Napsat dotaz

Fitmin 2023

Výsledková listina - Kemp Brodský - Červený Kostelec (14.10.2023 - 15.10.2023)
Třída: A - Spřežení do 8 psů
Poř.
St.č.
DID
Jméno závodníkaKlub  1. kolo
 5.05 km
 2. kolo
 5.05 km
 Celkem
 10.1 km
OdstupRychlost
1
73
00420-01599 Vít Kolátor 25
13:00,14
11:54,60
24:54,74
00:00,00
24,00
2
42
00420-00004 Pavel Mazánek 20
13:41,25
12:33,10
26:14,35
01:19,61
23,00
3
48
00420-02887 Martin Vysocký 69
22:07,56
17:22,65
39:30,21
14:35,47
15,00
4
54
00420-00398 Michal Hanuš 20
23:00,80
17:09,33
40:10,13
15:15,39
15,00
5
2
00420-01564 Jiří Fendrych 20
22:50,25
19:56,69
42:46,94
17:52,20
14,00
6
17
00420-03006 Petr Kužma 20
25:53,19
23:29,23
49:22,42
24:27,68
12,00
7
57
00420-01807 Ondřej Beran 20
28:31,33
24:35,17
53:06,50
28:11,76
11,00
                   
Třída: A1 - Spřežení do 8 psů uzavřené pro SH
Poř.
St.č.
DID
Jméno závodníkaKlub  1. kolo
 5.05 km
 2. kolo
 5.05 km
 Celkem
 10.1 km
OdstupRychlost
1
84
00420-01762 Zdeněk Brůna 16
12:41,27
11:57,97
24:39,24
00:00,00
24,00
2
68
00420-01007 Vaclav Zetek 35
13:15,95
12:26,69
25:42,64
01:03,40
23,00
3
46
00420-00659 Ondřej Stejskal 35
16:52,48
14:43,82
31:36,30
06:57,06
19,00
4
106
00420-00406 Pavel Šplouchal 20
17:20,15
15:24,39
32:44,54
08:05,30
18,00
5
66
00420-00035 Jiří Stejskal 35
20:34,10
16:34,37
37:08,47
12:29,23
16,00
                   
Třída: A2 - Spřežení do 8 psů uzavřené pro GP, AM, S
Poř.
St.č.
DID
Jméno závodníkaKlub  1. kolo
 5.05 km
 2. kolo
 5.05 km
 Celkem
 10.1 km
OdstupRychlost
1
90
00420-01109 Alena Pešková 20
24:37,45
23:00,67
47:38,12
00:00,00
12,00
2
89
00420-02525 Alfréd Krček 49
26:33,37
26:22,23
52:55,60
05:17,48
11,00
3
5
00420-01275 Vladimír Vraštil 59
28:45,79
24:12,36
52:58,15
05:20,03
11,00
                   
Třída: C - Spřežení 3-4 psi
Poř.
St.č.
DID
Jméno závodníkaKlub  1. kolo
 5.05 km
 2. kolo
 5.05 km
 Celkem
 10.1 km
OdstupRychlost
1
94
00420-01428 Jana Králová 40
12:43,65
12:40,58
25:24,23
00:00,00
23,00
2
72
00420-02029 Anna Kolátorová 40
16:33,72
12:53,75
29:27,47
04:03,24
20,00
3
58
00420-02957 Michal Zapletal 35
22:25,27
20:08,93
42:34,20
17:09,97
14,00
4
59
00420-02227 Lubomír Kubíček 20
28:26,62
27:55,77
56:22,39
30:58,16
10,00
                   
Třída: C1 - Spřežení 3-4 psi uzavřené pro SH
Poř.
St.č.
DID
Jméno závodníkaKlub  1. kolo
 5.05 km
 2. kolo
 5.05 km
 Celkem
 10.1 km
OdstupRychlost
1
6
00420-01534 Roman Zasadil 20
12:59,73
12:09,90
25:09,63
00:00,00
24,00
2
97
00420-01935 Jiří Dvořák 35
13:57,46
14:37,05
28:34,51
03:24,88
21,00
3
55
00420-00321 Martin Brzek 35
15:37,00
14:07,32
29:44,32
04:34,69
20,00
4
88
00420-01051 Miloš Tomášek 40
15:48,99
14:09,70
29:58,69
04:49,06
20,00
5
101
00420-03107 Lukáš Brzek 35
16:20,84
15:02,96
31:23,80
06:14,17
19,00
6
71
00420-01705 Zdeněk Paclt 20
19:43,22
17:17,18
37:00,40
11:50,77
16,00
7
96
00420-01936 Karolína Dvořáková 35
21:51,88
18:46,11
40:37,99
15:28,36
14,00
                   
Třída: C2 - Spřežení 3-4 psi uzavřené pro GP, AM, S
Poř.
St.č.
DID
Jméno závodníkaKlub  1. kolo
 5.05 km
 2. kolo
 5.05 km
 Celkem
 10.1 km
OdstupRychlost
1
51
00420-01625 David Vondráček 59
27:50,62
27:19,27
55:09,89
00:00,00
10,00
2
107
00420-00423 Jaromír Hurych 20
29:42,34
31:53,76
01:01:36,10
06:26,21
9,00
                   
Třída: BKJM - Bikejöring s jedním psem - muži
Poř.
St.č.
DID
Jméno závodníkaKlub  1. kolo
 5.05 km
 2. kolo
 5.05 km
 Celkem
 10.1 km
OdstupRychlost
1
85
00420-02460 Jakub Schejbal 35
10:38,73
10:29,48
21:08,21
00:00,00
28,00
2
22
 
Antoni Mielniczuk PL
 
12:12,21
11:37,09
23:49,30
02:41,09
25,00
3
91
00420-02061 Zdeněk Petráš 42
13:34,80
13:44,80
27:19,60
06:11,39
22,00
4
77
00420-01698 Zdeněk Doležal2 25
15:05,00
13:10,54
28:15,54
07:07,33
21,00
5
76
00420-01698 Zdeněk Doležal 25
15:28,27
14:23,95
29:52,22
08:44,01
20,00
                   
Třída: BKJW - Bikejöring s jedním psem - ženy
Poř.
St.č.
DID
Jméno závodníkaKlub  1. kolo
 5.05 km
 2. kolo
 5.05 km
 Celkem
 10.1 km
OdstupRychlost
1
79
00420-02409 Karolína Šplíchalová 66
12:13,28
12:16,38
24:29,66
00:00,00
24,00
2
80
00420-02853 Martina Hozáková 20
12:35,58
11:55,64
24:31,22
00:01,56
24,00
3
18
00420-03133 Lenka Kubínová 20
13:20,00
14:48,74
28:08,74
03:39,08
21,00
4
99
00420-01753 Michaela Kaněrová 20
18:03,86
18:24,18
36:28,04
11:58,38
16,00
                   
Třída: SC2 - Scooter s jedním až dvěma psy
Poř.
St.č.
DID
Jméno závodníkaKlub  1. kolo
 5.05 km
 2. kolo
 5.05 km
 Celkem
 10.1 km
OdstupRychlost
1
83
00420-01840 Eva Staňková 16
09:40,59
09:47,18
19:27,77
00:00,00
31,00
2
108
00420-02174 Adriana Švecová 58
13:15,84
12:27,53
25:43,37
06:15,60
23,00
3
105
00420-01754 Martin Ducháč 20
13:45,70
13:12,01
26:57,71
07:29,94
22,00
4
69
00420-00212 Pavel Šarkovský 59
19:36,52
17:52,43
37:28,95
18:01,18
16,00
                   
Třída: SC21 - Scooter s jedním až dvěma psy uzavřené pro SH, GP, AM, S
Poř.
St.č.
DID
Jméno závodníkaKlub  1. kolo
 5.05 km
 2. kolo
 5.05 km
 Celkem
 10.1 km
OdstupRychlost
1
81
00420-02288 Veronika Brůnová 16
12:16,25
12:13,03
24:29,28
00:00,00
24,00
2
41
00420-02678 Jan Kozdera 20
12:14,13
12:23,82
24:37,95
00:08,67
24,00
3
60
00420-02724 Šimon Malý 20
13:10,83
13:17,08
26:27,91
01:58,63
22,00
4
75
00420-01808 Veronika Klímová 40
13:19,48
13:13,37
26:32,85
02:03,57
22,00
5
19
00420-02837 Petra Lovasová 30
13:29,57
13:08,03
26:37,60
02:08,32
22,00
6
44
00420-02428 Veronika Macounová 30
13:52,44
13:17,58
27:10,02
02:40,74
22,00
7
21
00420-00843 Jiří Kubelka 59
15:33,50
13:42,42
29:15,92
04:46,64
20,00
8
15
00420-02862 Barbora Zimková 42
15:20,55
14:43,02
30:03,57
05:34,29
20,00
9
45
00420-02542 Zdeněk Fleming 65
15:47,43
15:21,35
31:08,78
06:39,50
19,00
10
43
00420-01887 Max Čurda 59
16:15,59
15:27,95
31:43,54
07:14,26
19,00
11
82
00420-00203 Oleksiy Polishchuk
 
15:43,91
16:29,95
32:13,86
07:44,58
18,00
12
49
00420-01929 Pavlína Hrabalová 3
15:37,69
17:19,45
32:57,14
08:27,86
18,00
13
74
00420-03088 Jan Sládek 49
16:05,92
19:30,44
35:36,36
11:07,08
17,00
14
78
00420-02784 Jan Ďásek 20
19:15,82
20:54,69
40:10,51
15:41,23
15,00
15
20
00420-02474 Matěj Fendrych 20
19:07,29
21:51,08
40:58,37
16:29,09
14,00
16
50
00420-02424 Vanesa Vondráčková 59
21:03,79
20:37,03
41:40,82
17:11,54
14,00
17
65
00420-01458 Oto Koudelka 35
22:04,21
21:06,16
43:10,37
18:41,09
14,00
                   
Třída: CCM - Canicross s jedním psem - muži
Poř.
St.č.
DID
Jméno závodníkaKlub  1. kolo
 5.05 km
 2. kolo
 5.05 km
 Celkem
 10.1 km
OdstupRychlost
1
12
00420-02938 Tomáš Krejsa 20
19:24,26
19:31,39
38:55,65
00:00,00
15,00
2
93
00420-02859 David Stropnický 40
21:49,29
22:09,10
43:58,39
05:02,74
13,00
                   
Třída: CCW - Canicross s jedním psem - ženy
Poř.
St.č.
DID
Jméno závodníkaKlub  1. kolo
 5.05 km
 2. kolo
 5.05 km
 Celkem
 10.1 km
OdstupRychlost
1
95
 
Daniela Lakatošová SVK
 
19:42,33
19:09,76
38:52,09
00:00,00
15,00
2
92
00420-02568 Veronika Stropnická 40
20:56,83
19:42,56
40:39,39
01:47,30
14,00
3
104
00420-02174 Adriana Švecová 58
22:51,61
21:29,97
44:21,58
05:29,49
13,00
4
110
00420-03095 Jana Šeblová 30
26:39,33
23:36,09
50:15,42
11:23,33
12,00
                   
Třída: CCJD - Canicross s jedním psem - dorost
Poř.
St.č.
DID
Jméno závodníkaKlub  1. kolo
 3.2 km
 2. kolo
 3.2 km
 Celkem
 6.4 km
OdstupRychlost
1
61
00420-02937 Tereza Blahoutová 56
10:34,93
10:35,01
21:09,94
00:00,00
18,00
2
109
00420-02312 Anna Kučírková 20
11:12,62
11:06,09
22:18,71
01:08,77
17,00
3
1
00420-02311 Karolína Šturzová 20
18:35,38
18:28,01
37:03,39
15:53,45
10,00
                   
Třída: CCJS - Canicross s jedním psem - starší žáci
Poř.
St.č.
DID
Jméno závodníkaKlub  1. kolo
 3.2 km
 2. kolo
 3.2 km
 Celkem
 6.4 km
OdstupRychlost
1
9
00420-02072 Tereza Zasadilová 20
12:16,40
11:06,05
23:22,45
00:00,00
16,00
2
11
00420-02382 Zuzana Zasadilová 20
14:20,27
14:17,45
28:37,72
05:15,27
13,00
                   
Třída: CCMRNB - Canicross muži uzavřené pro SH, GP, AM, S
Poř.
St.č.
DID
Jméno závodníkaKlub  1. kolo
 5.05 km
 2. kolo
 5.05 km
 Celkem
 10.1 km
OdstupRychlost
1
53
00420-02619 Zdeněk Mráz 9
21:42,16
22:39,68
44:21,84
00:00,00
13,00
2
103
00420-01925 Jíří Urbánek 20
32:15,24
31:48,59
01:04:03,83
19:41,99
9,00
                   
Třída: CCWRNB - Canicross ženy uzavřené pro SH, GP, AM, S
Poř.
St.č.
DID
Jméno závodníkaKlub  1. kolo
 5.05 km
 2. kolo
 5.05 km
 Celkem
 10.1 km
OdstupRychlost
1
62
00420-02879 Libuše Blahoutová 56
21:03,89
20:36,95
41:40,84
00:00,00
14,00
2
67
00420-00502 Zdenka Zetkova 35
21:48,77
22:13,55
44:02,32
02:21,48
13,00
3
52
00420-02618 Jiřina Šindelářová 9
25:05,08
25:07,49
50:12,57
08:31,73
12,00
4
64
00420-02892 Michaela Štěrbová 35
28:38,52
27:14,36
55:52,88
14:12,04
10,00
                   
Třída: SC1M - Scooter s jedním psem - muži
Poř.
St.č.
DID
Jméno závodníkaKlub  1. kolo
 5.05 km
 2. kolo
 5.05 km
 Celkem
 10.1 km
OdstupRychlost
1
86
00420-02460 Jakub Schejbal 35
10:43,34
10:38,80
21:22,14
00:00,00
28,00
2
63
00420-01038 Tomáš Merta 20
11:37,60
11:11,20
22:48,80
01:26,66
26,00
3
70
00420-01577 Filip Kostelecký 20
12:42,52
12:32,86
25:15,38
03:53,24
24,00
4
56
00420-02393 Lukáš Hanuš 20
13:47,33
13:53,62
27:40,95
06:18,81
21,00
5
102
00420-01584 Marek Plšek 20
15:50,77
14:49,67
30:40,44
09:18,30
19,00
6
8
00420-01126 Jaromír Hanuš 20
15:21,77
15:24,49
30:46,26
09:24,12
19,00
7
14
00420-02938 Tomáš Krejsa 20
33:24,53
20:47,45
54:11,98
32:49,84
11,00
8
98
00420-02917 Antonín Škoda 20
40:14,88
22:37,95
01:02:52,83
41:30,69
9,00
                   
Třída: SC1W - Scooter s jedním psem - ženy
Poř.
St.č.
DID
Jméno závodníkaKlub  1. kolo
 5.05 km
 2. kolo
 5.05 km
 Celkem
 10.1 km
OdstupRychlost
1
13
00420-01510 Petra Zasadilová 20
11:42,61
11:21,15
23:03,76
00:00,00
26,00
2
10
00420-02072 Tereza Zasadilová 20
11:45,62
11:36,42
23:22,04
00:18,28
25,00
3
100
00420-03137 Aneta Klusoňová 20
11:51,53
11:36,25
23:27,78
00:24,02
25,00
4
16
00420-02865 Michelle Matochová 30
12:08,91
11:51,51
24:00,42
00:56,66
25,00
5
87
00420-02283 Michaela Filipčíková 58
12:25,44
11:37,05
24:02,49
00:58,73
25,00
6
47
00420-01576 Tereza Hanušová 20
13:50,36
12:53,92
26:44,28
03:40,52
22,00
7
3
00420-02908 Ester Šujanová 20
15:14,77
15:03,57
30:18,34
07:14,58
20,00