Napsat dotaz

sprint na Horníku

Výsledková listina - Tři Studně (28.10.2006 - 29.10.2006)
Kategorie: A - Spřežení do 8 psů bez rozdílu plemen (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
50
00420-00008 Krupička Petr, st. - 49 070716
10:49,80
11:09,90
21:59,70
00:00,00
30.01
6002
1
 
2
47
00420-01087 Trnková Gabriela - 1 49 070738
11:06,50
11:03,80
22:10,30
00:10,60
29.77
5954
1
 
3
43
00420-01085 Trnka Jiří, ml. - 1 49 070737
11:51,70
12:09,30
24:01,00
02:01,30
27.48
5496
2
 
4
45
 
Pažur Miro
SK
11:43,10
12:18,80
24:01,90
02:02,20
27.46
 
5
44
00420-00078 Zdráhal Petr - 3
 
070090
12:17,30
11:57,90
24:15,20
02:15,50
27.21
5442
2
 
6
46
00420-00033 Kovářík Václav - 4
 
070721
12:58,50
12:09,00
25:07,50
03:07,80
26.27
5254
2
 
7
42
00420-00009 Krupička Petr, ml. - 49 070735
12:41,20
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0
 
                           
Kategorie: BKJM - Bikejöring Muži - cyklista a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
7
00420-01259 Blažo Lukáš - 1 49 070613
10:16,30
10:44,30
21:00,60
00:00,00
31.41
6282
E
 
2
3
00420-00496 Smejkal Ondřej - 2
 
070259
10:31,30
10:43,90
21:15,20
00:14,60
31.05
6210
E
 
3
6
 
Benda Martin
SK
10:44,30
10:55,20
21:39,50
00:38,90
30.47
 
4
10
 
Šrámek Luboš
SK
11:03,30
11:25,90
22:29,20
01:28,60
29.35
 
5
1
00420-00009 Krupička Petr, ml. - 49 070718
10:57,90
11:40,50
22:38,40
01:37,80
29.15
5830
1
 
6
2
00420-00008 Krupička Petr, st. - 49 070717
11:05,10
11:42,80
22:47,90
01:47,30
28.95
5790
1
 
7
4
00420-01363 Odstrčilík Marek - 1 62 070578
11:23,30
11:54,30
23:17,60
02:17,00
28.33
5666
1
 
8
9
00420-01229 Šrámek Rudolf - 1
 
070338
14:27,20
15:27,30
29:54,50
08:53,90
22.07
4414
 
9
8
00420-00414 Zima Jan - 3 58 070137
15:25,30
16:17,30
31:42,60
10:42,00
20.81
4162
 
10
5
00420-00286 Jerhot Vratislav - 1
 
070709
12:57,40
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0
 
                           
Kategorie: BKJW - Bikejöring Ženy - cyklistka a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
12
00420-01069 Klikarová Soňa - 5 30 070039
10:19,50
11:02,60
21:22,10
00:00,00
30.89
6178
E
 
2
11
00420-00466 Erlebachová Ilona - 30 070247
10:45,40
11:06,50
21:51,90
00:29,80
30.19
6038
1
 
3
16
00420-00469 Kromíchalová Kateřin
 
070252
10:51,50
11:13,30
22:04,80
00:42,70
29.89
5978
1
 
4
13
00420-01146 Podraská Dita - 1 49 070076
11:39,40
11:57,80
23:37,20
02:15,10
27.94
5588
1
 
5
14
00420-01382 Tomášková Jana - 2 62 070472
12:12,90
12:50,20
25:03,10
03:41,00
26.35
5270
2
 
6
15
00420-00796 Perůtková Ivana - 2
 
070052
17:53,80
26:08,20
44:02,00
22:39,90
14.99
2998
 
                           
Kategorie: BKJWJ - Bikejöring Ženy juniorky - cyklistka a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
18
00420-00210 Javorová Tereza - 1
 
070694
11:46,10
12:05,70
23:51,80
00:00,00
27.66
5532
 
2
17
00420-01461 Marešová Nicole - 1 58 070743
13:49,80
15:23,60
29:13,40
05:21,60
22.58
4516
 
3
20
00420-00754 Levíčková Barbora - 49 070573
26:41,70
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0
 
                           
Kategorie: C - Spřežení do 4 psů bez rozdílu plemen (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
52
00420-00593 Nešněrová Dagmar - 1 17 070026
10:43,90
11:11,80
21:55,70
00:00,00
30.1
6020
1
 
2
51
00420-00007 Váňová Jana - 1
 
070642
11:47,20
11:42,50
23:29,70
01:34,00
28.09
5618
2
 
3
56
00420-00011 Levíčková Helena, In 49 070553
11:59,40
12:14,60
24:14,00
02:18,30
27.24
5448
2
 
4
57
00420-00006 Váňa Stanislav - 1
 
070645
12:34,70
12:25,90
25:00,60
03:04,90
26.39
5278
2
 
5
54
00420-00004 Mazánek Pavel - 1 20 070147
12:34,20
13:03,50
25:37,70
03:42,00
25.75
5150
3
 
6
55
00420-00003 Stejskal Tomáš - 3 58 070168
13:55,10
15:25,80
29:20,90
07:25,20
22.49
4498
 
                           
Kategorie: C1 - Spřežení do 4 psů uzavřená pro Siberian Husky s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
58
00420-00368 Škoda Martin - 1 17 070098
13:08,60
13:40,00
26:48,60
00:00,00
24.62
4924
1
 
2
59
00420-00683 Procházka Antonín -
 
070714
13:56,90
15:30,10
29:27,00
02:38,40
22.41
4482
2
 
3
60
00420-00834 Fučík František - 1 16 070722
14:45,90
15:52,20
30:38,10
03:49,50
21.54
4308
2
 
                           
Kategorie: C2 - Spřežení do 4 psů uzavřená pro G, AM a S s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
62
00420-01109 Pešková Alena - 1 20 070560
24:18,80
25:02,80
49:21,60
00:00,00
13.37
2674
 
                           
Kategorie: CCM - CaniCross Muži - běžec a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
63
00420-01444 Erbs Dušan - 1 62 070591
15:55,70
15:50,50
31:46,20
00:00,00
20.77
4154
E
 
2
64
00420-00215 Suchý Jiří - 3 58 070465
16:16,40
16:40,30
32:56,70
01:10,50
20.03
4006
E
 
3
66
00420-01151 Ženíšek Michal 58 070731
17:35,30
18:35,60
36:10,90
04:24,70
18.24
3648
1
 
4
67
00420-00604 Šáfr Vladimír - 1 58 070723
18:29,80
18:52,40
37:22,20
05:36,00
17.66
3532
2
 
5
68
 
Benda Martin
SK
19:31,30
19:59,20
39:30,50
07:44,30
16.71
 
                           
Kategorie: CCMJ - CaniCross Muži junioři - běžec a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
65
 
Pažur Miroslav
SK
32:50,30
00:00,00
00:00,00
00:00,00
10.05
 
                           
Kategorie: CCW - CaniCross Ženy - běžkyně a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
72
00420-01139 Štěpánková Martina - 62 070143
15:42,60
15:51,10
31:33,70
00:00,00
20.91
4182
E
 
2
71
00420-01069 Klikarová Soňa - 4 30 070038
16:40,20
16:56,80
33:37,00
02:03,30
19.63
3926
E
 
3
74
00420-01280 Lišková Kamila - 1
 
070326
18:07,20
18:38,60
36:45,80
05:12,10
17.95
3590
1
 
4
75
00420-00560 Slaměníková Markéta
 
070060
18:53,40
19:16,50
38:09,90
06:36,20
17.29
3458
1
 
5
78
00420-01385 Chocholoušková Jana
 
070732
20:26,20
20:41,20
41:07,40
09:33,70
16.05
3210
2
 
6
70
00420-01382 Tomášková Jana - 1 62 070471
20:12,20
21:10,00
41:22,20
09:48,50
15.95
3190
2
 
7
69
00420-00947 Mrázová Ivana - 1 58 070719
20:33,80
22:04,80
42:38,60
11:04,90
15.48
3096
3
 
8
76
 
Bendová Hana
SK
21:25,10
21:45,80
43:10,90
11:37,20
15.28
 
9
77
00420-01462 Matrková Lucie - 1
 
070744
20:54,70
22:20,30
43:15,00
11:41,30
15.26
3052
3
 
10
73
 
Valentová Vendula
 
24:28,40
29:32,70
54:01,10
22:27,40
12.22
 
                           
Kategorie: SC1 - Scooter - koloběžka a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
36
00420-00050 Porubský Pavel, Ing.
 
070306
11:40,20
12:47,30
24:27,50
00:00,00
26.98
5396
E
 
2
35
00420-00466 Erlebachová Ilona - 30 070248
12:07,00
12:36,90
24:43,90
00:16,40
26.69
5338
E
 
3
30
00420-00207 Tobiášek Michal - 1 30 070332
12:01,00
12:58,40
24:59,40
00:31,90
26.41
5282
E
 
4
33
00420-00259 Laurencová Kateřina
 
070712
12:17,30
13:20,10
25:37,40
01:09,90
25.76
5152
1
 
5
32
00420-01339 Keltner Vlastimil - 58 070445
12:27,80
13:27,10
25:54,90
01:27,40
25.47
5094
1
 
6
31
00420-00309 Jerhotová Adéla - 1
 
070711
12:51,80
13:17,20
26:09,00
01:41,50
25.24
5048
1
 
7
34
00420-01252 Šebesta Miroslav - 1
 
070720
16:02,40
17:41,40
33:43,80
09:16,30
19.57
3914
 
8
37
00420-01463 Peňáz Rudolf - 1
 
070745
16:49,30
17:50,40
34:39,70
10:12,20
19.04
3808
 
                           
Kategorie: SC1J - Scooter junioři - koloběžka a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
39
00420-00221 Kuličková Martina -
 
070650
13:55,10
15:05,30
29:00,40
00:00,00
22.75
4550
 
2
38
00420-00380 Kováříková Tereza -
 
070739
14:17,50
14:47,50
29:05,00
00:04,60
22.69
4538
 
3
41
00420-00754 Levíčková Barbora - 49 070574
19:15,50
20:44,00
39:59,50
10:59,10
16.5
3300
 
4
40
00420-00886 Stejskalová Monika - 6 070497
20:16,90
20:15,20
40:32,10
11:31,70
16.28
3256
 
                           
Kategorie: SC2 - Scooter - koloběžka a 2 psi (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
21
00420-00050 Porubský Pavel, Ing.
 
070308
10:45,50
11:22,60
22:08,10
00:00,00
29.82
5964
1
 
2
22
 
Hošek Ján
SK
11:12,40
11:21,70
22:34,10
00:26,00
29.24
 
3
25
00420-00440 Volf Miloš - 4
 
070538
11:00,40
11:44,40
22:44,80
00:36,70
29.02
5804
1
 
4
23
00420-00674 Keltnerová Linda - 6 58 070454
11:50,70
11:57,00
23:47,70
01:39,60
27.74
5548
1
 
5
26
00420-01246 Javora Pavel - 1
 
070692
11:37,80
12:11,60
23:49,40
01:41,30
27.7
5540
1
 
6
80
00420-01259 Blažo Lukáš - 5 49 070747
11:38,90
12:35,50
24:14,40
02:06,30
27.23
5446
2
 
7
27
00420-01381 Chlumský Miloslav -
 
070580
11:45,30
13:00,50
24:45,80
02:37,70
26.65
5330
2
 
8
24
00420-01162 Mauleová Kristina -
 
070713
12:07,90
12:38,80
24:46,70
02:38,60
26.64
5328
2
 
9
29
00420-01116 Chovanec Michal - 3 49 070746
12:14,70
13:17,20
25:31,90
03:23,80
25.85
5170
2
 
10
28
00420-00052 Böhm Zdeněk - 1
 
070559
13:02,60
13:42,80
26:45,40
04:37,30
24.67
4934
3
 
11
79
 
Schindler Tomáš
 
16:38,20
17:12,70
33:50,90
11:42,80
19.5
 
                           
Kategorie: U - Unlimited spřežení 9 a více psů bez rozdílu plemen (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
48
00420-00015 Trnka Jiří, st. - 1 49
12:09,80
11:36,50
23:46,30
00:00,00
27.76
 
2
49
00420-00011 Levíčková Helena, Ing. 49
15:53,50
13:41,50
29:35,00
05:48,70
22.31