Napsat dotaz

ME ESDRA off-snow

Výsledková listina - Bakonybel - HU (11.11.2006 - 12.11.2006)
Kategorie: A - Spřežení do 8 psů bez rozdílu plemen (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
133
 
Jürgen Lüber
GER
13:40,40
13:51,60
27:32,00
00:00,00
30.51
 
2
129
00420-00008 Petr Krupicka sen. 49 070716
14:13,30
13:50,80
28:04,10
00:32,10
29.93
2993
 
3
135
00420-01085 Jiri Trnka 49 070737
14:23,40
14:14,30
28:37,70
01:05,70
29.34
2934
 
4
127
00420-00015 Jiri Trnka sen. 49 070736
14:24,00
14:49,90
29:13,90
01:41,90
28.74
2874
 
5
126
 
Miroslav Pažur
SK
14:56,60
15:33,80
30:30,40
02:58,40
27.53
 
6
130
 
Tamás HERING
HU
16:08,40
16:01,10
32:09,50
04:37,50
26.12
 
7
136
 
Frantisek Hibel
SK
16:40,80
15:48,00
32:28,80
04:56,80
25.86
 
8
128
 
Wolfgang Koch
AUT
16:38,10
16:13,40
32:51,50
05:19,50
25.56
 
9
134
 
Manuela Walter
SUI
18:12,60
20:29,00
38:41,60
11:09,60
21.71
 
10
132
 
Róbert ZSÉDELY
HU
18:22,20
23:11,30
41:33,50
14:01,50
20.21
 
11
125
 
Tamas BONIFERT
HU
24:18,10
29:57,00
54:15,10
26:43,10
15.48
 
                           
Kategorie: BKJM - Bikejöring Muži - cyklista a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
92
00420-00496 Ondrej Smejkal
CZ
070259
13:18,40
13:36,90
26:55,30
00:00,00
31.2
3120
 
2
98
 
Andreas Fossnes
NOR
13:13,70
13:41,90
26:55,60
00:00,30
31.2
 
3
95
 
Kristoffer G. Olsen
NOR
13:15,30
13:51,40
27:06,70
00:11,40
30.98
 
4
86
 
Martin Benda
SK
13:30,70
13:41,90
27:12,60
00:17,30
30.87
 
5
93
00420-01259 Lukas Blazo 49 070613
13:53,50
13:56,90
27:50,40
00:55,10
30.17
3017
 
6
108
 
J?rgen M?land
NOR
13:29,30
14:21,30
27:50,60
00:55,30
30.17
 
7
101
 
Christer Andersson
SWE
13:38,00
14:14,20
27:52,20
00:56,90
30.14
 
8
94
 
Thomas Henriksson
SWE
13:34,60
14:19,90
27:54,50
00:59,20
30.1
 
9
96
 
Terje Fugleberg
NOR
13:40,40
14:16,30
27:56,70
01:01,40
30.06
 
10
104
 
Magnus Sjöberg
SWE
14:22,40
14:15,30
28:37,70
01:42,40
29.34
 
11
87
 
Pascal STEINMETZ
FR
14:30,30
14:21,60
28:51,90
01:56,60
29.1
 
12
103
00420-00435 Marek Odstrcilik
CZ
070578
14:24,10
14:35,60
28:59,70
02:04,40
28.97
2897
 
13
91
 
Sramek Lubuslav
SK
14:27,70
14:58,80
29:26,50
02:31,20
28.53
 
14
106
 
Igor Tracz
PL
14:58,10
15:14,40
30:12,50
03:17,20
27.81
 
15
89
 
Patrick Bobard
SUI
15:07,40
15:06,80
30:14,20
03:18,90
27.78
 
16
102
00420-00009 Petr Krupicka 49 070718
14:27,60
16:00,10
30:27,70
03:32,40
27.58
2758
 
17
90
 
Per Olve Tobiassen
NOR
14:31,50
16:00,00
30:31,50
03:36,20
27.52
 
18
107
 
Olivier DEFFONTAINE
FR
15:29,70
15:23,70
30:53,40
03:58,10
27.19
 
19
105
 
Marcin Swierzewski
PL
15:16,20
16:33,60
31:49,80
04:54,50
26.39
 
20
109
 
Levinski Leonid
RUS
15:47,40
17:20,20
33:07,60
06:12,30
25.36
 
21
97
 
Grzegorz Liszka
PL
19:00,60
20:19,50
39:20,10
12:24,80
21.36
 
22
88
 
Gergely BAKSAY
HU
18:52,90
20:58,80
39:51,70
12:56,40
21.07
 
                           
Kategorie: BKJMJ - Bikejöring Muži junioři - cyklista a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
39
 
Tobias Björklund
SWE
11:26,40
11:01,00
22:27,40
00:00,00
28.86
 
2
37
 
Piotr Rakoski
PL
11:18,00
11:11,60
22:29,60
00:02,20
28.81
 
3
38
 
Kajetan Jasiczak
PL
14:17,40
14:29,70
28:47,10
06:19,70
22.51
 
4
36
 
Jozsef Both
ROM
18:08,20
18:38,10
36:46,30
14:18,90
17.62
 
                           
Kategorie: BKJW - Bikejöring Ženy - cyklistka a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
112
00420-01069 Sona Klikarova 30 070039
14:05,90
14:38,80
28:44,70
00:00,00
29.22
2922
 
2
121
00420-00466 Ilona Erlebachova 30 070247
14:10,40
14:40,90
28:51,30
00:06,60
29.11
2911
 
3
122
 
Mona Lur?s
NOR
14:20,80
14:44,60
29:05,40
00:20,70
28.88
 
4
118
 
Malin Brännvall
SWE
14:40,80
14:32,50
29:13,30
00:28,60
28.75
 
5
119
00420-00469 Katerina Kromichalova
CZ
070252
14:27,40
14:50,90
29:18,30
00:33,60
28.66
2866
 
6
124
 
Christina Holst-Jensen
NOR
14:21,90
14:57,30
29:19,20
00:34,50
28.65
 
7
115
 
Karoline Conradi ?ksnevad
NOR
15:07,80
14:26,40
29:34,20
00:49,50
28.41
 
8
110
 
Christine Wiken
NOR
14:43,60
14:56,90
29:40,50
00:55,80
28.31
 
9
123
 
Tonje Wahl Evensen
NOR
14:33,50
15:29,00
30:02,50
01:17,80
27.96
 
10
111
 
Tea Henriette Bruks?s
NOR
15:06,10
15:26,70
30:32,80
01:48,10
27.5
 
11
120
 
Agnieszka Rychwalska
PL
15:08,00
15:48,20
30:56,20
02:11,50
27.15
 
12
113
 
Anna Bajer
PL
17:10,80
16:34,00
33:44,80
05:00,10
24.89
 
13
116
 
Jolanta Ka³at
PL
17:40,80
21:28,00
39:08,80
10:24,10
21.46
 
14
117
 
Malgorzata Rychwalska
PL
31:43,90
34:21,30
01:06:05,20
37:20,50
12.71
 
                           
Kategorie: BKJWJ - Bikejöring Ženy juniorky - cyklistka a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
40
00420-01427 Marketa Lorenzova
CZ
070587
12:07,50
12:05,10
24:12,60
00:00,00
26.77
2677
 
2
42
 
Martyna Piecko
PL
17:17,30
18:52,90
36:10,20
13:42,80
17.92
 
3
41
 
Hermina SZLÁVIK
HU
18:15,10
18:29,80
36:44,90
14:17,50
17.63
 
                           
Kategorie: C - Spřežení do 4 psů bez rozdílu plemen (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
76
00420-00593 Dagmar Nesnerova 17 070026
10:19,60
11:05,10
21:24,70
00:00,00
30.26
3026
 
2
72
00420-00007 Jana Vanova
CZ
070642
11:08,70
11:18,10
22:26,80
01:02,10
28.87
2887
 
3
84
 
Anna Bajer
PL
11:03,80
11:43,10
22:46,90
01:22,20
28.44
 
4
83
00420-01034 Michal Merhaut 20 070414
12:01,50
11:16,10
23:17,60
01:52,90
27.82
2782
 
5
82
 
Agnieszka Biernacka
PL
11:16,10
12:06,80
23:22,90
01:58,20
27.71
 
6
75
 
Reto Frei
SUI
11:21,80
12:21,50
23:43,30
02:18,60
27.32
 
7
77
00420-01087 Gabriela Trnkova 49
12:31,90
11:43,20
24:15,10
02:50,40
26.72
 
8
74
 
Michal Swiderski
PL
12:19,60
12:06,30
24:25,90
03:01,20
26.52
 
9
79
 
Mateusz Brzank
PL
12:14,00
12:40,80
24:54,80
03:30,10
26.01
 
10
80
00420-00033 Vaclav Kovarik
CZ
070369
12:57,90
13:25,20
26:23,10
04:58,40
24.56
2456
 
11
81
 
Alicja Betkiewicz
PL
13:26,40
14:54,60
28:21,00
06:56,30
22.86
 
12
73
 
Rinaldo Betkiewicz
PL
15:00,70
14:35,60
29:36,30
08:11,60
21.89
 
13
78
 
Beatrix CSONTHÓ
HU
22:08,80
24:11,10
46:19,90
24:55,20
13.99
 
                           
Kategorie: CCM - CaniCross Muži - běžec a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
21
00420-01444 Dusan Erbs 62 070591
14:58,50
15:20,20
30:18,70
00:00,00
21.38
2138
 
2
19
 
Jaroslav Jakubašek
SK
15:08,70
15:19,60
30:28,30
00:09,60
21.27
 
3
20
 
József BABINYECZ
HU
15:28,40
15:57,10
31:25,50
01:06,80
20.62
 
4
26
00420-01116 Michael Chovanec 49 070734
16:16,90
16:35,80
32:52,70
02:34,00
19.71
1971
 
5
16
 
Mihály Szász
HU
16:50,80
16:09,30
33:00,10
02:41,40
19.64
 
6
25
 
László SZABÓ
HU
17:30,60
19:04,00
36:34,60
06:15,90
17.72
 
7
17
00420-00604 Vladimir Safr 58 070723
18:41,80
18:33,70
37:15,50
06:56,80
17.39
1739
 
8
18
 
Tolstov Maksim
RUS
19:10,10
18:17,90
37:28,00
07:09,30
17.3
 
9
23
 
Sobov Sergey
RUS
18:55,70
18:49,60
37:45,30
07:26,60
17.16
 
10
22
 
Grzegorz Bugaj
PL
25:28,10
23:44,80
49:12,90
18:54,20
13.17
 
11
27
 
Tomasz Szlagor
PL
25:32,10
24:04,20
49:36,30
19:17,60
13.06
 
12
24
 
J?rgen M?land
NOR
16:15,60
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0
 
                           
Kategorie: CCMJ - CaniCross Muži junioři - běžec a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
2
 
Wojciech Kasprowicz
PL
08:17,20
08:32,40
16:49,60
00:00,00
21.39
 
2
3
 
Dávid Jakubašek
SK
09:00,00
09:29,70
18:29,70
01:40,10
19.46
 
3
4
 
Bragin Grigori
RUS
09:51,00
09:54,60
19:45,60
02:56,00
18.22
 
4
1
 
Tobias Björklund
SWE
10:40,90
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0
 
                           
Kategorie: CCMV - CaniCross Muži Veteráni - běžec a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
6
 
Crettenand Dominique
SUI
15:42,00
16:23,30
32:05,30
00:00,00
20.19
 
2
10
00420-00904 Rudolf Homolka 17
17:03,00
17:27,00
34:30,00
02:24,70
18.78
 
3
11
 
Tamás GAJDOS
HU
20:42,10
20:15,90
40:58,00
08:52,70
15.82
 
4
7
 
Mikheev Andrei
RUS
20:18,40
21:50,70
42:09,10
10:03,80
15.37
 
5
8
 
Dénes HÁRS
HU
20:52,50
21:19,50
42:12,00
10:06,70
15.36
 
6
9
 
Attila KOCH
HU
22:23,90
23:04,40
45:28,30
13:23,00
14.25
 
7
5
 
Miroslaw Piecko
PL
25:12,40
26:52,60
52:05,00
19:59,70
12.44
 
                           
Kategorie: CCW - CaniCross Ženy - běžkyně a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
35
00420-01139 Martina Stepankova 62 070143
15:19,30
15:18,90
30:38,20
00:00,00
21.15
2115
 
2
30
00420-01069 Sona Klikarova 30 070038
16:45,30
16:21,40
33:06,70
02:28,50
19.57
1957
 
3
28
 
Brigita Albertová
SK
18:05,80
17:39,40
35:45,20
05:07,00
18.12
 
4
34
 
Anikó ROSTÁS
HU
19:47,70
18:40,60
38:28,30
07:50,10
16.84
 
5
31
00420-01382 Jana Tomaskova 62 070471
20:06,20
19:43,20
39:49,40
09:11,20
16.27
1627
 
6
33
 
Hana Bendová
SK
20:32,60
20:55,60
41:28,20
10:50,00
15.63
 
7
29
 
Jolanta Kalat
PL
21:32,20
24:24,60
45:56,80
15:18,60
14.1
 
                           
Kategorie: SC1 - Scooter - koloběžka a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
52
 
Kristoffer G. Olsen
NOR
12:13,70
12:09,40
24:23,10
00:00,00
26.57
 
2
53
00420-00215 Jiri Suchy 58 070467
12:08,00
12:25,20
24:33,20
00:10,10
26.39
2639
 
3
44
 
Maria Mäki
SWE
12:12,30
12:28,80
24:41,10
00:18,00
26.25
 
4
50
00420-00207 Michal Tobiasek 30 070332
12:43,00
12:02,20
24:45,20
00:22,10
26.18
2618
 
5
51
 
Tonje Wahl Evensen
NOR
12:23,00
12:27,40
24:50,40
00:27,30
26.09
 
6
43
00420-00050 Pavel Porubsky
CZ
070306
12:22,00
12:32,60
24:54,60
00:31,50
26.01
2601
 
7
54
 
Ida Krakk
NOR
12:29,40
12:29,70
24:59,10
00:36,00
25.94
 
8
46
00420-01339 Vlastimil Keltner 58 070445
12:29,60
13:01,90
25:31,50
01:08,40
25.39
2539
 
9
47
00420-01146 Dita Podraska 49 070080
13:50,00
13:21,00
27:11,00
02:47,90
23.84
2384
 
10
48
 
Pascal STEINMETZ
FR
14:41,00
15:32,70
30:13,70
05:50,60
21.44
 
11
49
 
Elõd CSOBAJI
HU
16:11,00
17:11,60
33:22,60
08:59,50
19.41
 
12
45
 
Tea Henriette Bruks?s
NOR
00:00,00
14:43,70
00:00,00
00:00,00
0
 
13
140
 
Reto Frei
SUI
14:43,70
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0
 
                           
Kategorie: SC2 - Scooter - koloběžka a 2 psi (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
58
 
Lena B. Hillestad
NOR
10:33,50
10:39,60
21:13,10
00:00,00
30.54
 
2
68
 
Andreas Fossnes
NOR
10:33,70
10:46,00
21:19,70
00:06,60
30.38
 
3
56
00420-00050 Pavel Porubsky
CZ
070308
10:41,60
11:02,90
21:44,50
00:31,40
29.8
2980
 
4
61
 
Ján Hošek
SK
10:51,70
11:06,60
21:58,30
00:45,20
29.49
 
5
65
00420-00440 Milos Volf
CZ
070538
11:30,70
11:10,60
22:41,30
01:28,20
28.56
2856
 
6
66
 
Maria Mäki
SWE
11:14,50
11:35,20
22:49,70
01:36,60
28.39
 
7
69
 
Terje Fugleberg
NOR
11:29,00
12:14,60
23:43,60
02:30,50
27.31
 
8
55
 
Malin Brännvall
SWE
11:44,00
12:29,20
24:13,20
03:00,10
26.75
 
9
62
 
Lois VERNEY
FR
12:15,50
12:39,00
24:54,50
03:41,40
26.02
 
10
71
 
Patrick Bobard
SUI
12:11,40
13:35,10
25:46,50
04:33,40
25.14
 
11
67
 
Péter NÁNÁSI
HU
12:21,10
13:25,50
25:46,60
04:33,50
25.14
 
12
64
 
Zsófia VERLA
HU
12:35,40
14:19,50
26:54,90
05:41,80
24.08
 
13
59
 
Agnieszka Rychwalska
PL
12:54,10
14:35,10
27:29,20
06:16,10
23.58
 
14
60
 
Dawid Owczarek
PL
13:38,80
14:29,10
28:07,90
06:54,80
23.03
 
15
57
 
Attila TÓTH
HU
13:45,30
14:23,50
28:08,80
06:55,70
23.02
 
16
63
 
Igor Tracz
PL
13:30,70
15:26,80
28:57,50
07:44,40
22.38
 
17
70
 
Tomasz Witek
PL
14:25,60
15:10,70
29:36,30
08:23,20
21.89