Napsat dotaz

Točník

Výsledková listina - Točník (17.11.2007 - 18.11.2007)
Kategorie: BKJM - Bikejöring Muži - cyklista a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
39
00420-01497 Cipro Šimon 30 080583
17:34,35
17:42,09
35:16,44
00:00,00
23.13
2313
 
2
37
 
Basl Pavel
 
23:28,46
23:52,26
47:20,72
12:04,28
17.24
 
3
38
 
Svoboda Jiří
 
23:44,20
26:01,35
49:45,55
14:29,11
16.4
 
                           
Kategorie: BKJW - Bikejöring Ženy - cyklistka a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
36
00420-01461 Marešová Nikola 58 080076
16:28,71
16:42,93
33:11,64
00:00,00
24.58
2458
 
2
51
 
Nováková Kamila
 
26:20,06
27:23,25
53:43,31
20:31,67
15.19
 
3
35
00420-00675 Heroudková Jiřina 58 080225
28:58,25
31:25,25
01:00:23,50
27:11,86
13.51
1351
 
                           
Kategorie: C - Spřežení do 4 psů bez rozdílu plemen (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
48
00420-01428 Králová Jana 35 080503
31:45,07
32:40,17
01:04:25,24
00:00,00
12.67
1267
 
                           
Kategorie: C1 - Spřežení do 4 psů uzavřená pro Siberian Husky s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
53
00420-01011 Homolka Miroslav 40 080699
19:06,07
20:07,00
39:13,07
00:00,00
20.81
2081
3
 
2
54
00420-00321 Brzek Martin 35 080024
23:06,20
23:58,03
47:04,23
07:51,16
17.34
1734
 
3
49
00420-01459 Alscher Ivan 35 080664
25:15,20
27:23,25
52:38,45
13:25,38
15.5
1550
 
4
55
00420-01051 Tomášek Miloš 40 080703
28:15,45
26:34,48
54:49,93
15:36,86
14.88
1488
 
5
57
 
Průcha Miloslav
 
37:34,82
42:23,37
01:19:58,19
40:45,12
10.2
 
                           
Kategorie: C2 - Spřežení do 4 psů uzavřená pro G, AM a S s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
60
00420-01163 Trinkl Ladislav
 
080451
25:50,03
25:39,09
51:29,12
00:00,00
15.85
1585
 
2
61
 
Chlaň František
 
31:26,76
32:27,53
01:03:54,29
12:25,17
12.77
 
3
59
 
Slepička Martin
 
34:38,34
34:48,87
01:09:27,21
17:58,09
11.75
 
4
98
 
Medvěd Jan
 
51:04,78
46:22,70
01:37:27,48
45:58,36
8.37
 
                           
Kategorie: CCM - CaniCross Muži - běžec a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
64
 
Stibal Ivan
 
27:32,15
29:06,40
56:38,55
00:00,00
14.41
 
2
63
 
Bielik Jan
 
28:47,78
29:22,06
58:09,84
01:31,29
14.03
 
3
62
00420-00222 Čermák Roman
 
080520
29:52,43
30:04,03
59:56,46
03:17,91
13.61
1361
 
4
65
 
Urban Zbyněk
 
41:46,51
38:44,37
01:20:30,88
23:52,33
10.13
 
                           
Kategorie: CCW - CaniCross Ženy - běžkyně a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
69
00420-01462 Marešová Nikola
 
080404
26:20,57
29:28,87
55:49,44
00:00,00
14.62
1462
 
2
100
 
Kožíšková Hana
 
36:56,57
44:24,25
01:21:20,82
25:31,38
10.03
 
                           
Kategorie: Jun1 - Mládežnická kategorie 1 (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
85
 
Burian Jan
 
02:49,42
03:08,50
05:57,92
00:00,00
20.12
 
2
86
 
Voříšková Kateřina
 
04:18,37
03:51,00
08:09,37
02:11,45
14.71
 
3
87
 
Voříšková Anežka
 
04:35,54
04:05,81
08:41,35
02:43,43
13.81
 
4
89
 
Mikulášová Iveta
 
05:00,98
05:41,81
10:42,79
04:44,87
11.2
 
                           
Kategorie: Jun2 - Mládežnická kategorie 2 (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
88
 
Homolka Petr
 
06:35,08
05:40,32
12:15,40
00:00,00
19.58
 
2
84
 
Voříšek Jaroslav
 
06:10,32
06:18,35
12:28,67
00:13,27
19.23
 
3
83
 
Guregová Romana
 
06:30,25
06:43,50
13:13,75
00:58,35
18.14
 
                           
Kategorie: SC1 - Scooter - koloběžka a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
45
00420-01339 Keltner Vlastimil 58 080228
20:36,84
20:45,06
41:21,90
00:00,00
19.73
1973
 
2
52
00420-00591 Voříšek Tomáš 56 080079
21:28,07
21:44,62
43:12,69
01:50,79
18.88
1888
 
3
46
 
Šefrna Michal
 
23:30,56
26:05,50
49:36,06
08:14,16
16.45
 
4
47
 
Kačur Jan
 
26:04,14
26:35,73
52:39,87
11:17,97
15.49
 
5
96
00420-01386 Vlček Karel 25 080261
30:06,89
31:26,75
01:01:33,64
20:11,74
13.26
1326
 
6
97
00420-01386 Vlček Karel 25 080261
35:47,03
36:49,04
01:12:36,07
31:14,17
11.24
1124
 
7
71
 
Šidlová Martina
 
45:25,15
46:28,42
01:31:53,57
50:31,67
8.88
 
                           
Kategorie: SC2 - Scooter - koloběžka a 2 psi (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
43
00420-01167 Svoboda Jaroslav
 
080292
26:40,89
24:18,93
50:59,82
00:00,00
16
1600
 
2
58
00420-00616 Mikutová Anita 35 080424
29:04,31
32:42,50
01:01:46,81
10:46,99
13.21
1321
 
3
41
 
Tygl Václav
 
33:37,65
33:36,81
01:07:14,46
16:14,64
12.14
 
4
40
00420-01061 Švecová Patricie 35 080795
41:13,31
44:35,70
01:25:49,01
34:49,19
9.51
951