Napsat dotaz

ME ESDRA off-snow

Výsledková listina - Bakonybel - HU (11.11.2006 - 12.11.2006)
Třída: A - Spřežení do 8 psů
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
133
 
Jürgen Lüber
GER
13:40,40
13:51,60
27:32,00
00:00,00
 
2
129
00420-00008 Petr Krupicka sen. 49
14:13,30
13:50,80
28:04,10
00:32,10
 
3
135
00420-01085 Jiri Trnka 49
14:23,40
14:14,30
28:37,70
01:05,70
 
4
127
00420-00015 Jiri Trnka sen. 49
14:24,00
14:49,90
29:13,90
01:41,90
 
5
126
 
Miroslav Pažur
SK
14:56,60
15:33,80
30:30,40
02:58,40
 
6
130
 
Tamás HERING
HU
16:08,40
16:01,10
32:09,50
04:37,50
 
7
136
 
Frantisek Hibel
SK
16:40,80
15:48,00
32:28,80
04:56,80
 
8
128
 
Wolfgang Koch
AUT
16:38,10
16:13,40
32:51,50
05:19,50
 
9
134
 
Manuela Walter
SUI
18:12,60
20:29,00
38:41,60
11:09,60
 
10
132
 
Róbert ZSÉDELY
HU
18:22,20
23:11,30
41:33,50
14:01,50
 
11
125
 
Tamas BONIFERT
HU
24:18,10
29:57,00
54:15,10
26:43,10
 
                   
Třída: C - Spřežení 3-4 psi
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
76
00420-00593 Dagmar Nesnerova 17
10:19,60
11:05,10
21:24,70
00:00,00
 
2
72
00420-00007 Jana Vanova
CZ
11:08,70
11:18,10
22:26,80
01:02,10
 
3
84
 
Anna Bajer
PL
11:03,80
11:43,10
22:46,90
01:22,20
 
4
83
00420-01034 Michal Merhaut 20
12:01,50
11:16,10
23:17,60
01:52,90
 
5
82
 
Agnieszka Biernacka
PL
11:16,10
12:06,80
23:22,90
01:58,20
 
6
75
 
Reto Frei
SUI
11:21,80
12:21,50
23:43,30
02:18,60
 
7
77
00420-01087 Gabriela Trnkova 49
12:31,90
11:43,20
24:15,10
02:50,40
 
8
74
 
Michal Swiderski
PL
12:19,60
12:06,30
24:25,90
03:01,20
 
9
79
 
Mateusz Brzank
PL
12:14,00
12:40,80
24:54,80
03:30,10
 
10
80
00420-00033 Vaclav Kovarik
CZ
12:57,90
13:25,20
26:23,10
04:58,40
 
11
81
 
Alicja Betkiewicz
PL
13:26,40
14:54,60
28:21,00
06:56,30
 
12
73
 
Rinaldo Betkiewicz
PL
15:00,70
14:35,60
29:36,30
08:11,60
 
13
78
 
Beatrix CSONTHÓ
HU
22:08,80
24:11,10
46:19,90
24:55,20
 
                   
Třída: BKJM - Bikejöring s jedním psem - muži
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
92
00420-00496 Ondrej Smejkal
CZ
13:18,40
13:36,90
26:55,30
00:00,00
 
2
98
 
Andreas Fossnes
NOR
13:13,70
13:41,90
26:55,60
00:00,30
 
3
95
 
Kristoffer G. Olsen
NOR
13:15,30
13:51,40
27:06,70
00:11,40
 
4
86
 
Martin Benda
SK
13:30,70
13:41,90
27:12,60
00:17,30
 
5
93
00420-01259 Lukas Blazo 49
13:53,50
13:56,90
27:50,40
00:55,10
 
6
108
 
J?rgen M?land
NOR
13:29,30
14:21,30
27:50,60
00:55,30
 
7
101
 
Christer Andersson
SWE
13:38,00
14:14,20
27:52,20
00:56,90
 
8
94
 
Thomas Henriksson
SWE
13:34,60
14:19,90
27:54,50
00:59,20
 
9
96
 
Terje Fugleberg
NOR
13:40,40
14:16,30
27:56,70
01:01,40
 
10
104
 
Magnus Sjöberg
SWE
14:22,40
14:15,30
28:37,70
01:42,40
 
11
87
 
Pascal STEINMETZ
FR
14:30,30
14:21,60
28:51,90
01:56,60
 
12
103
00420-00435 Marek Odstrcilik
CZ
14:24,10
14:35,60
28:59,70
02:04,40
 
13
91
 
Sramek Lubuslav
SK
14:27,70
14:58,80
29:26,50
02:31,20
 
14
106
 
Igor Tracz
PL
14:58,10
15:14,40
30:12,50
03:17,20
 
15
89
 
Patrick Bobard
SUI
15:07,40
15:06,80
30:14,20
03:18,90
 
16
102
00420-00009 Petr Krupicka 49
14:27,60
16:00,10
30:27,70
03:32,40
 
17
90
 
Per Olve Tobiassen
NOR
14:31,50
16:00,00
30:31,50
03:36,20
 
18
107
 
Olivier DEFFONTAINE
FR
15:29,70
15:23,70
30:53,40
03:58,10
 
19
105
 
Marcin Swierzewski
PL
15:16,20
16:33,60
31:49,80
04:54,50
 
20
109
 
Levinski Leonid
RUS
15:47,40
17:20,20
33:07,60
06:12,30
 
21
97
 
Grzegorz Liszka
PL
19:00,60
20:19,50
39:20,10
12:24,80
 
22
88
 
Gergely BAKSAY
HU
18:52,90
20:58,80
39:51,70
12:56,40
 
                   
Třída: BKJW - Bikejöring s jedním psem - ženy
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
112
00420-01069 Sona Klikarova 30
14:05,90
14:38,80
28:44,70
00:00,00
 
2
121
00420-00466 Ilona Erlebachova 30
14:10,40
14:40,90
28:51,30
00:06,60
 
3
122
 
Mona Lur?s
NOR
14:20,80
14:44,60
29:05,40
00:20,70
 
4
118
 
Malin Brännvall
SWE
14:40,80
14:32,50
29:13,30
00:28,60
 
5
119
00420-00469 Katerina Kromichalova
CZ
14:27,40
14:50,90
29:18,30
00:33,60
 
6
124
 
Christina Holst-Jensen
NOR
14:21,90
14:57,30
29:19,20
00:34,50
 
7
115
 
Karoline Conradi ?ksnevad
NOR
15:07,80
14:26,40
29:34,20
00:49,50
 
8
110
 
Christine Wiken
NOR
14:43,60
14:56,90
29:40,50
00:55,80
 
9
123
 
Tonje Wahl Evensen
NOR
14:33,50
15:29,00
30:02,50
01:17,80
 
10
111
 
Tea Henriette Bruks?s
NOR
15:06,10
15:26,70
30:32,80
01:48,10
 
11
120
 
Agnieszka Rychwalska
PL
15:08,00
15:48,20
30:56,20
02:11,50
 
12
113
 
Anna Bajer
PL
17:10,80
16:34,00
33:44,80
05:00,10
 
13
116
 
Jolanta Ka³at
PL
17:40,80
21:28,00
39:08,80
10:24,10
 
14
117
 
Malgorzata Rychwalska
PL
31:43,90
34:21,30
01:06:05,20
37:20,50
 
                   
Třída: SC2 - Scooter s jedním až dvěma psy
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
58
 
Lena B. Hillestad
NOR
10:33,50
10:39,60
21:13,10
00:00,00
 
2
68
 
Andreas Fossnes
NOR
10:33,70
10:46,00
21:19,70
00:06,60
 
3
56
00420-00050 Pavel Porubsky
CZ
10:41,60
11:02,90
21:44,50
00:31,40
 
4
61
 
Ján Hošek
SK
10:51,70
11:06,60
21:58,30
00:45,20
 
5
65
00420-00440 Milos Volf
CZ
11:30,70
11:10,60
22:41,30
01:28,20
 
6
66
 
Maria Mäki
SWE
11:14,50
11:35,20
22:49,70
01:36,60
 
7
69
 
Terje Fugleberg
NOR
11:29,00
12:14,60
23:43,60
02:30,50
 
8
55
 
Malin Brännvall
SWE
11:44,00
12:29,20
24:13,20
03:00,10
 
9
62
 
Lois VERNEY
FR
12:15,50
12:39,00
24:54,50
03:41,40
 
10
71
 
Patrick Bobard
SUI
12:11,40
13:35,10
25:46,50
04:33,40
 
11
67
 
Péter NÁNÁSI
HU
12:21,10
13:25,50
25:46,60
04:33,50
 
12
64
 
Zsófia VERLA
HU
12:35,40
14:19,50
26:54,90
05:41,80
 
13
59
 
Agnieszka Rychwalska
PL
12:54,10
14:35,10
27:29,20
06:16,10
 
14
60
 
Dawid Owczarek
PL
13:38,80
14:29,10
28:07,90
06:54,80
 
15
57
 
Attila TÓTH
HU
13:45,30
14:23,50
28:08,80
06:55,70
 
16
63
 
Igor Tracz
PL
13:30,70
15:26,80
28:57,50
07:44,40
 
17
70
 
Tomasz Witek
PL
14:25,60
15:10,70
29:36,30
08:23,20
 
                   
Třída: SC1 - Scooter s jedním psem
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
52
 
Kristoffer G. Olsen
NOR
12:13,70
12:09,40
24:23,10
00:00,00
 
2
53
00420-00215 Jiri Suchy 58
12:08,00
12:25,20
24:33,20
00:10,10
 
3
44
 
Maria Mäki
SWE
12:12,30
12:28,80
24:41,10
00:18,00
 
4
50
00420-00207 Michal Tobiasek 30
12:43,00
12:02,20
24:45,20
00:22,10
 
5
51
 
Tonje Wahl Evensen
NOR
12:23,00
12:27,40
24:50,40
00:27,30
 
6
43
00420-00050 Pavel Porubsky
CZ
12:22,00
12:32,60
24:54,60
00:31,50
 
7
54
 
Ida Krakk
NOR
12:29,40
12:29,70
24:59,10
00:36,00
 
8
46
00420-01339 Vlastimil Keltner 58
12:29,60
13:01,90
25:31,50
01:08,40
 
9
47
00420-01146 Dita Podraska 49
13:50,00
13:21,00
27:11,00
02:47,90
 
10
48
 
Pascal STEINMETZ
FR
14:41,00
15:32,70
30:13,70
05:50,60
 
11
49
 
Elõd CSOBAJI
HU
16:11,00
17:11,60
33:22,60
08:59,50
 
12
45
 
Tea Henriette Bruks?s
NOR
00:00,00
14:43,70
00:00,00
00:00,00
 
13
140
 
Reto Frei
SUI
14:43,70
00:00,00
00:00,00
00:00,00
 
                   
Třída: CCM - Canicross s jedním psem - muži
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
21
00420-01444 Dusan Erbs 62
14:58,50
15:20,20
30:18,70
00:00,00
 
2
19
 
Jaroslav Jakubašek
SK
15:08,70
15:19,60
30:28,30
00:09,60
 
3
20
 
József BABINYECZ
HU
15:28,40
15:57,10
31:25,50
01:06,80
 
4
26
00420-01116 Michael Chovanec 49
16:16,90
16:35,80
32:52,70
02:34,00
 
5
16
 
Mihály Szász
HU
16:50,80
16:09,30
33:00,10
02:41,40
 
6
25
 
László SZABÓ
HU
17:30,60
19:04,00
36:34,60
06:15,90
 
7
17
00420-00604 Vladimir Safr 58
18:41,80
18:33,70
37:15,50
06:56,80
 
8
18
 
Tolstov Maksim
RUS
19:10,10
18:17,90
37:28,00
07:09,30
 
9
23
 
Sobov Sergey
RUS
18:55,70
18:49,60
37:45,30
07:26,60
 
10
22
 
Grzegorz Bugaj
PL
25:28,10
23:44,80
49:12,90
18:54,20
 
11
27
 
Tomasz Szlagor
PL
25:32,10
24:04,20
49:36,30
19:17,60
 
12
24
 
J?rgen M?land
NOR
16:15,60
00:00,00
00:00,00
00:00,00
 
                   
Třída: CCW - Canicross s jedním psem - ženy
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
35
00420-01139 Martina Stepankova 62
15:19,30
15:18,90
30:38,20
00:00,00
 
2
30
00420-01069 Sona Klikarova 30
16:45,30
16:21,40
33:06,70
02:28,50
 
3
28
 
Brigita Albertová
SK
18:05,80
17:39,40
35:45,20
05:07,00
 
4
34
 
Anikó ROSTÁS
HU
19:47,70
18:40,60
38:28,30
07:50,10
 
5
31
00420-01382 Jana Tomaskova 62
20:06,20
19:43,20
39:49,40
09:11,20
 
6
33
 
Hana Bendová
SK
20:32,60
20:55,60
41:28,20
10:50,00
 
7
29
 
Jolanta Kalat
PL
21:32,20
24:24,60
45:56,80
15:18,60
 
                   
Třída: CCJS - Canicross s jedním psem - starší žáci
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
2
 
Wojciech Kasprowicz
PL
08:17,20
08:32,40
16:49,60
00:00,00
 
2
3
 
Dávid Jakubašek
SK
09:00,00
09:29,70
18:29,70
01:40,10
 
3
4
 
Bragin Grigori
RUS
09:51,00
09:54,60
19:45,60
02:56,00
 
4
1
 
Tobias Björklund
SWE
10:40,90
00:00,00
00:00,00
00:00,00
 
                   
Třída: BKJMJ - Bikejöring s jedním psem - junioři
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
39
 
Tobias Björklund
SWE
11:26,40
11:01,00
22:27,40
00:00,00
 
2
37
 
Piotr Rakoski
PL
11:18,00
11:11,60
22:29,60
00:02,20
 
3
38
 
Kajetan Jasiczak
PL
14:17,40
14:29,70
28:47,10
06:19,70
 
4
36
 
Jozsef Both
ROM
18:08,20
18:38,10
36:46,30
14:18,90
 
                   
Třída: BKJWJ - Bikejöring s jedním psem - juniorky
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
40
00420-01427 Marketa Lorenzova
CZ
12:07,50
12:05,10
24:12,60
00:00,00
 
2
42
 
Martyna Piecko
PL
17:17,30
18:52,90
36:10,20
13:42,80
 
3
41
 
Hermina SZLÁVIK
HU
18:15,10
18:29,80
36:44,90
14:17,50
 
                   
Třída: CCMV - Canicross s jedním psem - muži veteráni
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
6
 
Crettenand Dominique
SUI
15:42,00
16:23,30
32:05,30
00:00,00
 
2
10
00420-00904 Rudolf Homolka 17
17:03,00
17:27,00
34:30,00
02:24,70
 
3
11
 
Tamás GAJDOS
HU
20:42,10
20:15,90
40:58,00
08:52,70
 
4
7
 
Mikheev Andrei
RUS
20:18,40
21:50,70
42:09,10
10:03,80
 
5
8
 
Dénes HÁRS
HU
20:52,50
21:19,50
42:12,00
10:06,70
 
6
9
 
Attila KOCH
HU
22:23,90
23:04,40
45:28,30
13:23,00
 
7
5
 
Miroslaw Piecko
PL
25:12,40
26:52,60
52:05,00
19:59,70