Napsat dotaz

Bernartice n. Odrou

Výsledková listina - Bernartice n. Odrou (25.10.2003 - 26.10.2003)
Kategorie: B - Spřežení do 6 psů bez rozdílu plemen (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
28
00420-00010 Levíček Martin 49 041114
13:37,00
13:10,00
26:47,00
00:00,00
21.51
2151
 
2
29
00420-00011 Levíčková Helena 49 041064
18:13,00
14:10,00
32:23,00
05:36,00
17.79
1779
 
                           
Kategorie: B1 - Spřežení do 6 psů uzavřená pro Siberian Husky s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
10
00420-00443 Krkoška Štěpán, ml. 49
09:48,00
09:28,00
19:16,00
00:00,00
29.9
2990
 
2
11
00420-00696 Rzidký Tomáš
 
10:23,00
09:45,00
20:08,00
00:52,00
28.61
 
3
12
00420-00430 Špitalský Štefan 16 041011
19:06,00
18:01,00
37:07,00
17:50,00
15.52
1552
 
                           
Kategorie: BKJM - Bikejöring Muži - cyklista a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
1
00420-00437 Krkoška Iljí
 
040787
09:47,00
09:56,00
19:42,00
00:00,00
29.24
2924
2
 
2
2
00420-00442 Krkoška Štěpán, st.
 
041232
09:37,00
11:00,00
20:36,00
00:54,00
27.96
2796
2
 
3
3
00420-00041 Seidl Luboš
 
040028
10:46,00
10:01,00
20:47,00
01:05,00
27.71
2771
2
 
4
4
 
Sýkora Stanislav
 
12:44,00
14:17,00
27:01,00
07:19,00
21.32
 
5
5
00420-01240 Vaške František
 
041168
13:45,00
13:28,00
27:13,00
07:31,00
21.16
2116
 
6
6
 
Levíček Martin, ml.
 
23:50,00
16:47,00
40:37,00
20:54,00
14.18
 
                           
Kategorie: BKJW - Bikejöring Ženy - cyklistka a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
7
00420-01370 Filová Iva
 
041233
11:56,00
11:15,00
23:11,00
00:00,00
24.85
2485
3
 
2
8
00420-01152 Brázdová Kateřina
 
041234
12:10,00
11:32,00
23:42,00
00:31,00
24.3
2430
 
3
9
 
Pytlíková Kristýna
 
16:08,00
17:57,00
34:05,00
10:54,00
16.9
 
                           
Kategorie: C - Spřežení do 4 psů bez rozdílu plemen (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
13
00420-00078 Zdráhal Petr
 
040238
10:43,00
09:49,00
20:32,00
00:00,00
28.05
2805
2
 
2
14
00420-00011 Levíčková Helena 49 041063
11:21,00
13:02,00
24:23,00
03:51,00
23.62
2362
 
3
15
00420-01132 Bajgarová Eva 16 041235
12:19,00
12:26,00
24:45,00
04:13,00
23.27
2327
 
4
16
00420-01240 Vaške František
 
041170
11:37,00
14:19,00
25:55,00
05:23,00
22.23
2223
 
5
17
00420-01382 Tomášková Jana 62 041160
14:33,00
12:59,00
27:32,00
06:59,00
20.92
2092
 
6
18
00420-01006 Kužela Miroslav 16 041078
24:56,00
21:57,00
46:53,00
26:21,00
12.29
1229
 
                           
Kategorie: C1 - Spřežení do 4 psů uzavřená pro Siberian Husky s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
19
00420-01342 Škapa Antonín
 
041131
11:56,00
11:44,00
23:40,00
00:00,00
24.34
2434
1
 
2
20
00420-01135 Rzidký Petr
 
12:58,00
12:01,00
24:59,00
01:19,00
23.06
 
3
21
00420-00439 Baroňová Soňa
 
17:07,00
13:54,00
31:01,00
07:21,00
18.57
 
                           
Kategorie: C2 - Spřežení do 4 psů uzavřená pro G, AM a S s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
22
00420-00458 Zapletal Martin
 
041053
13:59,00
14:15,00
28:14,00
00:00,00
20.4
2040
1
 
2
23
00420-00729 Vojvodíková Barbora
 
040056
15:03,00
14:25,00
29:28,00
01:14,00
19.55
1955
1
 
3
24
00420-01266 Vojvodík Martin
 
041355
17:21,00
16:06,00
33:27,00
05:13,00
17.22
1722
3
 
4
25
00420-00452 Dudek Jan
 
041051
17:19,00
16:20,00
33:40,00
05:26,00
17.11
1711
3
 
5
26
00420-00426 Zahrádka Jiří
 
041005
18:06,00
17:01,00
35:07,00
06:54,00
16.4
1640
3
 
6
27
00420-00459 Zapletalová Jana
 
041057
18:22,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0
 
                           
Kategorie: CC - CaniCross (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
30
00420-00455 Rösner Petr
 
18:34,00
16:18,00
34:52,00
00:00,00
16.52
 
2
31
00420-01382 Tomášková Jana 62 041157
18:57,00
16:26,00
35:23,00
00:31,00
16.28
1628
3
 
                           
Kategorie: SC2 - Scooter - koloběžka a 2 psi (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
32
00420-00011 Levíčková Helena 49
13:34,00
12:33,00
26:07,00
00:00,00
22.05
 
2
33
00420-01382 Tomášková Jana 62
15:27,00
12:25,00
27:52,00
01:45,00
20.67