Napsat dotaz

STOCHOV 2021 - sprint

Výsledková listina - Stochov u vodojemu (13.11.2021 - 14.11.2021)
Třída: A - Spřežení do 8 psů
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 6.6 km
 2. kolo
 6.6 km
 Celkem
 13.2 km
OdstupRychlost
1
120
00420-01052 Sochor Jiří 25
17:55,23
17:25,47
35:20,70
00:00,00
 
                   
Třída: A1 - Spřežení do 8 psů uzavřené pro SH
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 6.6 km
 2. kolo
 6.6 km
 Celkem
 13.2 km
OdstupRychlost
1
124
00420-00616 Bebr Anita 35
19:38,25
19:18,07
38:56,32
00:00,00
 
2
130
00420-00767 Hladovcová Klára 35
22:52,12
24:32,73
47:24,85
08:28,53
 
3
142
00420-00321 Brzek Martin 35
30:39,84
34:21,25
01:05:01,09
26:04,77
 
                   
Třída: C - Spřežení 3-4 psi
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 6.6 km
 2. kolo
 6.6 km
 Celkem
 13.2 km
OdstupRychlost
1
105
00420-00593 Nešněrová Dagmar 17
13:20,64
13:36,02
26:56,66
00:00,00
 
2
152
00420-01428 Králová Jana 40
18:04,51
19:30,37
37:34,88
10:38,22
 
                   
Třída: C1 - Spřežení 3-4 psi uzavřené pro SH
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 6.6 km
 2. kolo
 6.6 km
 Celkem
 13.2 km
OdstupRychlost
1
129
 
Veveričíková Monika
 
20:55,60
20:55,43
41:51,03
00:00,00
 
2
114
00420-01872 Pechánková Dita
 
23:24,17
20:28,61
43:52,78
02:01,75
 
3
103
00420-00591 Voříšek Tomáš 56
23:14,87
22:47,53
46:02,40
04:11,37
 
                   
Třída: C2 - Spřežení 3-4 psi uzavřené pro GP, AM, S
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 6.6 km
 2. kolo
 6.6 km
 Celkem
 13.2 km
OdstupRychlost
1
171
00420-01944 Svoboda Petr 35
31:50,39
34:46,04
01:06:36,43
00:00,00
 
2
133
00420-01275 Vraštil Vladimír 59
33:32,04
34:44,85
01:08:16,89
01:40,46
 
3
154
00420-02524 Dočekalová Radka 49
40:52,31
40:25,19
01:21:17,50
14:41,07
 
                   
Třída: BKJM - Bikejöring s jedním psem - muži
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 6.6 km
 2. kolo
 6.6 km
 Celkem
 13.2 km
OdstupRychlost
1
174
00420-01779 Kdýr Marián 58
13:53,36
14:22,28
28:15,64
00:00,00
 
2
121
00420-01425 Lorenz Tomáš 35
14:47,21
15:25,43
30:12,64
01:57,00
 
3
158
 
Haushammer Florián AUT
 
16:24,45
16:34,99
32:59,44
04:43,80
 
4
172
00420-02930 Smutný Jiří 30
24:26,35
28:34,64
53:00,99
24:45,35
 
                   
Třída: BKJW - Bikejöring s jedním psem - ženy
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 6.6 km
 2. kolo
 6.6 km
 Celkem
 13.2 km
OdstupRychlost
1
173
00420-02018 Kučerová Hana 58
14:05,79
14:07,25
28:13,04
00:00,00
 
2
175
00420-01461 Blažek Nicole 58
14:09,40
14:24,60
28:34,00
00:20,96
 
3
125
00420-02519 Kubelková Eva 58
17:28,58
17:37,85
35:06,43
06:53,39
 
4
143
00420-01940 Lamačová Veronika 30
25:37,69
19:02,29
44:39,98
16:26,94
 
5
108
00420-02888 Křivanová Kristýna 35
24:02,08
26:24,46
50:26,54
22:13,50
 
                   
Třída: SC2 - Scooter s jedním až dvěma psy
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 6.6 km
 2. kolo
 6.6 km
 Celkem
 13.2 km
OdstupRychlost
1
165
00420-01449 Růžička Petr 58
15:37,11
14:42,97
30:20,08
00:00,00
 
2
128
 
Lakatošová Daniela
 
15:49,72
15:54,90
31:44,62
01:24,54
 
3
167
00420-02717 Hes Petr 58
17:32,74
16:44,97
34:17,71
03:57,63
 
4
144
00420-01940 Lamačová Veronika 30
16:39,08
17:47,01
34:26,09
04:06,01
 
5
126
00420-02413 Janovská Markéta 35
18:24,05
19:52,71
38:16,76
07:56,68
 
6
136
00420-02557 Mikulecká Irena 30
18:47,92
22:26,34
41:14,26
10:54,18
 
7
135
00420-02524 Kout Ondřej 49
26:41,60
25:41,54
52:23,14
22:03,06
 
8
134
00420-02713 Koutová Helena 65
27:50,31
27:42,74
55:33,05
25:12,97
 
                   
Třída: SC21 - Scooter s jedním až dvěma psy uzavřené pro SH, GP, AM, S
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 6.6 km
 2. kolo
 6.6 km
 Celkem
 13.2 km
OdstupRychlost
1
112
00420-02715 Slatinský Adam 30
17:52,36
17:51,13
35:43,49
00:00,00
 
2
118
00420-01882 Pechánková Dita 30
19:10,72
18:19,98
37:30,70
01:47,21
 
3
123
00420-01808 Klímová Veronika 35
19:07,12
19:38,52
38:45,64
03:02,15
 
4
107
00420-01798 Fialová Eva 17
18:40,70
20:42,21
39:22,91
03:39,42
 
5
148
00420-02554 Gráfová Věra 65
21:31,55
20:03,29
41:34,84
05:51,35
 
6
163
00420-02724 Malý Šimon 20
20:15,95
21:52,10
42:08,05
06:24,56
 
7
161
00420-00843 Kubelka Jiří 59
21:17,22
21:02,48
42:19,70
06:36,21
 
8
146
00420-02826 Zabloudilová Tereza 30
22:31,07
23:16,12
45:47,19
10:03,70
 
9
113
00420-02711 Slatinská Veronika 30
21:53,67
24:18,09
46:11,76
10:28,27
 
10
139
00420-02542 Fleming Zdeněk 65
24:35,56
27:55,20
52:30,76
16:47,27
 
11
149
00420-02460 Schejbal Jakub 35
26:54,85
26:58,09
53:52,94
18:09,45
 
12
150
00420-02892 Štěrbová Michaela 35
27:41,94
30:23,54
58:05,48
22:21,99
 
13
145
00420-00501 Slepička Martin 35
37:54,70
40:33,77
01:18:28,47
42:44,98
 
14
159
00420-02096 Prokopová Marie 56
40:11,04
38:59,90
01:19:10,94
43:27,45
 
                   
Třída: SC1 - Scooter s jedním psem
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 6.6 km
 2. kolo
 6.6 km
 Celkem
 13.2 km
OdstupRychlost
1
176
00420-01461 Blažek Nicole 58
15:33,37
15:36,44
31:09,81
00:00,00
 
2
170
00420-02511 Smrčková Eliška 58
16:49,90
17:28,43
34:18,33
03:08,52
 
3
131
00420-02592 Andrlová Markéta ml. 40
19:57,11
19:48,45
39:45,56
08:35,75
 
4
132
00420-02919 Beznosková Andrea 17
26:40,58
27:55,76
54:36,34
23:26,53
 
5
160
00420-02097 Prokopová Marie ml. 56
26:54,58
41:02,11
01:07:56,69
36:46,88
 
                   
Třída: CCM - Canicross s jedním psem - muži
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 6.6 km
 2. kolo
 6.6 km
 Celkem
 13.2 km
OdstupRychlost
1
17
00420-01150 Smrčka Petr 58
23:25,49
23:58,92
47:24,41
00:00,00
 
2
15
 
Haushammer F. RNB
 
31:41,10
31:50,06
01:03:31,16
16:06,75
 
3
9
00420-02619 Mráz Zdeněk RNB 9
34:47,79
33:05,81
01:07:53,60
20:29,19
 
                   
Třída: CCW - Canicross s jedním psem - ženy
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 6.6 km
 2. kolo
 6.6 km
 Celkem
 13.2 km
OdstupRychlost
1
22
00420-00209 Halířová Jarmila 17
24:17,78
24:29,72
48:47,50
00:00,00
 
2
21
00420-02697 Rusová Valerie 17
30:23,53
30:29,57
01:00:53,10
12:05,60
 
3
5
00420-02879 Blahoutová L. RNB 56
31:19,62
31:43,15
01:03:02,77
14:15,27
 
4
7
00420-02537 Zábranská Kristýna 66
33:46,37
33:25,43
01:07:11,80
18:24,30
 
5
18
00420-02780 Sedláčková K. RNB 30
33:50,48
34:28,07
01:08:18,55
19:31,05
 
6
16
 
Guggemoos Ch. RNB
 
38:04,79
38:48,97
01:16:53,76
28:06,26
 
7
2
00420-02009 Adámková Barbora RNB 66
39:26,68
41:18,39
01:20:45,07
31:57,57
 
8
8
00420-02886 Andrlová Markéta 40
39:47,04
41:22,79
01:21:09,83
32:22,33
 
                   
Třída: CCJS - Canicross s jedním psem - starší žáci
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 3 km
 2. kolo
 2.6 km
 Celkem
 5.6 km
OdstupRychlost
1
19
00420-02479 Kdýrová Sára 58
10:26,79
08:38,61
19:05,40
00:00,00
 
2
20
00420-02838 Skudilová Adéla 35
13:22,28
11:06,03
24:28,31
05:22,91
 
3
6
00420-02424 Vondráčková Vanesa 59
17:48,11
13:23,81
31:11,92
12:06,52
 
4
13
00420-02599 Pospíšilová Ida 58
22:57,17
19:23,31
42:20,48
23:15,08
 
                   
Třída: CCJM - Canicross s jedním psem - mladší žáci
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 3 km
 2. kolo
 2.6 km
 Celkem
 5.6 km
OdstupRychlost
1
12
00420-02380 Heller Ladislav 9
14:50,64
11:11,44
26:02,08
00:00,00
 
2
14
00420-02902 Ledvinková Antonie 40
15:12,44
13:07,72
28:20,16
02:18,08
 
3
11
00420-02743 Pospíšilová Ema 58
16:15,61
13:08,66
29:24,27
03:22,19