Napsat dotaz

ACANAcross

Výsledková listina - Maxičky (16.09.2006 - 17.09.2006)
www stránky závodu: www.canicross.cz
Třída: BKJM - Bikejöring s jedním psem - muži
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
3
00420-00050 Porubský Pavel
 
10:15,12
10:00,45
20:15,57
00:00,00
 
2
6
00420-00496 Smejkal Ondřej
 
10:27,98
10:09,66
20:37,64
00:22,07
 
3
2
00420-01363 Odstrčilík Marek 62
10:45,24
10:24,37
21:09,61
00:54,04
 
4
1
 
Korda Karel
 
11:25,61
10:42,70
22:08,31
01:52,74
 
5
9
00420-00233 Toncar Petr 58
11:34,33
10:58,76
22:33,09
02:17,52
 
6
5
00420-00765 Schwoma Michal 58
11:31,45
11:33,41
23:04,86
02:49,29
 
7
8
00420-00207 Tobiášek Michal 30
12:11,40
12:14,21
24:25,61
04:10,04
 
8
4
 
Royer Giiles
 
12:13,06
12:59,18
25:12,24
04:56,67
 
9
7
 
Šarkovský Petr
 
13:05,83
13:52,95
26:58,78
06:43,21
 
                   
Třída: BKJŽ - Bikejöring s jedním psem - ženy
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
13
00420-01069 Klikarová Soňa 30
09:49,87
09:51,13
19:41,00
00:00,00
 
2
18
00420-01382 Tomášková Jana 62
11:47,00
11:55,17
23:42,17
04:01,17
 
3
17
00420-01146 Podraská Dita 49
12:46,53
11:15,56
24:02,09
04:21,09
 
4
10
 
Čápková Marcela
 
12:39,30
12:10,94
24:50,24
05:09,24
 
5
11
 
Dzubová Petra
 
13:41,87
13:20,70
27:02,57
07:21,57
 
6
15
00420-00469 Kromíchalová Káťa
 
13:23,21
14:00,83
27:24,04
07:43,04
 
7
16
 
Marešová Nicole
 
20:11,30
12:19,61
32:30,91
12:49,91
 
8
12
00420-00466 Erlebachová Ilona 30
11:12,36
00:00,00
00:00,00
00:00,00
 
9
14
 
Klikarová Žaneta
 
12:28,42
00:00,00
00:00,00
00:00,00
 
                   
Třída: SC2 - Scooter s jedním až dvěma psy
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
59
00420-00050 Porubský Pavel
 
10:50,19
11:35,22
22:25,41
00:00,00
 
2
58
00420-00674 Keltnerová Linda 58
10:50,57
11:35,05
22:25,62
00:00,21
 
3
61
00420-00212 Šarkovský Pavel 59
12:59,85
12:25,90
25:25,75
03:00,34
 
4
62
00420-00913 Strnad Jiří 58
16:04,88
16:24,21
32:29,09
10:03,68
 
5
60
00420-00659 Stejskal Ondřej 35
22:23,74
14:39,98
37:03,72
14:38,31
 
                   
Třída: SC1 - Scooter s jedním psem
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
52
00420-00215 Suchý Jiří 58
11:07,05
10:49,60
21:56,65
00:00,00
 
2
57
00420-01339 Keltner Vlastimil 58
11:18,33
11:19,56
22:37,89
00:41,24
 
3
54
00420-00207 Tobiášek Michal 30
11:30,47
11:34,75
23:05,22
01:08,57
 
4
56
00420-01146 Podráská Dita 49
11:31,16
11:38,85
23:10,01
01:13,36
 
5
50
00420-00496 Smejkal Ondřej
 
11:26,99
12:17,75
23:44,74
01:48,09
 
6
47
00420-00234 Ženíšek Pavel 58
11:59,80
12:03,04
24:02,84
02:06,19
 
7
55
00420-01382 Tomášková Jana 62
13:35,00
13:23,03
26:58,03
05:01,38
 
8
53
00420-00267 Ševelová Marie 58
13:36,34
14:04,40
27:40,74
05:44,09
 
9
51
00420-00203 Stibal Ivan
 
14:31,92
00:00,00
00:00,00
00:00,00
 
                   
Třída: CCM - Canicross s jedním psem - muži
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
23
00420-01444 Erbs Dušan 62
14:19,75
14:16,70
28:36,45
00:00,00
 
2
26
00420-00215 Suchý Jiří 58
14:19,86
14:32,87
28:52,73
00:16,28
 
3
49
00420-01151 Ženíšek Michal 58
14:50,39
15:25,47
30:15,86
01:39,41
 
4
24
00420-00761 Nehyba Martin
 
15:19,25
15:13,45
30:32,70
01:56,25
 
5
20
00420-00904 Homolka Rudolf 17
15:42,57
15:30,87
31:13,44
02:36,99
 
6
27
00420-00604 Šafr Vladimír 58
16:23,64
16:19,11
32:42,75
04:06,30
 
7
28
 
Švancara Jiří
 
17:28,73
16:41,93
34:10,66
05:34,21
 
8
21
00420-01185 Burian Jan 58
18:06,19
17:56,65
36:02,84
07:26,39
 
9
19
00420-00028 Burda František
 
18:16,55
19:12,81
37:29,36
08:52,91
 
10
29
 
Zima Jan
 
18:22,83
19:15,06
37:37,89
09:01,44
 
11
30
00420-00222 Čermák Roman
 
19:05,66
18:45,36
37:51,02
09:14,57
 
12
25
 
Srbek Vlastimil
 
20:44,67
18:54,09
39:38,76
11:02,31
 
13
39
00420-00117 Tůma Jan
 
21:17,90
20:49,09
42:06,99
13:30,54
 
14
22
 
Čechura Lukáš
 
21:17,28
23:03,16
44:20,44
15:43,99
 
15
66
 
Trýzna Daniel
 
24:10,77
24:51,38
49:02,15
20:25,70
 
                   
Třída: CCŽ - Canicross s jedním psem - ženy
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
45
 
Štěpánková Martina
 
14:27,14
14:08,26
28:35,40
00:00,00
 
2
38
00420-01069 Klikarová Soňa 30
15:29,17
15:30,36
30:59,53
02:24,13
 
3
34
 
Čápková Marcela
 
19:21,70
17:31,49
36:53,19
08:17,79
 
4
35
00420-00209 Halířová Jarmila 17
18:55,64
18:11,96
37:07,60
08:32,20
 
5
37
 
Chocholoušková Jana
 
19:06,78
18:04,96
37:11,74
08:36,34
 
6
32
 
Borůvková Petra
 
19:26,84
19:16,32
38:43,16
10:07,76
 
7
46
 
Toncarová Anna
 
19:46,48
19:12,42
38:58,90
10:23,50
 
8
42
00420-00355 Nešněrová Kateřina 17
24:11,11
24:00,23
48:11,34
19:35,94
 
9
40
00420-00948 Nalezinková Nikola
 
25:23,89
23:10,80
48:34,69
19:59,29
 
10
36
 
Hluštíková Hana
 
26:10,43
26:15,04
52:25,47
23:50,07
 
11
43
 
Ptáčková Jana
 
29:02,76
27:07,22
56:09,98
27:34,58
 
12
31
00420-01203 Anděrová Lucie 58
30:41,97
29:26,69
01:00:08,66
31:33,26
 
13
41
00420-00593 Nešněrová Dagmar 17
19:14,32
00:00,00
00:00,00
00:00,00
 
14
44
00420-01317 Stibalová Alena
 
19:15,24
00:00,00
00:00,00
00:00,00
 
15
33
00420-00500 Burdová Martina
 
24:38,23
00:00,00
00:00,00
00:00,00