Napsat dotaz

Pohár lady BRIGIT Magadan

Výsledková listina - Bystřec - Červenovodské s. (26.02.2005 - 27.02.2005)
Kategorie: B - Spřežení do 6 psů bez rozdílu plemen (koeficient trati 1.1082 - vypočtení)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
86
00420-00008 Krupička Petr, st. - 49 050695
30:04,40
19:40,30
49:44,70
00:00,00
25.99
5760
1
 
2
85
00420-00992 Zvolský Pavel - 6 25 050051
32:56,90
20:59,60
53:56,50
04:11,80
23.97
5312
2
 
                           
Kategorie: B1 - Spřežení do 6 psů uzavřená pro Siberian Husky s Průkazem Původu (koeficient trati 1.1082 - vypočtení)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
82
00420-00443 Krkoška Štěpán, ml. 49 051161
35:11,20
22:08,10
57:19,30
00:00,00
22.56
5000
E
 
2
75
 
Snela Kasia
 
39:07,00
26:13,10
01:05:20,10
08:00,80
19.79
 
3
87
00420-00567 Čurda Milan - 3 59 050275
58:09,00
33:02,30
01:31:11,30
33:52,00
14.18
3142
 
                           
Kategorie: C - Spřežení do 4 psů bez rozdílu plemen (koeficient trati 1.1111 - vypočtení)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
62
00420-00760 Pavlík Slavomír - 1 49 050705
19:35,30
18:54,10
38:29,40
00:00,00
27.9
6200
E
 
2
68
00420-00006 Váňa Stanislav - 1
 
050462
19:47,70
19:18,50
39:06,20
00:36,80
27.47
6104
1
 
3
67
00420-00008 Krupička Petr, st. - 49 051163
19:59,30
19:18,10
39:17,40
00:48,00
27.34
6076
1
 
4
64
00420-00593 Nešněrová Dagmar - 2 17 050042
20:09,40
19:51,30
40:00,70
01:31,30
26.84
5964
1
 
5
69
00420-00078 Zdráhal Petr - 1
 
050621
21:41,70
20:28,60
42:10,30
03:40,90
25.47
5660
1
 
6
66
00420-00003 Stejskal Tomáš - 2 58 050048
22:28,70
23:22,40
45:51,10
07:21,70
23.42
5204
2
 
7
65
00420-00004 Mazánek Pavel - 1 20 050024
24:50,80
26:35,60
51:26,40
12:57,00
20.88
4640
 
                           
Kategorie: C1 - Spřežení do 4 psů uzavřená pro Siberian Husky s Průkazem Původu (koeficient trati 1.1111 - vypočtení)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
54
00420-01135 Rzidky Petr - 1
 
051145
26:09,60
24:58,20
51:07,80
00:00,00
21.01
4668
1
 
2
53
00420-00683 Procházka Antonín -
 
050829
25:45,60
26:56,60
52:42,20
01:34,40
20.38
4528
2
 
3
58
00420-00659 Stejskal Ondřej - 1 35 050226
28:46,20
28:21,20
57:07,40
05:59,60
18.8
4178
2
 
4
60
00420-00368 Škoda Martin - 1 17 050552
28:36,20
28:33,90
57:10,10
06:02,30
18.79
4176
2
 
5
61
00420-00696 Rzidky Tomáš - 1
 
051146
28:45,20
29:13,00
57:58,20
06:50,40
18.53
4118
3
 
6
59
00420-00834 Fučík František 16 050942
29:28,60
30:42,90
01:00:11,50
09:03,70
17.84
3964
3
 
7
56
00420-01014 Habásko Roman - 1 9 050009
29:33,40
37:31,00
01:07:04,40
15:56,60
16.01
3558
 
8
57
00420-00427 Burda Richard - 1 25 050545
43:21,40
41:06,50
01:24:27,90
33:20,10
12.72
2826
 
9
1
00420-01182 Dolejš Libor - 1
 
050255
39:39,09
44:51,60
01:24:30,69
33:22,89
12.71
2824
 
10
55
00420-01341 Pelant Michal - 2 20 050035
41:34,60
45:30,70
01:27:05,30
35:57,50
12.33
2740
 
                           
Kategorie: C2 - Spřežení do 4 psů uzavřená pro G, AM a S s Průkazem Původu (koeficient trati 1.1111 - vypočtení)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
70
00420-01105 Kůrka Zdeněk - 1 49 050271
33:30,80
34:19,90
01:07:50,70
00:00,00
15.83
3518
2
 
2
72
00420-00711 Hubka Petr - 1
 
050099
34:34,60
35:28,10
01:10:02,70
02:12,00
15.33
3406
2
 
3
74
00420-00447 Hlavinka Pavel - 1
 
050808
39:47,30
39:19,80
01:19:07,10
11:16,40
13.57
3016
 
4
73
00420-01163 Trinkl Ladislav - 2
 
050018
41:45,70
42:58,80
01:24:44,50
16:53,80
12.67
2816
 
5
71
00420-01266 Vojvodík Martin - 1
 
050289
47:59,00
53:21,00
01:41:20,00
33:29,30
10.6
2356
 
                           
Kategorie: SKJ2W - Skijöring Ženy - běžkyně na lyžích a 2 psi (koeficient trati 0.88 - vypočtení)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
3
00420-00951 Matoušková Lucie - 1
 
051118
46:26,03
00:00,00
46:26,03
00:00,00
20.7
3644
 
                           
Kategorie: SKJM - Skijöring Muzi - bězec na lyžích a 1 pes (koeficient trati 0.9738 - vypočtení)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
47
00420-00496 Smejkal Ondřej
 
051089
36:13,60
00:00,00
36:13,60
00:00,00
20.9
4070
 
2
10
00420-00385 Dostál Miroslav
 
051170
42:08,40
00:00,00
42:08,40
05:54,60
17.9
3486
 
3
14
00420-00414 Zima Jan - 1 58 050223
42:09,30
00:00,00
42:09,30
05:55,70
17.9
3486
 
4
13
00420-01269 Rejna Radek - 1
 
050172
44:14,60
00:00,00
44:14,60
08:01,00
17.1
3330
 
5
11
00420-01170 Tůma Jan - 5
 
050174
49:01,40
00:00,00
49:01,40
12:47,80
15.4
3000
 
6
51
00420-01258 Petříček Tomáš 6 051169
53:27,60
00:00,00
53:27,60
17:14,00
14.1
2746
 
7
17
 
Hurych Jaromír
 
01:19:15,40
00:00,00
01:19:15,40
43:01,00
9.54
 
                           
Kategorie: SKJW - Skijöring Ženy - běžkyně na lyžích a 1 pes (koeficient trati 0.9738 - vypočtení)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
36
00420-01069 Klikarová Soňa 30 050093
30:38,40
00:00,00
30:38,40
00:00,00
24.7
4810
 
2
35
00420-00466 Erlebachová Ilona 30 051087
33:53,90
00:00,00
33:53,90
03:15,50
22.3
4344
 
3
25
00420-00469 Kromíchalová Kateřina
 
051088
38:38,90
00:00,00
38:38,90
08:00,50
19.6
3818
 
4
32
00420-01146 Podrazská Dita 49 050158
50:18,50
00:00,00
50:18,50
19:40,20
15
2922
 
5
37
00420-00729 Vojvodíková Barbara
 
050292
55:22,80
00:00,00
55:22,80
24:44,40
13.7
2668
 
6
38
00420-00953 Ondrášková Jana
 
051164
01:12:15,40
00:00,00
01:12:15,40
41:37,00
10.5
2044