Napsat dotaz

Fitmin 2022

Výsledková listina - Kemp Brodský - Červený Kostelec (15.10.2022 - 16.10.2022)
Třída: A - Spřežení do 8 psů
Poř.
St.č.
DID
Jméno závodníkaKlub  1. kolo
 5.05 km
 2. kolo
 5.05 km
 Celkem
 10.1 km
OdstupRychlost
1
83
00420-01599 Vít Kolátor 25
11:08,33
11:54,67
23:03,00
00:00,00
26,29
2
122
 
Patrycja Rubin
 
12:14,17
11:21,13
23:35,30
00:32,30
25,70
3
95
00420-02404 Aleš Schejbal 25
11:51,84
12:06,81
23:58,65
00:55,65
25,27
4
84
00420-01599 Vít Kolátor 25
12:14,56
12:43,67
24:58,23
01:55,23
24,27
5
90
00420-00004 Pavel Mazánek 20
13:08,38
13:39,00
26:47,38
03:44,38
22,63
6
64
00420-01807 Ondrej Beran 20
20:20,88
19:33,67
39:54,55
16:51,55
15,18
7
62
00420-00398 Michal Hanuš 20
23:23,32
20:50,84
44:14,16
21:11,16
13,70
8
65
 
Jiří Fendrych
 
22:02,32
26:33,67
48:35,99
25:32,99
12,47
9
74
00420-03006 Petr Kužma 20
24:18,90
24:18,85
48:37,75
25:34,75
12,46
10
85
00420-02227 Lubomír Kubíček 20
29:23,72
44:00,58
01:13:24,30
50:21,30
8,26
                   
Třída: A1 - Spřežení do 8 psů uzavřené pro SH
Poř.
St.č.
DID
Jméno závodníkaKlub  1. kolo
 5.05 km
 2. kolo
 5.05 km
 Celkem
 10.1 km
OdstupRychlost
1
70
00420-01762 Zdeněk Brůna 16
11:34,90
12:16,32
23:51,22
00:00,00
25,41
2
97
00420-00659 Ondřej Stejskal 35
13:34,24
13:29,13
27:03,37
03:12,15
22,40
3
101
00420-01007 Václav Zetek 35
13:36,67
14:06,42
27:43,09
03:51,87
21,86
4
108
00420-00406 Pavel Šplouchal 20
14:42,15
15:01,59
29:43,74
05:52,52
20,38
5
8
00420-03059 Pavel Šerhakl 20
14:45,02
15:23,60
30:08,62
06:17,40
20,10
6
45
00420-01832 Jan Kotiš 40
15:01,84
15:47,40
30:49,24
06:58,02
19,66
7
21
00420-02176 Jan Lukeš 25
15:00,87
17:54,25
32:55,12
09:03,90
18,41
8
102
00420-00035 Jiří Stejskal 35
16:59,50
17:49,11
34:48,61
10:57,39
17,41
                   
Třída: A2 - Spřežení do 8 psů uzavřené pro GP, AM, S
Poř.
St.č.
DID
Jméno závodníkaKlub  1. kolo
 5.05 km
 2. kolo
 5.05 km
 Celkem
 10.1 km
OdstupRychlost
1
104
00420-01109 Alena Pešková 20
25:31,74
29:22,44
54:54,18
00:00,00
11,04
2
114
00420-01275 Vladimír Vraštil 59
28:01,28
31:51,35
59:52,63
04:58,45
10,12
3
107
00420-00423 Jaromír Hurych 20
32:02,75
37:00,77
01:09:03,52
14:09,34
8,77
                   
Třída: C - Spřežení 3-4 psi
Poř.
St.č.
DID
Jméno závodníkaKlub  1. kolo
 5.05 km
 2. kolo
 5.05 km
 Celkem
 10.1 km
OdstupRychlost
1
61
00420-00142 Jana Králová
 
13:16,91
13:15,13
26:32,04
00:00,00
22,84
2
20
 
Jiri Krizek
 
25:26,99
32:12,67
57:39,66
31:07,62
10,51
                   
Třída: C1 - Spřežení 3-4 psi uzavřené pro SH
Poř.
St.č.
DID
Jméno závodníkaKlub  1. kolo
 5.05 km
 2. kolo
 5.05 km
 Celkem
 10.1 km
OdstupRychlost
1
1
00420-01534 Roman Zasadil 20
12:26,42
13:26,43
25:52,85
00:00,00
23,41
2
72
00420-01935 Jiří Dvořák 35
12:57,96
13:53,45
26:51,41
00:58,56
22,57
3
57
00420-01051 Miloš Tomášek 40
14:40,29
15:10,46
29:50,75
03:57,90
20,30
4
18
00420-02678 Jan Kozdera 20
16:36,11
16:10,58
32:46,69
06:53,84
18,49
5
30
00420-01705 Zdeněk Paclt 20
15:49,43
17:13,35
33:02,78
07:09,93
18,34
6
71
00420-01936 Karolína Dvořáková 35
18:33,70
20:38,12
39:11,82
13:18,97
15,46
7
17
00420-02160 Sandra Hutařová 56
18:33,35
20:42,00
39:15,35
13:22,50
15,44
8
68
00420-00032 Martin Brzek
 
20:33,58
21:42,84
42:16,42
16:23,57
14,34
9
32
00420-01876 Monika Mundilová 30
21:32,10
21:28,85
43:00,95
17:08,10
14,09
                   
Třída: C2 - Spřežení 3-4 psi uzavřené pro GP, AM, S
Poř.
St.č.
DID
Jméno závodníkaKlub  1. kolo
 5.05 km
 2. kolo
 5.05 km
 Celkem
 10.1 km
OdstupRychlost
1
113
00420-01598 Zdeněk Piskač 55
24:43,91
26:27,62
51:11,53
00:00,00
11,84
2
43
00420-02440 Antonín Hutnik 20
25:47,90
26:19,45
52:07,35
00:55,82
11,63
3
28
00420-01625 David Vondráček 59
23:55,47
28:30,25
52:25,72
01:14,19
11,56
4
109
00420-02822 Jakub Bambas 20
26:50,74
30:04,35
56:55,09
05:43,56
10,65
                   
Třída: BKJM - Bikejöring s jedním psem - muži
Poř.
St.č.
DID
Jméno závodníkaKlub  1. kolo
 5.05 km
 2. kolo
 5.05 km
 Celkem
 10.1 km
OdstupRychlost
1
47
00420-02181 Jakub Rinn 30
10:32,28
10:45,51
21:17,79
00:00,00
28,45
2
94
00420-00169 Zdeněk Doležal
 
14:08,19
14:10,38
28:18,57
07:00,78
21,40
3
112
00420-01598 Zdeněk Piskač 55
14:36,82
14:01,93
28:38,75
07:20,96
21,15
4
2
00420-01601 Petr Pospíšil 17
14:07,07
14:58,93
29:06,00
07:48,21
20,82
                   
Třída: BKJW - Bikejöring s jedním psem - ženy
Poř.
St.č.
DID
Jméno závodníkaKlub  1. kolo
 5.05 km
 2. kolo
 5.05 km
 Celkem
 10.1 km
OdstupRychlost
1
46
 
Michaela Kaněrová
 
11:03,09
10:29,80
21:32,89
00:00,00
28,12
2
120
 
Edyta Kotlińska
 
10:57,59
10:40,94
21:38,53
00:05,64
27,99
3
121
 
Daria Findzińska
 
11:30,41
11:02,32
22:32,73
00:59,84
26,87
4
35
00420-02737 Nikola Hanousková 30
16:14,24
16:57,53
33:11,77
11:38,88
18,25
5
34
00420-02428 Veronika Macounová 30
17:14,46
18:57,28
36:11,74
14:38,85
16,74
                   
Třída: SC2 - Scooter s jedním až dvěma psy
Poř.
St.č.
DID
Jméno závodníkaKlub  1. kolo
 5.05 km
 2. kolo
 5.05 km
 Celkem
 10.1 km
OdstupRychlost
1
49
00420-01840 Eva Staňková 16
09:48,50
10:08,30
19:56,80
00:00,00
30,38
2
66
00420-02443 Jan Sršeň 20
10:26,02
10:57,84
21:23,86
01:27,06
28,32
3
123
 
Edyta Kotlińska
 
10:48,11
10:42,29
21:30,40
01:33,60
28,19
4
26
00420-02852 Simona Šarochová 20
11:21,47
11:35,18
22:56,65
02:59,85
26,41
5
82
00420-00020 Anna Kolátorová 25
12:00,76
12:35,46
24:36,22
04:39,42
24,63
6
110
00420-01754 Martin Ducháč 20
11:27,03
13:13,02
24:40,05
04:43,25
24,57
7
75
00420-02537 Kristýna Zábranská 16
12:24,48
12:23,06
24:47,54
04:50,74
24,44
8
79
 
Lucie Ficíková
 
12:32,74
12:35,74
25:08,48
05:11,68
24,11
9
77
 
Daniela Lakatošová
 
12:21,26
13:19,99
25:41,25
05:44,45
23,60
10
80
00420-02629 Kateřina Macháčková 9
12:52,25
13:51,46
26:43,71
06:46,91
22,67
                   
Třída: SC21 - Scooter s jedním až dvěma psy uzavřené pro SH, GP, AM, S
Poř.
St.č.
DID
Jméno závodníkaKlub  1. kolo
 5.05 km
 2. kolo
 5.05 km
 Celkem
 10.1 km
OdstupRychlost
1
89
00420-02837 Petra Lovasová 30
13:26,82
14:04,58
27:31,40
00:00,00
22,02
2
37
00420-01510 Petra Zasadilová 20
13:42,58
14:12,99
27:55,57
00:24,17
21,69
3
23
00420-02288 Veronika Brůnová 16
14:18,55
15:08,31
29:26,86
01:55,46
20,58
4
19
00420-02724 Šimon Malý 20
15:52,01
15:19,99
31:12,00
03:40,60
19,42
5
33
 
Marek Plšek
 
14:57,70
16:15,86
31:13,56
03:42,16
19,40
6
115
 
Jiří Kubelka
 
15:15,82
16:44,45
32:00,27
04:28,87
18,94
7
10
00420-02995 David Glogar 69
15:20,44
17:09,52
32:29,96
04:58,56
18,65
8
31
00420-00020 Oleksiy Polishchuk 25
17:19,60
16:23,36
33:42,96
06:11,56
17,97
9
36
00420-02826 Tereza Zabloudilová 65
16:04,64
17:49,87
33:54,51
06:23,11
17,87
10
15
00420-02905 Katka Nedvědová 56
17:21,36
18:38,76
36:00,12
08:28,72
16,83
11
27
00420-02424 Vanesa Vondráčková 59
17:11,74
19:11,46
36:23,20
08:51,80
16,66
12
58
00420-02700 Sára Schmidtová 40
17:50,53
18:58,37
36:48,90
09:17,50
16,46
13
6
00420-02887 Martin Vysocký 30
16:25,74
20:31,13
36:56,87
09:25,47
16,40
14
73
00420-01887 Max Čurda 59
17:03,17
20:17,10
37:20,27
09:48,87
16,23
15
51
00420-02839 Markéta Bělíková 9
20:19,55
23:03,59
43:23,14
15:51,74
13,97
16
81
 
Monika Veveričíková SVK
 
21:11,81
26:08,76
47:20,57
19:49,17
12,80
17
88
00420-02784 Jan Ďásek 20
23:41,51
25:09,89
48:51,40
21:20,00
12,41
18
9
00420-02892 Michaela Štěrbová 35
27:40,70
24:59,74
52:40,44
25:09,04
11,51
19
98
00420-01458 Oto Koudelka 35
25:56,52
29:07,40
55:03,92
27:32,52
11,00
                   
Třída: SC1 - Scooter s jedním psem
Poř.
St.č.
DID
Jméno závodníkaKlub  1. kolo
 5.05 km
 2. kolo
 5.05 km
 Celkem
 10.1 km
OdstupRychlost
1
13
00420-01038 Tomáš Merta 20
11:13,02
11:29,85
22:42,87
00:00,00
26,68
2
38
00420-00020 Tereza Zasadilová 25
11:42,95
12:14,22
23:57,17
01:14,30
25,30
3
42
00420-02409 Karolína Šplíchalová 66
12:29,71
12:32,06
25:01,77
02:18,90
24,21
4
67
00420-02853 Martina Hozáková 20
12:33,60
13:10,60
25:44,20
03:01,33
23,55
5
76
 
Daniela Lakatošová
 
12:48,41
13:23,14
26:11,55
03:28,68
23,13
6
7
00420-00020 Jana Horynová 25
13:06,94
13:23,11
26:30,05
03:47,18
22,87
7
41
00420-01734 Anna Rožňová 16
13:18,00
14:03,10
27:21,10
04:38,23
22,16
8
86
00420-02717 Petr Hes 58
12:59,44
14:26,44
27:25,88
04:43,01
22,09
9
91
00420-01907 Pavlína Zelenková 20
14:34,23
15:24,13
29:58,36
07:15,49
20,22
10
93
 
Tereza Hanušová
 
14:41,96
15:38,63
30:20,59
07:37,72
19,97
11
11
00420-00212 Pavel Šarkovský 59
14:53,84
16:01,66
30:55,50
08:12,63
19,59
12
63
00420-02393 Lukáš Hanuš 20
15:19,47
16:12,09
31:31,56
08:48,69
19,22
13
3
00420-01600 Markéta Pospíšilová 17
16:18,85
16:09,54
32:28,39
09:45,52
18,67
14
4
00420-02896 Jitka Dvorská 17
16:16,79
17:09,81
33:26,60
10:43,73
18,12
15
117
00420-01126 Jaroslav Hanuš 20
17:13,46
17:29,09
34:42,55
11:59,68
17,46
16
44
 
Matěj Fendrych
 
18:55,55
27:07,64
46:03,19
23:20,32
13,16
17
78
00420-02512 Karel Disman 20
26:18,71
25:18,96
51:37,67
28:54,80
11,74
                   
Třída: CCM - Canicross s jedním psem - muži
Poř.
St.č.
DID
Jméno závodníkaKlub  1. kolo
 5.05 km
 2. kolo
 5.05 km
 Celkem
 10.1 km
OdstupRychlost
1
53
00420-01791 Milan Sudek 20
17:58,43
18:14,35
36:12,78
00:00,00
16,73
2
87
00420-02938 Tomáš Krejsa 20
19:36,39
19:56,25
39:32,64
03:19,86
15,32
3
105
00420-02619 Zdeněk Mráz(RNB) 9
21:36,63
21:59,99
43:36,62
07:23,84
13,89
                   
Třída: CCW - Canicross s jedním psem - ženy
Poř.
St.č.
DID
Jméno závodníkaKlub  1. kolo
 5.05 km
 2. kolo
 5.05 km
 Celkem
 10.1 km
OdstupRychlost
1
50
 
Adriana Švecová
 
20:54,00
21:01,28
41:55,28
00:00,00
14,46
2
5
00420-02697 Valerie Rusová 17
20:54,98
21:00,91
41:55,89
00:00,61
14,45
3
103
 
Anna Žáková
 
22:30,22
23:19,48
45:49,70
03:54,42
13,22
4
52
00420-01749 Jana Páslerová 20
28:52,35
30:55,64
59:47,99
17:52,71
10,13
                   
Třída: CCJD - Canicross s jedním psem - dorost
Poř.
St.č.
DID
Jméno závodníkaKlub  1. kolo
 3.2 km
 2. kolo
 3.2 km
 Celkem
 6.4 km
OdstupRychlost
1
96
00420-02312 Anna Kučírková 20
10:47,28
10:41,75
21:29,03
00:00,00
17,87
2
111
00420-02255 Aneta Erlebachová 30
11:03,58
10:41,46
21:45,04
00:16,01
17,66
3
60
00420-03065 Josefina Kašparová 20
13:32,66
13:40,37
27:13,03
05:44,00
14,11
                   
Třída: CCJS - Canicross s jedním psem - starší žáci
Poř.
St.č.
DID
Jméno závodníkaKlub  1. kolo
 3.2 km
 2. kolo
 3.2 km
 Celkem
 6.4 km
OdstupRychlost
1
54
00420-02937 Tereza Blahoutová 56
12:00,24
12:07,82
24:08,06
00:00,00
15,91
2
24
00420-02908 Ester Šujanová 20
12:36,37
12:41,87
25:18,24
01:10,18
15,18
3
59
00420-03067 Klárka Mališková 20
13:53,30
13:57,12
27:50,42
03:42,36
13,80
4
29
00420-03022 Anna Marie Zítková 59
14:12,25
15:07,54
29:19,79
05:11,73
13,09
5
69
 
Antonin Skoda
 
15:25,06
15:44,51
31:09,57
07:01,51
12,32
6
22
00420-02311 Karolína Šturzová 20
16:44,58
16:03,04
32:47,62
08:39,56
11,71
7
12
00420-03044 Filip Šarkovský 20
20:30,09
22:13,22
42:43,31
18:35,25
8,99
8
25
00420-03048 Barbora Jiroutová 59
20:39,84
14:22,69
35:02,53
10:54,47
10,96
                   
Třída: CCJM - Canicross s jedním psem - mladší žáci
Poř.
St.č.
DID
Jméno závodníkaKlub  1. kolo
 3.2 km
 2. kolo
 3.2 km
 Celkem
 6.4 km
OdstupRychlost
1
39
00420-02382 Zuzana Zasadilová 20
12:40,32
13:57,32
26:37,64
00:00,00
14,42
                   
Třída: CCWRNB - Canicross ženy uzavřené pro SH, GP, AM, S
Poř.
St.č.
DID
Jméno závodníkaKlub  1. kolo
 5.05 km
 2. kolo
 5.05 km
 Celkem
 10.1 km
OdstupRychlost
1
55
00420-02879 Libuše Blahoutová 56
20:47,67
21:12,27
41:59,94
00:00,00
14,43
2
100
00420-00502 Zdeňka Zetková 35
21:12,70
22:16,74
43:29,44
01:29,50
13,94
3
106
00420-02618 Jiřina Šindelářová 9
24:24,81
24:25,32
48:50,13
06:50,19
12,41
4
99
00420-00020 Bára Adámková 25
29:18,53
29:40,27
58:58,80
16:58,86
10,27