Napsat dotaz

BONO 05

Výsledková listina - Červený Kostelec (22.10.2005 - 23.10.2005)
www stránky závodu: http://bono.mushing.cz
Třída: U - Spřežení 9 a více psů
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
21
00420-00515 Jerie David 25
13:59,00
14:16,00
28:15,00
00:00,00
 
2
37
00420-00960 Havrda Radek 25
15:29,00
15:43,00
31:12,00
02:57,00
 
3
64
 
Teichman Jan
 
16:05,00
15:47,00
31:52,00
03:37,00
 
4
91
 
Jiránek Jaroslav, st.
 
30:00,00
32:24,00
01:02:24,00
34:09,00
 
                   
Třída: A - Spřežení do 8 psů
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
34
00420-00992 Zvolský Pavel 25
12:27,00
12:18,00
24:45,00
00:00,00
 
2
65
 
Čapek Jan
 
16:11,00
13:45,00
29:56,00
05:11,00
 
3
89
00420-01255 Pfeifer Pavel B 25
17:10,00
15:33,00
32:43,00
07:58,00
 
4
48
 
Křížek Martin
 
21:29,00
22:43,00
44:12,00
19:27,00
 
5
54
 
Hanuš Michal
 
36:59,00
30:19,00
01:07:18,00
42:33,00
 
6
86
00420-01255 Pfeifer Pavel A 25
00:00,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
 
                   
Třída: A1 - Spřežení do 8 psů uzavřené pro SH
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
17
00420-00861 Henychová Jana 20
16:04,00
17:56,00
34:00,00
00:00,00
 
2
14
00420-01333 Čepek Jan
 
20:54,00
20:53,00
41:47,00
07:47,00
 
3
49
00420-01056 Kult Petr
 
21:45,00
20:57,00
42:42,00
08:42,00
 
4
25
00420-00045 Souček Martin 45
24:58,00
25:26,00
50:24,00
16:24,00
 
5
83
00420-00427 Burda Richard 25
23:48,00
27:40,00
51:28,00
17:28,00
 
                   
Třída: C - Spřežení 3-4 psi
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
43
00420-00593 Nešněrová Dagmar 17
12:11,00
11:06,00
23:17,00
00:00,00
 
2
33
00420-00004 Mazánek Pavel 20
12:43,00
12:38,00
25:21,00
02:04,00
 
3
77
00420-01034 Merhaut Michal 20
13:30,00
12:53,00
26:23,00
03:06,00
 
                   
Třída: C1 - Spřežení 3-4 psi uzavřené pro SH
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
40
00420-00834 Fučík František 16
15:02,00
15:55,00
30:57,00
00:00,00
 
2
92
 
Šplouchal Pavel
 
17:50,00
16:57,00
34:47,00
03:50,00
 
3
38
00420-01341 Pelant Michal 20
17:42,00
18:58,00
36:40,00
05:43,00
 
4
55
 
Tomášek Miloš
 
19:13,00
18:33,00
37:46,00
06:49,00
 
5
63
00420-01148 Koucká Tereza
 
19:50,00
18:45,00
38:35,00
07:38,00
 
6
71
00420-01001 Fišerová Jana
 
25:19,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
 
                   
Třída: C2 - Spřežení 3-4 psi uzavřené pro GP, AM, S
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
29
00420-00711 Hubka Petr
 
18:19,00
18:44,00
37:03,00
00:00,00
 
2
61
00420-01107 Bauer Jaroslav
 
21:42,00
22:05,00
43:47,00
06:44,00
 
3
32
00420-01010 Růžička Zdeněk
 
22:45,00
22:19,00
45:04,00
08:01,00
 
4
59
00420-01109 Pešková Alena 20
23:20,00
22:26,00
45:46,00
08:43,00
 
5
84
 
Janko Ota
 
22:43,00
23:07,00
45:50,00
08:47,00
 
6
13
00420-01018 Hübner Tomáš 17
24:36,00
22:28,00
47:04,00
10:01,00
 
7
51
 
Hemelík Radim
 
22:34,00
25:04,00
47:38,00
10:35,00
 
8
20
00420-00782 Mrázek Radek 45
30:53,00
31:12,00
01:02:05,00
25:02,00
 
9
62
00420-01081 Trávníček Petr
 
23:05,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
 
                   
Třída: BKJM - Bikejöring s jedním psem - muži
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
73
00420-00207 Tobiášek Michal 30
11:45,00
11:10,00
22:55,00
00:00,00
 
2
75
00420-00041 Seidl Luboš
 
11:38,00
11:38,00
23:16,00
00:21,00
 
3
5
00420-00496 Smejkal Ondřej
 
12:41,00
11:39,00
24:20,00
01:25,00
 
4
81
00420-01259 Blažo Lukáš 49
12:55,00
11:51,00
24:46,00
01:51,00
 
5
79
00420-01363 Odstrčilík Marek 62
12:50,00
12:38,00
25:28,00
02:33,00
 
6
36
 
Kubelka Jiří
 
13:37,00
12:47,00
26:24,00
03:29,00
 
7
94
 
Chovanec Michael
 
15:11,00
13:43,00
28:54,00
05:59,00
 
8
24
 
Kobr Martin
 
15:10,00
14:39,00
29:49,00
06:54,00
 
9
8
00420-00189 Fiedler Michael 56
15:54,00
16:16,00
32:10,00
09:15,00
 
10
97
 
Doležal Zdeněk
 
16:10,00
16:02,00
32:12,00
09:17,00
 
11
45
 
Pekárek
 
16:00,00
16:44,00
32:44,00
09:49,00
 
12
53
 
Novák Pavel
 
16:39,00
16:15,00
32:54,00
09:59,00
 
13
22
 
Škop Jiří
 
16:20,00
17:30,00
33:50,00
10:55,00
 
14
90
00420-00416 Flídr Aleš
 
17:11,00
16:52,00
34:03,00
11:08,00
 
15
46
 
Resl
 
19:07,00
19:49,00
38:56,00
16:01,00
 
16
19
 
Hartig Jakub
 
21:30,00
25:17,00
46:47,00
23:52,00
 
17
85
 
Joudal Josef
 
24:22,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
 
                   
Třída: BKJW - Bikejöring s jedním psem - ženy
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
88
00420-01069 Klikarová Soňa 30
11:00,00
11:16,00
22:16,00
00:00,00
 
2
27
00420-00210 Javorová Tereza
 
13:53,00
12:08,00
26:01,00
03:45,00
 
3
56
00420-01382 Tomášková Jana 62
13:53,00
13:26,00
27:19,00
05:03,00
 
4
78
00420-01035 Kohoutová Pavla 20
14:51,00
13:26,00
28:17,00
06:01,00
 
5
11
 
Smolíková Alena
 
15:56,00
15:39,00
31:35,00
09:19,00
 
6
72
 
Tobiášková Michaela
 
17:28,00
14:57,00
32:25,00
10:09,00
 
7
7
00420-00190 Fiedlerová Lenka 56
19:29,00
19:37,00
39:06,00
16:50,00
 
8
23
 
Škopová Marta
 
19:22,00
21:57,00
41:19,00
19:03,00
 
                   
Třída: SC2 - Scooter s jedním až dvěma psy
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
69
00420-00050 Porubský Pavel, Ing.
 
11:17,00
11:23,00
22:40,00
00:00,00
 
2
28
00420-01246 Javora Pavel
 
14:25,00
12:33,00
26:58,00
04:18,00
 
3
15
00420-00212 Šarkovský Pavel 59
14:10,00
13:35,00
27:45,00
05:05,00
 
4
30
 
Škoda Standa
 
15:45,00
15:31,00
31:16,00
08:36,00
 
5
26
00420-00913 Strnad Jiří, st. 58
16:48,00
21:15,00
38:03,00
15:23,00
 
6
74
 
Plšek Jiří, ml.
 
20:53,00
20:34,00
41:27,00
18:47,00
 
7
1
 
Bahník Roman
 
21:47,00
21:58,00
43:45,00
21:05,00
 
8
10
00420-00519 Kohout Miroslav
 
25:11,00
24:46,00
49:57,00
27:17,00
 
9
35
00420-00457 Šidlo Luděk 59
31:41,00
22:25,00
54:06,00
31:26,00
 
10
96
00420-01252 Šebesta Miroslav
 
00:00,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
 
11
76
00420-00041 Seidl Luboš
 
00:00,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
 
                   
Třída: SC1 - Scooter s jedním psem
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
70
00420-00050 Porubský Pavel, Ing.
 
12:38,00
12:17,00
24:55,00
00:00,00
 
2
57
00420-01382 Tomášková Jana 62
14:46,00
14:46,00
29:32,00
04:37,00
 
3
67
00420-01146 Podraská Dita 49
14:20,00
15:46,00
30:06,00
05:11,00
 
4
2
 
Bahník Aleš
 
21:53,00
21:55,00
43:48,00
18:53,00
 
5
52
 
Petruželka Milan
 
24:50,00
22:55,00
47:45,00
22:50,00
 
6
18
 
Janeček Lukáš
 
23:01,00
24:48,00
47:49,00
22:54,00
 
7
39
 
Marková Irena
 
25:07,00
23:21,00
48:28,00
23:33,00
 
8
12
 
Hubený Martin
 
31:21,00
32:41,00
01:04:02,00
39:07,00
 
9
42
00420-01275 Vraštil Vladimír 59
33:38,00
33:32,00
01:07:10,00
42:15,00
 
                   
Třída: CCM - Canicross s jedním psem - muži
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
93
 
Chovanec Michael
 
17:57,00
18:03,00
36:00,00
00:00,00
 
2
47
 
Merta Tomáš
 
19:08,00
18:12,00
37:20,00
01:20,00
 
3
68
 
Erbs Dušan
 
18:59,00
19:09,00
38:08,00
02:08,00
 
4
4
 
Říha Pavel
 
20:24,00
20:05,00
40:29,00
04:29,00
 
5
3
 
Volf Miloš
 
21:20,00
19:55,00
41:15,00
05:15,00
 
6
31
00420-00475 Jansa Tomáš
 
25:54,00
24:37,00
50:31,00
14:31,00
 
7
41
 
Mareš Jan
 
25:29,00
25:29,00
50:58,00
14:58,00
 
8
66
 
Teichman Tomáš
 
28:49,00
32:43,00
01:01:32,00
25:32,00
 
                   
Třída: CCW - Canicross s jedním psem - ženy
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
87
00420-01069 Klikarová Soňa 30
17:02,00
17:53,00
34:55,00
00:00,00
 
2
95
00420-01139 Štěpánková Martina 62
17:40,00
17:51,00
35:31,00
00:36,00
 
3
44
00420-00593 Nešněrová Dagmar 17
22:22,00
21:46,00
44:08,00
09:13,00
 
4
80
00420-00947 Mrázová Ivana 58
22:02,00
22:14,00
44:16,00
09:21,00
 
5
50
 
Dušková Zdena
 
22:43,00
23:51,00
46:34,00
11:39,00
 
6
60
 
Boudová Barbora
 
24:33,00
24:13,00
48:46,00
13:51,00
 
7
58
 
Ondrášková Jana
 
24:59,00
25:08,00
50:07,00
15:12,00
 
8
16
00420-00238 Šarkovská Kateřina
 
25:10,00
25:44,00
50:54,00
15:59,00
 
9
82
 
Burdová Martina
 
29:09,00
26:37,00
55:46,00
20:51,00
 
10
6
00420-00469 Kromíchalová Kateřina
 
24:06,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00