Napsat dotaz

Maxičkovský ACANAcross

Výsledková listina - Děčín-Maxičky (17.09.2005 - 18.09.2005)
www stránky závodu: http://www.canicross.cz
Kategorie: CCM - CaniCross Muži - běžec a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 3. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
16
00420-00761 Nehyba Martin
 
04:15,40
04:26,55
16:04,45
24:46,40
00:00,00
20.59
 
2
21
00420-00215 Suchý Jiří 58 060476
04:24,97
04:39,35
16:04,26
25:08,58
00:22,18
20.28
2028
 
3
23
00420-00765 Schwoma Michal 58 060456
04:42,25
04:52,42
18:41,07
28:15,74
03:29,34
18.05
1805
 
4
24
00420-00414 Zima Jan 58 060130
04:52,24
05:17,07
18:53,63
29:02,94
04:16,54
17.56
1756
 
5
20
00420-00234 Ženíšek Michal 58 060491
05:12,18
05:15,86
19:36,26
30:04,30
05:17,90
16.96
1696
 
6
18
00420-00222 Čermák Roman
 
060437
05:02,79
05:14,04
20:20,96
30:37,79
05:51,39
16.65
1665
 
7
47
 
Vlček Petr
 
05:16,78
05:38,49
19:42,67
30:37,94
05:51,54
16.65
 
8
19
 
Toncar Tomáš
 
05:57,48
06:00,95
18:57,31
30:55,74
06:09,34
16.49
 
9
22
00420-01150 Smrčka Petr 58 060459
05:40,54
06:10,26
21:29,34
33:20,14
08:33,74
15.3
1530
 
                           
Kategorie: CCMV - CaniCross Muži Veteráni - běžec a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 3. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
29
00420-00904 Homolka Rudolf 17 060454
04:34,41
04:48,35
17:26,44
26:49,20
00:00,00
19.02
1902
 
2
28
00420-00028 Burda František
 
05:12,41
05:30,50
20:42,67
31:25,58
04:36,38
16.23
 
3
31
 
Stibal Ivan
 
05:20,90
05:37,91
20:54,55
31:53,36
05:04,16
15.99
 
4
27
00420-01170 Tůma Jan
 
060086
05:42,45
05:45,26
20:54,07
32:21,78
05:32,58
15.76
1576
 
5
30
 
Flídr Aleš
 
06:03,22
06:06,91
23:04,64
35:14,77
08:25,57
14.47
 
6
32
00420-00581 Elster Petr 58
05:38,65
05:44,59
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0
 
                           
Kategorie: CCW - CaniCross Ženy - běžkyně a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 3. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
44
00420-01069 Klikarová Soňa 30 060190
04:47,75
04:50,14
17:55,79
27:33,68
00:00,00
18.5
1850
 
2
46
00420-00211 Toncarová Anna 58 060484
05:19,20
05:31,32
19:07,88
29:58,40
02:24,72
17.02
1702
 
3
41
00420-00209 Halířová Jarmila 17
05:27,33
05:42,29
19:25,20
30:34,82
03:01,14
16.68
 
4
37
00420-01317 Stibalová Alena
 
060460
05:41,25
05:39,58
20:12,46
31:33,29
03:59,61
16.16
1616
 
5
42
00420-00947 Mrázová Ivana 58 060455
05:31,31
05:51,63
20:14,98
31:37,92
04:04,24
16.12
1612
 
6
33
00420-01146 Podraská Dita 49 060063
05:45,53
05:53,99
20:57,79
32:37,31
05:03,63
15.63
1563
 
7
34
00420-00948 Nalezinková Nikola
 
060189
05:33,77
05:43,87
22:47,15
34:04,79
06:31,11
14.96
1496
 
8
43
00420-00210 Javorová Tereza
 
06:12,00
06:07,94
23:53,21
36:13,15
08:39,47
14.08
 
9
40
00420-00674 Keltnerová Linda 58 060447
06:33,80
06:26,88
24:15,28
37:15,96
09:42,28
13.69
1369
 
10
35
 
Šárkovská Kateřina
 
06:38,90
07:04,77
27:14,22
40:57,89
13:24,21
12.45
 
11
45
00420-01203 Anděrová Lucie 58 060198
08:46,04
09:09,88
32:04,36
50:00,28
22:26,60
10.2
1020
 
                           
Kategorie: Jun1 - Mládežnická kategorie 1 (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 3. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
108
 
Srbek
 
01:11,30
00:00,00
00:00,00
01:11,30
00:00,00
0
 
2
110
 
Šindelářová
 
01:12,06
00:00,00
00:00,00
01:12,06
00:00,76
0
 
3
101
 
Flídrová Eliška
 
01:33,50
00:00,00
00:00,00
01:33,50
00:22,20
0
 
4
112
 
Kunc Ondra
 
01:35,60
00:00,00
00:00,00
01:35,60
00:24,30
0
 
5
104
 
Strnad Jiří
 
01:35,75
00:00,00
00:00,00
01:35,75
00:24,45
0
 
6
102
 
Kunc Martin
 
01:37,77
00:00,00
00:00,00
01:37,77
00:26,47
0
 
7
111
 
Burian Honza
 
01:41,94
00:00,00
00:00,00
01:41,94
00:30,64
0
 
8
107
 
Trýzna
 
01:42,95
00:00,00
00:00,00
01:42,95
00:31,65
0
 
9
103
 
Ženíšková
 
01:43,66
00:00,00
00:00,00
01:43,66
32:36,
0
 
10
109
 
Elbehová
 
01:53,17
00:00,00
00:00,00
01:53,17
41:87,
0
 
11
114
 
Odstrčilíková Sára
 
02:13,70
00:00,00
00:00,00
02:13,70
01:02:40,
0
 
12
113
 
Burian Pepíček
 
03:21,75
00:00,00
00:00,00
03:21,75
02:10:45,
0
 
                           
Kategorie: Jun2 - Mládežnická kategorie 2 (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 3. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
202
 
Šindelářová
 
07:47,43
00:00,00
00:00,00
07:47,43
00:00,
0
 
                           
Kategorie: SC1 - Scooter - koloběžka a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 3. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
9
00420-01069 Klikarová Soňa 30 060192
04:15,60
00:00,00
12:40,02
16:55,62
00:00,00
24.46
2446
 
2
15
00420-01339 Keltner Vlastimil 58 060468
03:49,87
00:00,00
13:18,24
17:08,11
00:12,49
24.16
2416
 
3
11
00420-00207 Tobiášek Michal 30 060045
04:02,10
00:00,00
13:28,85
17:30,95
00:35,33
23.64
2364
 
4
12
00420-00496 Smejkal Ondřej
 
060218
04:34,88
00:00,00
13:15,72
17:50,60
00:54,98
23.2
2320
 
5
13
 
Mráz Petr
 
04:03,52
00:00,00
14:07,71
18:11,23
01:15,61
22.76
 
6
48
00420-00761 Nehyba Martin
 
04:16,47
00:00,00
14:14,01
18:30,48
01:34,86
22.37
 
7
8
00420-00581 Elster Petr 58
04:07,17
00:00,00
15:09,81
19:16,98
02:21,36
21.47
 
8
14
00420-00013 Šabaka Jan 30
04:07,29
00:00,00
15:11,28
19:18,57
02:22,95
21.44
 
9
7
00420-00414 Zima Jan 58 060132
04:25,21
00:00,00
15:09,04
19:34,25
02:38,63
21.15
2115
 
10
10
00420-01144 Janovský Pavel 35
04:47,54
00:00,00
18:59,16
23:46,70
06:51,08
17.41
 
                           
Kategorie: SC2 - Scooter - koloběžka a 2 psi (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 3. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
3
00420-00234 Ženíšek Pavel 58 060498
04:24,47
00:00,00
14:40,14
19:04,61
00:00,00
21.7
2170
 
2
4
00420-01047 Fiala Jaroslav 35
05:04,76
00:00,00
15:25,68
20:30,44
01:25,83
20.19
 
3
2
 
Šarkovský Pavel
 
04:52,03
00:00,00
16:03,50
20:55,53
01:50,92
19.78
 
4
6
00420-00913 Strnad Jiří 58 060074
04:36,30
00:00,00
16:58,07
21:34,37
02:29,76
19.19
1919