Napsat dotaz

Hostěnický sprint

Výsledková listina - Hostěnice u Brna (18.11.2006 - 19.11.2006)
Kategorie: A - Spřežení do 8 psů bez rozdílu plemen (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
150
00420-00078 Zdráhal Petr - 3
 
070090
14:29,26
15:38,48
30:07,74
00:00,00
24.3
2430
 
2
151
 
Tkadlec Ladislav
 
23:39,48
24:06,32
47:45,80
17:38,06
15.33
 
                           
Kategorie: A1 - Spřežení do 8 psů severských plemen s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
152
00420-01105 Kůrka Zdeněk - 4 49 070620
27:14,89
25:27,54
52:42,43
00:00,00
13.89
1389
 
                           
Kategorie: BKJ - Bikejöring - cyklista a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
170
 
Kousal Jaromír
 
21:04,54
19:37,36
40:41,90
00:00,00
17.99
 
2
158
 
Čech Martin
 
20:58,01
21:35,20
42:33,21
01:51,31
17.2
 
                           
Kategorie: C - Spřežení do 4 psů bez rozdílu plemen (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
153
00420-00011 Levíčková Helena, In 49 070553
16:31,92
19:15,76
35:47,68
00:00,00
20.45
2045
 
                           
Kategorie: C1 - Spřežení do 4 psů uzavřená pro Siberian Husky s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
164
00420-00683 Procházka Antonín -
 
070714
17:04,26
16:47,45
33:51,71
00:00,00
21.62
2162
 
2
165
00420-00834 Fučík František - 1 16 070722
18:38,01
18:26,76
37:04,77
03:13,06
19.74
1974
 
                           
Kategorie: C2 - Spřežení do 4 psů uzavřená pro G, AM a S s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
167
00420-01266 Vojvodík Martin
 
25:46,54
27:21,26
53:07,80
00:00,00
13.78
 
2
166
00420-00813 Lexman Jiří - 1 16 070271
27:47,80
26:23,86
54:11,66
01:03,86
13.51
1351
 
                           
Kategorie: CCM - CaniCross Muži - běžec a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
169
00420-01450 Straňák Dušan - 1 42 070794
20:48,67
20:42,61
41:31,28
00:00,00
17.63
1763
 
2
168
00420-00463 Růčka Bronislav - 4 42 070352
28:00,23
28:04,89
56:05,12
14:33,84
13.05
1305
 
3
177
 
Motal Aleš
 
45:06,20
41:19,45
01:26:25,65
44:54,37
8.47
 
                           
Kategorie: CCW - CaniCross Ženy - běžkyně a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
172
00420-01462 Matrková Lucie - 1
 
070744
24:44,92
25:03,73
49:48,65
00:00,00
14.7
1470
 
2
173
 
Šmotková Zuzana
 
28:51,89
26:42,11
55:34,00
05:45,35
13.17
 
3
174
 
Šváchová Hana
 
28:47,39
27:33,92
56:21,31
06:32,66
12.99
 
                           
Kategorie: SC1 - Scooter - koloběžka a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
175
00420-01383 Sojková Zuzana - 1
 
070582
19:46,29
19:13,11
38:59,40
00:00,00
18.77
1877
 
2
161
 
Kalenda Martin
 
20:10,67
20:01,89
40:12,56
01:13,16
18.2
 
3
160
 
Říha Pavel
 
19:47,67
20:43,57
40:31,24
01:31,84
18.06
 
4
176
 
Fučík David
 
22:11,64
23:35,06
45:46,70
06:47,30
15.99
 
5
162
00420-00754 Levíčková Barbora - 49 070574
28:37,09
26:24,39
55:01,48
16:02,08
13.3
1330
 
6
163
00420-00754 Levíčková Barbora - 49 070574
34:51,01
01:02:31,20
01:37:22,21
58:22,81
7.52
752
 
                           
Kategorie: SC2 - Scooter - koloběžka a 2 psi (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
155
00420-00052 Böhm Zdeněk - 1
 
070559
16:22,41
17:51,26
34:13,67
00:00,00
21.39
2139
 
2
154
00420-01381 Chlumský Miloslav -
 
070580
17:26,64
19:56,09
37:22,73
03:09,06
19.58
1958
 
3
156
00420-01463 Peňáz Rudolf - 1
 
20:07,16
20:25,13
40:32,29
06:18,62
18.06
 
4
157
 
Trochta Jan
 
43:38,23
32:11,61
01:15:49,84
41:36,17
9.65