Napsat dotaz

Hostěnický sprint

Výsledková listina - Hostěnice u Brna (18.11.2006 - 19.11.2006)
Třída: A - Spřežení do 8 psů
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
150
00420-00078 Zdráhal Petr - 3
 
14:29,26
15:38,48
30:07,74
00:00,00
 
2
151
 
Tkadlec Ladislav
 
23:39,48
24:06,32
47:45,80
17:38,06
 
                   
Třída: A1 - Spřežení do 8 psů uzavřené pro SH
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
152
00420-01105 Kůrka Zdeněk - 4 49
27:14,89
25:27,54
52:42,43
00:00,00
 
                   
Třída: C - Spřežení 3-4 psi
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
153
00420-00011 Levíčková Helena, In 49
16:31,92
19:15,76
35:47,68
00:00,00
 
                   
Třída: C1 - Spřežení 3-4 psi uzavřené pro SH
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
164
00420-00683 Procházka Antonín -
 
17:04,26
16:47,45
33:51,71
00:00,00
 
2
165
00420-00834 Fučík František - 1 16
18:38,01
18:26,76
37:04,77
03:13,06
 
                   
Třída: C2 - Spřežení 3-4 psi uzavřené pro GP, AM, S
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
167
00420-01266 Vojvodík Martin
 
25:46,54
27:21,26
53:07,80
00:00,00
 
2
166
00420-00813 Lexman Jiří - 1 16
27:47,80
26:23,86
54:11,66
01:03,86
 
                   
Třída: BKJ - Bikejöring s jedním psem
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
170
 
Kousal Jaromír
 
21:04,54
19:37,36
40:41,90
00:00,00
 
2
158
 
Čech Martin
 
20:58,01
21:35,20
42:33,21
01:51,31
 
                   
Třída: SC2 - Scooter s jedním až dvěma psy
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
155
00420-00052 Böhm Zdeněk - 1
 
16:22,41
17:51,26
34:13,67
00:00,00
 
2
154
00420-01381 Chlumský Miloslav -
 
17:26,64
19:56,09
37:22,73
03:09,06
 
3
156
00420-01463 Peňáz Rudolf - 1
 
20:07,16
20:25,13
40:32,29
06:18,62
 
4
157
 
Trochta Jan
 
43:38,23
32:11,61
01:15:49,84
41:36,17
 
                   
Třída: SC1 - Scooter s jedním psem
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
175
00420-01383 Sojková Zuzana - 1
 
19:46,29
19:13,11
38:59,40
00:00,00
 
2
161
 
Kalenda Martin
 
20:10,67
20:01,89
40:12,56
01:13,16
 
3
160
 
Říha Pavel
 
19:47,67
20:43,57
40:31,24
01:31,84
 
4
176
 
Fučík David
 
22:11,64
23:35,06
45:46,70
06:47,30
 
5
162
00420-00754 Levíčková Barbora - 49
28:37,09
26:24,39
55:01,48
16:02,08
 
6
163
00420-00754 Levíčková Barbora - 49
34:51,01
01:02:31,20
01:37:22,21
58:22,81
 
                   
Třída: CCM - Canicross s jedním psem - muži
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
169
00420-01450 Straňák Dušan - 1 42
20:48,67
20:42,61
41:31,28
00:00,00
 
2
168
00420-00463 Růčka Bronislav - 4 42
28:00,23
28:04,89
56:05,12
14:33,84
 
3
177
 
Motal Aleš
 
45:06,20
41:19,45
01:26:25,65
44:54,37
 
                   
Třída: CCW - Canicross s jedním psem - ženy
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
172
00420-01462 Matrková Lucie - 1
 
24:44,92
25:03,73
49:48,65
00:00,00
 
2
173
 
Šmotková Zuzana
 
28:51,89
26:42,11
55:34,00
05:45,35
 
3
174
 
Šváchová Hana
 
28:47,39
27:33,92
56:21,31
06:32,66