Napsat dotaz

Mistrovství republiky na suchu

Výsledková listina - PLZEň - Bílá Hora (22.11.2003 - 23.11.2003)
Kategorie: A - Spřežení do 8 psů bez rozdílu plemen (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
56
00420-00008 Krupička Petr st. 49 040989
12:01,28
12:16,42
24:17,70
00:00,00
27.17
5434
2
 
2
57
00420-00013 Šabaka Jan, st. - 2
 
040226
13:19,81
13:09,28
26:29,09
02:11,39
24.92
4984
3
 
3
58
00420-00351 Kmochová Vanda - 1 17 040448
17:56,89
18:12,56
36:09,45
11:51,75
18.25
3650
 
                           
Kategorie: A1 - Spřežení do 8 psů severských plemen s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
63
00420-01046 Fialová Marie - 3 17 040583
14:14,46
15:14,20
29:28,66
00:00,00
22.39
4478
2
 
2
62
00420-00567 Čurda Milan - 5 59 040155
16:49,00
16:49,00
33:38,00
04:09,34
19.62
3924
3
 
3
61
00420-01052 Sochor Jiří 25 040972
17:19,12
16:41,31
34:00,43
04:31,77
19.41
3882
3
 
4
60
00420-00338 Job Milan
 
041374
20:38,46
21:57,76
42:36,22
13:07,56
15.49
3098
 
                           
Kategorie: B - Spřežení do 6 psů bez rozdílu plemen (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
41
00420-00003 Stejskal Tomáš - 3 58 040745
11:29,47
11:20,45
22:49,92
00:00,00
28.91
5782
1
 
2
40
00420-00009 Krupička Petr ml. 49 040993
11:42,87
11:29,51
23:12,38
00:22,46
28.44
5688
1
 
3
39
00420-00001 Krejčí Jiří, Ing. -
 
040006
11:37,32
11:39,84
23:17,16
00:27,24
28.34
5668
1
 
4
42
00420-00015 Trnka Jiří st. 49 041083
12:49,85
13:02,32
25:52,17
03:02,25
25.51
5102
2
 
                           
Kategorie: B1 - Spřežení do 6 psů uzavřená pro Siberian Husky s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
43
00420-01047 Fiala Jaroslav - 2 35 040592
13:14,51
13:26,01
26:40,52
00:00,00
24.74
4948
1
 
2
44
00420-00032 Karas František - 1
 
040417
16:50,14
20:38,26
37:28,40
10:47,88
17.61
3522
 
3
64
00420-01336 Kalous Petr - 2
 
040665
21:19,25
22:05,87
43:25,12
16:44,60
15.2
3040
 
                           
Kategorie: B2 - Spřežení do 6 psů uzavřená pro G, AM a S s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
98
00420-00721 Špaček Jaroslav - 2 40 040782
22:12,64
19:51,93
42:04,57
00:00,00
15.69
3138
3
 
2
99
00420-01163 Trinkl Ladislav - 7
 
040628
20:44,82
21:32,84
42:17,66
00:13,09
15.6
3120
3
 
3
96
00420-00707 Bieliková Romana - 4 40
22:59,50
22:11,17
45:10,67
03:06,10
14.61
 
4
97
 
Kuhn Werner
 
24:09,68
22:04,15
46:13,83
04:09,26
14.28
 
5
100
00420-01379 Tyrolerová Eliška 57
29:49,79
38:07,34
01:07:57,13
25:52,56
9.71
 
                           
Kategorie: BKJM - Bikejöring Muži - cyklista a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
4
00420-01259 Blažo Lukáš - 6 49 040842
10:48,18
10:50,62
21:38,80
00:00,00
30.49
6098
1
 
2
18
00420-01116 Chovanec Michal 49 041088
11:07,48
10:34,64
21:42,12
00:03,32
30.41
6082
1
 
3
16
00420-01034 Merhaut Michal - 2 20 040036
11:23,53
11:22,23
22:45,76
01:06,96
28.99
5798
1
 
4
14
 
Šrámek Luboslav
SK
11:40,35
11:37,60
23:17,95
01:39,15
28.33
 
5
7
00420-01246 Javora Pavel - 2
 
040149
11:54,96
11:47,10
23:42,06
02:03,26
27.85
5570
2
 
6
131
00420-00222 Čermák Roman - 1
 
040239
11:57,06
11:55,53
23:52,59
02:13,79
27.64
5528
2
 
7
15
00420-01151 Ženíšek Michal - 1 58 040357
11:54,45
11:59,48
23:53,93
02:15,13
27.62
5524
2
 
8
5
00420-00442 Krkoška Štěpán
 
041232
11:37,26
12:21,73
23:58,99
02:20,19
27.52
5504
2
 
9
17
00420-00437 Krkoška Jiří, Ing.
 
040787
12:30,56
12:19,39
24:49,95
03:11,15
26.58
5316
2
 
10
10
00420-00234 Ženíšek Pavel - 1 58 040395
12:23,84
12:26,31
24:50,15
03:11,35
26.57
5314
2
 
11
9
00420-00286 Jerhot Vratislav
 
041351
12:25,50
12:53,31
25:18,81
03:40,01
26.07
5214
2
 
12
8
 
Benda Martin
SK
12:45,84
13:45,76
26:31,60
04:52,80
24.88
 
13
1
00420-01229 Šrámek Rudolf
 
040137
13:51,65
13:22,51
27:14,16
05:35,36
24.23
4846
3
 
14
13
00420-00226 Keken Zdeněk - 1
 
040252
13:30,67
15:30,43
29:01,10
07:22,30
22.74
4548
 
15
2
00420-01167 Svoboda Jaroslav
 
041377
15:26,18
14:56,53
30:22,71
08:43,91
21.73
4346
 
16
11
00420-01059 Štěpanovský Petr
 
041371
18:43,98
17:24,67
36:08,65
14:29,85
18.26
3652
 
17
6
00420-00519 Kohout Miroslav - 2
 
040067
17:52,93
18:49,79
36:42,72
15:03,92
17.98
3596
 
18
116
00420-00718 Otto Pavel
 
20:36,00
19:59,75
40:35,75
18:56,95
16.26
 
19
12
00420-01341 Pelant Michal 20 041424
20:24,17
22:00,67
42:24,84
20:46,04
15.56
3112
 
                           
Kategorie: BKJW - Bikejöring Ženy - cyklistka a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
21
00420-00200 Porubská Jana - 7
 
040088
11:42,06
11:21,35
23:03,41
00:00,00
28.62
5724
1
 
2
23
00420-00388 Repová Adéla
 
041341
11:40,82
11:45,60
23:26,42
00:23,01
28.16
5632
1
 
3
20
00420-00210 Javorová Tereza - 2
 
040144
12:05,68
11:29,59
23:35,27
00:31,86
27.98
5596
1
 
4
19
00420-01035 Kohoutová Pavla - 3 20 040565
12:03,87
11:40,64
23:44,51
00:41,10
27.8
5560
1
 
5
130
00420-01205 Plocová Tereza
 
12:48,54
12:52,42
25:40,96
02:37,55
25.7
 
6
22
00420-01205 Plocová Tereza - 2
 
040011
12:40,00
13:20,59
26:00,59
02:57,18
25.38
5076
3
 
7
25
00420-01087 Trnková Gabriela 49
16:37,18
18:51,64
35:28,82
12:25,41
18.6
 
8
24
00420-01361 Svobodová Blanka 9 041365
20:24,79
18:43,90
39:08,69
16:05,28
16.86
3372
 
                           
Kategorie: C - Spřežení do 4 psů bez rozdílu plemen (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
32
00420-01363 Odstrčilík Marek 62 041283
11:17,29
11:18,42
22:35,71
00:00,00
29.21
5842
1
 
2
29
00420-01085 Trnka Jiří-ml. 49 041084
11:22,20
11:25,48
22:47,68
00:11,97
28.95
5790
1
 
3
30
00420-00359 Kolář Zdeněk 49 041329
11:52,53
11:49,14
23:41,67
01:05,96
27.85
5570
1
 
4
26
00420-00006 Váňa Stanislav - 1
 
040198
11:56,96
11:56,69
23:53,65
01:17,94
27.62
5524
1
 
5
31
00420-00593 Nešněrová Dagmar - 6 17 040525
12:20,40
11:38,79
23:59,19
01:23,48
27.52
5504
1
 
6
28
00420-00078 Zdráhal Petr - 1
 
040238
12:22,06
12:34,42
24:56,48
02:20,77
26.46
5292
2
 
7
27
00420-00760 Pavlík Slavomír 49 041381
13:19,95
12:41,09
26:01,04
03:25,33
25.37
5074
2
 
8
33
00420-00379 Kováříková Blanka -
 
040147
13:57,51
12:10,73
26:08,24
03:32,53
25.25
5050
2
 
9
34
00420-00004 Mazánek Pavel - 1 20 040736
14:11,31
12:15,39
26:26,70
03:50,99
24.96
4992
3
 
10
36
00420-00048 Vetešníková Lenka
 
041422
15:47,78
14:25,06
30:12,84
07:37,13
21.84
4368
 
11
35
00420-00225 Keken Zoltán - 2
 
040258
18:00,92
18:38,25
36:39,17
14:03,46
18.01
3602
 
12
38
00420-01059 Štěpanovský Petr
 
041372
20:41,76
19:12,10
39:53,86
17:18,15
16.54
3308
 
13
37
00420-00378 Vodák Milan - 1 56 040308
22:54,29
23:51,96
46:46,25
24:10,54
14.11
2822
 
                           
Kategorie: C1 - Spřežení do 4 psů uzavřená pro Siberian Husky s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
66
00420-00368 Škoda Martin - 6 17 040802
14:01,75
13:32,35
27:34,10
00:00,00
23.94
4788
1
 
2
67
00420-01014 Habásko Roman - 1 9 040325
14:07,87
14:09,50
28:17,37
00:43,27
23.33
4666
1
 
3
79
00420-00683 Procházka Antonín
 
041380
14:21,37
14:07,81
28:29,18
00:55,08
23.17
4634
1
 
4
69
00420-01011 Homolka Miroslav - 1 40 040765
14:05,39
14:34,06
28:39,45
01:05,35
23.03
4606
1
 
5
68
00420-00050 Porubský Pavel, Ing.
 
040108
14:15,95
14:59,64
29:15,59
01:41,49
22.56
4512
2
 
6
70
00420-00355 Nešněrová Kateřina - 17 040459
15:57,71
14:45,43
30:43,14
03:09,04
21.49
4298
2
 
7
72
00420-00617 Fišer Stanislav - 1 35 040534
16:28,07
16:33,50
33:01,57
05:27,47
19.98
3996
3
 
8
71
00420-01164 Wegnerová Lucie - 1 35 040631
16:59,23
17:14,51
34:13,74
06:39,64
19.28
3856
3
 
9
65
00420-00659 Stejskal Ondřej - 1 35 040285
17:11,48
17:05,42
34:16,90
06:42,80
19.25
3850
3
 
10
78
00420-01078 Cinádr Miroslav - 1
 
040767
16:34,64
17:47,26
34:21,90
06:47,80
19.21
3842
 
11
83
00420-01051 Tomášek Miloš 40 041370
17:03,15
17:59,43
35:02,58
07:28,48
18.83
3766
 
12
84
00420-01103 Novotná Radka 57 041211
17:42,65
18:15,79
35:58,44
08:24,34
18.35
3670
 
13
75
00420-00835 Houdek Jiří 55 041429
18:19,14
18:18,37
36:37,51
09:03,41
18.02
3604
 
14
86
00420-00991 Albani Michal
 
041419
19:40,67
17:00,01
36:40,68
09:06,58
17.99
3598
 
15
74
00420-00616 Mikutová Anita - 5 35 040275
18:09,21
18:39,09
36:48,30
09:14,20
17.93
3586
 
16
82
00420-01184 Krásná Jana - 1
 
040777
18:57,00
19:16,92
38:13,92
10:39,82
17.26
3452
 
17
73
00420-01223 Kronus Roman 55 041304
20:07,37
19:21,95
39:29,32
11:55,22
16.71
3342
 
18
80
00420-00427 Burda Richard - 1 25 041379
21:55,25
22:05,59
44:00,84
16:26,74
15
3000
 
19
81
00420-00618 Průcha Miloslav,
 
040535
20:58,18
24:07,95
45:06,13
17:32,03
14.63
2926
 
                           
Kategorie: C2 - Spřežení do 4 psů uzavřená pro G, AM a S s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
87
00420-00458 Zapletal Martin
 
041053
16:45,81
15:15,37
32:01,18
00:00,00
20.61
4122
E
 
2
88
00420-00711 Hubka Petr - 1
 
040761
16:38,21
17:18,45
33:56,66
01:55,48
19.44
3888
1
 
3
89
00420-01308 Sádecký Pavel
 
040721
21:19,39
20:00,28
41:19,67
09:18,49
15.97
3194
3
 
4
93
00420-00577 Hájek Pavel
 
041338
20:59,90
20:51,10
41:51,00
09:49,82
15.77
3154
3
 
5
90
00420-00542 Janko Ota 25 040905
22:10,28
20:12,09
42:22,37
10:21,19
15.58
3116
3
 
6
95
00420-00719 Ottová Iveta
 
041368
22:09,64
22:10,82
44:20,46
12:19,28
14.88
2976
 
7
91
00420-01191 Němec Vojtěch 35 041364
23:30,17
24:21,87
47:52,04
15:50,86
13.79
2758
 
                           
Kategorie: CCM - CaniCross Muži - běžec a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
123
00420-01116 Chovanec Michal 49 041087
15:54,82
16:01,39
31:56,21
00:00,00
20.67
4134
E
 
2
122
00420-00215 Suchý Jiří - 1 58 040291
16:16,90
16:20,73
32:37,63
00:41,42
20.23
4046
E
 
3
120
00420-00233 Toncar Petr - 1 58 040678
17:25,90
17:13,54
34:39,44
02:43,23
19.04
3808
1
 
4
117
 
Hošek Ján
SK
17:31,50
17:34,00
35:05,50
03:09,29
18.81
 
5
119
00420-00414 Zima Jan - 2 58 040177
17:36,39
17:47,18
35:23,57
03:27,36
18.65
3730
1
 
6
121
00420-01161 Bárta Richard - 1
 
040617
18:20,48
18:07,18
36:27,66
04:31,45
18.1
3620
2
 
7
118
00420-01185 Burian Jan - 1 58 040062
19:36,12
21:18,21
40:54,33
08:58,12
16.13
3226
3
 
8
125
00420-01150 Smrčka Petr - 1 58 040674
21:21,70
21:23,81
42:45,51
10:49,30
15.44
3088
3
 
                           
Kategorie: CCMV - CaniCross Muži Veteráni - běžec a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
128
00420-00904 Homolka Rudolf 17 040550
19:15,87
18:43,28
37:59,15
00:00,00
17.37
3474
 
2
127
00420-00028 Burda František - 1
 
040418
20:27,87
20:24,68
40:52,55
02:53,40
16.15
3230
 
3
129
00420-00234 Ženíšek Pavel - 3 58 040396
22:09,37
22:18,01
44:27,38
06:28,23
14.85
2970
 
                           
Kategorie: CCW - CaniCross Ženy - běžkyně a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
114
00420-01069 Klikarová Soňa - 6 30 040834
17:26,34
17:24,23
34:50,57
00:00,00
18.94
3788
1
 
2
105
00420-01139 Štěpánková Martina - 62 040139
17:53,95
17:51,17
35:45,12
00:54,55
18.46
3692
1
 
3
111
 
Albertová Brigita
SK
18:42,43
18:52,17
37:34,60
02:44,03
17.56
 
4
107
00420-00415 Zimová Skalická Šárk 58 040185
20:03,53
19:54,04
39:57,57
05:07,00
16.52
3304
2
 
5
109
00420-01162 Mauleová Kristina -
 
040625
20:55,93
20:35,46
41:31,39
06:40,82
15.89
3178
2
 
6
112
00420-00674 Keltnerová Linda - 3 58 040554
20:57,75
20:49,39
41:47,14
06:56,57
15.79
3158
3
 
7
104
00420-00947 Mrázová Ivana - 3 58 040405
20:58,51
20:49,04
41:47,55
06:56,98
15.79
3158
3
 
8
108
00420-00211 Toncarová Anna - 1 58 040684
20:59,87
20:55,89
41:55,76
07:05,19
15.74
3148
3
 
9
106
00420-01317 Stibalová Alena - 2
 
040389
21:31,25
20:50,54
42:21,79
07:31,22
15.58
3116
3
 
10
85
00420-00669 Jetmarová Jana
 
041420
23:19,75
23:22,73
46:42,48
11:51,91
14.13
2826
 
11
113
00420-00216 Odstrčilíková Renata
 
041418
24:11,25
24:32,85
48:44,10
13:53,53
13.54
2708
 
12
102
00420-00861 Henychová Jana 20 041311
23:48,28
24:59,06
48:47,34
13:56,77
13.53
2706
 
13
110
00420-00267 Ševelová Marie - 2 58 040158
27:01,15
25:10,56
52:11,71
17:21,14
12.64
2528
 
14
103
00420-01203 Anděrová Lucie - 2 58 040060
29:26,20
29:21,04
58:47,24
23:56,67
11.23
2246
 
                           
Kategorie: SC1 - Scooter - koloběžka a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
47
00420-01161 Bárta Richard - 4
 
040618
12:14,10
12:07,17
24:21,27
00:00,00
27.1
5420
E
 
2
46
00420-00050 Porubský Pavel, Ing.
 
040112
12:13,06
12:17,78
24:30,84
00:09,57
26.92
5384
E
 
3
55
00420-01069 Klikarová Soňa - 8 30 040836
12:27,85
12:34,32
25:02,17
00:40,90
26.36
5272
E
 
4
45
00420-01339 Keltner Vlastimil - 58 040669
13:02,28
12:55,85
25:58,13
01:36,86
25.42
5084
1
 
5
54
00420-00379 Kováříková Blanka -
 
040148
13:34,18
13:09,82
26:44,00
02:22,73
24.69
4938
1
 
6
49
00420-00359 Kolář Zdeněk 49 041330
13:45,59
13:28,45
27:14,04
02:52,77
24.23
4846
1
 
7
48
00420-01034 Merhaut Michal - 5 20 040039
14:57,68
14:03,00
29:00,68
04:39,41
22.75
4550
2
 
8
53
00420-01035 Kohoutová Pavla - 4 20 040567
14:42,31
15:02,21
29:44,52
05:23,25
22.19
4438
2
 
9
51
00420-00211 Toncarová Anna - 3 58 040685
15:01,39
15:08,20
30:09,59
05:48,32
21.88
4376
2
 
10
132
 
Benda Martin
 
16:30,93
17:58,45
34:29,38
10:08,11
19.14
 
11
52
00420-00310 Koubová Eva 58 041352
21:13,48
19:58,90
41:12,38
16:51,11
16.02
3204