Napsat dotaz

GRAND PRIX, SP IFSS

Výsledková listina - Vrchlabí - Kněžice (12.03.2004 - 14.03.2004)
Kategorie: A - Spřežení do 8 psů bez rozdílu plemen (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 3. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
51
00420-00001 Krejčí Jiří
 
040005
31:27,80
27:08,30
32:50,70
01:31:25,40
00:00,00
28.75
2875
1
 
2
52
00420-00008 Krupička Petr st. 49 040989
29:43,00
28:15,30
35:36,00
01:33:34,30
02:09,80
28.09
2809
1
 
3
53
00420-00013 Šabaka Honza
 
040226
38:56,20
36:03,90
40:03,10
01:55:02,50
23:37,00
22.84
2284
 
4
54
00420-00005 Mikolášek Miloslav 25 041598
37:53,90
36:45,90
40:39,30
01:55:17,00
23:52,50
22.8
2280
 
5
55
 
Hůlka Vít
 
01:03:53,70
01:06:09,00
01:14:22,50
03:24:23,10
01:52:58,70
12.86
 
                           
Kategorie: C - Spřežení do 4 psů bez rozdílu plemen (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 3. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
71
00420-00760 Pavlík Slavomír 49 041381
16:29,20
16:21,40
18:09,30
51:00,50
00:00,00
30.71
3071
E
 
2
72
00420-00009 Krupička Petr ml. 49 040992
17:09,80
16:04,40
18:15,90
51:28,80
00:28,30
30.43
3043
E
 
3
73
00420-00379 Kováříková Blanka
 
040147
18:11,40
17:57,90
20:38,50
56:47,50
05:47,00
27.58
2758
1
 
4
74
00420-00002 Stejskal Milan 6 040743
19:14,20
18:30,90
20:26,20
58:10,90
07:10,40
26.92
2692
2
 
5
80
00420-00048 Vetešníková Lenka
 
041422
19:34,20
19:22,80
20:47,90
59:43,70
08:43,20
26.22
2622
2
 
6
75
00420-00992 Zvolský Pavel 25 040749
21:33,10
21:09,40
22:29,30
01:05:12,40
14:12,90
24.02
2402
3
 
7
79
 
Čepková Tereza
 
29:57,00
29:44,00
33:11,30
01:32:52,20
41:52,70
16.86
 
8
76
 
Hájek Pavel
 
36:30,20
37:25,20
38:38,80
01:52:33,00
01:01:33,50
13.91
 
9
78
 
Burda Richard
 
38:23,80
36:08,60
40:47,40
01:55:18,10
01:04:18,60
13.58
 
10
77
 
Janko Ota
 
39:27,80
36:58,30
40:17,60
01:56:42,10
01:05:42,60
13.42
 
                           
Kategorie: SKJ - Skijöring - běžec na lyžích a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 3. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
13
00420-01069 Klikarová Soňa - B 30 040839
18:27,50
17:52,20
19:55,90
56:15,80
00:00,00
27.84
2784
1
 
2
3
 
Šrámek Luboš
SK
20:30,80
18:20,50
21:35,20
01:00:25,80
04:11,90
25.92
 
3
2
 
Benda Martin
SK
20:44,00
18:57,80
21:27,40
01:01:08,00
04:54,10
25.61
 
4
15
00420-00200 Porubská Jana - B
 
040098
20:11,50
19:16,30
21:53,60
01:01:20,20
05:06,30
25.53
2553
2
 
5
1
 
Smejkalová Marcela
 
21:21,70
20:23,90
22:52,00
01:04:36,40
08:21,60
24.24
 
6
14
00420-01034 Merhaut Michal - B 20 040042
22:16,60
22:00,60
25:18,50
01:09:34,70
13:19,80
22.51
2251
 
7
5
00420-00210 Javorová Tereza
 
040145
24:18,70
23:05,00
22:39,20
01:10:02,10
13:47,20
22.36
2236
 
8
6
00420-01162 Mauelová Kristina
 
040627
26:28,20
21:55,70
23:08,00
01:11:31,10
15:16,30
21.9
2190
 
9
4
00420-01246 Javora Pavel
 
040150
24:49,00
22:37,70
25:48,20
01:13:14,30
16:59,40
21.38
2138
 
10
8
00420-01269 Rejna Radek
 
040128
25:35,00
22:28,60
25:35,30
01:13:38,10
17:23,20
21.27
2127
 
11
9
00420-00414 Zima Jan 58 040183
29:10,30
27:15,40
24:53,70
01:21:18,90
25:04,00
19.26
1926
 
12
7
00420-00674 Keltnerová Linda 58 040555
28:53,60
27:24,00
27:13,90
01:23:29,30
27:15,40
18.76
1876
 
13
10
00420-01317 Stibalová Alena
 
040390
29:30,20
29:34,60
29:38,40
01:28:42,50
32:28,60
17.65
1765
 
14
11
 
Bendová Hanka
 
30:41,30
29:08,30
32:06,30
01:31:56,40
35:41,50
17.03
 
15
16
00420-01171 Sluka Jaroslav - B
 
040633
39:23,60
00:00,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0
 
16
12
00420-01205 Tereza Plocová
 
040012
23:25,20
00:00,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0
 
                           
Kategorie: SKJ2 - Skijöring - bězec na lyžích a 2 psi (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 3. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
31
00420-01069 Klikarová Soňa 30 040841
30:09,30
28:31,00
32:24,50
01:31:04,40
00:00,00
28.86
2886
1
 
2
32
00420-00200 Porubská Jana
 
040100
31:45,30
30:53,80
33:29,10
01:36:07,90
05:03,50
27.34
2734
1
 
3
34
00420-01161 Bárta Richard
 
040623
34:06,00
31:25,70
35:39,30
01:41:10,60
10:06,20
25.98
2598
2
 
4
35
 
Smejkalová Kateřina
 
35:34,30
33:54,80
39:13,60
01:48:41,00
17:37,60
24.18
 
5
33
00420-01034 Merhaut Michal 20 040043
36:41,20
35:22,70
38:41,80
01:50:44,60
19:40,20
23.73
2373
3
 
6
37
00420-01171 Sluka Jaroslav
 
44:43,20
41:57,70
46:31,90
02:13:11,10
42:07,60
19.73
 
7
38
 
Šafařík Miroslav
 
45:21,30
41:55,00
45:58,10
02:13:14,70
42:11,30
19.72
 
8
36
 
Erlebachová Ilona
 
41:02,20
42:15,90
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0