,00
01:52:06,00
 
4
56
 
Koudelka Ota
 
01:16:44,00
01:16:17,00
02:33:01,00
02:33:01,00
 
                   
Třída: MU - Unlimited spřežení 7 a více psů bez rozdílu plemen
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
63
 
Zelenka Jindřich
 
48:02,00
01:03:10,00
01:51:12,00
00:00,00
 
2
100
00420-00821 Petruželka Milan 20
01:01:39,00
57:49,00
01:59:28,00
08:16,00
 
3
95
00420-00575 Holá Jana 9
01:05:45,00
01:04:04,00
02:09:49,00
18:37,00
 
                   
Třída: MU1 - Unlimited spřežení 7 a více psů severských plemen s Průkazem Původu
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
99
00420-00861 Henychová Jana 20
55:44,00
53:05,00
01:48:49,00
00:00,00
 
2
62
00420-01164 Wegnerová Lucie 35
56:16,00
57:50,00
01:54:06,00
05:17,00
 
3
73
00420-00246 Gurega Petr 9
58:43,00
56:48,00
01:55:31,00
06:42,00
 
4
61
00420-01456 Jančík Filip 35
01:05:10,00
01:05:42,00
02:10:52,00
22:03,00