Napsat dotaz

Zadov 2004

Výsledková listina - Zadov (24.01.2004 - 25.01.2004)
Kategorie: B1 - Spřežení do 6 psů uzavřená pro Siberian Husky s Průkazem Původu (koeficient trati 1.02 - vypočtení)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
25
00420-00443 Krkoška Štěpán, ml. 49 041032
25:42,31
26:26,96
52:09,27
00:00,00
23.01
2347
1
 
2
26
00420-00032 Karas František - 1
 
26:32,69
28:45,49
55:18,18
03:08,91
21.7
3161
 
3
28
00420-00567 Čurda Milan - 3 59 040153
35:28,40
37:17,41
01:12:45,81
20:36,54
16.49
1682
 
                           
Kategorie: B2 - Spřežení do 6 psů uzavřená pro G, AM a S s Průkazem Původu (koeficient trati 1.02 - vypočtení)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
31
00420-01308 Sádecký Pavel - 2
 
040719
37:21,48
41:28,10
01:18:49,58
00:00,00
15.22
1552
3
 
2
30
00420-00291 Chlaň František - 2 40 040757
43:30,52
46:19,50
01:29:50,02
11:00,44
13.36
1363
 
                           
Kategorie: C - Spřežení do 4 psů bez rozdílu plemen (koeficient trati 1.14 - vypočtení)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
29
00420-00225 Keken Zoltán - 2
 
040258
34:16,58
36:02,08
01:10:18,66
00:00,00
14.17
1615
 
                           
Kategorie: C1 - Spřežení do 4 psů uzavřená pro Siberian Husky s Průkazem Původu (koeficient trati 1.14 - vypočtení)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
37
00420-00683 Procházka Antonín -
 
041380
26:22,31
26:34,72
52:57,03
00:00,00
18.81
2144
2
 
2
36
00420-00368 Škoda Martin - 1 17 040802
26:23,12
27:20,76
53:43,88
00:46,85
18.54
2114
2
 
3
38
00420-01011 Homolka Miroslav - 1 40 040765
26:55,44
27:54,00
54:49,44
01:52,41
18.17
2071
2
 
4
40
00420-00617 Fišer Stanislav - 1 35 040534
32:22,87
32:18,61
01:04:41,48
11:44,45
15.4
1756
 
5
44
00420-01078 Cinádr Miroslav - 1
 
040767
31:28,82
34:11,20
01:05:40,02
12:42,99
15.17
1729
 
6
50
00420-01164 Wegnerová Lucie - 1 35 040631
30:33,54
35:32,64
01:06:06,18
13:09,15
15.07
1718
 
7
46
00420-00659 Stejskal Ondřej - 1 35 040285
33:05,58
34:13,38
01:07:18,96
14:21,93
14.8
1687
 
8
49
00420-01051 Tomášek Miloš - 1 40 041370
32:45,94
35:56,08
01:08:42,02
15:44,99
14.5
1653
 
9
47
00420-01184 Krásná Jana - 1
 
040777
33:40,41
36:40,75
01:10:21,16
17:24,13
14.16
1614
 
10
35
00420-00486 Kotiš Martin - 1 40 041362
36:35,91
39:03,86
01:15:39,77
22:42,74
13.16
1500
 
11
42
00420-00887 Sedláček Bohumil - 1
 
041289
36:22,70
39:29,22
01:15:51,92
22:54,89
13.13
1497
 
12
48
00420-00616 Mikutová Anita - 3 35 040277
37:55,34
41:34,31
01:19:29,65
26:32,62
12.53
1428
 
                           
Kategorie: C2 - Spřežení do 4 psů uzavřená pro G, AM a S s Průkazem Původu (koeficient trati 1.14 - vypočtení)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
52
00420-00458 Zapletal Martin, Ing
 
041053
29:53,96
31:26,37
01:01:20,33
00:00,00
16.24
1851
1
 
2
51
00420-01105 Kůrka Zdeněk - 1 49 040346
32:10,45
31:49,63
01:04:00,08
02:39,75
15.56
1774
1
 
3
53
00420-00711 Hubka Petr - 1
 
040761
31:50,26
32:44,15
01:04:34,41
03:14,08
15.42
1758
2
 
4
54
00420-01163 Trinkl Ladislav - 5
 
040366
37:59,43
38:48,51
01:16:47,94
15:27,61
12.97
1479
 
5
32
00420-00721 Špaček Jaroslav - 2 40 040782
37:05,77
40:45,88
01:17:51,65
16:31,32
12.79
1458
 
                           
Kategorie: Jun - Mládežnická kategorie (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
61
 
Čermák Jára
 
09:14,78
09:30,32
18:45,10
00:00,00
12.8
 
2
60
 
Ženíšková Tereza
 
09:58,49
09:07,92
19:06,41
00:21,31
12.56
 
3
62
 
Bielik Jan
 
21:28,81
16:51,75
38:20,56
19:35,46
6.26
 
                           
Kategorie: SKJ2M - Skijöring Muži - běžec na lyžích a 2 psi (koeficient trati 1.02 - vypočtení)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
2
00420-00215 Suchý Jiří - 9 58 040307
23:22,37
23:47,64
47:10,01
00:00,00
25.44
2595
2
 
2
9
00420-00234 Ženíšek Pavel - 6 58 040401
29:03,41
29:08,44
58:11,85
11:01,84
20.62
2103
 
                           
Kategorie: SKJM - Skijöring Muzi - bězec na lyžích a 1 pes (koeficient trati 1.02 - vypočtení)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
6
00420-00442 Krkoška Štěpán, st.
 
041030
26:49,46
26:32,45
53:21,91
00:00,00
22.49
2294
3
 
2
4
 
Hošek Jan
 
26:40,24
27:12,72
53:52,96
00:31,05
22.27
 
3
5
 
Benda Jan
 
27:05,97
28:55,14
56:01,11
02:39,20
21.42
 
4
3
00420-01151 Ženíšek Michal - 6 58 040362
28:25,79
28:29,63
56:55,42
03:33,51
21.08
2150
 
5
13
00420-00385 Dostál Miroslav - 1
 
041438
28:53,17
30:01,39
58:54,56
05:32,65
20.37
2078
 
6
10
00420-00222 Čermák Roman - 4
 
040242
30:36,44
30:35,48
01:01:11,92
07:50,01
19.61
2000
 
7
14
00420-01269 Rejna Radek - 1
 
040128
31:03,48
30:23,81
01:01:27,29
08:05,38
19.53
1992
 
8
12
00420-01185 Burian Jan - 2 58 040064
34:17,58
34:57,71
01:09:15,29
15:53,38
17.33
1768
 
9
7
00420-01170 Tůma Jan - 5
 
040123
37:13,60
35:56,05
01:13:09,65
19:47,74
16.4
1673
 
10
8
00420-00226 Keken Zdeněk - 4
 
040256
36:23,55
37:27,41
01:13:50,96
20:29,05
16.25
1658
 
11
17
00420-01150 Smrčka Petr - 2 58 040675
39:24,78
39:55,06
01:19:19,84
25:57,93
15.13
1543
 
                           
Kategorie: SKJW - Skijöring Ženy - běžkyně na lyžích a 1 pes (koeficient trati 1.02 - vypočtení)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
21
00420-00674 Keltnerová Linda - 4 58 040555
32:04,41
31:12,88
01:03:17,29
00:00,00
18.96
1934
 
2
22
00420-01203 Anděrová Lucie - 3 58 041336
01:00:36,47
01:00:54,86
02:01:31,33
58:14,04
9.87
1007