Napsat dotaz

Pilský mlýn

Výsledková listina - Sedlice (03.12.2005 - 04.12.2005)
www stránky závodu: http://www.obec-sedlice.cz
Kategorie: A - Spřežení do 8 psů bez rozdílu plemen (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
41
 
Brož Ladislav
 
21:24,88
21:53,97
43:18,85
00:00,00
20.78
 
2
38
 
Juza Václav - A
 
22:36,08
22:53,03
45:29,11
02:10,26
19.79
 
3
40
00420-00756 Heller Radek 40 060759
23:27,87
24:13,90
47:41,77
04:22,92
18.87
1887
 
4
42
 
Kořínek Vladimír
 
30:52,76
31:11,46
01:02:04,22
18:45,37
14.5
 
                           
Kategorie: B - Spřežení do 6 psů bez rozdílu plemen (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
44
 
Karas František
 
18:00,31
17:57,26
35:57,57
00:00,00
25.03
 
2
39
 
Čurda Milan
 
19:03,03
19:02,45
38:05,48
02:07,91
23.63
 
3
45
 
Nepf Reini - D
 
22:26,80
22:22,60
44:49,40
08:51,83
20.08
 
4
43
 
Krásná Jana
 
23:28,62
23:10,83
46:39,45
10:41,88
19.29
 
5
46
 
Valko Ladislav
 
28:13,19
32:20,73
01:00:33,92
24:36,35
14.86
 
                           
Kategorie: BKJ - Bikejöring - cyklista a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
1
00420-00215 Suchý Jiří - 14 58 060477
14:42,67
15:21,70
30:04,37
00:00,00
29.93
2993
 
2
2
00420-01151 Ženíšek Michal - 1 58 060490
15:53,50
16:12,21
32:05,71
02:01,34
28.04
2804
 
3
6
 
Basl Pavel
 
18:11,06
17:46,93
35:57,99
05:53,62
25.02
 
4
7
 
Toncarová Anna
 
19:17,33
19:19,03
38:36,36
08:31,99
23.31
 
5
3
00420-01143 Nováková Kamila - 1
 
060056
22:28,14
23:17,34
45:45,48
15:41,11
19.67
1967
 
                           
Kategorie: C - Spřežení do 4 psů bez rozdílu plemen (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
19
 
Valková Jana
 
21:05,08
21:49,49
42:54,57
00:00,00
20.97
 
2
18
 
Keken Zoltán
 
22:26,08
24:41,39
47:07,47
04:12,90
19.1
 
3
20
 
Mikolášová Šárka
 
27:17,86
28:05,27
55:23,13
12:28,56
16.25
 
                           
Kategorie: C1 - Spřežení do 4 psů uzavřená pro Siberian Husky s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
55
00420-00368 Škoda Martin 17 060301
16:59,77
16:32,29
33:32,06
00:00,00
26.84
2684
 
2
24
00420-00659 Stejskal Ondřej - 1 35 060117
18:08,31
17:33,90
35:42,21
02:10,15
25.21
2521
 
3
28
00420-01014 Habásko Roman - 1 9 060274
18:15,01
18:07,10
36:22,11
02:50,05
24.75
2475
 
4
22
00420-01011 Homolka Miroslav - 1 40 060614
18:16,01
18:31,45
36:47,46
03:15,40
24.46
2446
 
5
26
00420-01223 Kronus Roman 55 060946
20:09,75
19:09,33
39:19,08
05:47,02
22.89
2289
 
6
23
00420-00617 Fišer Stanislav - 1 35 060513
20:54,66
21:17,48
42:12,14
08:40,08
21.33
2133
 
7
32
00420-01051 Tomášek Miloš 40 060710
21:55,45
21:55,94
43:51,39
10:19,33
20.52
2052
 
8
27
00420-00616 Mikutová Anita - 3 35 040277
21:27,80
24:08,36
45:36,16
12:04,10
19.74
1974
 
9
33
 
Houdek Jiří
 
24:07,56
23:19,62
47:27,18
13:55,12
18.97
 
10
25
00420-01183 Dolejš Zdeněk
 
060343
23:27,63
25:16,94
48:44,57
15:12,51
18.46
1846
 
11
29
00420-00486 Kotiš Martin 40 060771
24:55,68
24:07,37
49:03,05
15:30,99
18.35
1835
 
                           
Kategorie: C2 - Spřežení do 4 psů uzavřená pro G, AM a S s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
35
00420-00711 Hubka Petr - 1
 
060128
23:20,61
23:03,86
46:24,47
00:00,00
19.39
1939
 
2
34
00420-01163 Trinkl Ladislav
 
060521
23:19,30
24:00,58
47:19,88
00:55,41
19.01
1901
 
3
36
 
Němec Vojta
 
27:10,14
28:40,37
55:50,51
09:26,04
16.12
 
4
37
00420-00291 Chlaň František - 1 40 060758
27:40,89
28:55,63
56:36,52
10:12,05
15.9
1590
 
                           
Kategorie: CC - CaniCross (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
50
00420-00222 Čermák Roman - 2
 
060437
27:15,66
27:43,59
54:59,25
00:00,00
16.37
1637
 
2
51
00420-00028 Burda František - 1
 
060272
27:42,86
29:26,02
57:08,88
02:09,63
15.75
1575
 
3
53
00420-01170 Tůma
 
060086
29:12,30
30:54,22
01:00:06,52
05:07,27
14.97
1497
 
4
48
 
Bielik Jan
 
35:42,48
36:37,24
01:12:19,72
17:20,47
12.44
 
5
49
00420-00707 Bieliková Romana - 2 40 060752
36:55,22
36:37,44
01 13:32:66,00
18:33,41
12.24
1224
 
                           
Kategorie: Jun - Mládežnická kategorie (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
102
 
Homolková Tereza
 
01:05,69
00:00,00
01:05,69
00:00,00
16.4
 
2
101
 
Homolka Petr
 
01:07,24
00:00,00
01:07,24
00:01,55
16.1
 
3
105
 
Bielik Jan
 
01:07,96
00:00,00
01:07,96
00:02,27
15.9
 
4
103
 
Kronusová Eva
 
01:09,24
00:00,00
01:09,24
00:03,55
15.6
 
5
104
 
Strnad Jiří
 
01:09,40
00:00,00
01:09,40
00:03,71
15.6
 
6
107
 
Hronková Eliška
 
01:10,40
00:00,00
01:10,40
00:04,71
15.3
 
7
106
 
Hronková Martina
 
01:21,75
00:00,00
01:21,75
00:16,06
13.2
 
8
109
 
Kotiš Jan
 
01:34,94
00:00,00
01:34,94
00:29,25
11.4
 
9
108
 
Mikolášová Ivetka
 
02:36,40
00:00,00
02:36,40
01:30,71
6.91
 
                           
Kategorie: SC1 - Scooter - koloběžka a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
8
00420-01339 Keltner Vlastimil 58 060468
16:54,70
17:50,95
34:45,65
00:00,00
25.89
2589
 
2
16
00420-01144 Janovský Pavel 35 060732
22:50,68
22:46,81
45:37,49
10:51,84
19.73
1973
 
3
14
00420-01061 Švecová Patricie 35 060554
26:12,57
28:52,73
55:05,30
20:19,65
16.34
1634
 
4
11
00420-01203 Anděrová Lucie 58 060199
27:16,96
31:13,53
58:30,49
23:44,84
15.38
1538
 
5
57
00420-00721 Špaček Jaroslav 40
30:30,59
31:22,21
01:01:52,80
27:07,15
14.54
 
                           
Kategorie: SC2 - Scooter - koloběžka a 2 psi (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
17
00420-00211 Toncarová Anna 58 060489
17:46,28
16:56,37
34:42,65
00:00,00
25.93
2593
 
2
13
00420-00674 Keltnerová Linda - 8 58 060453
18:48,61
17:46,81
36:35,42
01:52,77
24.6
2460
 
3
9
00420-00234 Ženíšek Pavel - 4 58 060498
19:04,35
18:45,24
37:49,59
03:06,94
23.79
2379
 
4
15
00420-00913 Strnad Jiří 58 060074
20:49,82
18:51,19
39:41,01
04:58,36
22.68
2268
 
5
10
00420-00721 Špaček Jaroslav 40
28:17,74
29:29,78
57:47,52
23:04,87
15.57