Napsat dotaz

ME ESDRA na suchu

Výsledková listina - Sault, Francie (13.11.2004 - 14.11.2004)
Kategorie: A - Spřežení do 8 psů bez rozdílu plemen (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
49
 
FRANCH Carlos
FR
12:58,96
12:21,44
25:20,40
00:00,00
28.42
 
2
50
 
ARMENGOL Josep M.
ESP
13:16,55
12:39,91
25:56,46
00:36,06
27.76
 
3
47
 
DOMINGO Josep
ESP
13:47,73
12:35,31
26:23,04
01:02,64
27.29
 
4
48
 
PAŽÚR Miroslav
SK
13:31,56
13:01,61
26:33,17
01:12,77
27.12
 
5
45
 
MARTINEZ David
ESP
13:48,64
13:08,71
26:57,35
01:36,95
26.72
 
6
46
 
LUQUE Salvador
ESP
14:36,13
13:30,57
28:06,70
00:24,63
25.61
 
7
52
 
TORRES-GOMEZ Fermin
ESP
16:54,00
14:10,68
31:04,68
05:44,28
23.16
 
8
55
 
FOGOLA Ludovic
FR
21:10,69
22:00,67
43:11,36
17:50,96
16.67
 
                           
Kategorie: B - Spřežení do 6 psů bez rozdílu plemen (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
61
00420-00001 KREJČÍ Jiří
CZ
050465
13:02,67
12:36,24
25:38,91
00:00,00
28.07
2807
 
2
62
 
PINOL Ismael
ESP
14:17,18
11:51,61
26:08,79
00:29,88
27.53
 
3
63
 
FLACHAIRE Sylvian
FR
13:44,45
12:55,07
26:39,52
01:00,61
27
 
4
65
 
DEPAUW Eric
FR
15:57,24
16:21,37
32:18,61
00:63,97
22.28
 
5
66
 
CEBRIAN Vincente
ESP
16:10,70
16:10,43
32:21,13
06:42,22
22.26
 
6
68
 
CAMBYSE Mickaël
FR
18:37,55
15:43,54
34:21,09
08:42,18
20.96
 
7
64
 
LEPAGE Emilie
FR
18:21,53
16:06,25
34:27,78
08:48,87
20.89
 
8
60
 
HERVAS Javier
ESP
23:20,72
14:29,95
37:50,67
12:11,76
19.02
 
                           
Kategorie: BKJM - Bikejöring Muži - cyklista a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
7
 
LARSSON Roger
SWE
17:20,36
17:05,46
34:25,82
00:00,00
29.97
 
2
12
 
LEGRAND Alexandre
FR
17:29,29
17:25,38
34:54,67
00:28,85
29.56
 
3
1
00420-01116 CHOVANEC Michael 49 050800
18:06,80
17:01,95
35:08,75
00:42,93
29.36
2936
 
4
8
 
JEANNEROD Michael
FR
18:01,33
18:01,08
36:02,41
01:36,59
28.64
 
5
10
 
BENDA Martin
SK
18:24,77
18:49,41
37:14,18
02:48,36
27.72
 
6
5
 
BEGRAND Alexandre
FR
19:13,81
18:22,19
37:36,00
03:10,18
27.45
 
7
2
 
ŠRÁMEK Luboslav
SK
19:31,44
18:54,94
38:26,38
04:00,56
26.85
 
8
9
 
FUGLEBERG Terlje
NOR
19:13,06
19:20,83
38:33,89
04:08,07
26.76
 
9
13
00420-00041 SEIDL Luboš
CZ
050006
19:59,55
18:44,06
38:43,61
04:17,79
26.64
2664
 
10
6
 
TRINQUE Guillame
FR
20:08,57
18:37,08
38:45,65
04:19,83
26.62
 
11
4
00420-00496 SMEJKAL Ondřej
CZ
050915
21:39,80
19:14,44
40:54,24
06:28,42
25.23
2523
 
12
19
 
MARY Olivier
FR
20:25,37
20:48,83
41:14,20
06:48,38
25.03
 
13
16
 
COULAUX Ludovic
FR
21:38,19
20:15,42
41:53,61
07:27,79
24.63
 
14
17
 
LECLERCQ Eric
FR
21:14,12
21:21,07
42:35,19
08:09,37
24.23
 
15
23
 
NOUVEL Andre
FR
21:53,42
20:56,61
42:50,03
08:24,21
24.09
 
16
21
 
NOMBLOT Christophe
FR
23:54,08
23:47,12
47:41,20
13:15,38
21.64
 
17
11
00420-01034 MERHAUT Michal 20 050394
23:37,78
24:20,94
47:58,72
01:33,29
21.51
2151
 
18
14
 
BAZOT Olivier
FR
24:34,63
25:46,36
50:20,99
15:55,17
20.5
 
19
22
 
BADET Sylvian
FR
26:04,05
25:40,16
51:44,21
17:18,39
19.95
 
20
15
 
SWIDERSKI Michal
PL
25:44,12
26:56,08
52:40,20
18:14,38
19.59
 
                           
Kategorie: BKJW - Bikejöring Ženy - cyklistka a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
38
00420-00466 ERLEBACHOVÁ Ilona 30 050917
18:49,86
17:45,85
36:35,71
00:00,00
28.2
2820
 
2
28
 
GRISIUS Emmanuelle
FR
18:36,45
18:43,26
37:19,71
00:00,44
27.64
 
3
40
 
MURTNES Rikke
NOR
21:24,31
19:19,23
40:43,54
04:07,83
25.34
 
4
30
 
DE LANGE Venke
NOR
21:22,79
20:17,67
41:40,46
05:04,75
24.77
 
5
35
 
LEMOINE Isabelle
FR
22:41,13
22:21,11
45:02,24
08:26,53
22.92
 
6
39
 
SCHIED Audrey
FR
22:17,85
23:49,17
46:07,02
09:31,31
22.38
 
7
37
 
FLADEBY Lotte Friid
NOR
24:25,49
24:15,69
48:41,18
12:05,47
21.2
 
8
42
 
KALAT Jolanta
PL
26:30,12
25:55,48
52:25,60
15:49,89
19.68
 
9
43
 
KERSUZAN Annabelle
FR
25:56,54
26:54,25
52:50,79
16:15,08
19.53
 
10
32
 
LECLERCQ Cecile
FR
32:13,00
31:03,71
01:03:16,71
00:26,41
16.31
 
11
41
 
GOUMIN Emilie
FR
33:02,85
34:19,03
01:07:21,88
30:46,17
15.32
 
                           
Kategorie: C - Spřežení do 4 psů bez rozdílu plemen (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
76
 
GRAEME Scott
GB
12:58,69
13:27,95
26:26,64
00:00,00
27.22
 
2
74
00420-01363 ODSTRČILÍK Marek 62 050768
13:59,56
13:07,88
27:07,44
00:04,08
26.55
2655
 
3
72
 
BAJER Anna
PL
14:56,39
13:06,37
28:02,76
01:36,12
25.67
 
4
88
 
WODZINSKI Maciej
PL
14:47,28
13:36,56
28:23,84
00:15,72
25.35
 
5
90
 
COUVELARD Dominique
FR
15:08,82
13:43,84
28:52,66
02:26,02
24.93
 
6
75
 
OZEL Didier
FR
15:22,07
13:32,11
28:54,18
02:27,54
24.91
 
7
81
 
PUNSOLA Marc
ESP
15:11,62
14:12,46
29:24,08
02:57,44
24.49
 
8
84
 
JOLIBOIS Florent
FR
15:10,57
14:47,77
29:58,34
00:33,17
24.03
 
9
79
 
PEREZ Antoine
FR
15:09,63
15:46,89
30:56,52
04:29,88
23.26
 
10
73
 
BAGUENA Maro
ESP
17:31,03
15:18,63
32:49,66
06:23,02
21.93
 
11
77
 
TESZAR Richard
H
17:13,00
16:16,55
33:29,55
07:02,91
21.49
 
12
89
 
CANONNE Frank
FR
17:41,15
18:01,05
35:42,20
09:15,56
20.17
 
13
83
 
KOFFER Lajos
H
17:57,49
18:34,58
36:32,07
10:05,43
19.71
 
14
87
 
FERNANDEZ Oskar
ESP
18:34,19
18:13,99
36:48,18
10:21,54
19.57
 
15
91
 
CHARNEAU Jean-Marc
FR
22:07,88
22:16,88
44:24,76
17:58,12
16.21
 
16
86
 
PINOL Josep
ESP
21:36,05
24:23,77
45:59,82
19:33,18
15.65
 
                           
Kategorie: CCM - CaniCross Muži - běžec a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
147
 
JAKUBAŠEK Jaroslav
SK
17:04,97
17:20,26
34:25,23
00:00,00
20.92
 
2
149
00420-01116 CHOVANEC Michael 49 050801
17:32,75
17:54,34
35:27,09
01:01,86
20.31
2031
 
3
137
 
SPARR Thomas
SWE
18:09,51
18:00,08
36:09,59
01:44,36
19.91
 
4
150
 
FOURNIS Philippe
FR
18:18,18
18:09,38
36:27,56
02:02,33
19.74
 
5
151
00420-00761 NEHYBA Martin
CZ
050710
18:24,56
18:25,97
36:50,53
00:22,53
19.54
1954
 
6
145
 
GADZIOMSKI Bartosz
PL
19:01,89
19:26,81
38:28,70
04:03,47
18.71
 
7
144
00420-01161 BÁRTA Richard
CZ
050609
19:27,56
19:50,60
39:18,16
04:52,93
18.32
1832
 
8
139
 
STEINMENTZ Pascal
FR
20:11,49
19:36,62
39:48,11
05:22,88
18.09
 
9
146
 
DOUARIN Arnaud
FR
20:05,71
20:10,43
40:16,14
05:50,91
17.88
 
10
143
 
CARPI Georges
FR
20:35,90
20:12,50
40:48,40
06:23,17
17.65
 
11
140
 
GRAEME Scott
GB
20:21,05
20:59,51
41:20,56
06:55,33
17.41
 
12
136
 
BENDA Martin
SK
20:52,45
20:42,48
41:34,93
00:70,97
17.31
 
13
148
 
DESMURGER Philippe
FR
21:30,44
21:04,19
42:34,63
00:80,94
16.91
 
14
142
 
DEBORDE Yves
FR
22:43,93
22:43,74
45:27,67
11:02,44
15.84
 
                           
Kategorie: CCW - CaniCross Ženy - běžkyně a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
127
00420-01069 KLIKAROVÁ Soňa 30 050091
19:25,71
18:50,25
38:15,96
00:00,00
18.82
1882
 
2
129
00420-01139 ŠTĚPÁNKOVÁ Martina 62 050062
19:21,84
19:00,53
38:22,37
00:06,41
18.77
1877
 
3
134
 
GRISIUS Emmanuelle
FR
22:45,62
22:56,23
45:41,85
07:25,89
15.75
 
4
132
 
LEGRAND Mylene
FR
23:54,17
24:36,95
48:31,12
10:15,16
14.84
 
5
133
 
BAZOT Anne
FR
25:02,10
24:35,52
49:37,62
11:21,66
14.51
 
6
128
 
FOURNIS Frederique
FR
26:04,46
25:26,26
51:30,72
13:14,76
13.98
 
                           
Kategorie: Jun - Mládežnická kategorie (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
161
00420-01041 ŠABAKA Jan
CZ
050745
06:42,37
06:57,22
13:39,59
00:00,00
19.32
1932
 
2
163
 
COUVELARD Jordan
FR
07:05,95
07:10,25
14:16,20
00:36,61
18.5
 
3
160
 
YORO Aime
FR
07:24,51
08:17,66
15:42,17
02:02,58
16.82
 
4
159
 
MOUSSA Sissoko
FR
07:49,17
08:04,98
15:54,15
02:14,56
16.6
 
                           
Kategorie: Jun1 - Mládežnická kategorie 1 (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
167
00420-00948 NALEZINKOVÁ Nikola
CZ
050146
07:31,61
07:20,33
14:51,94
00:00,00
17.76
1776
 
2
166
 
SCHIED Marilyne
FR
08:39,23
09:09,06
17:48,29
02:56,35
14.83
 
3
168
 
CHABANON Anne-Solene
FR
09:48,83
10:36,36
20:25,19
05:33,25
12.93
 
                           
Kategorie: Jun2 - Mládežnická kategorie 2 (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
173
 
KUZMA Patryk
PL
04:52,58
04:45,25
09:37,83
00:00,00
27.4
 
2
175
 
RICHTER Jan
CZ
05:01,07
04:55,47
09:56,54
00:18,71
26.53
 
3
174
 
MOUSSA Sissoko
FR
05:52,82
05:52,55
11:45,37
02:07,54
22.47
 
4
177
 
CHABANON Anne-Solene
FR
08:50,59
09:57,48
18:48,07
09:10,24
14.04
 
                           
Kategorie: SC1 - Scooter - koloběžka a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
120
00420-00050 PORUBSKÝ Pavel
CZ
050064
13:10,73
13:13,10
26:23,83
00:00,00
27.27
2727
 
2
118
 
OLSEN Kristofer
NOR
13:43,99
13:26,40
27:10,39
00:46,56
26.5
 
3
116
 
BOYSEN-HILLESTAD Lena
NOR
13:35,45
13:39,56
27:15,01
00:51,18
26.42
 
4
122
00420-01161 BÁRTA Richard
CZ
050611
14:10,75
13:50,07
28:00,82
01:36,99
25.7
2570
 
5
119
 
CAMUS Fabrice
FR
16:55,44
15:48,20
32:43,64
06:19,81
22
 
6
115
00420-01134 KLIMEŠOVÁ Martina
CZ
050726
16:30,65
16:47,10
33:17,75
06:53,92
21.62
2162
 
7
117
 
LEMOINE Antoine
FR
17:00,37
17:21,50
34:21,87
07:58,04
20.95
 
8
121
 
DUPUIS-PLUCHARD Cathy
FR
18:22,31
18:52,37
37:14,68
10:50,85
19.33
 
                           
Kategorie: SC2 - Scooter - koloběžka a 2 psi (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
113
00420-00050 PORUBSKÝ Pavel
CZ
050065
11:58,42
12:12,42
24:10,84
00:00,00
29.77
2977
 
2
112
 
OLSEN Kristofer
NOR
12:34,49
12:34,69
25:09,18
00:58,34
28.63
 
3
110
 
BLANCHET Christophe
FR
12:36,16
13:03,60
25:39,76
01:28,92
28.05
 
4
95
00420-01161 BÁRTA Richard
CZ
050612
13:06,77
12:42,05
25:48,82
01:37,98
27.89
2789
 
5
97
 
BOYSEN-HILLESTAD Lena
NOR
13:18,58
13:33,90
26:52,48
02:41,64
26.8
 
6
101
 
LEMOINE Antoine
FR
13:57,29
13:36,67
27:33,96
03:23,12
26.12
 
7
103
 
ŠRÁMEK Luboslav
SK
13:46,40
13:52,60
27:39,00
03:28,16
26.04
 
8
102
 
JOHSEN Anders
NOR
14:12,64
13:32,21
27:44,85
03:34,01
25.95
 
9
98
 
WENDLING Laurent
FR
13:54,45
13:52,18
27:46,63
03:35,79
25.91
 
10
99
00420-01034 MERHAUT Michal 20 050399
13:45,27
14:18,24
28:03,51
03:52,67
25.65
2565
 
11
96
 
CAMUS Fabrice
FR
15:12,77
13:18,67
28:31,44
00:42,06
25.25
 
12
106
 
RYCHVALSKA Agnieska
PL
15:20,76
14:25,56
29:46,32
05:35,48
24.19
 
13
100
 
VERNEY Lo?s
FR
15:48,37
17:23,92
33:12,29
09:01,45
21.69
 
14
108
 
DUPUIS-PLUCHARD Cathy
FR
17:22,40
18:11,88
35:34,28
11:23,44
20.24
 
15
107
 
GOUMIN David
FR
18:06,80
17:29,49
35:36,29
11:25,45
20.22
 
16
111
 
GOUMIN Jacky
FR
18:25,34
18:55,91
37:21,25
13:10,41
19.28
 
17
105
 
FADIF Mike
FR
20:12,54
21:45,85
41:58,39
17:47,55
17.16
 
18
109
 
KISS Krisztian
H
21:24,81
22:44,98
44:09,79
19:58,95
16.3