Napsat dotaz

sprint Tři Studně

Výsledková listina - Tři Studně (30.10.2004 - 31.10.2004)
Kategorie: A - Spřežení do 8 psů bez rozdílu plemen (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
2
00420-00001 Krejčí Jiří, Ing. -
 
050465
10:58,30
10:47,50
21:45,80
00:00,00
29.22
5844
1
 
2
7
 
Pažur Miroslav st.
SK
11:20,30
11:06,20
22:26,50
00:40,70
28.34
 
3
5
00420-00003 Stejskal Tomáš - 1 58 050045
11:37,30
11:24,60
23:01,90
01:16,10
27.61
5522
2
 
4
6
00420-00992 Zvolský Pavel - 7 25 050547
11:58,80
11:42,20
23:41,00
01:55,20
26.85
5370
2
 
5
8
 
Hibel František
SK
12:04,10
11:38,60
23:42,70
01:56,90
26.82
 
6
10
00420-00008 Krupička Petr, st. - 49 050694
12:19,10
11:42,90
24:02,00
02:16,20
26.46
5292
2
 
7
1
00420-00009 Krupička Petr, ml. - 49 050696
12:43,50
11:21,90
24:05,40
02:19,60
26.4
5280
2
 
8
3
00420-00760 Pavlík Slavomír - 3 49 050803
12:25,30
11:51,30
24:16,60
02:30,80
26.2
5240
2
 
9
9
00420-00010 Levíček Martin, st. 49 050707
13:10,30
12:38,80
25:49,10
04:03,30
24.63
4926
3
 
10
11
00420-01127 Sontág Miroslav, st.
 
050866
19:23,40
19:18,40
38:41,80
16:56,00
16.44
3288
 
                           
Kategorie: A1 - Spřežení do 8 psů severských plemen s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
14
00420-00443 Krkoška Štěpán, ml. 49 050824
14:20,00
13:59,80
28:19,80
00:00,00
22.45
4490
2
 
2
13
00420-00861 Henychová Jana, Ing. 20 050733
14:58,40
14:05,60
29:04,00
00:44,20
21.88
4376
2
 
3
15
00420-01164 Wegnerová Lucie - 1 35 050628
16:37,80
16:13,80
32:51,60
04:31,80
19.35
3870
3
 
                           
Kategorie: A2 - Spřežení do 8 psů uzavřená pro G, AM a S s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
17
00420-01018 Hübner Tomáš - 7 17 050770
20:08,40
17:12,20
37:20,60
00:00,00
17.03
3406
2
 
                           
Kategorie: BKJM - Bikejöring Muži - cyklista a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
21
00420-01116 Chovanec Michal - 1 49 050800
10:16,20
09:55,70
20:11,90
00:00,00
31.49
6298
E
 
2
19
00420-01259 Blažo Lukáš - 1 49 050165
10:08,00
10:06,10
20:14,10
00:02,20
31.43
6286
E
 
3
29
00420-00496 Smejkal Ondřej
 
050915
10:07,00
10:31,00
20:38,00
00:26,10
30.82
6164
1
 
4
18
00420-00050 Porubský Pavel, Ing.
 
050115
10:49,10
10:31,60
21:20,70
01:08,80
29.8
5960
1
 
5
24
 
Benda Martin
SK
11:00,40
10:24,50
21:24,90
01:13,00
29.7
 
6
20
 
Šrámek ¼uboslav
SK
11:13,60
10:54,30
22:07,90
01:56,00
28.74
 
7
28
00420-00134 Diblík Zbyněk - 1
 
050295
11:16,70
11:08,00
22:24,70
02:12,80
28.38
5676
1
 
8
32
00420-00545 Semrád Miloš
 
050855
11:34,90
11:19,00
22:53,90
02:42,00
27.77
5554
2
 
9
33
00420-00414 Zima Jan - 3 58 050224
11:36,40
11:25,30
23:01,70
02:49,80
27.62
5524
2
 
10
31
00420-00135 Bednář Miroslav 6 050843
11:42,40
11:32,40
23:14,80
03:02,90
27.36
5472
2
 
11
23
00420-00437 Krkoška Jiljí, Ing.
 
050110
12:21,10
12:32,20
24:53,30
04:41,40
25.55
5110
3
 
12
30
00420-00581 Elster Petr 58 050918
12:42,10
12:38,30
25:20,40
05:08,50
25.1
5020
3
 
13
22
00420-01229 Šrámek Rudolf - 1
 
050186
13:19,80
12:36,90
25:56,70
05:44,80
24.51
4902
3
 
14
26
00420-01258 Petříček Tomáš - 1 6 050779
13:09,00
12:48,20
25:57,20
05:45,30
24.51
4902
3
 
                           
Kategorie: BKJW - Bikejöring Ženy - cyklistka a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
37
00420-00466 Erlebachová Ilona 30 050917
10:21,90
10:05,70
20:27,60
00:00,00
31.09
6218
E
 
2
34
00420-01069 Klikarová Soňa - 4 30 050094
10:20,00
10:13,80
20:33,80
00:06,20
30.93
6186
E
 
3
35
00420-00200 Porubská Jana - 1
 
050135
10:39,70
10:30,60
21:10,30
00:42,70
30.04
6008
1
 
4
36
00420-00388 Repová Adéla - 1
 
050776
11:03,00
11:19,20
22:22,20
01:54,60
28.43
5686
1
 
5
39
00420-00210 Javorová Tereza - 2
 
050567
12:28,60
12:02,60
24:31,20
04:03,60
25.94
5188
2
 
6
38
00420-00309 Jerhotová Adéla - 1
 
050832
12:27,60
12:38,60
25:06,20
04:38,60
25.34
5068
3
 
7
40
00420-01326 Zindulková Lenka - 1
 
050835
13:49,40
12:54,60
26:44,00
06:16,40
23.79
4758
3
 
                           
Kategorie: C - Spřežení do 4 psů bez rozdílu plemen (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
41
00420-00006 Váňa Stanislav - 1
 
050462
11:13,10
10:54,40
22:07,50
00:00,00
28.75
5750
1
 
2
43
00420-01087 Trnková Gabriela - 1 49 050716
12:05,00
11:29,90
23:34,90
01:27,40
26.97
5394
2
 
3
46
00420-00011 Levíčková Helena, In 49 050700
12:18,30
11:19,90
23:38,20
01:30,70
26.91
5382
2
 
4
45
00420-01363 Odstrčilík Marek - 1 62 050768
12:16,70
11:40,60
23:57,30
01:49,80
26.55
5310
2
 
5
42
00420-00379 Kováříková Blanka -
 
050559
12:48,90
11:56,50
24:45,40
02:37,90
25.69
5138
3
 
6
44
00420-00078 Zdráhal Petr - 1
 
050621
15:29,00
12:00,10
27:29,10
05:21,60
23.14
4628
 
                           
Kategorie: C1 - Spřežení do 4 psů uzavřená pro Siberian Husky s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
48
00420-00368 Škoda Martin - 1 17 050552
13:13,20
12:59,20
26:12,40
00:00,00
24.27
4854
1
 
2
50
00420-00683 Procházka Antonín -
 
050829
14:21,30
13:45,20
28:06,50
01:54,10
22.63
4526
2
 
3
47
00420-01014 Habásko Roman - 1 9 050009
14:28,20
14:04,10
28:32,30
02:19,90
22.29
4458
2
 
4
51
00420-01309 Dobiáš Pavel - 1
 
050805
16:54,00
15:47,60
32:41,60
06:29,20
19.45
3890
3
 
5
52
00420-01051 Tomášek Miloš - 1 40 050367
17:16,60
16:08,60
33:25,20
07:12,80
19.03
3806
 
                           
Kategorie: C2 - Spřežení do 4 psů uzavřená pro G, AM a S s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
54
00420-01105 Kůrka Zdeněk - 5 49 050271
16:07,80
15:25,90
31:33,70
00:00,00
20.15
4030
E
 
2
56
00420-00711 Hubka Petr - 1
 
050099
17:01,60
16:31,70
33:33,30
01:59,60
18.95
3790
1
 
3
55
00420-00729 Vojvodíková Barbara
 
050291
19:07,40
20:39,50
39:46,90
08:13,20
15.99
3198
3
 
                           
Kategorie: CCM - CaniCross Muži - běžec a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
80
 
Jakubašek Jaroslav
SK
15:35,60
15:34,60
31:10,20
00:00,00
20.4
 
2
76
00420-00215 Suchý Jiří - 1 58 050076
16:20,10
15:59,30
32:19,40
01:09,20
19.68
3936
1
 
3
77
00420-01116 Chovanec Michal - 2 49 050801
16:27,90
15:55,70
32:23,60
01:13,40
19.63
3926
1
 
4
85
00420-00761 Nehyba Martin - 1
 
050710
16:20,00
16:05,60
32:25,60
01:15,40
19.61
3922
1
 
5
79
00420-01161 Bárta Richard - 7
 
050609
16:46,30
16:38,50
33:24,80
02:14,60
19.03
3806
1
 
6
88
00420-00904 Homolka Rudolf - 1 17 050072
17:37,10
17:28,30
35:05,40
03:55,20
18.12
3624
2
 
7
86
00420-01038 Merta Tomáš - 1 58 050410
17:59,10
17:07,90
35:07,00
03:56,80
18.11
3622
2
 
8
87
 
Benda Martin
SK
17:40,70
17:34,40
35:15,10
04:04,90
18.04
 
9
81
00420-01185 Burian Jan - 2 58 050080
20:18,30
20:22,40
40:40,70
09:30,50
15.63
3126
3
 
10
78
00420-00414 Zima Jan - 2 58 050085
19:54,60
21:01,80
40:56,40
09:46,20
15.53
3106
3
 
11
82
 
Štefán Igor
SK
20:44,50
20:59,10
41:43,60
10:33,40
15.24
 
12
92
00420-00386 Fiala Pavel, Ing. -
 
050812
21:01,80
20:41,80
41:43,60
10:33,40
15.24
3048
 
13
91
00420-01267 Dočekal Milan - 1 56 050839
21:33,00
21:32,50
43:05,50
11:55,30
14.76
2952
 
14
90
00420-01022 Kvasnica Jaroslav
 
050623
25:45,30
26:05,90
51:51,20
20:41,00
12.27
2454
 
15
84
 
Pažur Miroslav ml.
SK
30:42,40
25:24,80
56:07,20
24:57,00
11.33
 
                           
Kategorie: CCW - CaniCross Ženy - běžkyně a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
95
00420-01069 Klikarová Soňa - 1 30 050091
16:41,70
16:31,50
33:13,20
00:00,00
19.15
3830
E
 
2
93
00420-01139 Štěpánková Martina - 62 050062
17:08,70
16:51,50
34:00,20
00:47,00
18.7
3740
1
 
3
94
00420-01134 Klimešová Martina -
 
050725
18:42,90
18:09,90
36:52,80
03:39,60
17.25
3450
2
 
4
98
00420-00674 Keltnerová Linda - 1 58 050069
20:11,10
19:23,40
39:34,50
06:21,30
16.07
3214
2
 
5
104
00420-00947 Mrázová Ivana - 1 58 050073
19:52,90
20:00,30
39:53,20
06:40,00
15.95
3190
2
 
6
100
00420-00948 Nalezinková Nikola -
 
050146
20:25,20
19:53,30
40:18,50
07:05,30
15.78
3156
3
 
7
96
00420-00814 Svozilová Žaneta
 
050865
21:37,30
21:21,30
42:58,60
09:45,40
14.8
2960
3
 
8
97
 
Bendová Hana
SK
22:22,20
21:39,20
44:01,40
10:48,20
14.45
 
9
99
00420-00469 Kromíchalová Kateřina
 
050916
22:43,60
22:33,30
45:16,90
12:03,70
14.05
2810
 
10
102
00420-01280 Lišková Kamila - 1 30 050173
24:39,60
25:03,80
49:43,40
16:30,20
12.79
2558
 
                           
Kategorie: SC1 - Scooter - koloběžka a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
68
00420-00050 Porubský Pavel, Ing.
 
050064
11:39,10
11:42,70
23:21,80
00:00,00
27.22
5444
E
 
2
69
00420-01161 Bárta Richard - 9
 
050611
12:00,70
11:42,50
23:43,20
00:21,40
26.81
5362
E
 
3
72
00420-01339 Keltner Vlastimil - 58 050087
13:06,30
12:18,20
25:24,50
02:02,70
25.03
5006
1
 
4
71
00420-01185 Burian Jan - 1 58 050079
13:19,20
12:12,20
25:31,40
02:09,60
24.92
4984
1
 
5
70
00420-00379 Kováříková Blanka -
 
050560
15:07,90
12:54,50
28:02,40
04:40,60
22.68
4536
2
 
6
75
 
Hnatevičová Lea
SK
16:23,10
15:06,30
31:29,40
08:07,60
20.2
 
7
74
 
Hnatevičová Lea
SK
16:50,40
17:20,90
34:11,30
10:49,50
18.6
 
8
73
00420-00310 Koubová Eva - 1 58 050833
20:23,90
20:46,50
41:10,40
17:48,60
15.45
3090
 
                           
Kategorie: SC2 - Scooter - koloběžka a 2 psi (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
59
00420-00006 Váňa Stanislav - 3
 
050464
11:38,40
11:03,50
22:41,90
00:00,00
28.02
5604
1
 
2
64
00420-01162 Mauleová Kristina -
 
050602
12:19,90
11:12,20
23:32,10
00:50,20
27.02
5404
2
 
3
58
 
Šrámek ¼uboslav
SK
12:39,90
11:14,20
23:54,10
01:12,20
26.61
 
4
60
00420-00041 Seidl Luboš - 6
 
050007
12:33,50
11:45,10
24:18,60
01:36,70
26.16
5232
2
 
5
66
00420-01252 Šebesta Miroslav - 2
 
050083
13:31,30
12:36,00
26:07,30
03:25,40
24.35
4870
3
 
6
65
00420-01382 Tomášková Jana - 4 62 050531
13:20,90
12:53,00
26:13,90
03:32,00
24.25
4850
3
 
7
61
00420-00388 Repová Adéla - 2
 
050777
13:37,50
13:51,20
27:28,70
04:46,80
23.15
4630
3
 
8
67
00420-00011 Levíčková Helena, In 49 050703
14:49,20
15:12,30
30:01,50
07:19,60
21.18
4236
 
9
63
00420-00913 Strnad Jiří, st. - 4 58 050680
16:12,60
14:41,10
30:53,70
08:11,80
20.59
4118
 
10
62
00420-00457 Šidlo Luděk - 1 59 050742
17:41,90
19:09,20
36:51,10
14:09,20
17.26
3452