Napsat dotaz

BONO 06

Výsledková listina - Červený Kostelec (21.10.2006 - 22.10.2006)
www stránky závodu: http://bono.mushing.cz
Třída: A - Spřežení do 8 psů
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
52
00420-01034 Merhaut Michal 20
13:30,00
13:19,00
26:49,00
00:00,00
 
2
51
00420-01018 Hübner Tomáš 17
14:43,00
14:42,00
29:25,00
02:36,00
 
3
83
 
Havrda Radek A
 
15:25,00
14:34,00
29:59,00
03:10,00
 
4
85
 
Havrda Radek B
 
16:13,00
15:59,00
32:12,00
05:23,00
 
5
37
00420-00011 Levíčková Helena, Ing. 49
18:54,00
18:28,00
37:22,00
10:33,00
 
6
60
00420-00351 Kmochová Vanda 17
22:55,00
23:43,00
46:38,00
19:49,00
 
7
56
00420-00462 Kratochvila Pavel
 
24:43,00
22:42,00
47:25,00
20:36,00
 
8
71
 
Hanuš Michal
 
25:13,00
23:11,00
48:24,00
21:35,00
 
                   
Třída: A1 - Spřežení do 8 psů uzavřené pro SH
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
73
00420-00861 Henychová Jana, Ing. 20
17:55,00
16:25,00
34:20,00
00:00,00
 
2
81
00420-01052 Sochor Jiří 25
18:26,00
17:07,00
35:33,00
01:13,00
 
3
57
 
Kallweit Bernd
 
26:20,00
26:36,00
52:56,00
18:36,00
 
                   
Třída: C - Spřežení 3-4 psi
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
46
00420-00004 Mazánek Pavel 20
13:40,00
13:06,00
26:46,00
00:00,00
 
2
36
00420-00011 Levíčková Helena, Ing. 49
13:41,00
13:46,00
27:27,00
00:41,00
 
3
92
 
Šwiderski Michal
 
16:06,00
12:45,00
28:51,00
02:05,00
 
4
62
00420-00988 Petrus Zdeněk 20
18:05,00
17:58,00
36:03,00
09:17,00
 
5
77
 
Bahník Roman
 
25:21,00
24:43,00
50:04,00
23:18,00
 
                   
Třída: C1 - Spřežení 3-4 psi uzavřené pro SH
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
82
00420-01333 Čepek Jan
 
15:51,00
15:55,00
31:46,00
00:00,00
 
2
79
 
Šplouchal Pavel
 
16:05,00
16:03,00
32:08,00
00:22,00
 
3
69
 
Tomášek Miloš
 
18:08,00
17:22,00
35:30,00
03:44,00
 
4
66
00420-01341 Pelant Michal 20
20:31,00
21:12,00
41:43,00
09:57,00
 
                   
Třída: C2 - Spřežení 3-4 psi uzavřené pro GP, AM, S
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
50
00420-01081 Trávníček Petr
 
20:13,00
18:47,00
39:00,00
00:00,00
 
2
49
00420-01107 Bauer Jaroslav
 
21:50,00
22:20,00
44:10,00
05:10,00
 
3
53
 
Janko Ota
 
23:29,00
23:35,00
47:04,00
08:04,00
 
4
61
 
Růžička Zdeněk
 
23:31,00
24:30,00
48:01,00
09:01,00
 
5
78
 
Hemelík Radim
 
24:05,00
27:06,00
51:11,00
12:11,00
 
6
63
00420-00503 Šrejber Jaromír 20
29:35,00
28:27,00
58:02,00
19:02,00
 
7
55
00420-00782 Mrázek Radek 45
33:01,00
35:13,00
01:08:14,00
29:14,00
 
8
88
00420-00446 Bahulíková Lenka
 
43:41,00
35:48,00
01:19:29,00
40:29,00
 
9
54
 
Karda Otomar
 
55:12,00
38:11,00
01:33:23,00
54:23,00
 
                   
Třída: BKJM - Bikejöring s jedním psem - muži
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
29
00420-01259 Blažo Lukáš A 49
11:02,00
11:54,00
22:56,00
00:00,00
 
2
30
00420-01259 Blažo Lukáš B 49
12:47,00
12:06,00
24:53,00
01:57,00
 
3
45
 
Korda Karel
 
13:14,00
12:58,00
26:12,00
03:16,00
 
4
42
00420-00843 Kubelka Jiří 59
13:20,00
13:15,00
26:35,00
03:39,00
 
5
18
00420-00414 Zima Jan 58
15:10,00
14:48,00
29:58,00
07:02,00
 
6
28
 
Doležal Zdeněk
 
15:31,00
14:43,00
30:14,00
07:18,00
 
7
5
 
Včeliš Martin
 
18:20,00
17:33,00
35:53,00
12:57,00
 
8
22
 
Hofreiter Roman
 
19:30,00
20:43,00
40:13,00
17:17,00
 
9
13
 
Uždil Petr
 
23:12,00
20:36,00
43:48,00
20:52,00
 
10
3
 
Zasadil Mirek
 
25:02,00
19:34,00
44:36,00
21:40,00
 
11
43
 
Forejt Vlastimil
 
25:30,00
21:22,00
46:52,00
23:56,00
 
                   
Třída: BKJW - Bikejöring s jedním psem - ženy
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
98
00420-01069 Klikarová Soňa 30
11:42,00
11:40,00
23:22,00
00:00,00
 
2
8
00420-01427 Lorenzová Markéta
 
12:18,00
12:03,00
24:21,00
00:59,00
 
3
33
00420-00210 Javorová Tereza
 
13:06,00
12:08,00
25:14,00
01:52,00
 
4
19
00420-01146 Podraská Dita 49
13:53,00
12:44,00
26:37,00
03:15,00
 
5
32
00420-01382 Tomášková Jana 62
14:00,00
13:56,00
27:56,00
04:34,00
 
6
38
00420-00754 Levíčková Barbora 49
24:28,00
28:21,00
52:49,00
29:27,00
 
                   
Třída: SC2 - Scooter s jedním až dvěma psy
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
10
00420-00050 Porubský Pavel, Ing.
 
11:30,00
11:25,00
22:55,00
00:00,00
 
2
6
00420-00440 Volf Miloš
 
12:17,00
12:22,00
24:39,00
01:44,00
 
3
40
00420-01381 Chlumský Miloslav
 
13:07,00
13:00,00
26:07,00
03:12,00
 
4
87
00420-01246 Javora Pavel
 
13:32,00
13:01,00
26:33,00
03:38,00
 
5
74
00420-00212 Šarkovský Pavel 59
13:19,00
15:21,00
28:40,00
05:45,00
 
6
64
00420-00834 Fučík František 16
14:56,00
14:31,00
29:27,00
06:32,00
 
7
70
 
Škoda Stanislav
 
17:31,00
18:51,00
36:22,00
13:27,00
 
8
44
00420-00843 Kubelka Jiří 59
17:39,00
19:02,00
36:41,00
13:46,00
 
9
4
 
Bedan Lukáš
 
19:46,00
19:40,00
39:26,00
16:31,00
 
10
16
 
Plšek Jiří
 
21:04,00
21:59,00
43:03,00
20:08,00
 
11
47
 
Koudelka Ota
 
26:12,00
27:46,00
53:58,00
31:03,00
 
                   
Třída: SC1 - Scooter s jedním psem
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
9
00420-00050 Porubský Pavel, Ing.
 
12:26,00
12:00,00
24:26,00
00:00,00
 
2
68
00420-00207 Tobiášek Michal 30
13:04,00
13:17,00
26:21,00
01:55,00
 
3
72
00420-01146 Podraská Dita 49
14:22,00
14:16,00
28:38,00
04:12,00
 
4
7
 
Jerhotová Adéla
 
16:03,00
15:40,00
31:43,00
07:17,00
 
5
48
 
Petruželka Milan
 
17:27,00
17:55,00
35:22,00
10:56,00
 
6
65
 
Hurych Jaromír
 
21:48,00
21:06,00
42:54,00
18:28,00
 
7
90
00420-00476 Ondrášková Jana 3
22:25,00
21:57,00
44:22,00
19:56,00
 
8
89
00420-01434 Bahulíková Anička
 
23:52,00
23:18,00
47:10,00
22:44,00
 
9
75
 
Janeček Lukáš
 
30:30,00
23:38,00
54:08,00
29:42,00
 
9
80
00420-01275 Vraštil Vladimír 59
27:27,00
26:41,00
54:08,00
29:42,00
 
                   
Třída: CCM - Canicross s jedním psem - muži
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
2
00420-01444 Erbs Dušan 62
16:09,00
15:58,00
32:07,00
00:00,00
 
2
20
00420-01450 Straňák Dušan 42
16:53,00
17:01,00
33:54,00
01:47,00
 
3
15
00420-00604 Šáfr Vladimír 58
18:40,00
18:46,00
37:26,00
05:19,00
 
4
1
 
Merta Tomáš
 
20:59,00
20:24,00
41:23,00
09:16,00
 
5
27
 
Polák Petr
 
24:07,00
22:34,00
46:41,00
14:34,00
 
6
23
 
Petera Miroslav
 
23:52,00
23:38,00
47:30,00
15:23,00
 
7
17
00420-00475 Jansa Tomáš
 
27:25,00
25:44,00
53:09,00
21:02,00
 
8
12
 
Haman Tomáš
 
24:58,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
 
                   
Třída: CCW - Canicross s jedním psem - ženy
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
104
00420-01069 Klikarová Soňa 30
16:54,00
17:00,00
33:54,00
00:00,00
 
2
11
00420-01280 Lišková Kamila
 
20:12,00
19:37,00
39:49,00
05:55,00
 
3
34
00420-01382 Tomášková Jana 62
21:41,00
21:01,00
42:42,00
08:48,00
 
4
103
 
Rudolfová Tereza
 
23:58,00
25:59,00
49:57,00
16:03,00
 
5
31
 
Boudová Bára
 
24:33,00
25:48,00
50:21,00
16:27,00
 
6
26
 
Čechová Šárka
 
26:05,00
25:18,00
51:23,00
17:29,00
 
7
14
 
Mrštinová Jana
 
26:46,00
26:41,00
53:27,00
19:33,00
 
8
41
00420-00500 Burdová Martina
 
28:02,00
25:44,00
53:46,00
19:52,00
 
9
100
 
Ptáčková Jana
 
31:13,00
30:52,00
01:02:05,00
28:11,00
 
10
25
 
Točeková Lucie
 
31:59,00
30:45,00
01:02:44,00
28:50,00
 
                   
Třída: Jun - Juniorská třída
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
58
 
Kallweit Victoria
 
34:50,00
30:01,00
01:04:51,00
36:26,00
 
                   
Třída: Jun1 - Juniorská třída 1
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
86
 
Boudová Žanda
 
13:58,00
14:27,00
28:25,00
00:00,00
 
                   
Třída: Jun2 - Juniorská třída 2
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
21
 
Bahník Aleš
 
11:57,00
12:07,00
24:04,00
00:00,00