Napsat dotaz

Mushing lávovou stezkou

Výsledková listina - Moravský Beroun -areál Rio Star (28.10.2023 - 29.10.2023)
Třída: B2 - Spřežení 5-6 psů uzavřené pro GP, AM, S
Poř.
St.č.
DID
Jméno závodníkaKlub  1. kolo
 3.5 km
 2. kolo
 3.5 km
 Celkem
 7 km
OdstupRychlost
1
80
00420-02525 Krček Alfréd 49
19:49,98
19:19,45
39:09,44
00:00,00
11,95
                   
Třída: C - Spřežení 3-4 psi
Poř.
St.č.
DID
Jméno závodníkaKlub  1. kolo
 3.5 km
 2. kolo
 3.5 km
 Celkem
 7 km
OdstupRychlost
1
76
00420-02957 Zapletal Michal 35
14:59,58
15:21,60
30:21,19
00:00,00
15,42
2
81
 
Bachratá Zuzana
 
17:15,08
20:11,09
37:26,18
07:04,98
12,50
3
93
00420-01834 Ledvinkova Juliana 40
00:0D,NS
00:0D,NS
00:0D,NS
00:00,00
                   
Třída: BKJ - Bikejöring s jedním psem
Poř.
St.č.
DID
Jméno závodníkaKlub  1. kolo
 3.5 km
 2. kolo
 3.5 km
 Celkem
 7 km
OdstupRychlost
1
86
00420-01601 Pospíšil Petr 17
14:12,60
12:57,88
27:10,49
00:00,00
17,22
2
82
00420-03142 Rajčanová Zdenka 16
16:09,66
14:51,79
31:01,46
03:50,97
15,08
                   
Třída: SC2 - Scooter s jedním až dvěma psy
Poř.
St.č.
DID
Jméno závodníkaKlub  1. kolo
 3.5 km
 2. kolo
 3.5 km
 Celkem
 7 km
OdstupRychlost
1
77
00420-02294 Rec Vlastimil 49
08:22,96
08:40,69
17:03,66
00:00,00
27,43
                   
Třída: SC21 - Scooter s jedním až dvěma psy uzavřené pro SH, GP, AM, S
Poř.
St.č.
DID
Jméno závodníkaKlub  1. kolo
 3.5 km
 2. kolo
 3.5 km
 Celkem
 7 km
OdstupRychlost
1
87
00420-03191 Riess Tomáš 16
11:55,23
11:27,59
23:22,82
00:00,00
20,02
2
92
00420-02791 Strakošová Eliška 16
13:55,98
13:12,38
27:08,36
03:45,54
17,24
3
83
00420-02862 Zimková Barbora 42
13:56,57
13:28,98
27:25,56
04:02,74
17,06
4
79
00420-03088 Sládek Jan 49
15:21,54
14:26,97
29:48,51
06:25,68
15,70
5
88
00420-01929 Hrabalová Pavlína 3
16:01,05
14:21,86
30:22,91
07:00,08
15,40
                   
Třída: SC1 - Scooter s jedním psem
Poř.
St.č.
DID
Jméno závodníkaKlub  1. kolo
 3.5 km
 2. kolo
 3.5 km
 Celkem
 7 km
OdstupRychlost
1
84
00420-01596 Blachová Lenka 16
13:33,83
13:00,46
26:34,30
00:00,00
17,61
2
72
00420-01601 Pospíšil Petr 17
14:09,05
13:27,58
27:36,64
01:02,34
16,95
                   
Třída: CC - Canicross s jedním psem
Poř.
St.č.
DID
Jméno závodníkaKlub  1. kolo
 3.5 km
 2. kolo
 3.5 km
 Celkem
 7 km
OdstupRychlost
1
2
00420-02682 Klusoň Oldřich 68
15:17,55
15:25,26
30:42,82
00:00,00
15,24
2
15
00420-03041 Peckova Radka 16
18:25,97
18:06,69
36:32,66
05:49,83
12,81
3
5
00420-01696 Macek Kolmanová Petra 16
20:18,91
19:41,13
40:00,04
09:17,22
11,70
                   
Třída: CCJ - Canicross s jedním psem - junioři
Poř.
St.č.
DID
Jméno závodníkaKlub  1. kolo
 1.1 km
 2. kolo
 1.1 km
 Celkem
 2.2 km
OdstupRychlost
1
3
00420-02999 Balážová Kateřina 68
05:20,26
05:23,50
10:43,76
00:00,00
12,30
2
4
00420-02902 Ledvinkova Antonie 40
07:26,97
06:33,31
14:00,29
03:16,52
9,43
3
6
00420-03192 Ledvinkova Anezka 40
07:08,40
07:01,17
14:09,57
03:25,80
9,32