Napsat dotaz

Royal Canin Cup

Výsledková listina - Stochov U Vodojemu (03.11.2018 - 04.11.2018)
Třída: CC - Canicross s jedním psem
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 14 km
 2. kolo
 14 km
 Celkem
 28 km
OdstupRychlost
1
92
00420-02100 Beran Ladislav 30
54:21,41
56:18,29
01:50:39,70
00:00,00
 
2
18
00420-01267 Dočekal Milan 56
55:17,96
56:42,88
01:52:00,84
01:21,14
 
                   
Třída: MU - Spřežení 7-12 psů
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 14 km
 2. kolo
 14 km
 Celkem
 28 km
OdstupRychlost
1
21
00420-01052 Sochor Jiří 25
38:34,38
34:47,62
01:13:22,00
00:00,00
 
                   
Třída: MU1 - Spřežení 7-12 psů uzavřené pro SH
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 14 km
 2. kolo
 14 km
 Celkem
 28 km
OdstupRychlost
1
38
00420-01014 Habásko Roman 9
40:19,12
41:50,04
01:22:09,16
00:00,00
 
2
105
00420-01837 Kulhánková Kateřina 49
45:25,31
44:48,79
01:30:14,10
08:04,94
 
                   
Třída: MB - Spřežení 4-6 psů
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 14 km
 2. kolo
 14 km
 Celkem
 28 km
OdstupRychlost
1
122
00420-00707 Bieliková Romana 40
38:44,35
38:12,04
01:16:56,39
00:00,00
 
2
27
00420-01725 Gregor Zdeněk 57
42:09,14
42:19,10
01:24:28,24
07:31,85
 
3
19
00420-01428 Králová Jana 40
44:05,27
45:35,78
01:29:41,05
12:44,66
 
                   
Třída: MB1 - Spřežení 4-6 psů uzavřené pro SH
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 14 km
 2. kolo
 14 km
 Celkem
 28 km
OdstupRychlost
1
119
00420-01762 Brůna Zdeněk 16
42:05,85
42:27,57
01:24:33,42
00:00,00
 
2
102
00420-01793 Klíma Lukáš 16
44:03,73
45:02,29
01:29:06,02
04:32,60
 
3
30
00420-02042 Svoboda Jan 65
48:11,35
46:43,50
01:34:54,85
10:21,43
 
4
90
00420-01763 Plšek Milan 16
51:23,61
53:00,63
01:44:24,24
19:50,82
 
5
131
00420-01775 Koňáková Dana 40
53:26,47
55:52,61
01:49:19,08
24:45,66
 
6
58
00420-01832 Kotiš Jan 40
54:10,79
55:50,53
01:50:01,32
25:27,90
 
7
15
00420-01774 Toman Tomáš 35
56:23,08
53:53,98
01:50:17,06
25:43,64
 
8
64
00420-01164 Mullerová Lucie 35
54:22,18
57:58,42
01:52:20,60
27:47,18
 
9
79
00420-00843 Kubelka Jiří 59
57:41,89
01:00:10,39
01:57:52,28
33:18,86
 
10
68
00420-01804 Hospr Lukáš 40
01:00:10,18
58:27,31
01:58:37,49
34:04,07
 
                   
Třída: MB2 - Spřežení 4-6 psů uzavřené pro GP, AM, S
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 14 km
 2. kolo
 14 km
 Celkem
 28 km
OdstupRychlost
1
117
00420-02160 Hutařová Sandra 56
01:09:09,96
01:02:56,43
02:12:06,39
00:00,00
 
2
33
00420-01275 Vraštil Vladimír 59
01:14:43,06
01:17:30,61
02:32:13,67
20:07,28
 
                   
Třída: MBKJ - Bikejöring s jedním psem
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 14 km
 2. kolo
 14 km
 Celkem
 28 km
OdstupRychlost
1
140
00420-00675 Heroudková Jiřina 58
34:51,61
36:02,54
01:10:54,15
00:00,00
 
                   
Třída: MSC2 - Scooter s jedním až dvěma psy
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 14 km
 2. kolo
 14 km
 Celkem
 28 km
OdstupRychlost
1
148
00420-01606 Kuříková Václava 58
33:43,96
31:57,53
01:05:41,49
00:00,00
 
2
57
00420-00604 Šáfr Vladimír 58
33:31,88
32:57,33
01:06:29,21
00:47,72
 
3
50
00420-02029 Tichá Anna 40
36:49,62
36:01,47
01:12:51,09
07:09,60
 
4
2
00420-01721 Muller Lukáš 35
43:22,11
43:29,17
01:26:51,28
21:09,79
 
5
98
00420-01734 Rožňová Anna 16
55:12,34
55:25,79
01:50:38,13
44:56,64
 
6
91
00420-01203 Pospíšilová Lucie 58
51:38,13
01:01:23,29
01:53:01,42
47:19,93