Napsat dotaz

Trnavský sprint 2006

Výsledková listina - Trnávka (14.10.2006 - 15.10.2006)
logo závodu
www stránky závodu: http://severskypes.mushing.cz/sprint_propozice.html
Kategorie: A - Spřežení do 8 psů bez rozdílu plemen (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
51
00420-01019 Hübnerová Eva - 2 17 070016
12:07,04
12:10,74
24:17,78
00:00,00
27.66
2766
 
2
50
00420-01034 Merhaut Michal - 1 20 070412
13:31,23
14:07,15
27:38,38
03:20,60
24.31
2431
 
3
52
00420-00011 Levíčková Helena, In 49 070551
15:00,61
16:55,47
31:56,08
07:38,30
21.04
2104
 
4
49
00420-00010 Levíček Martin, st. 49 070564
18:32,43
18:26,12
36:58,55
12:40,77
18.17
1817
 
                           
Kategorie: A1 - Spřežení do 8 psů severských plemen s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
53
00420-00443 Krkoška Štěpán - 1 49 070622
15:08,38
13:54,91
29:03,29
00:00,00
23.13
2313
 
2
54
00420-01105 Kůrka Zdeněk - 4 49 070620
26:13,00
17:59,34
44:12,34
15:09,05
15.2
1520
 
3
55
 
Olšák Dušan
 
32:01,05
34:16,43
01:06:17,48
37:14,19
10.14
 
                           
Kategorie: BKJM - Bikejöring Muži - cyklista a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
32
00420-00050 Porubský Pavel, Ing.
 
070305
11:07,67
10:53,04
22:00,71
00:00,00
30.53
3053
 
2
33
00420-00041 Seidl Luboš - 4
 
070004
10:57,41
11:04,48
22:01,89
00:01,18
30.5
3050
 
3
29
00420-00437 Krkoška Jiljí, Ing.
 
070244
12:22,91
12:34,46
24:57,37
02:56,66
26.93
2693
 
4
31
00420-01034 Merhaut Michal - 7 20 070418
18:08,09
15:12,41
33:20,50
11:19,79
20.15
2015
 
5
30
 
Komenda Petr
 
18:32,09
18:09,08
36:41,17
14:40,46
18.32
 
                           
Kategorie: BKJW - Bikejöring Ženy - cyklistka a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
27
00420-01427 Lorenzová Markéta -
 
070587
11:46,16
11:57,41
23:43,57
00:00,00
28.32
2832
 
2
21
00420-01382 Tomášková Jana - 2 62 070472
12:49,66
12:43,74
25:33,40
01:49,83
26.29
2629
 
3
22
00420-00730 Seidlová Veronika, M
 
070205
12:45,77
13:04,74
25:50,51
02:06,94
26
2600
 
4
24
00420-01370 Filová Ivana - 1
 
070579
15:15,10
15:12,26
30:27,36
06:43,79
22.06
2206
 
5
25
 
Karlová Eva
 
17:06,52
17:04,86
34:11,38
10:27,81
19.66
 
6
28
00420-01152 Brázdová Kateřina -
 
070563
16:37,61
17:36,86
34:14,47
10:30,90
19.63
1963
 
7
61
 
Pechancová Adéla
 
17:34,26
18:28,78
36:03,04
12:19,47
18.64
 
8
23
 
Káňová Petra
 
18:27,92
17:55,35
36:23,27
12:39,70
18.47
 
9
26
00420-00796 Perůtková Ivana - 2
 
070052
20:44,32
18:44,13
39:28,45
15:44,88
17.02
1702
 
                           
Kategorie: C - Spřežení do 4 psů bez rozdílu plemen (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
35
00420-00011 Levíčková Helena, In 49 070553
12:49,78
12:46,78
25:36,56
00:00,00
26.24
2624
 
2
36
00420-00696 Rzidky Tomáš - 1
 
070546
14:22,95
14:57,18
29:20,13
03:43,57
22.91
2291
 
3
38
00420-01132 Bajgarová Eva - 1 16 070562
15:48,39
15:59,05
31:47,44
06:10,88
21.14
2114
 
4
37
00420-01006 Kužela Miroslav - 1 16 070623
18:11,68
18:06,65
36:18,33
10:41,77
18.51
1851
 
                           
Kategorie: C2 - Spřežení do 4 psů uzavřená pro G, AM a S s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
40
 
Molnár Lukáš
SK
18:25,85
18:08,22
36:34,07
00:00,00
18.38
 
2
42
00420-01330 Navrátil Dan - 1 3 070178
20:44,12
21:46,09
42:30,21
05:56,14
15.81
1581
 
3
39
00420-00729 Vojvodíková Barbara
 
070624
26:28,94
20:58,06
47:27,00
10:52,93
14.16
1416
 
4
41
00420-00446 Bahulíková Lenka - 1
 
070277
26:19,80
25:05,35
51:25,15
14:51,08
13.07
1307
 
                           
Kategorie: CCM - CaniCross Muži - běžec a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
14
00420-00215 Suchý Jiří - 3 58 070465
16:15,65
15:59,25
32:14,90
00:00,00
20.84
2084
 
2
13
00420-01450 Straňák Dušan 42 070794
16:33,01
16:33,80
33:06,81
00:51,91
20.29
2029
 
3
15
00420-00233 Toncar Petr - 2 58 070619
17:53,92
18:42,39
36:36,31
04:21,41
18.36
1836
 
4
9
 
Fochler Petr
 
21:24,87
20:58,16
42:23,03
10:08,13
15.86
 
5
12
00420-00463 Růčka Bronislav - 4 42 070352
22:24,71
21:53,84
44:18,55
12:03,65
15.17
1517
 
6
11
 
Urbančík Martin
 
24:39,57
25:19,11
49:58,68
17:43,78
13.45
 
7
10
00420-01266 Vojvodík Martin - 1
 
070618
25:17,04
27:05,40
52:22,44
20:07,54
12.83
1283
 
8
57
 
Karaffa Stanislav
 
28:37,36
28:08,98
56:46,34
24:31,44
11.84
 
                           
Kategorie: CCW - CaniCross Ženy - běžkyně a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
3
00420-01382 Tomášková Jana - 1 62 070471
20:38,93
20:29,50
41:08,43
00:00,00
16.33
1633
 
2
5
00420-00674 Keltnerová Linda - 3 58 070451
22:03,84
22:03,11
44:06,95
02:58,52
15.23
1523
 
3
4
 
Valentová Vendula
 
25:01,98
24:15,26
49:17,24
08:08,81
13.63
 
4
1
 
Boudová Bára
 
25:31,73
24:01,92
49:33,65
08:25,22
13.56
 
5
6
00420-00476 Ondrášková Jana - 1 3 070517
27:45,70
27:56,78
55:42,48
14:34,05
12.06
1206
 
6
2
 
Píclová Olga
 
27:36,43
00:00,00
00:00,00
00:00,0O
0
 
                           
Kategorie: Jun - Mládežnická kategorie (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
8
00420-00754 Levíčková Barbora - 49 070575
28:58,52
40:00,39
01:08:58,91
00:00,00
9.74
974
 
2
7
00420-01434 Bahulíková Anička -
 
070589
34:49,96
39:17,89
01:14:07,85
05:08,94
9.07
907
 
                           
Kategorie: Jun1 - Mládežnická kategorie 1 (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
19
00420-01434 Bahulíková Anička -
 
070588
26:47,26
22:08,70
48:55,96
00:00,00
13.73
1373
 
                           
Kategorie: Jun2 - Mládežnická kategorie 2 (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
20
00420-00754 Levíčková Barbora - 49 070573
22:32,26
22:04,74
44:37,00
00:00,00
15.06
1506
 
                           
Kategorie: SC1 - Scooter - koloběžka a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
17
00420-00050 Porubský Pavel, Ing.
 
070306
12:35,05
12:42,73
25:17,78
00:00,00
26.57
2657
 
2
16
00420-01339 Keltner Vlastimil - 58 070445
12:46,10
12:32,27
25:18,37
00:00,59
26.55
2655
 
3
18
 
Hurych Jaromír
 
22:07,65
20:41,01
42:48,66
17:30,88
15.7
 
4
60
 
Kelemen Ota
 
22:04,01
22:23,41
44:27,42
19:09,64
15.12
 
                           
Kategorie: SC2 - Scooter - koloběžka a 2 psi (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
46
00420-00050 Porubský Pavel, Ing.
 
070308
10:51,50
10:52,79
21:44,29
00:00,00
30.91
3091
 
2
47
00420-00215 Suchý Jiří - 6 58 070468
11:42,64
11:18,12
23:00,76
01:16,47
29.2
2920
 
3
48
00420-00041 Seidl Luboš - 2
 
070002
12:08,21
11:51,19
23:59,40
02:15,11
28.01
2801
 
4
43
00420-01381 Chlumský Miloslav -
 
070580
12:24,68
11:52,00
24:16,68
02:32,39
27.68
2768
 
5
45
 
Fučík František
 
14:13,68
14:02,98
28:16,66
06:32,37
23.76