Napsat dotaz

Sněžník 2006 - sprint I

Výsledková listina - Děčínský Sněžník (14.01.2006 - 15.01.2006)
logo závodu
www stránky závodu: http://www.mushingdc.cz
Kategorie: A1 - Spřežení do 8 psů severských plemen s Průkazem Původu (koeficient trati 1.0204 - vypočtení)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
49
 
Schwarze Lutz
 
01:05:26,10
01:02:44,33
02:08:10,43
00:00,00
14.98
 
2
48
00420-01164 Wegnerová Lucie 35 060295
01:12:41,83
01:09:29,39
02:22:11,22
14:00,79
13.5
1378
 
                           
Kategorie: B - Spřežení do 6 psů bez rozdílu plemen (koeficient trati 1.0626 - vypočtení)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
98
00420-00992 Zvolský Pavel 25 060317
26:55,26
28:00,39
54:55,65
00:00,00
26.22
2786
2
 
2
47
00420-00011 Levíčková Helena 49 060737
35:31,63
39:43,45
01:15:15,08
20:19,43
19.14
2034
 
3
74
00420-00375 Slezáková Margita
 
44:49,52
46:02,92
01:30:52,44
35:56,79
15.85
 
                           
Kategorie: B1 - Spřežení do 6 psů uzavřená pro Siberian Husky s Průkazem Původu (koeficient trati 1.0626 - vypočtení)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
75
00420-01046 Fialová Marie 17
37:49,65
35:34,94
01:13:24,59
00:00,00
19.62
 
2
77
00420-00567 Čurda Milan 59 060016
42:28,76
44:38,53
01:27:07,29
13:42,70
16.53
1756
 
3
78
 
Koth Oswin
 
50:03,46
53:22,77
01:43:26,23
30:01,64
13.92
 
4
79
 
Klaus Jorg
D
59:10,13
01:00:22,63
01:59:32,76
46:08,17
12.05
 
                           
Kategorie: C - Spřežení do 4 psů bez rozdílu plemen (koeficient trati 1.0029 - vypočtení)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
84
00420-00593 Nešněrová Dagmar 17 060280
16:30,61
16:29,50
33:00,11
00:00,00
30.91
3100
1
 
2
82
00420-00760 Pavlík Slavomír 49 060730
16:24,88
17:01,51
33:26,39
00:26,28
30.5
3059
1
 
3
83
00420-00379 Kováříková Blanka
 
060552
17:28,38
17:28,55
34:56,93
01:56,82
29.19
2927
2
 
4
85
00420-00003 Stejskal Tomáš 58 060326
18:45,71
18:34,05
37:19,76
04:19,65
27.32
2740
2
 
5
89
 
Hirsemann Elisa
 
26:59,56
26:55,21
53:54,77
20:54,66
18.92
 
6
90
00420-00754 Levíčková Barbora 49
32:05,15
33:15,02
01:05:20,17
32:20,06
15.61
 
7
88
00420-01318 Lovětínský Milan 35 060321
34:11,29
38:47,90
01:12:59,19
39:59,08
13.98
1402
 
99
81
00420-00006 Váňa Stanislav
 
060717
18:14,48
17:14,45
00:00,00
00:00,00
0
 
                           
Kategorie: C1 - Spřežení do 4 psů uzavřená pro Siberian Husky s Průkazem Původu (koeficient trati 1.0029 - vypočtení)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
91
00420-00368 Škoda Martin 17 060301
21:01,49
21:07,11
42:08,60
00:00,00
24.2
2427
1
 
2
94
00420-01047 Fiala Jaroslav 35 060362
22:46,16
23:03,77
45:49,93
03:41,33
22.26
2232
2
 
3
92
00420-01011 Homolka Miroslav 40 060614
22:27,60
23:43,38
46:10,98
04:02,38
22.09
2215
2
 
4
93
00420-00659 Stejskal Ondřej 35 060117
24:52,43
24:09,84
49:02,27
06:53,67
20.8
2086
3
 
5
95
00420-00366 Vlastimil Škoda 17 060396
29:17,38
28:03,22
57:20,60
15:12,00
17.79
1784
 
6
96
00420-01051 Tomášek Miloš 40 060710
30:07,54
29:50,44
59:57,98
17:49,38
17.01
1706
 
7
97
00420-00616 Mikutová Anita 35 060516
32:49,88
33:33,85
01:06:23,73
24:15,13
15.36
1540
 
8
120
 
Barth Klaus
 
34:46,48
33:25,65
01:08:12,13
26:03,53
14.96
 
                           
Kategorie: C2 - Spřežení do 4 psů uzavřená pro G, AM a S s Průkazem Původu (koeficient trati 1.0029 - vypočtení)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
99
00420-00711 Hubka Petr
 
060128
29:18,34
29:32,06
58:50,40
00:00,00
17.34
1739
3
 
2
100
 
Hájek Pavel
 
30:58,29
33:18,89
01:04:17,18
05:26,78
15.87
 
3
101
00420-01163 Trinkl Ladislav
 
060521
31:53,90
39:14,92
01:11:08,82
12:18,42
14.34
1438
 
4
102
00420-00542 Janko Ota 25 060924
36:53,28
39:19,80
01:16:13,08
17:22,68
13.38
1342
 
                           
Kategorie: SKJ2M - Skijöring Muži - běžec na lyžích a 2 psi (koeficient trati 0.8979 - vypočtení)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
45
00420-01246 Javora Pavel
 
060568
36:52,83
37:34,59
01:14:27,42
00:00,00
25.79
2316
 
2
44
00420-00913 Strnad Jiří 58
49:49,52
49:20,59
01:39:10,11
24:42,69
19.36
181
 
3
46
00420-00519 Kohout Miloslav
 
060025
01:39:15,44
01:37:03,34
03:16:18,78
02:01:51,36
9.78
878
 
99
58
00420-00233 Toncar Petr 58
40:37,28
39:52,80
00:00,00
00:00,00
0
 
                           
Kategorie: SKJ2W - Skijöring Ženy - běžkyně na lyžích a 2 psi (koeficient trati 0.8979 - vypočtení)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
40
00420-01069 Klikarová Soňa 30
33:38,49
35:05,40
01:08:43,89
00:00,00
27.93
 
2
41
00420-00200 Porubská Jana
 
060030
35:21,09
35:19,94
01:10:41,03
01:57,14
27.16
2439
 
99
42
00420-00211 Toncarová Anna 58 060487
43:06,18
41:41,14
00:00,00
00:00,00
0
 
                           
Kategorie: SKJM - Skijöring Muzi - bězec na lyžích a 1 pes (koeficient trati 0.9563 - vypočtení)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
53
00420-01151 Ženíšek Michal 58 060495
32:25,09
31:17,25
01:03:42,34
00:00,00
22.6
2161
 
2
51
00420-00496 Smejkal Ondřej
 
060220
31:34,49
32:26,38
01:04:00,87
00:18,53
22.49
2151
 
3
104
00420-01259 Blažo Lukáš 49 060984
34:32,07
30:29,69
01:05:01,76
01:19,42
22.14
2117
 
4
52
00420-00207 Tobiášek Michal 30 060046
34:42,71
34:54,24
01:09:36,95
05:54,61
20.68
1978
 
5
55
00420-00222 Čermák Roman
 
060441
35:02,83
35:05,37
01:10:08,20
06:25,86
20.53
1963
 
6
56
00420-00013 Šabaka Jan
 
060980
37:07,06
40:11,52
01:17:18,58
13:36,24
18.63
1782
 
7
103
00420-01170 Tůma Jan
 
060089
39:38,05
39:02,25
01:18:40,30
14:57,96
18.3
1750
 
8
50
00420-00414 Zima Jan 58 060134
41:30,11
44:19,21
01:25:49,32
22:06,98
16.78
1605
 
9
57
 
Stibal Ivan
 
43:24,03
45:16,57
01:28:40,60
24:58,26
16.24
 
10
54
00420-00982 Czastka Sven 58 060527
49:19,18
48:26,32
01:37:45,50
34:03,16
14.73
1409
 
                           
Kategorie: SKJW - Skijöring Ženy - běžkyně na lyžích a 1 pes (koeficient trati 0.9563 - vypočtení)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
72
00420-01069 Klikarova Sona 30 060196
27:07,44
27:31,97
54:39,41
00:00,00
26.35
2520
 
2
73
00420-00200 Porubská Jana
 
29:38,92
29:22,80
59:01,72
04:22,31
24.39
 
3
59
00420-00466 Erlebachová Ilona 30 060206
30:05,78
31:24,46
01:01:30,24
06:50,83
23.41
2239
 
4
63
00420-00947 Mrázová Ivana 58 060530
30:34,68
32:14,01
01:02:48,69
08:09,28
22.93
2193
 
5
71
00420-00210 Javorová Tereza
 
060533
33:10,80
32:46,90
01:05:57,70
11:18,29
21.83
2088
 
6
60
00420-00674 Kelktnerová Linda 58 060451
33:15,10
32:47,09
01:06:02,19
11:22,78
21.81
2086
 
7
61
00420-00469 Kromíchalová Kateřina
 
060215
32:37,45
33:45,22
01:06:22,67
11:43,26
21.69
2074
 
8
62
00420-01146 Podraská Dita 49 060064
36:26,88
35:36,55
01:12:03,43
17:24,02
19.98
1911
 
9
64
00420-01317 Stibalová Alena
 
060986
36:49,24
37:25,80
01:14:15,04
19:35,63
19.39
1854
 
10
65
00420-00188 Horáková Renata
 
060444
38:17,08
37:16,87
01:15:33,95
20:54,54
19.06
1823
 
11
67
 
Toncarová Dagmar
 
46:05,48
45:37,28
01:31:42,76
37:03,35
15.7
 
12
69
00420-01203 Anděrová Lucie 58 060200
01:03:18,44
01:04:08,48
02:07:26,92
01:12:47,51
11.3
1081
 
13
70
 
Reissigová Monika
 
01:12:46,14
55:30,87
02:08:17,01
01:13:37,60
11.23
 
99
66
 
Komrzý Jana
 
00:00,00
46:59,71
00:00,00
00:00,00
0