Napsat dotaz

sprint na Horníku

Výsledková listina - Tři Studně-Horník (29.10.2005 - 30.10.2005)
Kategorie: A - Spřežení do 8 psů bez rozdílu plemen (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
33
00420-00992 Zvolský Pavel - 1 25 060316
11:11,00
10:55,00
22:06,00
00:00,00
29.86
2986
 
2
32
00420-00760 Pavlík Slavomír - 2 49 060727
11:23,00
10:54,00
22:17,00
00:11,00
29.62
2962
 
3
34
00420-00008 Krupička Petr, ml. - 49 060798
11:42,00
11:06,00
22:48,00
00:42,00
28.95
2895
 
4
31
00420-01085 Trnka Jiří, ml. - 1 49 060744
11:47,00
11:33,00
23:20,00
01:14,00
28.29
2829
 
5
1
00420-00015 Trnka Jiří, st. - 1 49 060742
12:04,00
11:24,00
23:28,00
01:22,00
28.13
2813
 
6
2
00420-00009 Krupička Petr, st. - 49 060799
12:02,00
11:31,00
23:33,00
01:27,00
28.03
2803
 
7
37
 
Pažur Miroslav st.
SK
12:21,00
11:22,00
23:43,00
01:37,00
27.83
 
8
35
00420-00078 Zdráhal Petr - 5
 
060637
12:42,00
11:42,00
24:24,00
02:18,00
27.05
2705
 
9
36
 
Hibel František st.
SK
12:43,00
12:04,00
24:47,00
02:41,00
26.63
 
10
54
00420-00015 Trnka Jiří, st. - 1 49 060742
12:52,00
12:34,00
25:26,00
03:20,00
25.95
2595
 
11
38
00420-00010 Levíček Martin, st. 49 060747
15:06,00
14:17,00
29:23,00
07:17,00
22.46
2246
 
                           
Kategorie: A1 - Spřežení do 8 psů severských plemen s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
39
 
Kallweit Bernd
D
19:04,00
18:11,00
37:15,00
00:00,00
17.72
 
                           
Kategorie: BKJM - Bikejöring Muži - cyklista a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
9
00420-00207 Tobiášek Michal - 3 30 060319
10:56,00
10:41,00
21:37,00
00:00,00
30.53
3053
 
2
10
00420-00496 Smejkal Ondřej - 2
 
060217
11:28,00
10:47,00
22:15,00
00:38,00
29.66
2966
 
3
11
00420-00286 Jerhot Vratislav - 1
 
060794
11:47,00
11:48,00
23:35,00
01:58,00
27.99
2799
 
                           
Kategorie: BKJW - Bikejöring Ženy - cyklistka a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
12
00420-00466 Erlebachová Ilona - 30 060203
10:20,00
10:22,00
20:42,00
00:00,00
31.88
3188
 
2
15
 
Jerhotová Adéla
 
10:51,00
10:45,00
21:36,00
00:54,00
30.56
 
3
14
00420-00210 Javorová Tereza - 1
 
060532
11:40,00
11:11,00
22:51,00
02:09,00
28.88
2888
 
4
13
00420-00469 Kromíchalová Kateřin
 
060212
11:42,00
11:25,00
23:07,00
02:25,00
28.55
2855
 
5
16
 
Levíčková Barbora
 
19:15,00
22:50,00
42:05,00
21:23,00
15.68
 
                           
Kategorie: C - Spřežení do 4 psů bez rozdílu plemen (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
29
00420-00006 Váňa Stanislav - 1
 
060717
11:18,00
11:11,00
22:29,00
00:00,00
29.36
2936
 
2
25
00420-01087 Trnková Gabriela - 1 49 060745
11:47,00
10:47,00
22:34,00
00:05,00
29.25
2925
 
3
30
00420-00011 Levíčková Helena, In 49 060740
12:16,00
11:41,00
23:57,00
01:28,00
27.56
2756
 
4
27
00420-00004 Mazánek Pavel - 1 20 060305
12:46,00
11:25,00
24:11,00
01:42,00
27.29
2729
 
5
26
00420-00003 Stejskal Tomáš - 1 58 060326
12:25,00
11:53,00
24:18,00
01:49,00
27.16
2716
 
6
28
00420-00011 Levíčková Helena, In 49 060739
15:08,00
13:16,00
28:24,00
05:55,00
23.24
2324
 
                           
Kategorie: C1 - Spřežení do 4 psů uzavřená pro Siberian Husky s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
40
00420-00683 Procházka Antonín -
 
060726
14:04,00
15:17,00
29:21,00
00:00,00
22.49
2249
 
                           
Kategorie: C2 - Spřežení do 4 psů uzavřená pro G, AM a S s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
43
00420-01106 Lněnička Pavel - 3
 
060227
18:14,00
17:29,00
35:43,00
00:00,00
18.48
1848
 
2
41
00420-01107 Bauer Jaroslav - 3
 
060232
20:10,00
19:44,00
39:54,00
04:11,00
16.54
1654
 
3
42
00420-01081 Trávníček Petr - 2
 
060249
21:30,00
22:08,00
43:38,00
07:55,00
15.13
1513
 
                           
Kategorie: CCM - CaniCross Muži - běžec a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
51
00420-00761 Nehyba Martin - 1
 
060735
16:20,00
16:11,00
32:31,00
00:00,00
20.3
2030
 
2
47
00420-00440 Volf Miloš - 1
 
060586
19:30,00
18:58,00
38:28,00
05:57,00
17.16
1716
 
3
49
00420-01170 Tůma Jan - 1
 
060086
20:56,00
21:04,00
42:00,00
09:29,00
15.71
1571
 
4
50
 
Pažur Miroslav ml.
SK
27:04,00
27:40,00
54:44,00
22:13,00
12.06
 
5
48
 
Kallweit Florian
D
34:05,00
36:36,00
01:10:41,00
38:10,00
9.34
 
                           
Kategorie: CCW - CaniCross Ženy - běžkyně a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
52
 
Levíčková Barbora
 
33:18,00
31:49,00
01:05:07,00
00:00,00
10.14
 
2
53
 
Kallweit Victoria
D
35:52,00
35:34,00
01:11:26,00
06:19,00
9.24
 
                           
Kategorie: Jun1 - Mládežnická kategorie 1 (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
46
00420-00221 Kuličková Martina -
 
060725
14:27,00
14:02,00
28:29,00
00:00,00
23.17
2317
 
2
44
 
Kováříková Tereza
 
14:56,00
13:40,00
28:36,00
00:07,00
23.08
 
3
45
 
Stejskalová Monika
 
19:48,00
20:53,00
40:41,00
12:12,00
16.22
 
                           
Kategorie: Jun2 - Mládežnická kategorie 2 (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
61
 
Šarkovský Petr
 
03:25,00
02:39,00
06:04,00
00:00,00
15.82
 
2
60
 
Hejtmánková Aneta
 
04:05,00
02:44,00
06:49,00
00:45,00
14.08
 
3
62
 
Kovaříková Vanda
 
03:36,00
03:27,00
07:03,00
00:59,00
13.62
 
                           
Kategorie: SC1 - Scooter - koloběžka a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
17
00420-00050 Porubský Pavel, Ing.
 
060034
11:21,00
11:10,00
22:31,00
00:00,00
29.31
2931
 
2
18
00420-00006 Váňa Stanislav - 3
 
060719
12:25,00
12:05,00
24:30,00
01:59,00
26.94
2694
 
3
21
00420-00259 Laurencová Kateřina
 
060612
12:57,00
12:19,00
25:16,00
02:45,00
26.12
2612
 
4
19
00420-00379 Kováříková Blanka -
 
060553
13:11,00
12:31,00
25:42,00
03:11,00
25.68
2568
 
5
20
00420-01383 Sojková Zuzana - 1
 
060304
13:16,00
13:07,00
26:23,00
03:52,00
25.02
2502
 
6
22
00420-01146 Podraská Dita - 3 49 060571
13:45,00
12:50,00
26:35,00
04:04,00
24.83
2483
 
7
23
00420-00581 Elster Petr - 1 58 060724
13:05,00
13:32,00
26:37,00
04:06,00
24.8
2480
 
8
24
00420-01144 Janovský Pavel - 5 35 060732
16:05,00
16:12,00
32:17,00
09:46,00
20.07
2007
 
                           
Kategorie: SC2 - Scooter - koloběžka a 2 psi (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
3
00420-00050 Porubský Pavel, Ing.
 
060035
10:34,00
10:21,00
20:55,00
00:00,00
31.55
3155
 
2
4
00420-00006 Váňa Stanislav - 4
 
060720
11:05,00
10:51,00
21:56,00
01:01,00
30.09
3009
 
3
7
 
Hošek Ján
SK
11:15,00
10:49,00
22:04,00
01:09,00
29.91
 
4
5
00420-01246 Javora Pavel - 3
 
060610
11:28,00
11:06,00
22:34,00
01:39,00
29.25
2925
 
5
6
00420-00212 Šarkovský Pavel - 4 59 060669
12:54,00
12:50,00
25:44,00
04:49,00
25.65
2565
 
6
8
00420-00011 Levíčková Helena, In 49 060741
15:43,00
19:54,00
35:37,00
14:42,00
18.53
1853