Napsat dotaz

pohár ACANA

Výsledková listina - Zadov (21.01.2006 - 22.01.2006)
Kategorie: B1 - Spřežení do 6 psů uzavřená pro Siberian Husky s Průkazem Původu (koeficient trati 1.4583 - vypočtení)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
26
00420-01184 Krásná Jana
 
061010
43:05,60
45:29,45
01:28:35,05
00:00,00
13.5
1969
 
2
22
00420-01223 Kronus Roman 55 060947
44:58,18
45:49,92
01:30:48,10
02:13,05
13.2
1925
 
3
24
00420-00567 Čurda Milan 59 060016
43:22,67
47:39,09
01:31:01,76
02:26,71
13.1
1910
 
4
25
00420-00480 Kastnerová Aneta
 
060999
42:20,62
49:36,43
01:31:57,05
03:22,00
13
1896
 
                           
Kategorie: C - Spřežení do 4 psů bez rozdílu plemen (koeficient trati 1.2602 - vypočtení)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
28
00420-00760 Pavlík Slavomír 49 060730
20:44,17
21:27,46
42:11,63
00:00,00
24.6
3100
1
 
2
27
00420-00593 Nešněrová Dagmar 17 060280
21:14,01
21:22,07
42:36,08
00:24,45
24.3
3062
1
 
                           
Kategorie: C1 - Spřežení do 4 psů uzavřená pro Siberian Husky s Průkazem Původu (koeficient trati 1.2602 - vypočtení)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
30
00420-00368 Škoda Martin 17 060301
28:50,06
29:21,04
58:11,10
00:00,00
17.8
2243
2
 
2
29
00420-01011 Homolka Miroslav 40 060614
29:54,92
32:53,40
01:02:48,32
04:37,22
16.5
2079
3
 
3
31
00420-00659 Stejskal Ondřej 35 060117
34:25,53
33:34,48
01:08:00,01
09:48,91
15.2
1916
 
4
35
00420-01051 Tomášek Miloš 40 060710
43:50,73
41:56,96
01:25:47,69
27:36,59
12.1
1525
 
5
33
00420-00246 Gurega Petr 9 060696
42:04,18
44:05,14
01:26:09,32
27:58,22
12
1512
 
6
32
00420-00617 Fišer Stanislav 35 060513
43:40,46
46:39,78
01:30:20,24
32:09,14
11.4
1437
 
7
34
00420-00616 Mikutová Anita 35 060516
51:02,67
58:02,71
01:49:05,38
50:54,28
9.5
1197
 
                           
Kategorie: C2 - Spřežení do 4 psů uzavřená pro G, AM a S s Průkazem Původu (koeficient trati 1.2602 - vypočtení)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
36
00420-00711 Hubka Petr
 
060128
38:05,46
39:13,59
01:17:19,05
00:00,00
13.4
1689
3
 
2
37
00420-01163 Trinkl Ladislav
 
060521
41:52,34
45:28,42
01:27:20,76
10:01,71
11.8
1487
 
3
38
00420-00291 Chlaň František 40 060758
45:44,70
53:17,64
01:39:02,34
21:43,29
10.4
1311
 
4
39
00420-00707 Bieliková Romana 40 060751
49:16,98
01:00:20,71
01:49:37,69
32:18,64
9.4
1185
 
                           
Kategorie: Jun - Mládežnická kategorie (koeficient trati 1 - vypočtení)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
53
 
Homolka Petr
 
09:58,32
08:58,34
18:56,66
00:00,00
12.6
 
2
54
 
Kronusová Eva
 
09:53,96
10:57,96
20:51,92
01:55,26
11.5
 
3
51
 
Čermák Jaroslav
 
12:12,76
10:53,21
23:05,97
04:09,31
10.3
 
4
55
 
Čermák Jan
 
13:11,21
10:47,96
23:59,17
05:02,51
10
 
5
52
 
Bielik Jan
 
10:49,17
14:16,71
25:05,88
06:09,22
9.5
 
                           
Kategorie: SKJ2M - Skijöring Muži - běžec na lyžích a 2 psi (koeficient trati 1.273 - vypočtení)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
3
00420-00215 Suchý Jiří 58 060481
46:22,82
47:46,28
01:34:09,10
00:00,00
19.7
2508
 
                           
Kategorie: SKJM - Skijöring Muzi - bězec na lyžích a 1 pes (koeficient trati 1.3124 - vypočtení)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
11
00420-01151 Ženíšek Michal 58 060495
30:37,95
31:47,48
01:02:25,43
00:00,00
19.2
2520
 
2
8
00420-00496 Smejkal Ondřej
 
060220
32:29,96
30:39,26
01:03:09,22
00:43,79
19
2494
 
3
12
00420-00234 Ženíšek Pavel 58 060500
31:47,07
31:28,34
01:03:15,41
00:49,98
18.9
2480
 
4
6
00420-00581 Elster Petr 58
33:36,96
32:13,70
01:05:50,66
03:25,23
18.2
 
5
7
00420-00207 Tobiášek Michal 30 060046
32:45,57
34:05,64
01:06:51,21
04:25,78
17.9
2349
 
6
5
00420-00437 Krkoška Jiljí
 
060406
34:30,92
34:06,10
01:08:37,02
06:11,59
17.4
2284
 
7
9
00420-00222 Čermák Roman
 
060441
41:50,67
41:02,07
01:22:52,74
20:27,31
14.4
1890
 
8
13
00420-00321 Brzek Martin 35 060644
01:06:17,42
01:02:44,09
02:09:01,51
01:06:36,08
9.3
1221
 
                           
Kategorie: SKJW - Skijöring Ženy - běžkyně na lyžích a 1 pes (koeficient trati 1.3124 - vypočtení)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
16
00420-00469 Kromíchalová Kateřina
 
060215
34:41,96
34:46,07
01:09:28,03
00:00,00
17.2
2257
 
2
14
00420-01203 Anděrová Lucie 58 060200
58:03,62
01:03:20,28
02:01:23,90
51:55,87
9.8
1286
 
3
19
 
Kremlová Hana
 
01:07:16,70
01:02:46,20
02:10:02,90
01:00:34,87
9.2
 
4
15
00420-00767 Brzková Klára 35 060652
01:14:36,15
56:51,04
02:11:27,19
01:01:59,16
9.1
1194
 
                           
Kategorie: U1 - Unlimited spřežení 9 a více psů severských plemen s Průkazem Původu (koeficient trati 1.4467 - vypočtení)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
1
00420-00481 Kastner Richard 40 060994
01:12:28,37
01:27:48,96
02:40:17,33
00:00,00
11.6
1678