Napsat dotaz

Komárka 2004

Výsledková listina - Komáří Vížka - Krupka (10.01.2004 - 11.01.2004)
Kategorie: A - Spřežení do 8 psů bez rozdílu plemen (koeficient trati 1 - vypočtení)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
33
00420-00351 Kmochová Vanda - 1 17 040448
49:04,04
52:40,93
01:41:44,97
00:00,00
16.16
1616
 
                           
Kategorie: B - Spřežení do 6 psů bez rozdílu plemen (koeficient trati 1 - vypočtení)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
34
00420-00001 Krejčí Jiří, Ing. -
 
040006
27:14,01
27:54,30
55:08,31
00:00,00
29.82
2982
1
 
2
35
00420-00008 Krupička Petr, st. - 49 040988
28:17,13
27:17,27
55:34,40
00:26,09
29.58
2958
1
 
                           
Kategorie: B1 - Spřežení do 6 psů uzavřená pro Siberian Husky s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - vypočtení)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
36
00420-01047 Fiala Jaroslav - 2 35 040592
38:38,84
38:37,98
01:17:16,82
00:00,00
21.27
2127
2
 
2
65
00420-00567 Čurda Milan - 3 59 040153
45:12,78
46:46,06
01:31:58,84
14:42,02
17.87
1787
 
3
37
00420-01061 Švecová Patricie - 1 35 041631
01:14:03,14
01:30:43,72
02:44:46,86
01:27:30,04
9.98
998
 
                           
Kategorie: B2 - Spřežení do 6 psů uzavřená pro G, AM a S s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - vypočtení)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
40
00420-00721 Špaček Jaroslav - 2 40 040782
57:55,87
01:01:45,69
01:59:41,56
00:00,00
13.74
1374
 
2
38
00420-01163 Trinkl Ladislav - 7
 
040628
56:42,31
01:06:39,33
02:03:21,64
03:40,08
13.33
1333
 
3
39
00420-00756 Heller Radek, st. - 40 040759
01:02:30,34
01:06:26,11
02:08:56,45
09:14,89
12.75
1275
 
                           
Kategorie: C - Spřežení do 4 psů bez rozdílu plemen (koeficient trati 1 - vypočtení)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
45
00420-00760 Pavlík Slavomír - 1 49 041381
15:15,56
15:36,64
30:52,20
00:00,00
32.65
3265
E
 
2
42
00420-01085 Trnka Jiří, ml. - 1 49 041084
15:43,23
15:47,09
31:30,32
00:38,12
31.99
3199
E
 
3
43
00420-00379 Kováříková Blanka -
 
040147
15:56,84
16:06,39
32:03,23
01:11,03
31.45
3145
E
 
4
41
00420-00009 Krupička Petr, ml. - 49 040992
16:45,29
15:24,94
32:10,23
01:18,03
31.33
3133
E
 
5
44
00420-00003 Stejskal Tomáš - 2 58 040746
16:18,31
16:22,48
32:40,79
01:48,59
30.84
3084
E
 
6
46
00420-01087 Trnková Gabriela - 1 49 041086
16:37,81
16:20,34
32:58,15
02:05,95
30.57
3057
E
 
7
47
00420-00593 Nešněrová Dagmar - 2 17 040527
19:12,13
18:52,09
38:04,22
07:12,02
26.48
2648
2
 
8
67
00420-01363 Odstrčilík Marek - 1 62 041283
20:20,34
20:14,02
40:34,36
09:42,16
24.84
2484
3
 
9
69
00420-00219 Zápotocký Pavel - 1
 
041629
29:55,63
30:57,85
01:00:53,48
30:01,28
16.55
1655
 
                           
Kategorie: C1 - Spřežení do 4 psů uzavřená pro Siberian Husky s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - vypočtení)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
57
00420-01047 Fiala Jaroslav - 1 35 040593
20:20,48
21:23,28
41:43,76
00:00,00
24.16
2416
1
 
2
50
00420-01011 Homolka Miroslav - 1 40 040765
21:48,54
22:50,33
44:38,87
02:55,11
22.58
2258
1
 
3
51
00420-01014 Habásko Roman - 1 9 040325
22:24,30
22:55,01
45:19,31
03:35,55
22.24
2224
2
 
4
49
00420-00368 Škoda Martin - 6 17 040802
22:46,14
22:33,26
45:19,40
03:35,64
22.24
2224
2
 
5
80
00420-00355 Nešněrová Kateřina - 17 040459
24:18,47
23:19,90
47:38,37
05:54,61
21.16
2116
2
 
6
55
00420-00617 Fišer Stanislav - 1 35 040534
27:18,31
26:13,60
53:31,91
11:48,15
18.83
1883
 
7
71
00420-00186 Dolejš Zdeněk 45 041632
28:24,38
27:29,27
55:53,65
14:09,89
18.03
1803
 
8
53
00420-01184 Krásná Jana - 1
 
040777
28:17,58
29:13,53
57:31,11
15:47,35
17.52
1752
 
9
68
00420-01164 Wegnerová Lucie - 1 35 040631
28:22,40
29:46,63
58:09,03
16:25,27
17.33
1733
 
10
56
00420-00427 Burda Richard - 1 25 041379
30:20,58
34:01,42
01:04:22,00
22:38,24
15.66
1566
 
11
58
00420-00845 Korous Miroslav - 1
 
040769
33:37,08
41:04,57
01:14:41,65
32:57,89
13.5
1350
 
                           
Kategorie: C2 - Spřežení do 4 psů uzavřená pro G, AM a S s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - vypočtení)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
70
00420-00458 Zapletal Martin, Ing
 
041053
25:14,30
26:57,04
52:11,34
00:00,00
19.31
1931
1
 
2
61
00420-00711 Hubka Petr - 1
 
040761
25:48,85
27:11,67
53:00,52
00:49,18
19.02
1902
1
 
3
60
00420-01105 Kůrka Zdeněk - 1 49 040346
27:13,82
27:43,15
54:56,97
02:45,63
18.34
1834
1
 
4
63
00420-01308 Sádecký Pavel - 1
 
040721
28:25,10
30:00,75
58:25,85
06:14,51
17.25
1725
2
 
5
64
00420-00542 Janko Ota - 3 25 040905
34:31,64
37:23,97
01:11:55,61
19:44,27
14.01
1401
 
                           
Kategorie: SKJ2 - Skijöring - bězec na lyžích a 2 psi (koeficient trati 1 - vypočtení)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
2
00420-01069 Klikarová Soňa - 2 30 040841
28:57,47
28:17,38
57:14,85
00:00,00
28.72
2872
1
 
2
1
00420-01205 Plocová Tereza - 4
 
041510
31:22,45
30:49,89
01:02:12,34
04:57,49
26.43
2643
2
 
3
7
00420-00215 Suchý Jiří - 10 58 040307
32:04,71
30:18,18
01:02:22,89
05:08,04
26.35
2635
2
 
4
14
00420-01034 Merhaut Michal - 4 20 040043
32:23,50
31:33,61
01:03:57,11
06:42,26
25.71
2571
2
 
5
17
00420-01162 Mauleová Kristina -
 
041590
32:16,21
32:42,27
01:04:58,48
07:43,63
25.3
2530
2
 
6
4
00420-00211 Toncarová Anna - 9 58 041554
33:06,76
33:01,14
01:06:07,90
08:53,05
24.86
2486
3
 
7
11
00420-01035 Kohoutová Pavla - 2 20 040573
34:25,27
32:08,23
01:06:33,50
09:18,65
24.7
2470
3
 
8
3
00420-00414 Zima Jan - 14 58 041464
34:07,63
32:59,67
01:07:07,30
09:52,45
24.49
2449
3
 
9
13
00420-00112 Kiloušek Martin - 2
 
040796
34:48,58
33:45,48
01:08:34,06
11:19,21
23.98
2398
3
 
10
66
00420-00932 Radina Tomáš
 
041615
41:30,19
44:26,62
01:25:56,81
28:41,96
19.13
1913
 
                           
Kategorie: SKJM - Skijöring Muzi - bězec na lyžích a 1 pes (koeficient trati 1 - vypočtení)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
30
00420-01161 Bárta Richard - 18
 
041574
32:51,97
31:57,68
01:04:49,65
00:00,00
25.36
2536
2
 
2
8
 
Šrámek Luboslav
SK
32:14,57
33:49,41
01:06:03,98
01:14,33
24.88
 
3
10
00420-01269 Rejna Radek - 1
 
040128
41:00,61
39:58,54
01:20:59,15
16:09,50
20.3
2030
 
4
19
00420-00385 Dostál Miroslav - 1
 
041438
41:40,27
40:01,28
01:21:41,55
16:51,90
20.12
2012
 
5
24
00420-00386 Fiala Pavel, Ing. -
 
041443
43:04,21
42:16,36
01:25:20,57
20:30,92
19.26
1926
 
6
21
00420-01170 Tůma Jan - 5
 
040123
47:14,46
45:36,80
01:32:51,26
28:01,61
17.71
1771
 
7
18
00420-01331 Šafařík Miroslav - 2
 
040947
48:10,43
46:26,96
01:34:37,39
29:47,74
17.37
1737
 
8
23
00420-01229 Šrámek Rudolf - 2
 
041630
47:22,02
47:25,78
01:34:47,80
29:58,15
17.34
1734
 
9
59
 
Targoňski Stanislaw
 
52:37,57
55:23,38
01:48:00,95
43:11,30
15.22
 
10
25
00420-00982 Czastka Sven - 5 58 040561
58:36,17
59:16,93
01:57:53,10
53:03,45
13.95
1395
 
11
26
00420-00955 Šanc Ondřej - 4
 
040318
01:11:36,07
01:01:33,43
02:13:09,50
01:08:19,85
12.35
1235
 
12
20
00420-01060 Pekař Milan - 4
 
040332
54:15,42
01:23:51,25
02:18:06,67
01:13:17,02
11.9
1190
 
13
9
00420-00937 Zima Pavel - 2 58 040689
01:05:43,00
01:14:55,99
02:20:38,99
01:15:49,34
11.69
1169
 
                           
Kategorie: SKJW - Skijöring Ženy - běžkyně na lyžích a 1 pes (koeficient trati 1 - vypočtení)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
5
00420-01069 Klikarová Soňa - 1 30 040839
30:11,02
29:51,20
01:00:02,22
00:00,00
27.38
2738
1
 
2
6
00420-00674 Keltnerová Linda - 4 58 040555
39:40,39
39:24,48
01:19:04,87
19:02,65
20.79
2079
 
3
22
00420-00210 Javorová Tereza - 1
 
040145
40:55,82
40:06,83
01:21:02,65
21:00,43
20.29
2029
 
4
27
00420-00188 Horáková Renata - 2
 
040547
40:21,62
40:54,83
01:21:16,45
21:14,23
20.23
2023
 
5
28
00420-01028 Šafaříková Lenka - 2
 
040899
49:30,59
47:54,25
01:37:24,84
37:22,62
16.88
1688
 
6
16
00420-01317 Stibalová Alena - 1
 
040390
48:54,99
49:29,43
01:38:24,42
38:22,20
16.71
1671