Napsat dotaz

Svatováclavský Proplan cup

Výsledková listina - Mladá Boleslav (28.09.2005 - 28.09.2005)
www stránky závodu: http://zavody.ceskyhorskypes.cz
Kategorie: BKJM - Bikejöring Muži - cyklista a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
43
 
Blažo Lukáš
 
09:39,70
03:28,67
13:08,37
00:00,00
29.22
 
2
21
00420-00207 Tobiášek Michal - 3 30 060319
10:22,98
03:25,10
13:48,08
00:39,71
27.82
2782
 
3
12
00420-00496 Smejkal Ondřej - 2
 
060217
10:43,62
03:35,20
14:18,82
01:10,45
26.83
2683
 
4
19
00420-01363 Odstrčilík Marek 62
10:52,61
03:48,36
14:40,97
01:32,60
26.15
 
5
22
 
Zaňka Martin
 
12:11,16
03:54,73
16:05,89
02:57,52
23.85
 
6
34
 
Zahradníček Zdeněk
 
13:44,42
04:04,67
17:49,09
04:40,72
21.55
 
7
32
 
Flídr Aleš
 
14:14,98
05:02,20
19:17,18
06:08,81
19.91
 
8
51
 
Javora Pavel
 
12:06,01
07:16,41
19:22,42
06:14,05
19.82
 
9
33
 
Kyloušek Martin
 
14:13,09
05:10,57
19:23,66
06:15,29
19.8
 
10
53
 
Svoboda Jaroslav
 
15:21,67
04:12,95
19:34,62
06:26,25
19.61
 
11
41
 
Brzek Martin
 
15:53,64
05:38,20
21:31,84
08:23,47
17.84
 
                           
Kategorie: BKJW - Bikejöring Ženy - cyklistka a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
31
00420-01069 Klikarová Soňa - 2 30 060191
09:34,39
03:14,41
12:48,80
00:00,00
29.97
2997
 
2
50
 
Javorová Tereza
 
10:41,92
03:25,86
14:07,78
01:18,98
27.18
 
3
20
00420-00466 Erlebachová Ilona - 30 060203
11:39,98
04:11,20
15:51,18
03:02,38
24.22
2422
 
4
47
 
Fiedlerová Lenka
 
16:26,80
06:18,26
22:45,06
09:56,26
16.88
 
5
56
 
Marešová
 
19:30,42
04:47,51
24:17,93
11:29,13
15.8
 
6
42
 
Brzková Evženie
 
19:45,30
07:37,22
27:22,52
14:33,72
14.03
 
                           
Kategorie: C - Spřežení do 4 psů bez rozdílu plemen (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
24
00420-00593 Nešněrová Dagmar - 1 17 060280
11:38,54
03:40,11
15:18,65
00:00,00
25.08
2508
 
2
48
 
Kmochová Vanda
 
16:33,30
05:28,61
22:01,91
06:43,26
17.43
 
                           
Kategorie: C1 - Spřežení do 4 psů uzavřená pro Siberian Husky s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
44
00420-00427 Burda Richard - 3 25 060338
16:23,32
05:35,51
21:58,83
00:00,00
17.47
1747
 
2
49
00420-00186 Dolejš Zdeněk, st. - 45 060343
18:44,01
05:56,86
24:40,87
02:42,04
15.56
1556
 
                           
Kategorie: CCM - CaniCross Muži - běžec a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
35
 
Merta
 
14:29,32
04:32,41
19:01,73
00:00,00
20.18
 
2
37
00420-00765 Schwoma Michal - 1 58 060456
14:59,39
04:46,09
19:45,48
00:43,75
19.44
1944
 
3
9
00420-01041 Šabaka Jan, ml. - 1
 
060349
15:10,36
04:41,09
19:51,45
00:49,72
19.34
1934
 
4
46
 
Erbs Dušan
 
15:09,64
04:43,80
19:53,44
00:51,71
19.31
 
5
18
00420-01151 Ženíšek Michal - 1 58 060491
15:12,13
04:56,89
20:09,02
01:07,29
19.06
1906
 
6
27
00420-00222 Čermák Roman - 1
 
060437
15:28,48
04:55,86
20:24,34
01:22,61
18.82
1882
 
7
28
 
Tomšík David
 
15:42,80
05:06,86
20:49,66
01:47,93
18.44
 
8
3
 
Šáfr Vladimír
 
15:52,73
05:13,26
21:05,99
02:04,26
18.2
 
9
26
00420-01150 Smrčka Petr - 1 58 060459
16:50,82
05:36,82
22:27,64
03:25,91
17.1
1710
 
10
55
 
Havel Mikoláš
 
28:38,67
07:52,41
36:31,08
17:29,35
10.52
 
                           
Kategorie: CCMV - CaniCross Muži Veteráni - běžec a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
8
00420-00904 Homolka Rudolf - 1 17 060454
14:22,01
04:28,20
18:50,21
00:00,00
20.39
2039
 
2
25
 
Burda František
 
15:38,32
05:17,58
20:55,90
02:05,69
18.35
 
3
38
00420-01170 Tůma Jan - 1
 
060086
16:50,39
05:36,20
22:26,59
03:36,38
17.11
1711
 
                           
Kategorie: CCW - CaniCross Ženy - běžkyně a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
30
00420-01069 Klikarová Soňa - 1 30 060190
14:06,82
04:34,01
18:40,83
00:00,00
20.56
2056
 
2
17
00420-00947 Mrázová Ivana - 1 58 060455
16:28,09
05:26,86
21:54,95
03:14,12
17.52
1752
 
3
10
00420-01317 Stibalová Alena - 1
 
060460
16:29,70
05:45,06
22:14,76
03:33,93
17.26
1726
 
4
23
00420-01323 Boudová Bára 3
18:24,32
05:40,26
24:04,58
05:23,75
15.95
1595
 
5
14
00420-00211 Toncarová Anna - 1 58 060484
18:59,39
05:14,86
24:14,25
05:33,42
15.84
1584
 
6
39
 
Dušková Zdenka
 
18:23,92
05:50,51
24:14,43
05:33,60
15.84
 
7
11
00420-01321 Stibalová Pavla
 
18:54,98
05:44,51
24:39,49
05:58,66
15.57
 
8
29
 
Ševelová Marie
 
20:42,01
06:31,26
27:13,27
08:32,44
14.11
 
                           
Kategorie: SC1 - Scooter - koloběžka a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
1
00420-00050 Porubský Pavel, Ing.
 
060034
10:03,80
03:23,26
13:27,06
00:00,00
28.55
2855
 
2
16
00420-01339 Keltner Vlastimil - 58 060468
10:23,73
03:31,89
13:55,62
00:28,56
27.57
2757
 
3
15
00420-00496 Smejkal Ondřej - 3
 
060218
13:03,45
04:12,98
17:16,43
03:49,37
22.23
2223
 
4
13
00420-00211 Toncarová Anna - 2 58 060488
12:50,70
04:42,57
17:33,27
04:06,21
21.87
2187
 
5
5
 
Kačur Jan
 
14:15,70
04:36,80
18:52,50
05:25,44
20.34
 
6
6
 
Kačurová Petra
 
16:28,09
05:01,92
21:30,01
08:02,95
17.86
 
7
40
 
Petruželka Milan
 
17:34,16
04:50,48
22:24,64
08:57,58
17.13
 
8
45
 
Šulcová Veronika
 
19:34,39
05:59,57
25:33,96
12:06,90
15.02
 
                           
Kategorie: SC2 - Scooter - koloběžka a 2 psi (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
2
00420-00050 Porubský Pavel, Ing.
 
060035
09:43,10
03:15,01
12:58,11
00:00,00
29.61
2961
 
2
4
 
Šarkovský Pavel
 
12:09,45
04:05,32
16:14,77
03:16,66
23.64
 
3
52
00420-00591 Voříšek Tomáš - 2 56 060149
12:59,76
03:55,54
16:55,30
03:57,19
22.69
2269
 
4
7
00420-00913 Strnad Jiří, st. - 3 58 060074
13:13,95
03:52,26
17:06,21
04:08,10
22.45
2245
 
5
36
00420-00519 Kohout Miroslav - 4
 
060024
20:07,11
07:48,16
27:55,27
14:57,16
13.75
1375