Napsat dotaz

Jičín

Výsledková listina - Jičín- pod Zebínem (04.10.2003 - 05.10.2003)
www stránky závodu: http://jicin.mushing.cz
Kategorie: B - Spřežení do 6 psů bez rozdílu plemen (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
19
00420-00004 Mazánek Pavel 20
08:17,00
07:59,00
16:16,00
00:00,00
30
 
                           
Kategorie: BKJ - Bikejöring - cyklista a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
10
 
Repová Adéla
 
08:31,00
08:04,00
16:35,00
00:00,00
30.39
 
2
11
00420-00189 Fiedler Michael 56
08:41,00
09:01,00
17:42,00
01:07,00
28.47
 
3
8
00420-01258 Petříček Tomáš 6
09:37,00
10:00,00
19:37,00
03:02,00
25.69
 
4
9
00420-01342 Horký Petr
 
11:54,00
11:54,00
23:48,00
07:13,00
21.18
 
5
7
 
Vích Pavel
 
15:32,00
14:57,00
30:29,00
13:54,00
16.53
 
6
6
 
Jirásková Anita
 
12:38,00
18:42,00
31:20,00
14:45,00
16.09
 
                           
Kategorie: C - Spřežení do 4 psů bez rozdílu plemen (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
12
00420-01126 Hanuš Jaromír 20
11:09,00
10:38,00
21:47,00
00:00,00
23.14
 
2
13
00420-00992 Zvolský Pavel 25
12:12,00
13:55,00
26:07,00
04:20,00
19.3
 
                           
Kategorie: C1 - Spřežení do 4 psů uzavřená pro Siberian Husky s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
14
00420-00406 Šplouchal Pavel 20
12:35,00
10:53,00
23:28,00
00:00,00
21.48
 
2
15
00420-01341 Pelant Michal 20
15:14,00
13:26,00
28:40,00
05:12,00
17.58
 
                           
Kategorie: C2 - Spřežení do 4 psů uzavřená pro G, AM a S s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
16
00420-01010 Růžička Zdeněk
 
13:28,00
14:13,00
27:41,00
00:00,00
18.21
 
2
17
00420-00409 Hemelíková Lucie
 
14:14,00
14:23,00
28:37,00
00:56,00
17.61
 
3
23
00420-01275 Vraštil Vladimír 59
16:12,00
15:41,00
31:53,00
04:12,00
15.81
 
4
18
00420-01037 Karda Otomar 20
23:47,00
21:57,00
45:44,00
18:03,00
11
 
                           
Kategorie: SC1 - Scooter - koloběžka a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
1
00420-00189 Fiedler Michael 56
11:27,00
10:54,00
22:21,00
00:00,00
22.55
 
2
4
 
Šmejc Ivan
 
12:41,00
13:23,00
26:04,00
03:43,00
19.34
 
3
3
00420-00396 Kostelecký Vladimír 20
14:04,00
13:56,00
28:00,00
05:39,00
18
 
4
22
00420-00457 Šidlo Luděk 59
14:01,00
14:08,00
28:09,00
05:48,00
17.9
 
5
5
00420-01233 Vavřičková Jana 35
14:03,00
14:12,00
28:15,00
05:54,00
17.84
 
6
2
00420-00400 Jiránková Michala
 
17:11,00
18:10,00
35:21,00
13:00,00
14.26
 
7
21
00420-00398 Hanuš Michal 20
17:52,00
20:08,00
38:00,00
15:39,00
13.26
 
                           
Kategorie: U1 - Unlimited spřežení 9 a více psů severských plemen s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
20
 
Jiránek Jaroslav
 
16:17,00
15:26,00
31:43,00
00:00,00
15.89