Napsat dotaz

Jičín 2004

Výsledková listina - Jičín - pod Zebínem (06.11.2004 - 07.11.2004)
Kategorie: A - Spřežení do 8 psů bez rozdílu plemen (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
62
00420-00001 Krejčí Jiří
 
050465
14:05,04
16:02,23
30:07,27
00:00,00
27.09
2709
 
2
28
00420-00992 Zvolský Pavel 25 050547
15:11,17
15:51,12
31:02,29
00:55,02
26.29
2629
 
3
29
00420-01255 Pfeifer Pavel 25 050101
16:02,11
15:34,04
31:36,15
01:28,88
25.82
2582
 
4
63
00420-00018 Bulva Jaroslav 57 050682
17:15,86
17:42,91
34:58,77
04:51,50
23.33
2333
 
5
30
 
Kmochová Vanda
 
25:06,57
27:27,11
52:33,68
22:26,41
15.52
 
6
74
00420-00398 Hanuš Michal 20 050314
26:47,82
31:28,70
58:16,52
28:09,25
14
1400
 
                           
Kategorie: A1 - Spřežení do 8 psů severských plemen s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
65
00420-01164 Wegnerová Lucie 35 050628
20:03,25
21:56,44
41:59,69
00:00,00
19.43
1943
 
2
38
 
Gredy Wolfgang
D
21:07,56
23:34,93
44:42,49
02:42,80
18.25
 
3
36
00420-00567 Čurda Milan 59 050274
22:33,40
24:05,04
46:38,44
04:38,75
17.5
1750
 
4
72
00420-00912 Bejda Michal 6 050647
22:42,15
24:09,09
46:51,24
04:51,55
17.42
1742
 
                           
Kategorie: A2 - Spřežení do 8 psů uzavřená pro G, AM a S s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
40
00420-00401 Jiránek Jaroslav 20
31:31,77
34:19,56
01:05:51,33
00:00,00
12.39
 
                           
Kategorie: BKJM - Bikejöring Muži - cyklista a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
82
00420-01034 Merhaut Michal 20 050394
16:00,07
17:26,37
33:26,44
00:00,00
24.4
2440
 
2
86
00420-01258 Petříček Tomáš 6 050779
17:31,55
18:14,72
35:46,27
02:19,83
22.81
2281
 
3
14
 
Kubelka Jiří
 
17:58,66
19:41,37
37:40,03
04:13,59
21.66
 
4
13
 
Horký Petr
 
19:36,25
21:29,15
41:05,40
07:38,96
19.86
 
5
54
 
Flidr Aleš
 
21:42,90
20:22,04
42:04,94
08:38,50
19.39
 
6
85
 
Joudal Josef
 
24:02,86
28:15,26
52:18,12
18:51,68
15.6
 
7
12
 
Kopecký Jakub
 
27:53,57
33:28,43
01:01:22,00
27:55,56
13.3
 
                           
Kategorie: BKJW - Bikejöring Ženy - cyklistka a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
56
00420-01069 Klikarová Soňa 30 050094
14:58,23
15:17,36
30:15,59
00:00,00
26.97
2697
 
2
77
00420-01382 Tomášková Jana 62 050529
17:36,62
20:01,69
37:38,31
07:22,72
21.68
2168
 
3
81
 
Ševelová Marie
 
22:36,55
26:55,75
49:32,30
19:16,71
16.47
 
                           
Kategorie: C - Spřežení do 4 psů bez rozdílu plemen (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
78
00420-00593 Nešněrová Dagmar 17 050042
14:29,74
14:25,15
28:54,89
00:00,00
28.22
2822
 
2
18
00420-01363 Odstrčilík Marek 62 050768
14:56,84
16:03,68
31:00,52
02:05,63
26.32
2632
 
3
21
00420-00004 Mazánek Pavel 20 050024
15:36,75
16:08,58
31:45,33
02:50,44
25.7
2570
 
4
20
00420-00988 Petrus Zdeněk 20 050386
19:58,30
19:49,48
39:47,78
10:52,89
20.5
2050
 
5
75
00420-01289 Křížek Martin
 
050437
19:03,39
21:48,16
40:51,55
11:56,66
19.97
1997
 
6
17
00420-01126 Hanuš Jaromír 20 050356
20:49,29
24:20,35
45:09,64
16:14,75
18.07
1807
 
7
22
 
Bahník Roman
 
25:30,23
27:45,29
53:15,52
24:20,63
15.32
 
                           
Kategorie: C1 - Spřežení do 4 psů uzavřená pro Siberian Husky s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
24
00420-01014 Habásko Roman 9 050009
18:31,91
18:50,65
37:22,56
00:00,00
21.83
2183
 
2
25
00420-00406 Šplouchal Pavel 20 050456
19:40,05
23:05,10
42:45,15
05:22,59
19.09
1909
 
3
26
00420-01341 Pelant Michal 20 050035
22:43,53
26:03,17
48:46,70
11:24,14
16.73
1673
 
4
23
00420-00427 Burda Richard 25 050545
22:12,56
28:09,14
50:21,70
12:59,14
16.2
1620
 
                           
Kategorie: C2 - Spřežení do 4 psů uzavřená pro G, AM a S s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
32
00420-00409 Hemelíková Lucie
 
050325
24:37,11
27:23,01
52:00,12
00:00,00
15.69
1569
 
2
31
00420-00542 Janko Ota 25 050286
26:51,08
30:24,22
57:15,30
05:15,18
14.25
1425
 
3
35
00420-01191 Němec Vojtěch 35 050365
29:02,89
31:57,50
01:01:00,39
09:00,27
13.38
1338
 
4
34
00420-01037 Karda Otomar 20 050408
41:10,15
44:51,39
01:26:01,54
34:01,42
9.49
949
 
                           
Kategorie: CCM - CaniCross Muži - běžec a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
2
 
Erbs Dušan
 
22:29,26
22:49,28
45:18,54
00:00,00
18.01
 
2
58
 
Burda František
 
25:39,78
26:56,96
52:36,74
07:18,20
15.51
 
3
57
 
Mareš Jan
 
28:31,54
30:39,46
59:11,00
13:52,46
13.79
 
4
73
 
Henkrich Petr
 
31:11,71
32:20,13
01:03:31,84
18:13,30
12.84
 
                           
Kategorie: CCW - CaniCross Ženy - běžkyně a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
5
00420-01069 Klikarová Soňa 30 050091
20:31,46
21:24,25
41:55,71
00:00,00
19.46
1946
 
2
8
00420-01139 Štěpánková Martina 62 050062
21:28,48
21:54,96
43:23,44
01:27,73
18.81
1881
 
3
76
00420-01317 Stibalová Alena
 
050088
26:23,03
27:01,47
53:24,50
11:28,79
15.28
1528
 
4
60
00420-00947 Mrázová Ivana 58 050073
26:41,44
27:56,09
54:37,53
12:41,82
14.94
1494
 
5
9
 
Boudová Bára
 
29:10,68
29:42,42
58:53,10
16:57,39
13.86
 
6
80
 
Ševelová Marie
 
31:43,38
32:16,96
01:04:00,34
22:04,63
12.75
 
7
7
00420-00104 Krámská Dagmar
 
050515
35:41,56
37:28,40
01:13:09,96
31:14,25
11.15
1115
 
8
6
00420-01203 Anděrová Lucie 58 050081
36:30,22
37:32,30
01:14:02,52
32:06,81
11.02
1102
 
                           
Kategorie: SC1 - Scooter - koloběžka a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
33
00420-01339 Keltner Vlastimil 58 050087
17:26,52
17:22,25
34:48,77
00:00,00
23.44
2344
 
2
66
00420-00215 Suchý Jiří 58 050077
18:44,70
18:55,49
37:40,19
02:51,42
21.66
2166
 
3
67
00420-00674 Keltnerová Linda 58 050488
19:32,96
19:18,16
38:51,12
04:02,35
21
2100
 
4
70
00420-00222 Čermák Roman
 
050066
20:40,23
21:38,04
42:18,27
07:29,50
19.29
1929
 
5
44
 
Mráz Petr
 
21:18,12
21:04,87
42:22,99
07:34,22
19.25
 
                           
Kategorie: SC2 - Scooter - koloběžka a 2 psi (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
83
00420-01034 Merhaut Michal 20 050399
17:51,18
19:49,90
37:41,08
00:00,00
21.65
2165
 
2
53
00420-01382 Tomášková Jana 62 050531
18:31,87
20:27,38
38:59,25
01:18,17
20.93
2093
 
3
50
00420-01252 Šebesta Miroslav
 
050083
19:42,15
19:28,52
39:10,67
01:29,59
20.83
2083
 
4
51
 
Voříšek Tomáš
 
20:35,26
19:29,50
40:04,76
02:23,68
20.36
 
5
71
 
Strnad Jiří
 
20:33,43
20:52,55
41:25,98
03:44,90
19.69
 
6
69
 
Fiedler Michael
 
24:24,19
23:55,54
48:19,73
10:38,65
16.88
 
7
84
 
Marek Michal
 
29:57,31
32:41,39
01:02:38,70
24:57,62
13.03