Napsat dotaz

HRADECKÝ MID - sprint

Výsledková listina - Běleč nad Orlicí (25.11.2006 - 26.11.2006)
Kategorie: CCM - CaniCross Muži - běžec a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
72
00420-01444 Erbs Dušan 62 070591
15:20,00
15:33,00
30:53,00
00:00,00
21.37
2137
 
2
74
00420-00604 Šáfr Vladimír 58 070723
17:36,00
17:37,00
35:13,00
04:20,00
18.74
1874
 
3
33
 
Čejka Bořivoj
 
18:16,00
18:47,00
37:03,00
06:10,00
17.81
 
4
81
 
Kostelecký Vladimír
 
23:49,00
23:46,00
47:35,00
16:42,00
13.87
 
                           
Kategorie: CCW - CaniCross Ženy - běžkyně a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
45
00420-01069 Klikarová Soňa 30 070038
16:55,00
17:25,00
34:20,00
00:00,00
19.22
1922
 
2
63
00420-01280 Lišková Kamila
 
070326
17:31,00
17:40,00
35:11,00
00:51,00
18.76
1876
 
3
73
00420-01385 Chocholoušková Jana
 
070732
18:10,00
21:51,00
40:01,00
05:41,00
16.49
1649
 
4
50
00420-01462 Matrková Lucie
 
070744
21:23,00
20:48,00
42:11,00
07:51,00
15.65
1565
 
5
60
00420-00502 Dušková Zdena 35 070343
21:32,00
21:21,00
42:53,00
08:33,00
15.39
1539
 
6
101
00420-00201 Píclová Olga 25
28:09,00
27:33,00
55:42,00
21:22,00
11.85
 
7
5
 
Ptáčková Jana
 
28:58,00
29:55,00
58:53,00
24:33,00
11.21
 
8
16
 
Olexová Věra
 
42:58,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0
 
                           
Kategorie: SC1 - Scooter - koloběžka a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
82
00420-00466 Erlebachová Ilona 30 070248
12:26,00
11:39,00
24:05,00
00:00,00
27.4
2740
 
2
66
00420-00050 Porubský Pavel, Ing.
 
070306
12:36,00
11:48,00
24:24,00
00:19,00
27.05
2705
 
3
65
00420-00050 Porubský Pavel, Ing.
 
070307
12:38,00
11:50,00
24:28,00
00:23,00
26.98
2698
 
4
64
00420-00466 Erlebachová Ilona 30
12:26,00
12:12,00
24:38,00
00:33,00
26.79
 
5
44
00420-01069 Klikarová Soňa 30 070040
12:33,00
12:09,00
24:42,00
00:37,00
26.72
2672
 
6
36
00420-00259 Laurencová Kateřina
 
070712
12:57,00
12:30,00
25:27,00
01:22,00
25.93
2593
 
7
7
00420-00440 Volf Miloš
 
070537
13:45,00
12:24,00
26:09,00
02:04,00
25.24
2524
 
8
17
00420-01146 Podraská Dita 49 070080
13:28,00
12:47,00
26:15,00
02:10,00
25.14
2514
 
9
19
00420-01146 Podraská Dita 49
13:34,00
12:55,00
26:29,00
02:24,00
24.92
 
10
43
00420-01383 Sojková Zuzana
 
070582
13:30,00
13:11,00
26:41,00
02:36,00
24.73
2473
 
11
8
00420-00440 Volf Miloš
 
13:47,00
13:26,00
27:13,00
03:08,00
24.25
 
12
83
00420-00004 Mazánek Pavel 20 070149
15:21,00
14:14,00
29:35,00
05:30,00
22.31
2231
 
12
62
00420-00221 Kuličková Martina
 
070650
15:13,00
14:22,00
29:35,00
05:30,00
22.31
2231
 
14
51
00420-01463 Peňáz Rudolf
 
070745
18:01,00
17:24,00
35:25,00
11:20,00
18.64
1864
 
15
92
 
Bedan Lukáš
 
18:29,00
17:01,00
35:30,00
11:25,00
18.59
 
16
24
00420-00375 Slezáková Margita
 
19:26,00
21:50,00
41:16,00
17:11,00
15.99
 
17
20
 
Hurych Jaromír
 
20:56,00
21:34,00
42:30,00
18:25,00
15.53
 
18
75
00420-00886 Stejskalová Monika 6 070497
16:01,00
28:00,00
44:01,00
19:56,00
14.99
1499
 
19
14
 
Boudová Žanda
 
22:19,00
23:04,00
45:23,00
21:18,00
14.54
 
20
79
 
Zasadil Mirek
 
26:08,00
21:39,00
47:47,00
23:42,00
13.81
 
21
13
 
Uždil Petr
 
27:28,00
20:34,00
48:02,00
23:57,00
13.74
 
22
80
 
Kostelecký Filip
 
23:53,00
27:09,00
51:02,00
26:57,00
12.93
 
23
52
00420-01434 Bahulíková Anna
 
070588
01:03:22,00
19:42,00
01:23:04,00
58:59,00
7.95
795
 
24
18
00420-00992 Zvolský Pavel 25
19:22,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0