Napsat dotaz

MS IFSS dryland

Výsledková listina - Lubliniec PL (15.04.2005 - 16.04.2005)
Kategorie: A - Spřežení do 8 psů bez rozdílu plemen (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
1
 
Hillestad Kjetil
NOR
15:56,89
08:37,68
24:34,57
00:00,00
31.13
 
2
2
 
Pazur Miroslav
SVK
18:07,31
09:42,62
27:49,93
03:15,36
27.49
 
3
5
 
Górowski Andrzej
POL
18:09,57
09:42,54
27:52,11
03:18,54
27.45
 
4
3
 
Hibel Frantisek
SVK
23:46,05
09:57,83
33:43,88
09:09,31
22.68
 
5
6
 
Lindner Grzegorz
POL
28:25,39
14:02,11
42:27,50
17:53,93
18.02
 
6
7
 
Pietrusiak Marek
POL
35:51,46
17:58,04
53:49,50
29:15,93
14.21
 
                           
Kategorie: B - Spřežení do 6 psů bez rozdílu plemen (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
9
 
Lindsay Steven
GBR
18:18,56
08:48,67
27:07,23
00:00,00
28.21
 
2
8
 
Gadziomski Bartosz
POL
19:32,74
10:59,89
30:32,63
03:25,40
25.05
 
3
10
 
Korzeniewski Micha³
POL
21:55,68
11:22,81
33:18,49
06:11,26
22.97
 
4
21
 
Biernacka Agnieszka
POL
24:00,04
13:49,23
37:49,27
10:42,04
20.23
 
5
16
 
Kotwasiñski Dominik
POL
25:25,80
12:44,61
38:10,41
11:03,18
20.04
 
6
19
 
Ramotowski Robert
POL
27:51,37
14:10,86
42:02,23
14:55,00
18.2
 
7
18
 
Marzec Henryk
POL
29:00,95
15:03,94
44:04,89
16:58,66
17.35
 
8
20
 
Subiel Piotr
POL
32:11,54
16:27,43
48:38,97
21:32,74
15.72
 
9
14
 
Ludwik Adam
POL
51:03,19
12:11,36
03:14,55
03:57,32
24.62
 
11
206
00420-00001 Jiri Krejci
CZE
050001
26:16,93
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0
 
                           
Kategorie: BKJM - Bikejöring Muži - cyklista a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
93
 
Fugleberg Terje
NOR
08:33,79
08:35,65
17:09,44
00:00,00
33.92
 
2
83
00420-01116 Chovanec Michael 49 050800
08:50,46
08:40,12
17:30,58
00:21,14
33.24
3324
 
3
91
 
Jeannerod Jean Yves
FRA
08:52,91
09:00,85
17:53,76
00:44,32
32.52
 
4
89
00420-00041 Seidl Lubos
CZE
050006
09:14,05
08:56,43
18:10,48
01:01,04
32.02
3202
 
5
92
 
Chabanon Jean Batiste J
FRA
08:54,91
09:28,82
18:23,73
01:14,29
31.64
 
6
84
 
Królikowski Janusz
POL
09:21,08
09:11,09
18:32,17
01:23,73
31.4
 
7
90
00420-00946 Smejkal Ondrej
CZE
050915
09:56,19
09:35,43
19:31,62
02:22,18
29.8
2980
 
8
82
 
Steinmetz Pascal
FRA
09:56,95
09:50,22
19:47,17
02:38,73
29.41
 
9
97
 
KuŸma Patryk J
POL
09:45,27
10:41,52
20:26,79
03:17,35
28.46
 
10
86
 
Toth Attila
HUN
10:23,43
10:08,87
20:32,30
03:23,86
28.34
 
11
85
 
Potier Daniel
BEL
10:15,46
10:47,10
21:02,56
03:53,12
27.66
 
12
95
 
Tracz Igor
POL
10:40,90
10:43,96
21:24,86
04:15,42
27.18
 
13
96
 
Królikowski Krystian J
POL
10:37,49
11:19,88
21:57,37
04:48,93
26.51
 
14
87
 
Fourney Bob
USA
11:57,44
11:44,95
23:42,39
06:33,95
24.55
 
15
101
 
Szmidt Sebastian
POL
12:44,01
13:40,22
26:24,23
09:15,79
22.04
 
16
94
 
Kiss Krisztian
HUN
13:20,37
13:14,60
26:34,97
09:26,53
21.89
 
17
100
 
Wróblewski Piotr
POL
13:32,78
13:35,00
27:07,78
09:58,34
21.45
 
18
98
 
Œwier¿ewski Marcin
POL
12:56,08
15:11,63
28:07,71
10:58,27
20.69
 
19
102
 
Brol Dawid
POL
14:20,26
13:57,89
28:18,15
11:09,71
20.56
 
20
104
 
Zieliñski Pawe³
POL
15:34,88
15:47,65
31:22,53
14:13,09
18.55
 
                           
Kategorie: BKJW - Bikejöring Ženy - cyklistka a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
107
00420-01069 Klikarova Sona 30 050094
09:06,44
08:57,11
18:03,55
00:00,00
32.23
3223
 
2
114
 
Hillestad Lena Boysen
NOR
09:10,94
09:07,61
18:18,55
00:15,00
31.79
 
3
111
 
Paw³owska Beata
POL
09:53,43
09:57,78
19:51,21
01:48,66
29.31
 
4
108
 
De Lange Venke
NOR
10:07,70
09:57,64
20:05,34
02:02,79
28.97
 
5
115
 
Musielak Olga J
POL
10:18,37
10:05,33
20:23,70
02:20,15
28.54
 
6
105
 
Bajer Anna
POL
10:33,53
10:41,48
21:15,01
03:11,46
27.39
 
7
110
 
Milewska Karolina
POL
10:59,40
10:46,89
21:46,29
03:43,74
26.73
 
8
106
 
Ka³at Jolanta
POL
10:42,97
11:30,86
22:13,83
04:10,28
26.18
 
9
116
 
Rychwalska Agnieszka
POL
12:16,67
11:31,16
23:47,83
05:44,28
24.46
 
10
112
00420-00469 Kromichalova Katerina
CZE
12:13,21
11:35,03
23:48,24
05:45,69
24.45
 
11
113
 
Bawin Aurore J
BEL
12:03,56
12:26,83
24:30,39
06:27,84
23.75
 
12
109
 
Rodo Anna
POL
12:45,12
12:12,76
24:57,88
06:54,33
23.31
 
13
119
 
Jasiczak Krystyna
POL
13:07,03
13:13,44
26:20,47
08:17,92
22.09
 
14
117
 
Wanecka Marta
POL
15:04,45
13:18,18
28:22,63
10:19,08
20.51
 
15
123
 
Piecko Martyna J
POL
15:07,19
13:34,68
28:41,87
10:38,32
20.28
 
16
118
 
Skoczyñska Julita
POL
14:11,83
15:19,50
29:31,33
11:28,78
19.71
 
17
124
 
Staszak Agnieszka
POL
14:54,25
14:55,68
29:49,93
11:46,38
19.51
 
18
122
 
Jarecka Agnieszka J
POL
15:52,26
14:57,22
30:49,48
12:46,93
18.88
 
19
120
 
Rychwalska Ma³gorzata
POL
17:55,44
17:06,87
35:02,31
16:59,76
16.61
 
20
121
 
Bluj Jolanta
LIT
18:30,15
21:35,96
40:06,11
22:03,56
14.51
 
                           
Kategorie: C - Spřežení do 4 psů bez rozdílu plemen (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
27
 
Jonson Keith
GBR
12:19,00
08:33,56
20:52,56
00:00,00
32.62
 
2
22
 
Wodziñski Maciej J
POL
12:49,73
09:16,26
22:05,99
01:13,43
30.81
 
3
23
 
Bajer Anna
POL
13:35,43
08:51,95
22:27,38
01:35,82
30.33
 
4
28
00420-01034 Merhaut Micha³ 20 051028
13:05,94
09:53,29
22:59,23
02:07,67
29.63
2963
 
5
24
00420-01363 Odstricilik Marek 62 050768
13:38,54
09:44,72
23:23,26
02:31,70
29.12
2912
 
6
29
 
Musielak Paulina
POL
13:53,45
09:58,39
23:51,84
02:59,28
28.54
 
7
32
 
Litvaj Milos
SVK
14:15,88
11:56,68
26:12,56
05:20,00
25.98
 
8
35
 
Rakocy Jaros³aw
POL
17:00,89
13:03,96
30:04,85
09:12,29
22.64
 
9
37
 
Podbielkowki Grzegorz
POL
17:18,21
13:50,08
31:08,29
10:16,73
21.87
 
10
36
 
Stawicki Dariusz
POL
18:25,83
13:10,85
31:36,68
10:44,12
21.54
 
11
31
 
Kluba Mariusz J
POL
21:16,71
12:19,02
33:35,73
12:43,17
20.27
 
12
38
 
Bluj Hubert
LIT
19:41,64
14:57,64
34:39,28
13:47,72
19.65
 
13
30
 
KuŸma Patryk J
POL
19:17,81
16:02,24
35:20,05
14:27,49
19.27
 
14
42
 
Marzec Laura
POL
20:48,12
14:49,31
35:37,43
14:45,87
19.12
 
15
40
 
Bugaj Grzegorz
POL
20:16,76
16:17,37
36:34,13
15:42,57
18.62
 
16
41
 
Wieczorek Artur
POL
21:16,69
18:04,47
39:21,16
18:29,60
17.31
 
17
47
 
So³ek Jolanta
POL
22:35,49
17:44,45
40:19,94
19:27,38
16.88
 
18
43
 
Œwiderska Sandra J
POL
22:27,97
18:44,55
41:12,52
20:20,96
16.53
 
19
48
 
G³a¿ewska Marzena
POL
24:29,82
17:03,78
41:33,60
20:41,04
16.39
 
20
45
 
Ratymirski Andrzej
POL
24:37,62
17:16,03
41:53,65
21:01,09
16.26
 
21
39
 
Brzank Mateusz
POL
23:14,86
19:14,55
42:29,41
21:37,85
16.03
 
22
46
 
Dziurka Daniel J
POL
26:57,27
25:34,48
52:31,75
31:39,19
12.96
 
33
205
 
Betkiewicz Alicja J
POL
21:16,70
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0
 
                           
Kategorie: CCM - CaniCross Muži - běžec a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
126
 
Jakubasek Jaroslav
SVK
07:23,77
13:20,68
20:44,45
00:00,00
22.71
 
2
136
00420-00761 Nehyba Martin
CZE
050710
07:50,33
13:58,99
21:49,32
01:05,87
21.58
2158
 
3
129
 
Gadziomski Bartosz
POL
08:11,84
14:01,55
22:13,39
01:29,94
21.19
 
4
128
00420-00904 Homolka Rudolf 17 050072
08:07,63
14:37,82
22:45,45
02:01,00
20.7
2070
 
5
132
00420-01038 Merta Tomas 58 050410
08:24,37
14:53,89
23:18,26
02:34,81
20.21
2021
 
6
130
 
Steinmetz Pascal
FRA
08:33,91
15:01,37
23:35,28
02:51,83
19.97
 
7
135
00420-01116 Chovanec Michael 49 050801
08:59,50
14:44,79
23:44,29
03:00,84
19.84
1984
 
8
143
 
Sikora Grzegorz
POL
08:47,10
15:38,71
24:25,81
03:41,36
19.28
 
9
131
 
Leviñski Leonid
RUS
08:41,78
15:57,32
24:39,10
03:55,65
19.11
 
10
146
 
Pop³oñski Jaros³aw
POL
08:37,77
16:36,84
25:14,61
04:30,16
18.66
 
11
127
 
Binduga Miron
POL
09:23,16
16:45,34
26:08,50
05:24,05
18.02
 
12
137
 
Ba³dyga Stanis³aw
POL
09:45,29
17:06,58
26:51,87
06:07,42
17.53
 
13
140
 
Jarosiñski Tomek
POL
10:13,46
17:39,23
27:52,69
07:08,24
16.89
 
14
134
 
Mikheev Andrej
RUS
10:11,82
18:18,53
28:30,35
07:46,90
16.52
 
15
144
 
Radko Dariusz
POL
10:27,91
18:18,92
28:46,83
08:02,38
16.37
 
16
139
 
Sadlik Nikodem
POL
10:17,98
18:49,89
29:07,87
08:23,42
16.17
 
17
142
 
Koselski Kamil
POL
10:57,72
20:26,37
31:24,09
10:40,64
15
 
18
138
 
White Tim
USA
11:39,83
20:02,93
31:42,76
10:58,31
14.85
 
19
141
00420-01022 Kvasnica Jaroslav
CZE
050623
11:57,54
22:24,38
34:21,92
13:37,47
13.71
1371
 
                           
Kategorie: CCW - CaniCross Ženy - běžkyně a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
151
00420-01069 Klikarova Sona 30 050091
07:53,15
14:38,54
22:31,69
00:00,00
20.91
2091
 
2
152
00420-01139 Stepankova Martina 62 050062
08:16,60
14:24,25
22:40,85
00:09,16
20.77
2077
 
3
148
 
Albertova Brygita
SVK
08:33,50
15:33,34
24:06,84
01:35,15
19.53
 
4
147
 
Levinska Anastasia
RUS
08:29,71
15:41,86
24:11,57
01:40,88
19.47
 
5
125
00420-01146 Podraska Dita 49 050159
09:59,40
18:25,87
28:25,27
05:54,58
16.57
1657
 
6
154
 
Kaczmarek Aleksandra
POL
17:24,02
37:28,51
54:52,53
32:21,84
8.58
 
                           
Kategorie: SC1 - Scooter - koloběžka a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
212
00420-00050 Porubski Pavel
CZE
050064
10:01,91
05:35,76
15:37,67
00:00,00
30.14
3014
 
2
60
00420-01161 Barta Richard
CZE
050611
10:11,92
05:37,69
15:49,61
00:12,94
29.76
2976
 
3
214
00420-00006 Vana Stanislav
CZE
050463
10:58,77
06:02,87
17:01,64
01:24,97
27.66
2766
 
4
215
00420-01134 Klimesova Martina
CZE
050726
10:47,26
06:15,70
17:02,96
01:25,29
27.63
2763
 
5
211
00420-00379 Kovarikova Blanka
CZE
050560
11:26,63
06:26,60
17:53,23
02:16,56
26.33
2633
 
6
213
00420-01252 Sebesta Miroslav
CZE
050082
12:25,89
07:01,58
19:27,47
03:50,80
24.21
2421
 
7
216
 
Rakoski Piotr J
POL
13:23,78
07:29,61
20:53,39
05:16,72
22.55
 
8
217
 
Rad³owski Roman J
POL
22:07,99
11:52,42
34:00,41
18:23,74
13.85
 
                           
Kategorie: SC2 - Scooter - koloběžka a 2 psi (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
53
 
Hillestad Lena Boysen
NOR
08:39,82
04:56,89
13:36,71
00:00,00
34.6
 
2
50
00420-00050 Porubski Pavel
CZE
050065
09:02,29
05:06,95
14:09,24
00:33,53
33.28
3328
 
3
52
00420-01162 Mauleova Kristina
CZE
050602
09:47,74
05:14,51
15:02,25
01:26,54
31.32
3132
 
4
54
00420-00006 Vana Stanislav
CZE
050464
09:46,79
05:18,30
15:05,09
01:28,38
31.22
3122
 
5
58
 
Rychwalska Agnieszka
POL
10:19,20
05:53,36
16:12,56
02:36,85
29.06
 
6
59
00420-00231 Richter Jan J
CZE
050961
10:32,24
05:43,22
16:15,46
02:39,75
28.97
2897
 
7
56
 
Wendling Laurent
FRA
10:39,35
05:40,79
16:20,14
02:43,43
28.83
 
8
55
 
Ledziñski £ukasz J
POL
10:48,80
05:50,90
16:39,70
03:03,99
28.27
 
9
57
 
De Lange Venke
NOR
10:58,57
06:17,39
17:15,96
03:39,25
27.28
 
10
62
 
Tomaszewska Marianna J
POL
11:16,35
06:02,71
17:19,06
03:42,35
27.2
 
11
64
 
Jamro¿y Tomasz J
POL
12:15,46
06:17,42
18:32,88
04:56,17
25.39
 
12
66
 
Tuszkiewicz Maciek
POL
12:39,57
07:15,37
19:54,94
06:18,23
23.65
 
13
49
00420-00379 Kovarikova Blanka
CZE
14:15,19
06:21,47
20:36,66
07:00,95
22.85
 
14
71
 
Witek Tomasz
POL
13:22,60
07:19,48
20:42,08
07:05,37
22.75
 
15
72
 
Janecki Krzysztof
POL
14:01,18
07:53,77
21:54,95
08:18,24
21.49
 
16
65
 
Dominiczak Piotr
POL
15:01,18
07:41,90
22:43,08
09:06,37
20.73
 
17
51
 
Ledziñski Kamil J
POL
15:12,17
08:05,20
23:17,37
09:41,66
20.22
 
18
68
 
Jasiczak Kajetan J
POL
15:54,38
07:48,92
23:43,30
10:07,59
19.86
 
19
67
 
Skip Lubomir
UKR
16:54,54
07:32,52
24:27,06
10:50,35
19.26
 
20
74
 
Owczarek Dawid
POL
16:02,55
08:52,41
24:54,96
11:18,25
18.9
 
21
63
 
Warcha³ Piotr
POL
16:00,03
09:36,21
25:36,24
12:00,53
18.4
 
22
69
 
Juszczyk Dariusz
POL
17:04,44
09:16,95
26:21,39
12:45,68
17.87
 
23
61
 
Dziurka Krzysztof
POL
17:58,20
09:02,44
27:00,64
13:24,93
17.44
 
24
70
 
Pokrywka Janusz
POL
17:04,84
10:06,85
27:11,69
13:35,98
17.32
 
25
78
 
Czajka Jaros³aw
POL
19:05,40
10:52,00
29:57,40
16:21,69
15.72
 
26
80
 
Kartuszyñski Adrian J
POL
20:56,89
10:46,73
31:43,62
18:07,91
14.85
 
27
73
 
Œwiderska Sandra J
POL
21:16,55
10:30,77
31:47,32
18:11,61
14.82
 
28
76
 
Rad³owski Tomasz
POL
20:53,01
11:45,30
32:38,31
19:02,60
14.43
 
29
77
 
Patrza³ek Beata
POL
19:53,13
13:23,82
33:16,95
19:40,24
14.15
 
30
79
 
Siewiorek Marzena
POL
21:24,87
12:17,53
33:42,40
20:06,69
13.97