Napsat dotaz

ME ESDRA

Výsledková listina - Tarvisio ITA (03.02.2006 - 05.02.2006)
Třída: U - Spřežení 9 a více psů
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 3. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
74
 
Roperts Rudolf
D
42:15,00
42:57,00
42:51,00
02:08:03,00
00:00,00
 
2
68
 
?yen Detlef
D
43:56,00
43:12,00
43:59,00
02:11:07,00
03:04,00
 
3
72
 
Peer Helmut
AUT
44:53,00
44:18,00
42:48,00
02:11:59,00
03:56,00
 
4
69
 
Zwingli Kurt
CH
43:57,00
44:48,00
43:28,00
02:12:13,00
04:10,00
 
5
73
 
Tetzner Michael
D
48:24,00
45:22,00
44:04,00
02:17:50,00
09:47,00
 
6
71
 
Haugen Arne
NOR
48:20,00
49:29,00
47:51,00
02:25:40,00
17:37,00
 
7
70
 
Coronica Henry
ITA
46:33,00
49:39,00
50:03,00
02:26:15,00
18:12,00
 
8
66
 
Svenstad Jo
NOR
45:31,00
56:53,00
44:43,00
02:27:07,00
19:04,00
 
9
67
 
Grados Albert
ES
48:53,00
53:25,00
53:07,00
02:35:25,00
27:22,00
 
10
65
 
Payen Lionel
F
56:52,00
57:00,00
54:53,00
02:48:45,00
40:42,00
 
11
75
 
Vernik Ales
SLO
54:52,00
59:03,00
54:58,00
02:48:53,00
40:50,00
 
12
64
 
Stöckle Michael
D
47:09,00
53:37,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
 
                   
Třída: A - Spřežení do 8 psů
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 3. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
55
 
Westas-Havim?ki Lena
SWE
37:10,00
37:14,00
36:40,00
01:51:04,00
00:00,00
 
2
61
 
Ingebrigtsen Hege
NOR
35:36,00
36:45,00
38:55,00
01:51:16,00
00:12,00
 
3
54
 
Hillestad Kjetil
NOR
38:35,00
37:57,00
36:38,00
01:53:10,00
02:06,00
 
4
60
 
Hiermeier Herbert
D
37:36,00
38:55,00
38:44,00
01:55:15,00
04:11,00
 
5
59
 
Kathan Alexandra
D
38:52,00
38:32,00
39:15,00
01:56:39,00
05:35,00
 
6
52
00420-00008 Krupicka sen. Petr 49
39:12,00
39:11,00
44:42,00
02:03:05,00
12:01,00
 
7
57
 
Schiesser Robert
CH
41:09,00
44:02,00
39:55,00
02:05:06,00
14:02,00
 
8
62
 
Krummrich Olaf
D
41:27,00
42:58,00
42:04,00
02:06:29,00
15:25,00
 
9
63
 
Luschützky Karl-Heinz
AUT
42:43,00
43:35,00
41:47,00
02:08:05,00
17:01,00
 
10
58
 
Martinez David
ES
41:48,00
44:04,00
43:40,00
02:09:32,00
18:28,00
 
11
56
 
Menghinella Maurizio
ITA
45:18,00
48:19,00
51:20,00
02:24:57,00
33:53,00
 
12
50
 
Spagnul Dennis
ITA
52:29,00
53:36,00
58:42,00
02:44:47,00
53:43,00
 
13
51
 
Koch Wolfgang
AUT
38:08,00
42:09,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
 
14
53
 
Borer Pascal
CH
42:27,00
49:11,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
 
                   
Třída: B - Spřežení 5-6 psů
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 3. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
48
00420-01085 Trnka jun. Jiri 49
25:43,00
25:48,00
25:56,00
01:17:27,00
00:00,00
 
2
34
00420-00009 Krupicka jun. Petr 49
26:07,00
25:48,00
25:41,00
01:17:36,00
00:09,00
 
3
45
 
Engli Ole Petter
NOR
27:31,00
27:08,00
27:14,00
01:21:53,00
04:26,00
 
4
49
 
Milesi Bruno
F
27:00,00
27:34,00
28:08,00
01:22:42,00
05:15,00
 
5
33
00420-00015 Trnka sen. Jiri 49
27:42,00
27:45,00
27:35,00
01:23:02,00
05:35,00
 
6
39
 
Broers Jos
NED
28:10,00
27:41,00
28:19,00
01:24:10,00
06:43,00
 
7
36
 
Flachaire Sylvain
F
27:57,00
28:42,00
28:53,00
01:25:32,00
08:05,00
 
8
46
 
Bombardieri Giuseppe
ITA
29:23,00
27:49,00
28:38,00
01:25:50,00
08:23,00
 
9
42
 
Hartmann Thomas
D
28:29,00
28:38,00
29:24,00
01:26:31,00
09:04,00
 
10
43
00420-00992 Zvolsky Pavel 25
27:39,00
28:44,00
31:50,00
01:28:13,00
10:46,00
 
11
41
 
Seguin Philippe
F
28:35,00
30:06,00
29:40,00
01:28:21,00
10:54,00
 
12
40
 
Lehtom?ki Veli-Pekka
FIN
31:47,00
29:42,00
29:26,00
01:30:55,00
13:28,00
 
13
38
 
Engelbrecht Klaus
D
33:28,00
33:00,00
32:25,00
01:38:53,00
21:26,00
 
14
32
 
Urank Primoz
SLO
37:24,00
33:38,00
34:42,00
01:45:44,00
28:17,00
 
15
37
 
Tietze Daniel
D
28:35,00
29:30,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
 
16
44
 
Dapelo Duilio
ITA
28:49,00
31:43,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
 
17
47
 
Bajer Anna
PL
34:59,00
34:37,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
 
                   
Třída: C - Spřežení 3-4 psi
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 3. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
25
 
Radant Uwe
D
17:19,00
16:28,00
16:35,00
50:22,00
00:00,00
 
2
9
 
M?ki Maria
SWE
16:57,00
17:15,00
17:13,00
51:25,00
01:03,00
 
3
10
00420-00379 Kovarikova Blanka
 
17:20,00
17:11,00
17:04,00
51:35,00
01:13,00
 
4
18
00420-01087 Trnkova Gabriela 49
17:10,00
17:19,00
17:13,00
51:42,00
01:20,00
 
5
22
 
Frei Reto
CH
17:01,00
17:21,00
17:26,00
51:48,00
01:26,00
 
6
19
00420-00593 Nesnerova Dagmar 17
17:21,00
17:40,00
17:05,00
52:06,00
01:44,00
 
7
27
 
Hercher Alain
F
17:00,00
17:18,00
18:24,00
52:42,00
02:20,00
 
8
8
 
Puginier Bruno
F
17:47,00
17:54,00
17:27,00
53:08,00
02:46,00
 
9
23
00420-00003 Stejskal Tomas 58
18:00,00
17:50,00
17:36,00
53:26,00
03:04,00
 
10
29
 
Ruf Conny
CH
17:41,00
17:44,00
18:17,00
53:42,00
03:20,00
 
11
24
 
Camus Fabrice
F
17:50,00
18:09,00
18:07,00
54:06,00
03:44,00
 
12
12
 
Högberg Agneta
SWE
18:01,00
18:12,00
18:08,00
54:21,00
03:59,00
 
13
21
00420-00006 Vana Stanislav
 
18:00,00
19:03,00
17:55,00
54:58,00
04:36,00
 
14
14
 
Kiesle Benjamin
D
17:13,00
17:58,00
19:58,00
55:09,00
04:47,00
 
15
30
 
Costa Ramon
ES
18:16,00
18:27,00
18:33,00
55:16,00
04:54,00
 
16
6
 
Dickel Bernd
D
18:25,00
18:34,00
18:29,00
55:28,00
05:06,00
 
17
15
 
Deschamps Franziska
CH
18:57,00
18:54,00
18:41,00
56:32,00
06:10,00
 
18
7
 
Wodzinski Maciej
PL
18:49,00
18:52,00
19:04,00
56:45,00
06:23,00
 
19
17
 
Mazza Martino
ITA
19:32,00
19:05,00
19:13,00
57:50,00
07:28,00
 
20
16
 
Marhadour Claude
F
18:11,00
21:16,00
20:39,00
01:00:06,00
09:44,00
 
21
13
 
Zannini Massimo
ITA
19:22,00
19:52,00
21:51,00
01:01:05,00
10:43,00
 
22
28
 
Mossinkoff Rob
NED
21:52,00
21:58,00
22:10,00
01:06:00,00
15:38,00
 
23
31
 
Hungerbühler Johanna
CH
18:54,00
18:53,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
 
                   
Třída: SKJ1M - Skijöring s jedním psem - muži
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 3. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
1011
 
Fossnes Andreas
NOR
38:24,00
00:00,00
00:00,00
38:24,00
00:00,00
 
2
1009
 
Henriksson Thomas
SWE
38:54,00
00:00,00
00:00,00
38:54,00
00:30,00
 
3
1014
 
Silvola Timo
SWE
39:21,00
00:00,00
00:00,00
39:21,00
00:57,00
 
4
1018
 
Sjoberg Magnus
SWE
39:36,00
00:00,00
00:00,00
39:36,00
01:12,00
 
5
1007
 
Oilinki Joni
FIN
40:07,00
00:00,00
00:00,00
40:07,00
01:43,00
 
6
1013
 
Westerlund Magnus
SWE
40:09,00
00:00,00
00:00,00
40:09,00
01:45,00
 
7
1006
 
Hoel Yngve
NOR
40:41,00
00:00,00
00:00,00
40:41,00
02:17,00
 
8
1023
 
Sparr Thomas
SWE
40:55,00
00:00,00
00:00,00
40:55,00
02:31,00
 
9
1002
 
Schumet Edvard
SLO
41:25,00
00:00,00
00:00,00
41:25,00
03:01,00
 
10
1004
00420-00496 Smejkal Ondrej
 
41:45,00
00:00,00
00:00,00
41:45,00
03:21,00
 
11
1020
00420-01259 Blazo Lukas 49
42:27,00
00:00,00
00:00,00
42:27,00
04:03,00
 
12
1010
 
Kimmo Markku
FIN
44:19,00
00:00,00
00:00,00
44:19,00
05:55,00
 
13
1022
 
Jontez Dusan
SLO
44:23,00
00:00,00
00:00,00
44:23,00
05:59,00
 
14
1012
 
Gromov Igor
RUS
45:17,00
00:00,00
00:00,00
45:17,00
06:53,00
 
15
1005
 
Ucellatore Antonio
ITA
45:32,00
00:00,00
00:00,00
45:32,00
07:08,00
 
16
1015
 
Lampert Thomas
LIE
45:43,00
00:00,00
00:00,00
45:43,00
07:19,00
 
17
1016
 
Vontobel Christian
CH
46:21,00
00:00,00
00:00,00
46:21,00
07:57,00
 
18
1017
 
M?land Jorgen
NOR
47:33,00
00:00,00
00:00,00
47:33,00
09:09,00
 
19
1019
 
Bogovic Bojan
SLO
48:25,00
00:00,00
00:00,00
48:25,00
10:01,00
 
20
1090
 
Andrey Mikheev
RUS
48:42,00
00:00,00
00:00,00
48:42,00
10:18,00
 
21
1093
 
Leonid Levinski
RUS
54:42,00
00:00,00
00:00,00
54:42,00
16:18,00
 
22
1008
 
Bobard Partick
CH
58:53,00
00:00,00
00:00,00
58:53,00
20:29,00
 
23
1021
 
Engelbrecht Klaus
D
01:04:04,00
00:00,00
00:00,00
01:04:04,00
25:40,00
 
                   
Třída: SKJ1W - Skijöring s jedním psem - ženy
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 3. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
76
00420-01069 Klikarova Sona 30
38:00,00
00:00,00
00:00,00
38:00,00
00:00,00
 
2
89
 
Lantto-Forsgren Agneta
SWE
38:16,00
00:00,00
00:00,00
38:16,00
00:16,00
 
3
90
 
Carlsson Ann-Charlotte
SWE
39:54,00
00:00,00
00:00,00
39:54,00
01:54,00
 
4
81
 
Krakk Marianne
NOR
40:09,00
00:00,00
00:00,00
40:09,00
02:09,00
 
5
85
 
Rodkina Irina
RUS
40:11,00
00:00,00
00:00,00
40:11,00
02:11,00
 
6
87
 
Nordgren Asa
SWE
40:37,00
00:00,00
00:00,00
40:37,00
02:37,00
 
7
78
00420-00466 Erlebachova Ilona 30
41:36,00
00:00,00
00:00,00
41:36,00
03:36,00
 
8
77
 
Aaseby Solveig K.
NOR
42:02,00
00:00,00
00:00,00
42:02,00
04:02,00
 
9
86
 
Lutnaes Randi E.
NOR
44:53,00
00:00,00
00:00,00
44:53,00
06:53,00
 
10
80
00420-00469 Kromichalova Katerina
 
47:55,00
00:00,00
00:00,00
47:55,00
09:55,00
 
11
79
 
Gruber-Pestel Karin
D
50:35,00
00:00,00
00:00,00
50:35,00
12:35,00
 
12
84
00420-00947 Mrazova Ivana 58
51:02,00
00:00,00
00:00,00
51:02,00
13:02,00
 
13
83
 
Dickel Franziska
D
51:31,00
00:00,00
00:00,00
51:31,00
13:31,00
 
14
91
 
Andreeva Irina
RUS
59:00,00
00:00,00
00:00,00
59:00,00
21:00,00
 
15
88
 
Skjonsberg Ane Morisbak
NOR
00:00,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
 
                   
Třída: Jun1 - Juniorská třída 1
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 3. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
1087
 
Naess Sigbjorn K.
NOR
21:16,00
00:00,00
00:00,00
21:16,00
00:00,00
 
2
1086
 
Lundholm Jon
SWE
21:18,00
00:00,00
00:00,00
21:18,00
00:02,00
 
3
1088
 
Amundsen Eirik Ofstad
NOR
21:41,00
00:00,00
00:00,00
21:41,00
00:25,00
 
4
1092
 
Tolstov Maxim
RUS
24:46,00
00:00,00
00:00,00
24:46,00
03:30,00
 
5
1089
 
Sobakin Evgeny
RUS
25:09,00
00:00,00
00:00,00
25:09,00
03:53,00
 
6
1085
 
Kuznetsov Vladimir
RUS
27:07,00
00:00,00
00:00,00
27:07,00
05:51,00
 
7
1091
00420-01151 Zenisek Michal 58
32:28,00
00:00,00
00:00,00
32:28,00
11:12,00
 
                   
Třída: NSM - Nordic style - muži
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 3. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
1094
 
Fossnes Andreas
NOR
39:47,00
00:00,00
00:00,00
39:47,00
00:00,00
 
2
1090
 
Silvola Timo
SWE
39:53,00
00:00,00
00:00,00
39:53,00
00:06,00
 
3
1085
 
M?land Jorgen
NOR
39:54,00
00:00,00
00:00,00
39:54,00
00:07,00
 
4
1088
 
Henriksson Thomas
SWE
40:29,00
00:00,00
00:00,00
40:29,00
00:42,00
 
5
1095
 
Westerlund Magnus
SWE
42:05,00
00:00,00
00:00,00
42:05,00
02:18,00
 
6
1096
 
Sjöberg Magnus
SWE
42:10,00
00:00,00
00:00,00
42:10,00
02:23,00
 
7
1089
 
Sparr Thomas
SWE
42:43,00
00:00,00
00:00,00
42:43,00
02:56,00
 
8
1086
 
Oilinki Joni
FIN
44:12,00
00:00,00
00:00,00
44:12,00
04:25,00
 
9
1092
 
Levinski Leonid
RUS
44:33,00
00:00,00
00:00,00
44:33,00
04:46,00
 
10
1098
 
Kanin Andrey
RUS
47:52,00
00:00,00
00:00,00
47:52,00
08:05,00
 
11
1093
 
Mikheev Andrey
RUS
49:03,00
00:00,00
00:00,00
49:03,00
09:16,00
 
12
1097
 
Vontobel Christian
CH
51:12,00
00:00,00
00:00,00
51:12,00
11:25,00
 
                   
Třída: NSW - Nordic style - ženy
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 3. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
685
00420-01069 Klikarova Sona 30
40:20,00
00:00,00
00:00,00
40:20,00
00:00,00
 
2
689
 
Lantto-Forsgren Agneta
SWE
41:27,00
00:00,00
00:00,00
41:27,00
01:07,00
 
3
683
 
Carlsson Ann-Charlotte
SWE
42:02,00
00:00,00
00:00,00
42:02,00
01:42,00
 
4
691
 
Huseby Ann-Karin
NOR
42:45,00
00:00,00
00:00,00
42:45,00
02:25,00
 
5
688
 
Murtnes Rikke
NOR
44:54,00
00:00,00
00:00,00
44:54,00
04:34,00
 
6
687
 
Aaseby Solveig K.
NOR
44:56,00
00:00,00
00:00,00
44:56,00
04:36,00
 
7
900
 
Lutnaes Randi E.
NOR
45:49,00
00:00,00
00:00,00
45:49,00
05:29,00
 
8
686
 
Nordgren ?sa
SWE
45:52,00
00:00,00
00:00,00
45:52,00
05:32,00
 
9
684
 
Payen Morgane
F
48:17,00
00:00,00
00:00,00
48:17,00
07:57,00
 
10
690
 
Skj?nsberg Ane Morisbak
NOR
49:29,00
00:00,00
00:00,00
49:29,00
09:09,00