Napsat dotaz

Rakovnický sprint

Výsledková listina - Nový Dům (27.10.2007 - 28.10.2007)
www stránky závodu: http://startkrivoklat.ywabej.com
Třída: A - Spřežení do 8 psů
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
2
00420-00036 Strakoš Josef
 
01:90:2,,00
01:81:2,,00
03:71:4,,00
00:0,,00
 
                   
Třída: C - Spřežení 3-4 psi
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
53
00420-01428 Králová Jana 40
21:54,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
 
                   
Třída: C1 - Spřežení 3-4 psi uzavřené pro SH
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
5
 
Hoštová Tereza
 
18:49,00
19:22,00
38:11,00
00:00,00
 
2
80
00420-00502 Dušková Zdena 35
20:27,00
19:56,00
40:23,00
02:12,00
 
3
44
00420-01459 Alscher Ivan 35
20:55,00
19:58,00
40:53,00
02:42,00
 
4
31
00420-00835 Houdek Jiří 55
22:36,00
23:40,00
46:16,00
08:05,00
 
5
94
00420-00617 Fišer Stanislav 35
35:42,00
21:36,00
57:18,00
19:07,00
 
6
50
 
Pelikánová Jana
 
29:13,00
32:37,00
01:01:50,00
23:39,00
 
                   
Třída: C2 - Spřežení 3-4 psi uzavřené pro GP, AM, S
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
81
00420-01163 Trinkl Ladislav
 
01:90:8,,00
01:92:3,,00
03:83:1,,00
00:0,,00
 
                   
Třída: BKJM - Bikejöring s jedním psem - muži
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
10
 
Korda Karel
 
13:11,00
13:38,00
26:49,00
00:00,00
 
2
89
00420-01167 Svoboda Jaroslav
 
15:25,00
14:08,00
29:33,00
02:44,00
 
3
88
00420-00417 Svoboda Jiří 56
16:13,00
17:26,00
33:39,00
06:50,00
 
4
41
 
Čtrnáctý
 
18:26,00
17:21,00
35:47,00
08:58,00
 
5
72
 
Dolejš Zdeněk
 
18:06,00
18:39,00
36:45,00
09:56,00
 
6
48
 
Hahne Dominik
 
23:11,00
16:22,00
39:33,00
12:44,00
 
                   
Třída: BKJW - Bikejöring s jedním psem - ženy
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
55
00420-00675 Heroudková Jiřina 58
14:05,00
12:33,00
26:38,00
00:00,00
 
2
7
 
Zápotocká Dana
 
15:21,00
17:00,00
32:21,00
05:43,00
 
3
43
 
Alscherová Pavla
 
17:05,00
16:29,00
33:34,00
06:56,00
 
4
90
00420-01361 Svobodová Blanka 9
17:46,00
19:28,00
37:14,00
10:36,00
 
5
71
 
Hromková
 
19:22,00
18:13,00
37:35,00
10:57,00
 
6
35
 
Sinecká Lenka
 
18:30,00
19:24,00
37:54,00
11:16,00
 
7
79
00420-00267 Ševelová Marie 58
20:26,00
19:12,00
39:38,00
13:00,00
 
8
40
 
Nováková Kamila
 
15:23,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
 
                   
Třída: SC2 - Scooter s jedním až dvěma psy
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
39
 
Strnad Jiří
 
17:43,00
16:24,00
34:07,00
00:00,00
 
2
3
00420-01403 Jebavý David
 
17:12,00
17:25,00
34:37,00
00:30,00
 
                   
Třída: SC1 - Scooter s jedním psem
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
47
 
Šefrna Michal
 
16:20,00
16:02,00
32:22,00
00:00,00
 
2
86
00420-00591 Voříšek Tomáš 56
15:46,00
16:44,00
32:30,00
00:08,00
 
3
4
 
Kuna Michal
 
27:33,00
25:15,00
52:48,00
20:26,00
 
                   
Třída: CCM - Canicross s jedním psem - muži
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
30
00420-01170 Tůma Jan
 
22:02,00
22:57,00
44:59,00
00:00,00
 
2
6
 
Kubát Jiří
 
24:31,00
23:56,00
48:27,00
03:28,00
 
3
46
 
Pikrt Vladimír
 
26:31,00
27:04,00
53:35,00
08:36,00
 
4
49
 
Kulík Richard
 
25:01,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
 
                   
Třída: CCW - Canicross s jedním psem - ženy
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
42
 
Burdová Martina
 
29:21,00
32:09,00
01:01:30,00
00:00,00