Napsat dotaz

Semice2005

Výsledková listina - Semice (08.10.2005 - 09.10.2005)
Kategorie: A1 - Spřežení do 8 psů severských plemen s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
23
00420-00567 Čurda Milan - 2 59 060015
12:33,73
12:13,09
24:46,82
00:00,00
18.89
1889
 
2
35
00420-01164 Wegnerová Lucie - 1 35 060295
15:30,36
15:31,76
31:02,12
06:15,30
15.08
1508
 
3
41
00420-00186 Dolejš Zdeněk 45
22:21,76
18:59,20
41:20,96
16:34,14
11.32
 
                           
Kategorie: BKJ - Bikejöring - cyklista a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
57
00420-00466 Erlebachová Ilona - 30 060203
09:56,54
08:55,54
18:52,08
00:00,00
24.8
2480
 
2
50
00420-00496 Smejkal Ondřej - 2
 
060217
09:33,36
09:36,57
19:09,93
00:17,85
24.42
2442
 
3
43
00420-00207 Tobiášek Michal - 3 30 060319
10:13,73
09:52,48
20:06,21
01:14,13
23.28
2328
 
4
28
 
Kubelka Jiří
 
10:46,22
11:11,09
21:57,31
03:05,23
21.32
 
5
32
 
Svoboda Jiří
 
13:05,16
12:28,64
25:33,80
06:41,72
18.31
 
6
55
 
Zahradníček Zdeněk
 
12:17,80
13:43,07
26:00,87
07:08,79
17.99
 
7
6
 
Flídr Aleš
 
14:05,61
12:41,70
26:47,31
07:55,23
17.47
 
8
29
00420-00592 Šťastný Michal - 2
 
060101
15:31,07
13:15,39
28:46,46
09:54,38
16.26
1626
 
9
56
 
Holub Zdeněk
 
16:35,20
15:33,86
32:09,06
13:16,98
14.56
 
                           
Kategorie: C - Spřežení do 4 psů bez rozdílu plemen (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
47
00420-00593 Nešněrová Dagmar - 1 17 060280
09:43,70
08:39,01
18:22,71
00:00,00
25.46
2546
 
2
31
 
Keken Zoltán
 
15:16,57
16:00,76
31:17,33
12:54,62
14.96
 
                           
Kategorie: C1 - Spřežení do 4 psů uzavřená pro Siberian Husky s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
25
00420-00368 Škoda Martin - 1 17 060301
10:48,61
09:33,41
20:22,02
00:00,00
22.98
2298
 
2
16
00420-01014 Habásko Roman - 1 9 060274
12:09,82
11:10,82
23:20,64
02:58,62
20.05
2005
 
3
24
00420-00659 Stejskal Ondřej - 1 35 060117
14:55,48
11:13,23
26:08,71
05:46,69
17.9
1790
 
4
19
00420-00616 Mikutová Anita 35
16:46,07
14:52,67
31:38,74
11:16,72
14.79
 
5
10
00420-00427 Burda Richard - 3 25 060338
16:32,42
15:35,82
32:08,24
11:46,22
14.56
1456
 
6
9
00420-00246 Gurega Petr 9
18:18,07
17:42,36
36:00,43
15:38,41
13
 
                           
Kategorie: C2 - Spřežení do 4 psů uzavřená pro G, AM a S s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
33
 
Trinkl Láïa
 
14:32,82
13:44,82
28:17,64
00:00,00
16.54
 
2
18
00420-01010 Růžička Zdeněk - 1
 
060139
16:00,36
15:38,07
31:38,43
03:20,79
14.79
1479
 
3
8
 
Janko Ota
 
17:36,09
16:47,29
34:23,38
06:05,74
13.61
 
                           
Kategorie: CCM - CaniCross Muži - běžec a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
54
00420-00765 Schwoma Michal - 1 58 060456
13:59,57
14:09,45
28:09,02
00:00,00
16.63
1663
 
2
27
 
Smrčka Petr
 
14:34,30
14:31,70
29:06,00
00:56,98
16.08
 
3
46
00420-00222 Čermák Roman - 1
 
060437
14:31,92
14:34,61
29:06,53
00:57,51
16.08
1608
 
4
1
 
Šáfr Vladimír
 
16:16,11
14:49,51
31:05,62
02:56,60
15.05
 
5
17
 
Růžička Petr
 
16:31,26
16:57,95
33:29,21
05:20,19
13.98
 
6
37
 
Kubelka Jiří
 
17:30,08
16:47,29
34:17,37
06:08,35
13.65
 
7
38
 
Mareš Jan
 
18:55,09
18:26,80
37:21,89
09:12,87
12.53
 
                           
Kategorie: CCMV - CaniCross Muži Veteráni - běžec a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
45
00420-00028 Burda František - 1
 
060272
14:34,48
14:48,64
29:23,12
00:00,00
15.93
1593
 
2
49
 
Stibal Ivan
 
14:59,82
15:28,92
30:28,74
01:05,62
15.35
 
3
53
 
Procházka Vít
 
15:39,45
15:54,45
31:33,90
02:10,78
14.83
 
4
30
 
Svoboda Jaroslav
 
18:22,20
19:02,76
37:24,96
08:01,84
12.51
 
                           
Kategorie: CCW - CaniCross Ženy - běžkyně a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
34
00420-01139 Štěpánková Martina - 62 060012
12:54,20
12:44,95
25:39,15
00:00,00
18.24
1824
 
2
15
00420-00674 Keltnerová Linda - 1 58 060447
14:18,86
14:19,10
28:37,96
02:58,81
16.34
1634
 
3
48
00420-01317 Stibalová Alena - 1
 
060460
14:20,26
15:25,20
29:45,46
04:06,31
15.73
1573
 
4
20
 
Dušková Zdenka
 
16:48,22
16:46,67
33:34,89
07:55,74
13.94
 
5
51
00420-00469 Kromíchalová Kateřin
 
060211
17:33,39
17:32,45
35:05,84
09:26,69
13.33
1333
 
6
13
 
Burdová Martina
 
21:29,67
21:21,92
42:51,59
17:12,44
10.92
 
7
42
00420-01203 Anděrová Lucie - 1 58 060198
24:13,20
23:38,14
47:51,34
22:12,19
9.78
978
 
                           
Kategorie: SC1 - Scooter - koloběžka a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
11
00420-00050 Porubský Pavel, Ing.
 
060036
09:19,86
09:09,32
18:29,18
00:00,00
25.32
2532
 
2
14
00420-01339 Keltner Vlastimil - 58 060468
09:46,39
09:33,73
19:20,12
00:50,94
24.2
2420
 
3
44
00420-00207 Tobiášek Michal - 1 30 060045
09:50,28
09:35,11
19:25,39
00:56,21
24.09
2409
 
4
39
00420-01041 Šabaka Jan, ml. - 3
 
060351
10:47,09
10:21,64
21:08,73
02:39,55
22.13
2213
 
5
36
 
Zelenka Jindřich
 
13:40,54
12:30,89
26:11,43
07:42,25
17.87
 
6
4
 
Kačur Jan
 
13:32,07
12:40,51
26:12,58
07:43,40
17.86
 
7
22
 
Petruželka Milan
 
17:11,85
15:32,67
32:44,52
14:15,34
14.29
 
8
5
 
Kačurová Petra
 
19:18,20
14:31,09
33:49,29
15:20,11
13.84
 
                           
Kategorie: SC2 - Scooter - koloběžka a 2 psi (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
12
00420-00050 Porubský Pavel, Ing.
 
060035
09:34,54
08:34,26
18:08,80
00:00,00
25.79
2579
 
2
21
00420-01382 Tomášková Jana - 4 62 060375
11:03,36
10:34,26
21:37,62
03:28,82
21.64
2164
 
3
2
00420-00591 Voříšek Tomáš - 2 56 060149
11:48,09
10:55,54
22:43,63
04:34,83
20.59
2059
 
4
26
 
Seidl David
 
16:32,57
17:42,23
34:14,80
16:06,00
13.67
 
5
52
 
Fiedlerová Lenka
 
18:00,01
16:36,89
34:36,90
16:28,10
13.52
 
6
3
00420-00519 Kohout Miroslav - 4
 
060024
20:15,61
21:59,07
42:14,68
24:05,88
11.08
1108