Napsat dotaz

BONO 05

Výsledková listina - Červený Kostelec (22.10.2005 - 23.10.2005)
www stránky závodu: http://bono.mushing.cz
Kategorie: A - Spřežení do 8 psů bez rozdílu plemen (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
34
00420-00992 Zvolský Pavel 25 060316
12:27,00
12:18,00
24:45,00
00:00,00
27.15
2715
 
2
65
 
Čapek Jan
 
16:11,00
13:45,00
29:56,00
05:11,00
22.45
 
3
89
00420-01255 Pfeifer Pavel B 25 060006
17:10,00
15:33,00
32:43,00
07:58,00
20.54
2054
 
4
48
 
Křížek Martin
 
21:29,00
22:43,00
44:12,00
19:27,00
15.2
 
5
54
 
Hanuš Michal
 
36:59,00
30:19,00
01:07:18,00
42:33,00
9.99
 
6
86
00420-01255 Pfeifer Pavel A 25
00:00,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0
 
                           
Kategorie: A1 - Spřežení do 8 psů severských plemen s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
17
00420-00861 Henychová Jana 20
16:04,00
17:56,00
34:00,00
00:00,00
19.76
 
2
14
00420-01333 Čepek Jan
 
060119
20:54,00
20:53,00
41:47,00
07:47,00
16.08
1608
 
3
49
00420-01056 Kult Petr
 
21:45,00
20:57,00
42:42,00
08:42,00
15.74
 
4
25
00420-00045 Souček Martin 45 060245
24:58,00
25:26,00
50:24,00
16:24,00
13.33
1333
 
5
83
00420-00427 Burda Richard 25 060336
23:48,00
27:40,00
51:28,00
17:28,00
13.06
1306
 
                           
Kategorie: BKJM - Bikejöring Muži - cyklista a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
73
00420-00207 Tobiášek Michal 30 060319
11:45,00
11:10,00
22:55,00
00:00,00
29.32
2932
 
2
75
00420-00041 Seidl Luboš
 
060002
11:38,00
11:38,00
23:16,00
00:21,00
28.88
2888
 
3
5
00420-00496 Smejkal Ondřej
 
060217
12:41,00
11:39,00
24:20,00
01:25,00
27.62
2762
 
4
81
00420-01259 Blažo Lukáš 49 060589
12:55,00
11:51,00
24:46,00
01:51,00
27.13
2713
 
5
79
00420-01363 Odstrčilík Marek 62 060592
12:50,00
12:38,00
25:28,00
02:33,00
26.39
2639
 
6
36
 
Kubelka Jiří
 
13:37,00
12:47,00
26:24,00
03:29,00
25.45
 
7
94
 
Chovanec Michael
 
15:11,00
13:43,00
28:54,00
05:59,00
23.25
 
8
24
 
Kobr Martin
 
15:10,00
14:39,00
29:49,00
06:54,00
22.54
 
9
8
00420-00189 Fiedler Michael 56 060694
15:54,00
16:16,00
32:10,00
09:15,00
20.89
2089
 
10
97
 
Doležal Zdeněk
 
16:10,00
16:02,00
32:12,00
09:17,00
20.87
 
11
45
 
Pekárek
 
16:00,00
16:44,00
32:44,00
09:49,00
20.53
 
12
53
 
Novák Pavel
 
16:39,00
16:15,00
32:54,00
09:59,00
20.43
 
13
22
 
Škop Jiří
 
16:20,00
17:30,00
33:50,00
10:55,00
19.86
 
14
90
00420-00416 Flídr Aleš
 
060583
17:11,00
16:52,00
34:03,00
11:08,00
19.74
1974
 
15
46
 
Resl
 
19:07,00
19:49,00
38:56,00
16:01,00
17.26
 
16
19
 
Hartig Jakub
 
21:30,00
25:17,00
46:47,00
23:52,00
14.36
 
17
85
 
Joudal Josef
 
24:22,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0
 
                           
Kategorie: BKJW - Bikejöring Ženy - cyklistka a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
88
00420-01069 Klikarová Soňa 30 060191
11:00,00
11:16,00
22:16,00
00:00,00
30.18
3018
 
2
27
00420-00210 Javorová Tereza
 
060532
13:53,00
12:08,00
26:01,00
03:45,00
25.83
2583
 
3
56
00420-01382 Tomášková Jana 62 060372
13:53,00
13:26,00
27:19,00
05:03,00
24.6
2460
 
4
78
00420-01035 Kohoutová Pavla 20 060398
14:51,00
13:26,00
28:17,00
06:01,00
23.76
2376
 
5
11
 
Smolíková Alena
 
15:56,00
15:39,00
31:35,00
09:19,00
21.28
 
6
72
 
Tobiášková Michaela
 
17:28,00
14:57,00
32:25,00
10:09,00
20.73
 
7
7
00420-00190 Fiedlerová Lenka 56 060695
19:29,00
19:37,00
39:06,00
16:50,00
17.19
1719
 
8
23
 
Škopová Marta
 
19:22,00
21:57,00
41:19,00
19:03,00
16.26
 
                           
Kategorie: C - Spřežení do 4 psů bez rozdílu plemen (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
43
00420-00593 Nešněrová Dagmar 17 060280
12:11,00
11:06,00
23:17,00
00:00,00
28.86
2886
 
2
33
00420-00004 Mazánek Pavel 20 060305
12:43,00
12:38,00
25:21,00
02:04,00
26.51
2651
 
3
77
00420-01034 Merhaut Michal 20 060411
13:30,00
12:53,00
26:23,00
03:06,00
25.47
2547
 
                           
Kategorie: C1 - Spřežení do 4 psů uzavřená pro Siberian Husky s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
40
00420-00834 Fučík František 16
15:02,00
15:55,00
30:57,00
00:00,00
21.71
 
2
92
 
Šplouchal Pavel
 
17:50,00
16:57,00
34:47,00
03:50,00
19.32
 
3
38
00420-01341 Pelant Michal 20 060324
17:42,00
18:58,00
36:40,00
05:43,00
18.33
1833
 
4
55
 
Tomášek Miloš
 
19:13,00
18:33,00
37:46,00
06:49,00
17.79
 
5
63
00420-01148 Koucká Tereza
 
060065
19:50,00
18:45,00
38:35,00
07:38,00
17.42
1742
 
6
71
00420-01001 Fišerová Jana
 
060054
25:19,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0
 
                           
Kategorie: C2 - Spřežení do 4 psů uzavřená pro G, AM a S s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
29
00420-00711 Hubka Petr
 
060128
18:19,00
18:44,00
37:03,00
00:00,00
18.14
1814
 
2
61
00420-01107 Bauer Jaroslav
 
060232
21:42,00
22:05,00
43:47,00
06:44,00
15.35
1535
 
3
32
00420-01010 Růžička Zdeněk
 
060139
22:45,00
22:19,00
45:04,00
08:01,00
14.91
1491
 
4
59
00420-01109 Pešková Alena 20 060240
23:20,00
22:26,00
45:46,00
08:43,00
14.68
1468
 
5
84
 
Janko Ota
 
22:43,00
23:07,00
45:50,00
08:47,00
14.66
 
6
13
00420-01018 Hübner Tomáš 17 060140
24:36,00
22:28,00
47:04,00
10:01,00
14.28
1428
 
7
51
 
Hemelík Radim
 
22:34,00
25:04,00
47:38,00
10:35,00
14.11
 
8
20
00420-00782 Mrázek Radek 45 060233
30:53,00
31:12,00
01:02:05,00
25:02,00
10.82
1082
 
9
62
00420-01081 Trávníček Petr
 
060249
23:05,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0
 
                           
Kategorie: CCM - CaniCross Muži - běžec a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
93
 
Chovanec Michael
 
17:57,00
18:03,00
36:00,00
00:00,00
18.67
 
2
47
 
Merta Tomáš
 
19:08,00
18:12,00
37:20,00
01:20,00
18
 
3
68
 
Erbs Dušan
 
18:59,00
19:09,00
38:08,00
02:08,00
17.62
 
4
4
 
Říha Pavel
 
20:24,00
20:05,00
40:29,00
04:29,00
16.6
 
5
3
 
Volf Miloš
 
21:20,00
19:55,00
41:15,00
05:15,00
16.29
 
6
31
00420-00475 Jansa Tomáš
 
25:54,00
24:37,00
50:31,00
14:31,00
13.3
 
7
41
 
Mareš Jan
 
25:29,00
25:29,00
50:58,00
14:58,00
13.19
 
8
66
 
Teichman Tomáš
 
28:49,00
32:43,00
01:01:32,00
25:32,00
10.92
 
                           
Kategorie: CCW - CaniCross Ženy - běžkyně a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
87
00420-01069 Klikarová Soňa 30 060190
17:02,00
17:53,00
34:55,00
00:00,00
19.25
1925
 
2
95
00420-01139 Štěpánková Martina 62 060012
17:40,00
17:51,00
35:31,00
00:36,00
18.92
1892
 
3
44
00420-00593 Nešněrová Dagmar 17 060281
22:22,00
21:46,00
44:08,00
09:13,00
15.23
1523
 
4
80
00420-00947 Mrázová Ivana 58 060455
22:02,00
22:14,00
44:16,00
09:21,00
15.18
1518
 
5
50
 
Dušková Zdena
 
22:43,00
23:51,00
46:34,00
11:39,00
14.43
 
6
60
 
Boudová Barbora
 
24:33,00
24:13,00
48:46,00
13:51,00
13.78
 
7
58
 
Ondrášková Jana
 
24:59,00
25:08,00
50:07,00
15:12,00
13.41
 
8
16
00420-00238 Šarkovská Kateřina
 
060664
25:10,00
25:44,00
50:54,00
15:59,00
13.2
1320
 
9
82
 
Burdová Martina
 
29:09,00
26:37,00
55:46,00
20:51,00
12.05
 
10
6
00420-00469 Kromíchalová Kateřina
 
060211
24:06,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0
 
                           
Kategorie: SC1 - Scooter - koloběžka a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
70
00420-00050 Porubský Pavel, Ing.
 
060034
12:38,00
12:17,00
24:55,00
00:00,00
26.97
2697
 
2
57
00420-01382 Tomášková Jana 62 060374
14:46,00
14:46,00
29:32,00
04:37,00
22.75
2275
 
3
67
00420-01146 Podraská Dita 49 060571
14:20,00
15:46,00
30:06,00
05:11,00
22.33
2233
 
4
2
 
Bahník Aleš
 
21:53,00
21:55,00
43:48,00
18:53,00
15.34
 
5
52
 
Petruželka Milan
 
24:50,00
22:55,00
47:45,00
22:50,00
14.07
 
6
18
 
Janeček Lukáš
 
23:01,00
24:48,00
47:49,00
22:54,00
14.05
 
7
39
 
Marková Irena
 
25:07,00
23:21,00
48:28,00
23:33,00
13.87
 
8
12
 
Hubený Martin
 
31:21,00
32:41,00
01:04:02,00
39:07,00
10.49
 
9
42
00420-01275 Vraštil Vladimír 59 060692
33:38,00
33:32,00
01:07:10,00
42:15,00
10
1000
 
                           
Kategorie: SC2 - Scooter - koloběžka a 2 psi (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
69
00420-00050 Porubský Pavel, Ing.
 
060035
11:17,00
11:23,00
22:40,00
00:00,00
29.65
2965
 
2
28
00420-01246 Javora Pavel
 
060610
14:25,00
12:33,00
26:58,00
04:18,00
24.92
2492
 
3
15
00420-00212 Šarkovský Pavel 59 060669
14:10,00
13:35,00
27:45,00
05:05,00
24.22
2422
 
4
30
 
Škoda Standa
 
15:45,00
15:31,00
31:16,00
08:36,00
21.49
 
5
26
00420-00913 Strnad Jiří, st. 58 060074
16:48,00
21:15,00
38:03,00
15:23,00
17.66
1766
 
6
74
 
Plšek Jiří, ml.
 
20:53,00
20:34,00
41:27,00
18:47,00
16.21
 
7
1
 
Bahník Roman
 
21:47,00
21:58,00
43:45,00
21:05,00
15.36
 
8
10
00420-00519 Kohout Miroslav
 
060024
25:11,00
24:46,00
49:57,00
27:17,00
13.45
1345
 
9
35
00420-00457 Šidlo Luděk 59 060691
31:41,00
22:25,00
54:06,00
31:26,00
12.42
1242
 
10
96
00420-01252 Šebesta Miroslav
 
060332
00:00,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0
 
11
76
00420-00041 Seidl Luboš
 
060003
00:00,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0
 
                           
Kategorie: U - Unlimited spřežení 9 a více psů bez rozdílu plemen (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
21
00420-00515 Jerie David 25 060209
13:59,00
14:16,00
28:15,00
00:00,00
23.79
2379
 
2
37
00420-00960 Havrda Radek 25 060643
15:29,00
15:43,00
31:12,00
02:57,00
21.54
2154
 
3
64
 
Teichman Jan
 
16:05,00
15:47,00
31:52,00
03:37,00
21.09
 
4
91
 
Jiránek Jaroslav, st.
 
30:00,00
32:24,00
01:02:24,00
34:09,00
10.77