Napsat dotaz

MR na suchu

Výsledková listina - Běleč nad Orlicí (12.11.2005 - 13.11.2005)
logo závodu
www stránky závodu: http://euro05.mushing.cz
Kategorie: A - Spřežení do 8 psů bez rozdílu plemen (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
63
00420-01085 Trnka Jiří, jun. 49 060744
15:56,00
16:11,00
32:07,00
00:00,00
28.77
5754
1
 
2
60
00420-00992 Zvolský Pavel 25 060316
16:19,00
15:57,00
32:16,00
00:09,00
28.64
5728
1
 
3
64
00420-00015 Trnka Jiří 49 060742
16:29,00
16:14,00
32:43,00
00:36,00
28.24
5648
1
 
4
105
 
Procházka Pavel
 
28:05,00
28:02,00
56:07,00
24:00,00
16.47
 
                           
Kategorie: A1 - Spřežení do 8 psů severských plemen s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
108
00420-01052 Jiří Sochor 25 060849
22:37,00
23:47,00
46:24,00
00:00,00
19.91
3982
3
 
2
107
00420-01164 Wegnerová Lucie 35 060295
24:04,00
24:01,00
48:05,00
01:41,00
19.22
3844
 
3
109
00420-00056 Hůlka Vít 25 060535
37:26,00
38:41,00
01:16:07,00
29:43,00
12.14
2428
 
                           
Kategorie: A2 - Spřežení do 8 psů uzavřená pro G, AM a S s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
110
00420-00401 Jiránek Jaroslav st 20 060812
00:00,00
38:34,00
38:34,00
00:00,00
11
2200
 
2
122
00420-01327 Kořínek Vladimír 35
00:00,00
40:38,00
40:38,00
02:04,00
11
 
                           
Kategorie: BKJM - Bikejöring Muži - cyklista a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
72
00420-00496 Smejkal Ondřej
 
060217
14:56,00
14:25,00
29:21,00
00:00,00
31.48
6296
E
 
2
65
00420-00041 Seidl Luboš
 
060002
14:59,00
14:59,00
29:58,00
00:37,00
30.83
6166
1
 
3
77
00420-01259 Blažo Lukáš 49 060589
15:28,00
15:33,00
31:01,00
01:40,00
29.79
5958
1
 
4
85
00420-01363 Odstrčilík Marek 62 060592
15:48,00
16:00,00
31:48,00
02:27,00
29.06
5812
1
 
5
88
 
Chovanec Michal
 
16:20,00
20:02,00
36:22,00
07:01,00
25.41
 
6
71
00420-00416 Flídr Aleš
 
060583
23:49,00
23:37,00
47:26,00
18:05,00
19.48
3896
 
                           
Kategorie: BKJW - Bikejöring Ženy - cyklistka a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
93
00420-01069 Klikarová Soňa 30 060191
14:42,00
14:27,00
29:09,00
00:00,00
31.7
6340
E
 
2
101
00420-00466 Erlebachová Ilona 30 060203
15:36,00
14:49,00
30:25,00
01:16,00
30.38
6076
1
 
3
91
00420-00210 Javorová Tereza
 
060532
15:35,00
15:49,00
31:24,00
02:15,00
29.43
5886
1
 
4
103
00420-00309 Jerhotová Adéla
 
17:03,00
14:59,00
32:02,00
02:53,00
28.84
 
5
102
00420-01035 Merhautová Pavla 20 060398
16:27,00
16:00,00
32:27,00
03:18,00
28.47
5694
1
 
6
100
00420-00469 Kromíchalová Kateřina
 
060212
17:47,00
17:06,00
34:53,00
05:44,00
26.49
5298
2
 
7
104
00420-01382 Tomášková Jana 62 060372
16:54,00
18:31,00
35:25,00
06:16,00
26.09
5218
2
 
                           
Kategorie: C - Spřežení do 4 psů bez rozdílu plemen (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
15
 
Trnková Gabriela
 
060745
10:51,00
10:30,00
21:21,00
00:00,00
31.48
6296
E
 
2
1
 
Váňa Stanislav
 
060717
10:47,00
10:46,00
21:33,00
00:12,00
31.18
6236
E
 
3
2
00420-00593 Nešněrová Dagmar 17 060280
11:17,00
10:36,00
21:53,00
00:32,00
30.71
6142
1
 
4
7
 
Pavlík Slavomír
 
060730
11:20,00
11:17,00
22:37,00
01:16,00
29.71
5942
1
 
5
14
00420-00078 Zdráhal Petr
 
060379
11:56,00
11:07,00
23:03,00
01:42,00
29.15
5830
1
 
6
3
00420-00004 Mazánek Pavel 20 060305
11:48,00
11:40,00
23:28,00
02:07,00
28.64
5728
1
 
7
5
00420-01034 Merhaut Michal 20 060411
12:02,00
11:37,00
23:39,00
02:18,00
28.41
5682
1
 
8
6
00420-00003 Stejskal Tomáš 58 060326
12:05,00
11:50,00
23:55,00
02:34,00
28.1
5620
2
 
                           
Kategorie: C1 - Spřežení do 4 psů uzavřená pro Siberian Husky s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
120
00420-00368 Škoda Martin 17 060301
12:56,00
12:37,00
25:33,00
00:00,00
26.3
5260
E
 
2
119
 
Antonín Procházka
 
060726
13:35,00
13:22,00
26:57,00
01:24,00
24.94
4988
1
 
3
114
 
Fučík František
 
13:12,00
13:46,00
26:58,00
01:25,00
24.92
 
4
113
00420-01014 Habásko Roman 9 060274
14:19,00
14:09,00
28:28,00
02:55,00
23.61
4722
1
 
5
112
 
Šplouchal Pavel
 
060822
15:39,00
16:14,00
31:53,00
06:20,00
21.08
4216
2
 
6
118
00420-01341 Pelant Michal 20 060324
16:44,00
18:40,00
35:24,00
09:51,00
18.98
3796
 
                           
Kategorie: C2 - Spřežení do 4 psů uzavřená pro G, AM a S s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
126
 
Zapletal Martin
 
16:12,00
16:57,00
33:09,00
00:00,00
20.27
 
2
123
00420-00711 Hubka Petr
 
060128
17:02,00
17:26,00
34:28,00
01:19,00
19.5
3900
1
 
3
125
00420-01018 Hübner Tomáš 17 060140
18:14,00
18:33,00
36:47,00
03:38,00
18.27
3654
1
 
4
121
 
Zálešáková Lucie
 
21:13,00
23:00,00
44:13,00
11:04,00
15.2
 
                           
Kategorie: CCM - CaniCross Muži - běžec a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
145
00420-00215 Suchý Jiří 58 060476
15:40,00
15:35,00
31:15,00
00:00,00
21.5
4300
E
 
2
137
 
Nehyba Martin
 
060735
16:42,00
16:30,00
33:12,00
01:57,00
20.24
4048
E
 
3
148
 
Chovanec Michal
 
17:21,00
17:03,00
34:24,00
03:09,00
19.53
 
4
143
00420-00904 Homolka Rudolf 17 060454
17:33,00
17:01,00
34:34,00
03:19,00
19.44
3888
1
 
5
142
00420-01161 Bárta Richard
 
060595
17:18,00
17:21,00
34:39,00
03:24,00
19.39
3878
1
 
6
127
 
Merta Tomáš
 
060811
18:56,00
18:07,00
37:03,00
05:48,00
18.14
3628
2
 
7
128
00420-00440 Volf Miloš
 
060586
18:56,00
18:27,00
37:23,00
06:08,00
17.98
3596
2
 
8
131
00420-00414 Zima Jan 58 060130
19:02,00
19:01,00
38:03,00
06:48,00
17.66
3532
2
 
9
132
 
Schwoma Michal
 
060456
19:05,00
20:33,00
39:38,00
08:23,00
16.96
3392
2
 
10
138
 
Šáfr Vladimír
 
20:07,00
19:57,00
40:04,00
08:49,00
16.77
 
11
133
00420-01170 Tůma Jan
 
060086
20:30,00
20:55,00
41:25,00
10:10,00
16.23
3246
3
 
12
146
00420-01022 Kvasnica Jaroslav
 
060268
25:54,00
25:57,00
51:51,00
20:36,00
12.96
2592
 
                           
Kategorie: CCW - CaniCross Ženy - běžkyně a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
151
00420-01069 Klikarová Soňa 30 060190
16:52,00
16:46,00
33:38,00
00:00,00
19.98
3996
E
 
2
159
00420-01139 Štěpánková Martina 62 060012
17:16,00
17:43,00
34:59,00
01:21,00
19.21
3842
E
 
3
157
 
Halířová Jarmila
 
18:15,00
18:11,00
36:26,00
02:48,00
18.44
 
4
156
00420-00947 Mrázová Ivana 58 060455
18:23,00
18:06,00
36:29,00
02:51,00
18.42
3684
1
 
5
158
00420-00259 Laurencová Kateřina
 
060611
20:39,00
21:07,00
41:46,00
08:08,00
16.09
3218
2
 
6
161
00420-01317 Stibalová Alena
 
060460
20:52,00
21:42,00
42:34,00
08:56,00
15.79
3158
3
 
7
162
00420-01162 Mauleová Kristýna
 
060603
22:57,00
22:12,00
45:09,00
11:31,00
14.88
2976
3
 
8
163
 
Dušková Zdena
 
22:40,00
22:39,00
45:19,00
11:41,00
14.83
 
                           
Kategorie: Jun - Mládežnická kategorie (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
39
 
Kuličková Martina
 
13:14,00
12:47,00
26:01,00
00:00,00
25.83
 
2
38
 
Kováříková Tereza
 
15:16,00
14:29,00
29:45,00
03:44,00
22.59
 
                           
Kategorie: Jun1 - Mládežnická kategorie 1 (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
41
00420-00445 Zahradníček Zdeněk
 
060587
14:04,00
17:40,00
31:44,00
00:00,00
21.18
4236
 
                           
Kategorie: Jun2 - Mládežnická kategorie 2 (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
168
 
Boudová Barbora
 
14:12,00
14:27,00
28:39,00
00:00,00
14.24
 
1
166
00420-01041 Šabaka Jan
 
060349
11:22,00
11:14,00
22:36,00
00:00,00
18.05
3610
 
                           
Kategorie: SC1 - Scooter - koloběžka a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
18
00420-01339 Keltner Vlastimil 58 060468
11:56,00
11:35,00
23:31,00
00:00,00
28.58
5716
E
 
2
24
00420-00207 Tobiášek Michal 30 060045
12:09,00
12:00,00
24:09,00
00:38,00
27.83
5566
E
 
3
31
 
Váňa Stanislav
 
060719
12:03,00
12:07,00
24:10,00
00:39,00
27.81
5562
E
 
4
30
00420-01162 Mauleová Kristina
 
060608
12:54,00
12:29,00
25:23,00
01:52,00
26.47
5294
E
 
5
27
00420-00259 Laurencová Kateřina
 
060612
13:20,00
12:32,00
25:52,00
02:21,00
25.98
5196
1
 
6
23
00420-00379 Kováříková Blanka
 
060553
13:10,00
12:47,00
25:57,00
02:26,00
25.9
5180
1
 
7
21
 
Elster Petr
 
060724
14:20,00
13:25,00
27:45,00
04:14,00
24.22
4844
1
 
8
35
 
Chlumský Miloslav - 1
 
060733
14:49,00
14:23,00
29:12,00
05:41,00
23.01
4602
2
 
9
37
 
Kačur Jan
 
15:47,00
16:44,00
32:31,00
09:00,00
20.67
 
10
28
 
Janovský Pavel
 
060732
16:21,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0
 
11
34
 
Kačurová Petra
 
18:39,00
16:48,00
35:27,00
11:56,00
18.96
 
12
36
00420-01061 Švecová Patricie 35 060554
21:14,00
20:44,00
41:58,00
18:27,00
16.01
3202
 
                           
Kategorie: SC2 - Scooter - koloběžka a 2 psi (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
56
00420-00050 Porubský Pavel
 
060035
15:01,00
15:00,00
30:01,00
00:00,00
30.78
6156
E
 
2
54
00420-01161 Bárta Richard
 
060601
15:42,00
15:40,00
31:22,00
01:21,00
29.46
5892
1
 
3
55
00420-01246 Javora Pavel
 
060610
16:13,00
16:35,00
32:48,00
02:47,00
28.17
5634
1
 
4
51
00420-00212 Šarkovský Pavel 59 060669
19:19,00
19:55,00
39:14,00
09:13,00
23.55
4710
3
 
5
58
00420-00591 Voříšek Tomáš 56 060149
22:14,00
22:27,00
44:41,00
14:40,00
20.68
4136
 
6
48
00420-00519 Kohout Miroslav
 
060024
30:45,00
30:48,00
01:01:33,00
31:32,00
15.01
3002